Sayfa 12584 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11584 12084 12484 12534 12574 12582 12583 12584 12585 12586 12594 12634 12684 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 314,576 ile 314,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunlar düne kadar aziz için sokaða dökülüyorlardý, ulan iþte Allah'ýn sopasý yok.

Gün gelir hesap döner demiþtik. Aziz out olmak üzere, CAS'tan güzel bir haber gelse, her þey yerine oturur.
    Dava sonuçlanana kadar bu þikeci Asker kaçaðý minnoþun takýmýn baþýnda kalmasýný istiyorum ben,bu þekilde daha zevkli olacak,daha bi anlamlý olacak.

Kiþilerin cezasýnýn açýklanmamasý bu yüzden canýmý çok sýkýyor,
    asýl dava emsal bi dava olacak ve ibretlik olacak tamam da kiþiler açýklansa bi an önce,
    mesela þikebahçenin þikeci yöneticileri damgayý bi yese,
    rýdvan onursuzu ekranda eskisi gibi rahat rahat üfüremese,
    bülent uygun denen cibilliyetsiz hocalýk yapamasa,
    ümit karan denen ahlaksýz adamlýk rolü oynamayý kesse,

yarýn bir gün bu alçaklar spor sahnesinden çekildikten sonra kararlar açýklanýrsa çok üzülürüm,
    göz önündeyken ekmeklerini keseceksin ki rezillikleri de acýlarý da katmerli olacak.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gaziantep seyircisinin ceza almasýný takip edin. Biz þike yapsana Bülent Uygun dedik onlar Aziz Yýldýrým...
    Bakalým bunun cezasý stada girememek mi ???
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu iþ er ya da geç sonuçlanacak ve hakkýmýzý alacaðýz.

Fakat karþý gelemeyeceðimiz tek bir güç var. Tüm yetkileri elinde bulunduran karakter; kapatýn bu konularý, davalarý bu iþ huzur içinde çözülsün dediði gün dava mava kalmaz ortalýkta.

2011 de yilinda da bu þekilde Trabzonun hakkinin gaspedilmesini saðlayan bu karaktere Trabzonda yuzde70 destek veriliyor.

Bu karakter yarin yine taþ koysa önümüze, her þeye raðmen yalamak için milyonlarca Trabzonlu sýrada bekleyecek.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Sadece Bilgi...

FUTBOL DÝSÝPLÝN TALÝMATI MD.91:

"Disiplin Kurullarýnýn, kesinleþen bir kararýnda dayanýlan delillerin gerçeðe aykýrý olduklarý veya KARARI ETKÝLEYECEK YENÝ BÝR DELÝLÝN MEYDANA ÇIKTIÐI veya kararýn yerine getirilmesi tamamlanmadan önce mevzuatta ilgililer lehine bir deðiþiklik yapýldýðý takdirde; ilgili kiþi veya kulüpler ile soruþturma merciileri, kararý veren Disiplin Kurulu’ndan yargýlamanýn iadesini talep edebilirler. Bu talep üzerine ilgili Disiplin Kurulu, inceleme sonucuna göre, önceki kararýn deðiþtirilmesine yer olmadýðýna karar verebileceði gibi yeni bir karar da verebilir.”

Ýhtimali düþük görüyorum ama olur da CAS'tan istediðimiz karar çýkarsa þikecilerle ilgili Tahkim Kurulu veya PFDK kararýný bu maddeye göre deðiþtirmesini isteyip "feneri düþür veya kupamý ver" diyebiliriz.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý bordo--mavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Fakat karþý gelemeyeceðimiz tek bir güç var. Tüm yetkileri elinde bulunduran karakter; kapatýn bu konularý, davalarý bu iþ huzur içinde çözülsün dediði gün dava mava kalmaz ortalýkta.

2011 de yilinda da bu þekilde Trabzonun hakkinin gaspedilmesini saðlayan bu karaktere Trabzonda yuzde70 destek veriliyor.

Bu karakter yarin yine taþ koysa önümüze, her þeye raðmen yalamak için milyonlarca Trabzonlu sýrada bekleyecek.
    Fifa þikecileri küme düþürüp ülkemizde kupa, primler ve diðer haklar bize verilmediðinde, TFF sýrtýný siyasete dayayýp o yýlý þampiyonsuz tescil ettiðinde göreceðim ben o %70'i. Bakalým bu baþlýða birþey yazmaya vicdanlarý elverecek mi? Ýnandýklarý palavra da "önemli olan memleket meselesi". Sen memlekette adaletin ýrzýna geçenlere ses etmezsen, adaletin ýrzýna geçilmesine müsaade edersen, hesap sormazsan, yarýn öbür gün o memleketin elinden, avucundan kayýp gider. Sen de öyle arkadan bakakalýrsýn...
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Uður_Dmrtrk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

benim bildiðim kadarýyla þike yapanlara gerekli yaptýrým uygulanmadýðý müddetçe FÝFA nýn organizasyonlarýna katýlmasý imkansýz..Göstermelik ceza,hafif bir ceza ile geçiþtirebilirler..Fakat hiçbir þey yapmýyorum hadi barýþýn falan diyen olsa da futbol otoritesi bunu kabul etmez..

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beklenti içine girmemek için kendimle savaþ veriyorum ama çok zor be öyle böyle deðil.
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

Nereden
    Trabzon

Alýntý bordo--mavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

o kadar doðru ki...bu siyasi sevda býrakýn trabzonsporu, türk futbolunun en büyük düþmaný...ben þikeden deðil ama siyasetin futbola bu kadar karýþmasý yüzünden ileriki yýllarda türkiyeye büyük bi ceza geleceðini düþünüyorum...o zaman göreceðiz burada "önemli olan memleket meselesi (!)" diyen arkadaþlarý...onlarýn da bu sayfada yazmasý kadar abes birþey yok...

serhatki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

.. moderatör tarafýndan silinebilir.
    Konu serhatki tarafýndan (27.02.2017 Saat 19:18 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: ...

daðlýca61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    61

Alýntý Çaðatay_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TV'de falan durum gündeme geldiði zaman gerginlikten ne diyeceklerini þaþýrýyorlar, durum ciddi, deniz bitti.
    Biz kimsenin kötü durumlara düþmesini istemiyoruz, biz hakkýmýzý istiyoruz.
    Eðer bizim hakkýmýzý yiyen birileri varsa, cezasýný çeksin istiyoruz. Þayet biz birisinin hakkýný yediysek, aynýsý bizim için de geçerli.
    Deliller hukuken geçerli olmasa da muhataplarý tarafýndan kabul edildi, ve davanýn düþme sebebi delillerin elde ediliþ þekli.
    Kýsacasý kimse þike yok demiyor, CAS da bunun farkýnda. Sadece usül esastan üstün olduðu için, bu usül ile elde edilen deliller içerik olarak doðru olsa bile hukuki yaptýrým uygulanamýyor.
    Ama spor yargýsýnda durum farklý. CAS eðer bu durumu istediðimiz þekilde uygulamaya devam ederse bizim için çok sevindirici geliþmeler yaþanabilir.
    Ýstediðimiz sonucu alamazsak FIFA'ya gideriz. Orada istediðimiz sonuç olmazsa da bu sefer FIFA kararýna itiraz için CAS yolu açýlýr diye düþünüyorum. Pes etmek yok. Hak aramak herkesin hakký. Trabzonspor taraftarý yýlmamalýdýr. Sürecin uzun olmasý yanýltmamalý. Büyük bir dava olduðu için süreler uzun sürüyor, emsal teþkil edecek önemli kararlar çýkacak. Dolayýsýyla "bu iþ bitti" diye bakmak hiçbir þekilde mantýklý deðil. Kulübümüzün kurumsal anlamda sürecin peþini býrakmamasý için elimizden geldiði kadar etkili kamuoyu talebini oluþturmalýyýz.
    Þike süreci hakkýnda çok güzel bir deðerlendirme evet Trabzonspor sevdalýlarý olarak bizlere düþen en büyük görev bu sürecin sulandýrýlmasý, yavaþlatýlmasýna karþý Trabzonspor yönetimini bu zamana kadar olduðu gibi bundan sonrada diri tutmak 2010-2011 sezonunun haklý ve hakkýmýz olan hukuki kazanýmlarýnýn verilmesi adýna gasp edilmiþ olan bu hakkýn Trabzonspor camiasýnýn geleceðinin teminatý olduðunu sadece kendi camiamýza deðil siyaset kurumlarýna,spor kamuoyununa kabul ettirmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

yahu hala siyaset engel olur diyen var. siyaset ülke sinirlari disinda islemiyor. ülkemizde adalet yerini bulana kadar milli takim ve kulüpler hic bir organizasyona katilamazlar. isterse 5, 10, 15 yil gecsin. önce adalete bakarlar

Jedi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

yine fos çýkacak, hiçbirþey olmayacak....kim neresinden uyduruyor bu küme düþme haberlerini hayret doðrusu.yok o düþþün bu çýksýn..tayyip bu gidiþle trabzonu düþürmezse iyidir.
    Konu Jedi tarafýndan (27.02.2017 Saat 21:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    County of Essex

Nereden
    Ýngiltere

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    güzel bir siir okuyorlar (dikkat +18)

https://twitter.com/tribunGS/status/835981016686804996

fenere hiç bir þey olmaz, türkiyenin en büyük zenginleri onlarýn arkasýnda aziz gider koç gelir..bence biz kendi iþimize bakalým.
    County of Essex

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Avrupa'da bu iþ sonuna kadar takip edildiði sürece sonuç almamamýz neredeyse imkansýz!
    Elimiz o kadar güçlü ki þike lobisi sadece süreci ertelemek için bile varýný yoðunu ortaya koyuyor.
    Ama bu iþin sonunda neyin olacaðýný, ne ceza çekeceklerini onlar da çok iyi biliyorlar.
    O nedenle bizler hukuki süreçleri takip edip sabýrla bekleyeceðiz.
    Allah'ýn izni ile o güzel günleri de göreceðiz.
    Bize çektirdiklerini misli ile ödeyecekler!

arsinli_akrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Jedi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fenere hiç bir þey olmaz, türkiyenin en büyük zenginleri onlarýn arkasýnda aziz gider koç gelir..bence biz kendi iþimize bakalým.
    Ya sen fenerli bir sýzmasýn deðil mi ? Sen ve senin gibiler TRABZONSPOR lu OLAMAZ

esra61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Þimdi merak ediyorum olumsuz bir karar çýkarsa bunun bir sonraki Aþamasý ne olur.
    Bir çok yerde bu Mart ayýnda birþeylerin kesin olacaðý söyleniyor da ya olmazsa istenilen sonuç?
    Sonra ki aþama ne olacak bizim için ?

Ýnþallah beklenilen sonuç çýkarda yeniden futbolun adaletli bir oyun olduðunu hep birlikte görüp yeniden þahlanýrýz.
    Konu esra61 tarafýndan (27.02.2017 Saat 23:31 ) deðiþtirilmiþtir.

mackali_81 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Aslý astarý nedir acaba bu iddianýn?

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/f...cak_iddia.html

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý mackali_81 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslý astarý nedir acaba bu iddianýn?

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/f...cak_iddia.html
    bu iddialar dogru cikarsa ve uefa hemen cezalari uygulatirsa kendimizi sampiyonluk potasinda buluruz
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ýngiltere

Alýntý arsinli_akrep61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya sen fenerli bir sýzmasýn deðil mi ? Sen ve senin gibiler TRABZONSPOR lu OLAMAZ
    arkadaþým hastamýsýn nesin sen? bipolar disorder mi var sende? ya da menenjit ni geçirdin küçükken? ne alakasý var þimdi söylediðim þeyle?
    County of Essex

Nereden
    Ýngiltere

anlamadýðým nokta uefa madem bunlarý yapacaktý neden 6 yýldýr bekliyor? elinde her türlü materyal var, haberin sallama olduðuna adým gibi eminim.
    County of Essex

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

anlamadýðým nokta uefa madem bunlarý yapacaktý neden 6 yýldýr bekliyor? elinde her türlü materyal var, haberin sallama olduðuna adým gibi eminim.
    yeni baskani secileli bir kac ay oldu, o neden olabilir

cas süreci neden olabilir

bati politikasinin referandum öncesi Türkiyeyi sallamak icin bu konudan uefayi tesvik ediyor olabilir...
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yeni baskani secileli bir kac ay oldu, o neden olabilir

cas süreci neden olabilir

bati politikasinin referandum öncesi Türkiyeyi sallamak icin bu konudan uefayi tesvik ediyor olabilir...
    ayrýca 2024 e baþvurduk. elemek için ellerinde tutuklarý kozu oynuyor olabilirler.
    kimsenin adalet yüzünden dediði yok. çünkü adalet için demek için artýk çok geç
    Konu bariskaratas tarafýndan (28.02.2017 Saat 08:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geç olsun güç olmasýn diye bir söz vardýr ya bizimkisi hem geç hem güç olacak.. Ama olacak . ALLAH'ýn adaleti "CB'ye raðmen" elbet bir gün tecelli edecek
    Öyle bir zamanda gelecek ki o adalet , cb bile çaresiz kalacak
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Bu haberlerin bir sürü sebebi olabilir.

1-UEFA 2010-2011 sürecine yurt içinde pek müdahil olmak istemedi, bu olayýn kapanmasýný istiyor olabilir. Öte yandan geçtiðimiz günlerde Türkiye 2024 Avrupa Þampiyonasýna aday olacaðýný açýkladý, küme düþürme haberleri UEFA-TFF tarafýndan tezgâhlanmýþ, adaylýk konusunda Türkiye'nin elinin zayýflayacaðý gerekçesiyle ülke içinde Trabzonspor'a davadan vazgeçilmesi için baský oluþturmak maksatlý olabilir.

2-UEFA yönetimi yeni seçildi, seçimden bu yana geçen sürede eski dosyalarý incelemiþ olabilirler. Türkiye- Eski UEFA yönetimi arasýndaki sponsorluk (ya da rüþvet) baðýný kendi yönetimleri döneminde de sürdürmek istemiþlerse, küme düþürme kozunu oynamýþ olabilirler.

3- Adalet tecelli ediyor olabilir.
    Konu bkandil tarafýndan (28.02.2017 Saat 09:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Yüzdük yüzdük kuyruðuna geldik diyemiyorum yaklaþtýk gibi hissediyorum. Umarým her þey olumlu seyreder olumsuz bir þey beni yýldýrmaz fakat büyük hayal kýrýklýðý yaþarým.

2010-2011 Þampiyonu Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 11 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 11 misafir)

Bu Konu için Etiketler