Sayfa 12648 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11648 12148 12548 12598 12638 12646 12647 12648 12649 12650 12658 12698 12748 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 316,176 ile 316,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý baby_face_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Basketbol sever olarak sadece bu iþin oyun kýsmý ile ilgileniyorum yüksek müsadenle. Onlarýn bize sövmesi, bizim onlara sövmemiz, onlarýn stadý yakmasý bizim direði volkana sokmamýz bunlar ilgi alaným deðil. Taraftar profilimizi yeterince yerlerde süründürenler mevcut, ben yükselten tarafta olmayý tercih ediyorum.

SM-G930F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Oyle bir yukselttin ki taraftar profilini yetisemiyoruz yaziklar olsun birkez daha..

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Kulübümüz gereken paylaþýmý yapmýþ. Güzel.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Ahmet Malkoçoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sorusunu sordu cunku muhabir . Ne deseydi ?
    Muhabirin iþi o, her soruyu sorar.

Konumuz bu deðil deyip teþekkür ederek kapatabilirdi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Basketbol sever olarak sadece bu iþin oyun kýsmý ile ilgileniyorum yüksek müsadenle. Onlarýn bize sövmesi, bizim onlara sövmemiz, onlarýn stadý yakmasý bizim direði volkana sokmamýz bunlar ilgi alaným deðil. Taraftar profilimizi yeterince yerlerde süründürenler mevcut, ben yükselten tarafta olmayý tercih ediyorum.

Bu modeller de yeni türemeye baþladý. þikebahçe demeyin çok banal kalýyor þekerim.. ben iþin ahlaki boyutuyla deðil spor kýsmýyla ilgileniyorum monþer...
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Ýstanbul

Açýk söyleyeyim þikebahçe yerine direk þikeciler deseniz daha iyi. Bu þikebahçe hamsispor gibi ilkokul seviyesi bir taným bence. Ha Fenerbahçe yazýlsa da sorun yok benim için. Trabzonspor olarak davamýz devam ediyor emeðimizin peþindeyiz. Euroleague için fb basket takýmýný tebrik ederim. Ama içinde Aziz Yýldýrým'ýn bulunduðu hiçbir baþarý için gram mutluluk duymam. Ýsterse baþtan aþaðý kýrmýzý beyaza boyanýp oynasýnlar. Ýsterse oyuncularý Atatürk'ün biyografisini ezbere bilsin. Fb için þikebahçe diye kelime oyunlarý yapmak yerine Kadýköy'de 4 atsak içim daha çok soðurdu.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu modeller de yeni türemeye baþladý. þikebahçe demeyin çok banal kalýyor þekerim.. ben iþin ahlaki boyutuyla deðil spor kýsmýyla ilgileniyorum monþer...
    +1461 daha neler gorcez kimbilir ..icimizde ki irlandalilar gizlemiyorlar artik kendilerini..

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Açýk söyleyeyim þikebahçe yerine direk þikeciler deseniz daha iyi. Bu þikebahçe hamsispor gibi ilkokul seviyesi bir taným bence. Ha Fenerbahçe yazýlsa da sorun yok benim için. Trabzonspor olarak davamýz devam ediyor emeðimizin peþindeyiz. Euroleague için fb basket takýmýný tebrik ederim. Ama içinde Aziz Yýldýrým'ýn bulunduðu hiçbir baþarý için gram mutluluk duymam. Ýsterse baþtan aþaðý kýrmýzý beyaza boyanýp oynasýnlar. Ýsterse oyuncularý Atatürk'ün biyografisini ezbere bilsin. Fb için þikebahçe diye kelime oyunlarý yapmak yerine Kadýköy'de 4 atsak içim daha çok soðurdu.
    Fatih mevzu tam olarak bu deðil ki. Kim nasýl hitap ederse etsin. Varsa eleþtirisi olan da çatýr çatýr tartýþsýn/tartýþsýnlar. Ama birisi kalkar da kendi görüþü doðrultusunda birisinin yazýsýna, konusuna, konu baþlýðýna müdahale edip bir de ayar vermeye kalkarsa o iþ sýkýntý kardeþim. Var mý böyle bir þey. Yönetici baþlýk hoþuna gitmedi diye konu baþlýðýný açan adamýn konusuna müdahale edip kafasýna göre bundan sonra þikebahçe deðil fenerbahçe diceksiniz her seferinde de bunu bizimle tartýþmayýn dicek

Tebrik meselesine gelince sen edersin, ben etmem. Benim için hakkýmý, sevincimi, geleceðimi gasp edenler adalet yerini bulmadýkça aðýzlarýyla kuþ tutsa þerefsizin önde gidenidir. Þerefsiz ahlaksýzlarýn da ne ettiði beni zerre ilgilendirmez.
    Konu My tarafýndan (22.05.2017 Saat 14:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

baby_face_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyle bir yukselttin ki taraftar profilini yetisemiyoruz yaziklar olsun birkez daha..
    Bu kafayla yetiþmen mümkün deðil zaten fazla zorlama.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bu kafayla yetiþmen mümkün deðil zaten fazla zorlama.

15s
    Zeki Uzundurukan @zeki Uzundurukan
    Fenerbahçe; tarih yazdýðý bu günü bayram ilan etmeli ve her yýl bayram olarak kutlamalý.

Boyle yavsaklar aramizdayken dusmana gerek yok..7 yildir kupa mucadelesi neden hala bitmedi donup bir aynaya bakmamiz lazim..

Nereden
    Amasya

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sizin gibi söven, sahaya yabancý madde yaðdýran taraftar kisvesi adý altýnda klübü milyonlarca TL zarara sokan modeller yüzünden kulüp bu halde. Siz azalarak yok olun ki benim gibi modellerin önü açýlsýn. Vizyonsuz taraftarýn yerini vizyonlu insanlar alsýn.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Vizyon emek hirsizligi yapan her platformda trabzonspora sovup sayan emeklerimizi gelecegimizi calan koca bir sehri teroristlik ile suclayan bir camia ve onun sahte curuk raporlu asker kacagi baskanini tebrik etmek olmus dagilin beyler..turrrppppp sýkim oyle vizyona..

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Sevinmem - Üzülmem / Tebrik Etmem - Dalga Geçmem

Hiçbir þey olmamýþ gibi davranýrým...
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

Nereden
    Amasya

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vizyon emek hirsizligi yapan her platformda trabzonspora sovup sayan emeklerimizi gelecegimizi calan koca bir sehri teroristlik ile suclayan bir camia ve onun sahte curuk raporlu asker kacagi baskanini tebrik etmek olmus dagilin beyler..turrrppppp sýkim oyle vizyona..
    Baþkaný deðil takýmý. Senin deðil hepimizin emeði çalýndý Aziz Yýldýrým günü gelince geberip gidecek. Ben Fenerbahçe Basketbol takýmýný tebrik ettim. Bu ikisi arasýndaki ayrýmý yapamýyorsan çok da zorlama. Askerlik Vatan Bayrak olaylarýný bu tartýþma içine çekmeye sakýn kalkma. Sahte çürük raporu aldý ise bunun hesabýný sen ben sormayacaðýz devlet soracak.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Devletin nasil hesap sordugunu gorduk burasi trabzonspor forumunda ki sike basligi haddini bilceksin insanlarin bam teline basarcasina gelip burda sikecileri tebrik edemezsin edeceksen gidersin sikecilerin forumlarinda ne halt yersen yersin herkesin midesi senin ki gibi genis degil hadi ordan , bu dava ugrunanda olen taraftarlarimiz oldugu davadir bunu bilceksin..oyle 100 mesaj atip 10 tanesi sikecileri tebrik mesaji olmayacak burada..
    Konu gurur6134 tarafýndan (22.05.2017 Saat 15:39 ) deðiþtirilmiþtir.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Üyeliðim yeni olabilir, taraftarlýðým senin yaþýn kadar en az.

Benim gibi 25 bin sayfa iddianame okuyup dostu düþmaný ayýrt edebilecek kadar Trabzonsporlu olamadýnýz ama. Size göre her þey güllük gülistanlýk, dünya toz pembe galiba. Trabzonsporu aç kurtlar gibi sömürenlerin hiç bir þey olmamýþ gibi hayata devam etmesi sizin için bir þey ifade etmiyorsa boþuna yaþamýþsýnýz Trabzonsporsporluluðu benim yaþým kadar.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Celal Demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevinmem - Üzülmem / Tebrik Etmem - Dalga Geçmem

Hiçbir þey olmamýþ gibi davranýrým...
    Bravo Celalcim.
    En doðrusunu sen yapýyorsun.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bravo Celalcim.
    En doðrusunu sen yapýyorsun.
    Eyvallah abi
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

fbnin euroleague þampiyonluðuna sevinen, tebrik eden arkadaþlar, bu baþarýdan kendine paye çýkaranlarýn düne kadar hakkýmýzý yediðini nasýl unutuyor, azizin baskette de þike yapmadýðýna nasýl emin olabiliyor?
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Gurbetçi_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    38

resmi sitemiz þikebahceyi kutladýgý dogrumu? gayse ve bjk bile kutlamadigi yerde biz ne akla þu adileri kutluyoruz?? eger dogru ise yaziklar olsun

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alýntý Gurbetçi_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    resmi sitemiz þikebahceyi kutladýgý dogrumu? gayse ve bjk bile kutlamadigi yerde biz ne akla þu adileri kutluyoruz?? eger dogru ise yaziklar olsun
    Ýlk kez sizden duydum bunu. Baktým siteye ama göremedim bilmiyorum doðru deðildir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Gurbetçi_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupa'da yaþýyorsun 31 yaþýnda adamsýn. Aç bak bakalým resmi site ve diðer bütün resmi hesaplara öyle bir þey var mý? Buraya asýlsýz bir iddia üzerine bunu yazmak ne kadar doðru?
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugün 22 Mayýs. Sevincimizi kursaðýmýzda býrakan yavþaklar gün gelecek devran dönecek ben sizi o zaman göreceðim.
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ne demiþler son gülen iyi güler. Fifa'dan alacaðýmýz sonuçla artýk devran deðiþecek.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

bildikleri halde sirf huzursuzluk ciksin diye yaziyorlar renktas.

Alýntý Yavuz KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupa'da yaþýyorsun 31 yaþýnda adamsýn. Aç bak bakalým resmi site ve diðer bütün resmi hesaplara öyle bir þey var mý? Buraya asýlsýz bir iddia üzerine bunu yazmak ne kadar doðru?

Gurbetçi_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    38

Alýntý 28TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bildikleri halde sirf huzursuzluk ciksin diye yaziyorlar renktas.
    adam gibi cevap veremeyecekseniz hic vermeyin arkadas. huzursuzluk ciksin diye yaziyormusum, lafa bak. ben hürriyet gazetesinde okudum bunu, kendim resmi sitede böyle birsey göremedim onun icin sordum, böyle birsey oldumu diye, belki yazip cekmislerdir ne bileyim, sormakda kabahat oldu arkadas, millet iyice kafayi yemis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 5 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 5 misafir)

Bu Konu için Etiketler