Sayfa 12565 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11565 12065 12465 12515 12555 12563 12564 12565 12566 12567 12575 12615 12665 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 314,101 ile 314,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Nereden
    Bursa

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkes hakkýný helal etsin.

Ben helal ediyorum.
    Niye ki Hopa'lý abi?Ayrýlmasanýz bence,burada birlik olunsa,daha güçlü olunsa.
    Bir daha düþünün lütfen.
    Hakkýmýz helal olsun eðer varsa.
    • Memento mori

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herhangi bir sýkýntý yok. Kurallar belli dýþýna çýkmadýðýn sürece istediðin ayarý verebilirsin gocunmam. Benim görevim düzen saðlamak, sevmediðimi cezalandýrmak deðil .
    Forumun yerinde eskiden, kullanýcýlarýn ortak alana yazdýðý mIRC çakmasý bir iletiþim kutusu vardý BMN'de, sene çok eski. O zamandan beri buradayým ve gereken refleksleri edindim. Futbolcuya/yöneticiye/belirli bir zümreye/ýrka/inanýþa sövmek yasaktýr ama bazýsý sövülebilecek torbadadýr, göz yumulur. Þenol Güneþ'in soyadýný yazmadý diye ceza yiyen de gördüm, Hami'nin 7 sülalesine sövdüðü halde, Ersun'a ahlaksýz dediði halde kalan da gördüm. "Ya bizim millet biraz þeydir" dediði için uçanlar oldu, Kürt'e, Ermeni'ye topyekün sallayanlar yaþadý. Stadyum yapýlýrken hükümeti yalayýp yutanlar oldu alkýþ aldýlar, 2 rekat muhalefet yapanlar "siyaset yapmuaað" diye susturuldu. Haliyle hayvan terli. Sen belli ki kibar bir insansýn ama genel teamüller bu yönde, üzgünüm. Titri çýkardýðýn zaman istediðin kadar fikri mücadelede bulunuruz. Makbul olana dokunduðunda maktul olursun. Bu coðrafya/forum/þehir bana bunu öðretti.

Ýstiyorum ki, ülkenin genel sýkýntýlarý bari Trabzonspor konusunda yakamý býraksýn. Çünkü bunaldým artýk. Karþý tarafýn barbarý, kültürsüz cahili, serserisi tü kaka, onu eleþtirirken nasýl da hümanistiz ama bizimki omuzlar üzerinde. Adam kalkmýþ gitmiþ milletin ailecek gezdiði yerde cama kafa atmýþ, kupayý almýþ kaçmýþ (sonra da yakalanmýþ gerizekalý). Barbarcadýr bu güzel kardeþim kusura bakmayýn. Hayvancadýr. Aþaðýlýk bir harekettir. Embesil deðiliz biz de, kupanýn bizden çalýndýðýný, Fenerbahçe'nin hiçbir konuda savunulmayý hak etmeyen bir camia olduðunu biliyoruz. Ama kendi köyümüzün öküzünü övmeyelim artýk. Yetmedi mi artýk bu kadar iki yüzlülük?

Kendi kutsalýmýzý baþkasýnýnkini yererek yüceltme refleksimiz var. Trabzonspor, Fenerbahçe aþaðýlýk bir kulüp olduðu için büyük deðil. Büyük olduðu için büyük. Onlar azaldýðý için artmýyoruz, gerilediði için ilerlemiyoruz. Kabullenin artýk þunu.

Yeter çünkü. Böyle böyle battýk bu çamura.
    Naber?

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

kardeþ bi sus

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Cenkhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Forumun yerinde eskiden, kullanýcýlarýn ortak alana yazdýðý mIRC çakmasý bir iletiþim kutusu vardý BMN'de, sene çok eski. O zamandan beri buradayým ve gereken refleksleri edindim. Futbolcuya/yöneticiye/belirli bir zümreye/ýrka/inanýþa sövmek yasaktýr ama bazýsý sövülebilecek torbadadýr, göz yumulur. Þenol Güneþ'in soyadýný yazmadý diye ceza yiyen de gördüm, Hami'nin 7 sülalesine sövdüðü halde, Ersun'a ahlaksýz dediði halde kalan da gördüm. "Ya bizim millet biraz þeydir" dediði için uçanlar oldu, Kürt'e, Ermeni'ye topyekün sallayanlar yaþadý. Stadyum yapýlýrken hükümeti yalayýp yutanlar oldu alkýþ aldýlar, 2 rekat muhalefet yapanlar "siyaset yapmuaað" diye susturuldu. Haliyle hayvan terli. Sen belli ki kibar bir insansýn ama genel teamüller bu yönde, üzgünüm. Titri çýkardýðýn zaman istediðin kadar fikri mücadelede bulunuruz. Makbul olana dokunduðunda maktul olursun. Bu coðrafya/forum/þehir bana bunu öðretti.

Ýstiyorum ki, ülkenin genel sýkýntýlarý bari Trabzonspor konusunda yakamý býraksýn. Çünkü bunaldým artýk. Karþý tarafýn barbarý, kültürsüz cahili, serserisi tü kaka, onu eleþtirirken nasýl da hümanistiz ama bizimki omuzlar üzerinde. Adam kalkmýþ gitmiþ milletin ailecek gezdiði yerde cama kafa atmýþ, kupayý almýþ kaçmýþ (sonra da yakalanmýþ gerizekalý). Barbarcadýr bu güzel kardeþim kusura bakmayýn. Hayvancadýr. Aþaðýlýk bir harekettir. Embesil deðiliz biz de, kupanýn bizden çalýndýðýný, Fenerbahçe'nin hiçbir konuda savunulmayý hak etmeyen bir camia olduðunu biliyoruz. Ama kendi köyümüzün öküzünü övmeyelim artýk. Yetmedi mi artýk bu kadar iki yüzlülük?

Kendi kutsalýmýzý baþkasýnýnkini yererek yüceltme refleksimiz var. Trabzonspor, Fenerbahçe aþaðýlýk bir kulüp olduðu için büyük deðil. Büyük olduðu için büyük. Onlar azaldýðý için artmýyoruz, gerilediði için ilerlemiyoruz. Kabullenin artýk þunu.

Yeter çünkü. Böyle böyle battýk bu çamura.
    Adamýn yaptýðýnýn mantýklý bir açýklamasý yoktur normal ülkelerde olmamalý da zaten. Ama bu insanlarýn psikolojisi bozuldu artýk tüm toplum gibi. O kadar çok þey yaþandý ki adam aklýný kaçýrsa "Kendine sahip çýkamadý" diye kýnamam. Bunun olmasýný ben bekliyordum. Ýstediðim için deðil. Adaletin olmadýðý yerde insanlarýn hiç yapmayacaðý bir þeyi nasýl yapacak duruma geldiðinin bir kere daha görülmesi için. Adaleti saðlamak için nasýl kendince doðrular üretebildiðinin bunun tehlikesinin bir kere daha görülebilmesi için. Geçen sene hakemi döven adam için terör örgütü üyesi bile dendi. Ama kimse sormadý ya bu maçta ortada hiçbir þey yokken adam bu saçmalýðý yapacak hale nasýl geldi? Daha öncekiler gibi bir insan hain ilan edildi yapýlan hareket kýnandý. Bir adamda çýkýp demedi ya bunlar neden oldu? O yüzden kýnamýyorum kýnamayacaðým.
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (12.01.2017 Saat 16:09 ) deðiþtirilmiþtir.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

@HOPA'LI TS'LÝ renktaþýmýzýn da kararýný tekrardan gözden geçirmesini salýk veriyorum.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Fatih Cengiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Ýþin garibi, Tekke nin o laflarý bizim medya da hayatta dillendirilmezdi..
    Var bir pislik yine ya, hayýrlýsý.

O çalmaya çalýþan arkadaþ da bi ince bizi mizah malzemesi yaptý, ama konunun sürekli gündem de kalmasý adýna da herþey mubah denebilir

610806
    Bazen geriye dönüp bakýyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlýyorum yani...

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Ben forumdan ayrýlýyorum. (Þu anda aldýðým bir karar deðil)
    Hayýrdýr abi, nereye? Kararýnýzý bir daha düþünün, þu baþlýkta 3-5 kiþiden biriyiz zaten...
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

nereye abi

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

O kupayi degil 6 sene 66 senede gecse unutmayacagimizi birkez saha anlamistir sikeciler ve arkasindakiler bu vesileyle..

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

@Cenkhan

Yahu ne barbari ne hayvani yaa... öyle süslü püslü cümlelerle olmuyor bu isler... bir seyler anlatiyorsunuz ne anlatiyorsunuz ?
    Sokaktasin adamin biri geldi telefonunu çaldi, pesine gidip gerekirse dövüp senin olani almaz misin ? yok polisi ararsin beklersin öyle mi ? tisörtü beyaz 1,85 boyunda dersin bulurlar he tabi... biz kimin sikeci oldugunu biliyoruz, ama harekete geçen yok, o zaman biz halledecez o isi..
    Bi kere basima geldi, kulakligim da vardi, ona ragmen salak herif telefonu cebimden alip gidecekti tuttum kolundan aldim telefonu, herif de sknti olmasin diye hemen tüydü zaten... barbarca mi ? gerekirse ve gücüm olsa kafa atardim ne yani ? "a aaa barbarca" mi denir buna da ?

Tek itirazim suna olur, süreç tam bitmedi bitmesini bekleyip öyle hareket etsek daha iyi olurdu...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Abi nereye sen gel her sabah o kupa gelecek yaz yeter. Hakkýmýz helal olsun ama gitme. Þu CAS kararlarýný görelim hele bi.

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Halit Þahin tutuklanýp cezaevine gönderilmiþ.
    Klüp avukatlarý kesinlikle olaya müdahil olmalý, en kötü klüp gayrý resmi bu kardeþimize hukuksal anlamda destek olmalý...
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

hayýrdýr abi?
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý alone_6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Klüp avukatlarý kesinlikle olaya müdahil olmalý, en kötü klüp gayrý resmi bu kardeþimize hukuksal anlamda destek olmalý...
    Murat

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

HAKAN ORHAN ‏@AvHakanOrhan 3 sa.3 saat önce
    1- 2010-11 sezonu kupasýný fenerbahçe müzesinden alan Halit Þahin için Trabzon Barosu Baþkaný Sayýn Av.Sibel Suiçmez avukat görevlendiriyor.

2- Konu ile ilgili olarak (haksýz tutuklama da var) Trabzon Barosu Baþkaný Sayýn Av.Sibel Suiçmez ayrýca basýn açýklamasý yapacak

Bacaklarý titremiþ midir acaba baþkanýn eyvah birilerini kýzdýrýr mýyýz þimdi diye?
    Murat

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Fenerbahçe müzesinde þikeyle hýrsýzlanarak sergilenen kupalardan birini "izinsiz olarak almaya" giden Halit Þahin'in tutuklanmasýnýn hukuki temelleri var, þunlar;

TCK'nýn 142 - 2- h bendinde hýrsýzlýða teþebbüs suçunun karþýlýðý olarak 5 - 10 yýl hapis cezasý öngörülmüþ. (Bu suça verilen ceza 18 Haziran 2014 tarihinde yürürlüðe giren 6545 sayýlý yasa ile 2 kattan fazla arttýrýlmýþ) Ancak daha sonra yine deðiþtirilen infaz yasasý ile, suç teþebbüste kaldýysa, ki bu örnekte öyle, verilen ceza hakimin takdirine göre en az 4'te 1'den en çok 4'te 3'e kadar indirilebiliyor. Yani diyelim 20 ay ceza aldý, 15 ay ya da 5 aya çekiliyor.

Ancak hukukçu arkadaþlarým hýrsýzlýk suçunun tanýmý gereði de mevcut durumun sýkýntýlý olduðu görüþünde. Yasaya göre hýrsýzlýk, bir kiþi ya da kuruma yarar saðlamak olarak tanýmlanýyor. Bu durumda maddi bir "yarar" durumundan söz edilemez, ki hukuki iþleyiþte esas alýnan hep maddi yarardýr. Ortada bir maddi yarar olmadýðýna göre de davaya bakan mahkeme

ya "manevi yarar" gibi örneði görül-e-miþ bir karara imza koyup hýrsýzlýk suçlamasýyla yargýlama yapacaklar,

ya da
    hukukun ruhunu doðru yorumlayýp bugüne kadar olduðu gibi maddi yarar ilkesinden hareket edecekler.

Böyle olursa ne olur peki?

Þu olur;

Mahkeme "mala zarar vermek" suçlamasýyla yargýlama yapar , ki olmasý gereken de bu gibi görünüyor, bu suç için öngörülen ceza da TCK 151 - 1'e göre 4 ay ile - 3 yýl hapis cezasý. Alt limitten ceza verilirse o da paraya çevrilir.

Hukuki mirasa ve genel iþleyiþe baktýðýmýzda bu arkadaþýn yaklaþýk 1-1.5 ay içinde mahkemeye çýkarýlýp tutuksuz yargýlanmak üzere salýverilmesini beklemek durumundayýz.

(Görüþler bir cumhuriyet savcýsýndan)
    Murat

Fatih Cengiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Þu fb nin polis arabalarýný ters çevirip savaþ alanýna çevirdiði bir maç vardý
    Kim ne kadar ceza aldý o geceyle ilgili bileniniz var mý?

Hata fenerasyon ve medya da taraftarlar için, çok moralleri bozuktu falan gibi bir savunma yapmýþlardý.

610806
    Bazen geriye dönüp bakýyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlýyorum yani...

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

güvenc kurtar canli tv de asporda biraz önce zamaninda sikebahcenin nasil sistematik doping yaptigini anlatiyor

kimi ilgilendiriyor
    bir savcinin giki cikarmi
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    güvenc kurtar canli tv de asporda biraz önce zamaninda sikebahcenin nasil sistematik doping yaptigini anlatiyor

kimi ilgilendiriyor
    bir savcinin giki cikarmi
    Ülkede savcý kaldý mý ki?
    Artýk emir erleri var. Talimatla hareket ediliyor.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

https://twitter.com/erevistekeri/sta...92964036739072

https://twitter.com/chnGs1905/status/820700610299396097 at arþivee. þikebahçe puan kaybý yaþadýðý her maç sonu klasiklerinden aziz aðlarken

https://twitter.com/iykibesiktasvar/...02769036357633 ulan konuþ artýk konuþþþ
    Konu Burçak tarafýndan (15.01.2017 Saat 22:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

signal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

aziz:"bu ülkede sayýn cumhurbaþkanýmýzý ya da sayýn baþbakanýmýzý eleþtirsen ceza almaz, hayatýna normal þekilde devam edersin. ama federasyon baþkanýný eleþtirince hemen cezalandýrýlýyorsun."

bu nasýl bir yalakalýk þeklidir.
    ama gündemden hiç haberi yok þikecinin.

7 bin kiþi hakkýnda fezleke düzenledi. 45 bin kiþinin ise isim ve adresini tespit etmeye çalýþýlýyor. 3500 kiþi yazdýklarýndan ötürü gözaltýna alýndý. 1500 kiþi ise sosyal medyada yazdýklarýndan dolayý tutuklandý...

Ayrýca para birimimizi hala ytl sanýyor, Bir ara da konuþmasýnda "üst akýl" dedi. Ýrkildim!
    Konu signal tarafýndan (16.01.2017 Saat 00:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    Seni ölüme de götürse doðruluktan sakýn ayrýlma.
    Hz. Ömer.

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Bu aziz þeytanýn vücut bulmuþ halidir resmen!

Ne iðrenç ne þerefsiz bir adamdýr yahu ölmeyecen mi be adam hiç mi korkmuyorsun?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu akaminkonun çocuðunu hala böyle konuþturuyorlar ya ben bunlarýn cibilliyetini seveyim.
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu adam harbi serefsiz!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 5 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 5 misafir)

Bu Konu için Etiketler