Sayfa 12064 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11064 11564 11964 12014 12054 12062 12063 12064 12065 12066 12074 12114 12164 12564 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323951 adet sonuctan sayfa basi 301,576 ile 301,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

aslýnda bjk'nin iþi tam anlamýyla mahkeme kararýyla þampiyonluk kazandýrýlma iþi deðil. Hatýrladýðým kadarýyla profesyonel liglerin kurulmasýnýn hemen önceki senelerde kazanýlmýþ 2 þampiyonluðu lig baþladýktan sonra ki þampiyonluk sayýsýna ekletmiþlerdi.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Standart AW: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS, Yargýtay ve ÝFM Onadý!

Alýntý Nihat Günay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslen Kayseri'li olup Nevþehirde yaþayan ve bordo-mavi renklere gönül vermiþ olan duyurukçu kullanýcý adlý kardeþimizin 30 Kasým'da düðünü var.

Kendisini buradan kutlamak istedim.

Allah bir yastýkta kocatsýn kardeþim.
    Foruma attýðý ilk mesajlarý okurken kahkaha atmýþtým. Yorum yapmýyorum, ben sadece duyuruyorum diye atarlanmýþtý birine.

Gesendet.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

8jk nin o 2 sampiyonlugu sirf formalarina 2 yildiz takabilsinler diye peskes cekildi. baskada bir sebebi yoktur.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý 28TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    8jk nin o 2 sampiyonlugu sirf formalarina 2 yildiz takabilsinler diye peskes cekildi. baskada bir sebebi yoktur.
    Evet 2 adet bonus þampiyonluk

Ulan biz 3 yýl önceki þampiyonluðumuzu hala alamýyoruz.

Tüh bu ülkenin adaletine, hukukuna, bozuk düzenine.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Gs maçýný kazandýk diye herkes havaya girmiþ.Hakkýmýz olaný nezaman alacaðýz birazda onu konuþalým.

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Baþkaný Aziz Yýldýrým'a verilen 45 günlük hak mahrumiyeti cezasýný onadý. Bunun üzerine Fenerbahçe Kulübü de Yýldýrým'ýn Tahkim Kurulu'na yolladýðý yazýyý resmi siteden yayýnladý.

Savunma hakkýný kullanmadýðýný ama yanýtýný merak ettiði sorular sunduðunu söyleyen Yýldýrým, yine çarpýcý ifadeler kullandý...

Yýldýrým yazýsýnda özetle þu sorularý yöneltti:

- Basýn toplantýsýndaki sözlerimin bir kýsmýmý mý tamamý mý suç? Bir kýsmý ise nereleri; bütünü suç ise neden alt sýnýrdan ceza aldým?

- Hakem odasý bastýðýma dair tanýk ya da tespit var mý? Eðer yoksa talimat deðiþikliði niye yapýldý? Hakemle koridorda konuþmak hakem odasý basmak mý?

- Hakem konuþmak suç ise hakemler üzerinde baský kurmak suç deðil mi?

- Þike konusunda diðer kulüplerden yapýlan açýklamalar sportmenliðe uygundur da "2010-11 Türkiye Kupasý þampiyonu kim ve kupa nerede?" diye sormak mý sportmenliðe aykýrýdýr?

- Beþiktaþ-ÝBB kupa finalini ve o dönemki baþkanlarýný hatýrlatmak suç mudur? O kiþilerin tapeleri, Aziz Yýldýrým'ýn sözlerinden daha mý sportmendir?

- TFF'nin kendi görevlerini hakemlere devredip bu genç insanlarý toplumun ve medyanýn önüne atmasýný eleþtirmek suç mudur?

- Milli takýmýn þerefini kurtarmak ÝSKÝ'nin görevi midir?

- Ekranlarda baþka kapý arkalarýnda baþka konuþmak ya da Aziz Yýldýrým'ýn yüzünüze karþý konuþmasýný engellemek sportmenliðe uygun mudur?

- Atatürkçü, cumhuriyetçi ve laik olmak suç mudur?
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

Nereden
    Ýstanbul

verdikleri cevaplarla (sorduklarý sorular veya) andavallýðýn,öküzlüðün ve bilumum andonluðun zirvesinde olduklarýný bir kez daha gösterdiler.

Efsane repliktir ; ''fenerli deðil mi ,mal iþte''.

StopMatchFixing.Com

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Asker kaçaðý herif her açýklamasýna Atatürk'ü de alet ediyor ya....Söyleyecek söz bulamýyorum.....
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Ufuk Turgut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

ataturku kullanarak chp hatta býrara mhp yý arkasýna almadýmý bu herýf ..sonuna kadar somurecek duygu somurusu yapacak .nasýl olsa turkýyede hukuk sýstemý coktu býrýlerýnýn ýstedýgý oluyor.kanunlara gore degýl býrýlerýnýn gonlune gore hukuk ýslýyor
    Ben Asil Bir Ailenin Evladý Olmakla Deðil,
    Asil Bir Milletin Evladý Olmakla Gururluyum.
    NE MUTLU TURKUM DIYENE..

Etem Güner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    44

isil tacbas @isiltacbas · 15 dk. 15 dakika önce
    DÜNYACA ÜNLÜ SPOR OTORÝTESÝ ÝLE 2 SAATTÝR YEMEKTEYÝZ ÖZET OLARAK FB, SÝVAS, ESKÝÞEHÝR,MÝY HER AN DÜÞELÝR" DEDÝ

DUYDUKLARIMA O KADAR ÇOK ÜZÜLDÜMKÝ ÝNÞALLAH TFF BU KONUDA HATA YAPMAMIÞTIR DÝYORUM.

BURSA NIN ADI DÜÞECEK TAKIMLAR ARASINDA GEÇÝYOR...

BJK DÜÞMEYECEK FAKAT AÐIR PARA CEZASI YOLDA...

signal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Biz bu ülkeye puan kazandýrýyoruz. Bu ülke ise hakkýmýzla kazandýðýmýzý elimizden almaya çalýþýyor.

Hiç utanmýyor musun Türkiye!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Alýntý Celal Demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Baþkaný Aziz Yýldýrým'a verilen 45 günlük hak mahrumiyeti cezasýný onadý. Bunun üzerine Fenerbahçe Kulübü de Yýldýrým'ýn Tahkim Kurulu'na yolladýðý yazýyý resmi siteden yayýnladý.

Savunma hakkýný kullanmadýðýný ama yanýtýný merak ettiði sorular sunduðunu söyleyen Yýldýrým, yine çarpýcý ifadeler kullandý...

- Basýn toplantýsýndaki sözlerimin bir kýsmýmý mý tamamý mý suç? Bir kýsmý ise nereleri; bütünü suç ise neden alt sýnýrdan ceza aldým?

- Hakem odasý bastýðýma dair tanýk ya da tespit var mý? Eðer yoksa talimat deðiþikliði niye yapýldý? Hakemle koridorda konuþmak hakem odasý basmak mý?

- Þike konusunda diðer kulüplerden yapýlan açýklamalar sportmenliðe uygundur da "2010-11 Türkiye Kupasý þampiyonu kim ve kupa nerede?" diye sormak mý sportmenliðe aykýrýdýr?

- Beþiktaþ-ÝBB kupa finalini ve o dönemki baþkanlarýný hatýrlatmak suç mudur? O kiþilerin tapeleri, Aziz Yýldýrým'ýn sözlerinden daha mý sportmendir?

- TFF'nin kendi görevlerini hakemlere devredip bu genç insanlarý toplumun ve medyanýn önüne atmasýný eleþtirmek suç mudur?

- Ekranlarda baþka kapý arkalarýnda baþka konuþmak ya da Aziz Yýldýrým'ýn yüzünüze karþý konuþmasýný engellemek sportmenliðe uygun mudur?

hehe güya savunma hakkini kullanmayan kisinin yaptigi aciklamaya bak. hani savunmamisti

Salih Edip - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Cok seviyorum bu azizin sikecilerin basinda durmasini. Adam hergun ben sucluyum ben sucluyum diye bagiriyor resmen. Gun gelecek antudaki gerizekalilar bile anlayacak bunun ne mal oldugunu.
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

Herþey için Rabbime sonsuz þükürlerimle,eyvallah...

Salih Edip - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Standart Ynt: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS, Yargýtay ve ÝFM Onadý!

Bjknin tapelerine laf atmis ulan hani komploydu
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

Herþey için Rabbime sonsuz þükürlerimle,eyvallah...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Salih Edip Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cok seviyorum bu azizin sikecilerin basinda durmasini. Adam hergun ben sucluyum ben sucluyum diye bagiriyor resmen. Gun gelecek antudaki gerizekalilar bile anlayacak bunun ne mal oldugunu.
    Üzülerek* söylüyorum ki o gün hiç bir zaman gelmeyecek zira beynini ve namusunu kiralayan insanlarýn onurlu bir duruþa geri dönüþ ihtimali yoktur.

* neden üzülüyorum? bu insanlarla ayný ülkede yaþýyorum,istesem istemesem de Türk milletinin dünya üzerinde oluþturduðu ve oluþturabileceði her türlü algýda bu angutlarýnda payý olacak. Kurunun yanýnda yaþta yanýyor.

StopMatchFixing.Com

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý Etem Güner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    isil tacbas @isiltacbas · 15 dk. 15 dakika önce
    DÜNYACA ÜNLÜ SPOR OTORÝTESÝ ÝLE 2 SAATTÝR YEMEKTEYÝZ ÖZET OLARAK FB, SÝVAS, ESKÝÞEHÝR,MÝY HER AN DÜÞELÝR" DEDÝ

DUYDUKLARIMA O KADAR ÇOK ÜZÜLDÜMKÝ ÝNÞALLAH TFF BU KONUDA HATA YAPMAMIÞTIR DÝYORUM.

BURSA NIN ADI DÜÞECEK TAKIMLAR ARASINDA GEÇÝYOR...

BJK DÜÞMEYECEK FAKAT AÐIR PARA CEZASI YOLDA...
    bence saçma bjk neden düþmüyormuþ?
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

dünyaca ünlü. peki ismi yok mu ? düsebilir demis. düsecek degil. yalandan baska bisey degil. fazla takilmamak gerek

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Hakkýmýzý teslim etmeyen tff'nin ülkesine en büyük katkýyý yapýyoruz, ne acý gerçek deðil mi?

BJK- puan topladý biz 10

BÜYÜKSÜN TRABZONUM.
    KUPANI VERMEYENLER UTANMALI
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Hakkýmýzý teslim etmeyen tff'nin ülkesine en büyük katkýyý yapýyoruz, ne acý gerçek deðil mi?

BJK- 9 puan topladý biz 10

BÜYÜKSÜN TRABZONUM.
    KUPANI VERMEYENLER UTANMALI
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

inadina61_08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Ersin Gökalioðluna kýzanlar fb li bir bayana neden kýzmaz ki, üstelik takipçisi daha fazla. neymiþ dün uefa'dan biri gelmiþ miþ de onunla oturuyormuþ...
    Þike davasý milletin reklam davasýna döndü. Yazýklar olsun, bu iþten çýkar elde edenlere. Mübarek günde Allah çektiklerimizin mislini çektirsin

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý Celal Demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Atatürk yaþasaydý yüzüne tükürürdü bunun.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Atatürk, cumhuriyet ve laikliði de istismar konusu yaptý ya Aziz denen þikeci daha ne diyeyim. Bu þahsiyet daha önce dövülerek öldürülen bir genci kendisine kalkan yapmýþti, ahlaksýzlýk diz boyu.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

dün

para para para
    þike þike þike
    o ç
    i f

tezahüratlarýna bayýldým. Ben zaten evde sýk sýk söylüyorum.

Yaþþa Avni Aker
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Hukuksal yönden olur mu olmaz mý bilemem ama baþkan olsam, Avrupa kupalarýnda kazandýðýmýz puanlarýn ülke puanýna eklenmemesi için UEFA'ya baþvuru yapardým....En azýndan bir durumu sportif konuda uzman bir hukuk bürosuna araþtýrtýrdým....
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Sayfa 12064 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11064 11564 11964 12014 12054 12062 12063 12064 12065 12066 12074 12114 12164 12564 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 6 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (1 kayýtlý ve 5 misafir)

1. Enes Baþkaya60

Bu Konu için Etiketler