Cafedegoygoy
Sayfa 12650 Toplam 12650 Sayfadan BirinciBirinci ... 11650 12150 12550 12600 12640 12648 12649 12650
Toplam 316250 adet sonuctan sayfa basi 316,226 ile 316,250 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ike Davas | ike Tescillendi! UEFA, CAS ve FM Onad!

Cemalettin Takn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

bjk de 2. ampiyonluuna koan Trabzonsporu oktan unutan enol gnein szleri ile 2010-2011 sezonunu hatrlamak ne kadar doru? adam bjk ye gidince ben ampiyonluk yaamadm demedi mi? niye hala enol gne szleri ile ampiyonluk vurgusu yapyoruz?
    EN IYISI BIZIZ:

Celal Demir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kesin fetnn ii bu!!!

Fetdr, fet!!!
    kedidir kedi
    2010 - 2011 Sper Lig ampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey dmanm, sen benim ifadem ve hzmsn. Gndz geceye muhta, sende bana lazmsn. >>>

Enaldo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2010
    Nereden
    Sivas

enol Gne'in ampiyonluk yaamadm szne ok taklnd ama adam hakl zaten o zaman ampiyon olduumuzu vs. ok beyan etti, kutlama yapabildik mi sabahlara kadar meydanda takm otobse kp cotu mu? ampiyonluk yaamak byle olur arkadalar bizim zaten iddiamz belli hakkmzla kazandmz belli ama konuma farkl orda mevzu farkl bence. ampiyonluun getirilerini elde edemedik neticede. Hala sren bir davamz var ortada. Hakkmz alndnda gereken kutlamalar yapldnda o zaman zaten hoca da katlacaktr bunlara.

enol Gne'i savunmak iin yazmadm bunlar sadece niyetinin bu olduunu dnyorum.

te yandan Beikta'a gitmesine falan zaten ok tepkiliyim, benim gzmden dt oktan hoca.

Ayrca, Beikta mana giden destek veren kiilerin Trabzonsporlu olmay ok yanl anladn dnyorum. Hi yakmad.
    Konu Enaldo61 tarafndan (23.05.2017 Saat 14:14 ) deitirilmitir.
    2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR!

Denizlere, dalara. Kzlara, uaklara. ampiyonluk yakr, bordo-mavi aklara!

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2010-2011 ampiyonluumuz verilmedii srece fenerbahe camiasna olan nefretim dinmeyecek.
    Bir kupa ile bu nefret bitmez abi.
    10 kupa dan aas kurtarmaz
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

Alnt M. Fatih ALEMDAR Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir kupa ile bu nefret bitmez abi.
    10 kupa dan aas kurtarmaz
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    22

Ozan Tufan: ''Ne arabas, ne kaakl, memleket elden gidiyor!''
    zaytung.
    Bir Trabzonsporlu doar, byr, hakk yenir ve lr.

tRaiNer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.03.2017
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    29

ikebahe: Ozan Tufan kaaklk yapmamtr bunlar Fet'nn kumpaslar.

Ozan Tufan: Kaaklk yaptysam kendim iin deil ikebahe iin yaptm.
    Haddini bilen merttir. Vatan blnmez tektir. Cumhuriyet iinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Trk'm diyene!..

Heisenberg - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2013
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    24

Alnt Enaldo61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gne'in ampiyonluk yaamadm szne ok taklnd ama adam hakl zaten o zaman ampiyon olduumuzu vs. ok beyan etti, kutlama yapabildik mi sabahlara kadar meydanda takm otobse kp cotu mu? ampiyonluk yaamak byle olur arkadalar bizim zaten iddiamz belli hakkmzla kazandmz belli ama konuma farkl orda mevzu farkl bence. ampiyonluun getirilerini elde edemedik neticede. Hala sren bir davamz var ortada. Hakkmz alndnda gereken kutlamalar yapldnda o zaman zaten hoca da katlacaktr bunlara.

enol Gne'i savunmak iin yazmadm bunlar sadece niyetinin bu olduunu dnyorum.

te yandan Beikta'a gitmesine falan zaten ok tepkiliyim, benim gzmden dt oktan hoca.

Ayrca, Beikta mana giden destek veren kiilerin Trabzonsporlu olmay ok yanl anladn dnyorum. Hi yakmad.
    Tamam da orada ampiyon olamadm derken ampiyonluk duygusunu yaayamam olma anlamnda sylemiyor ki. ampiyon olamadm diye eletiriliyorum ama ampiyon yapmam hoca ampiyon olamaz diye bir ey yok diyor. Teknik direktr olarak yeterlilik asndan konuuyor. Kutlayamam olmayla ne alakas var?

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt Heisenberg Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tamam da orada ampiyon olamadm derken ampiyonluk duygusunu yaayamam olma anlamnda sylemiyor ki. ampiyon olamadm diye eletiriliyorum ama ampiyon yapmam hoca ampiyon olamaz diye bir ey yok diyor. Teknik direktr olarak yeterlilik asndan konuuyor. Kutlayamam olmayla ne alakas var?
    lerine yle geliyor,yoksa ne dedii Trke bilen,beyin,kulak ve mantk sahibi herkesin anlayaca kadar ak.
    • Memento mori

Enaldo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2010
    Nereden
    Sivas

Alnt Heisenberg Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yle diyorsa, o anlamda dediyse o zaman ok byk ayp etmi. Ben olumlu bir karm yapmak istedim, o zaman enol Hoca ruhunu satm.
    Konu Enaldo61 tarafndan (23.05.2017 Saat 22:44 ) deitirilmitir.
    2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR!

Denizlere, dalara. Kzlara, uaklara. ampiyonluk yakr, bordo-mavi aklara!

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

u FIFA sreci de bir balasa da ortalk enlense
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt Enaldo61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yle diyorsa, o anlamda dediyse o zaman ok byk ayp etmi. Ben olumlu bir karm yapmak istedim, o zaman enol Hoca ruhunu satm.
    Ha sunu bileydin..

yelik tarihi
    31.03.2017
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    29

Trabzonspor Bakan Muharrem Usta son divan kurulu toplantsnda bir ara ike mcadelesinden bahsetti.

Burada Muharrem Usta diyorki konumasnn bir yarsnda, Hakkmz aldlar o oldu bu oldu. Hakkmz aldlar. Zaten dn FFAda idim. yle bir kanaate kapldm. Kardeim yedirmeyeceksin! Sonradan monradan olmuyor bu iler! Yedirmeyeceksin hakkn zamannda yakalama ansn varsa alacaksn o ampiyonluu. Kaybetmeyeceksin yani neyse...

Sanki olumsuz bir ima sz konusu gibi, sizce ?
    Haddini bilen merttir. Vatan blnmez tektir. Cumhuriyet iinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Trk'm diyene!..

Trabzonspor Kongre yesi

UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    40

Alnt tRaiNer Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor Bakan Muharrem Usta son divan kurulu toplantsnda bir ara ike mcadelesinden bahsetti.

Burada Muharrem Usta diyorki konumasnn bir yarsnda, Hakkmz aldlar o oldu bu oldu. Hakkmz aldlar. Zaten dn FFAda idim. yle bir kanaate kapldm. Kardeim yedirmeyeceksin! Sonradan monradan olmuyor bu iler! Yedirmeyeceksin hakkn zamannda yakalama ansn varsa alacaksn o ampiyonluu. Kaybetmeyeceksin yani neyse...

Bence olumsuz bir imadan cok, zaman gectikce diger kurumlar isi savsakliyorlar gibi bir serzenis var. Kolay olmayacagini dile getiriyor.
    Bir de bu olmasa ben gul gibi yonetirdim kulubu durumu da olabilir. Simdi yukari tukurse biyik, asagi tukurse sakal durumu var.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Adem CAKIR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Spor camias hrszlar aklamak birlemi.
    Siyaset dnyas bir araya gelip kiiye zel yasalar karm.
    Beko gibi akma Trk irketlerini bir UEFA sponsorluk hevesi sarm yrm.
    Devletin tepesindekiler olaya mdahil olup karara etki edebilecek yabanc misafirleri bir gzel arlayp yalam ballam.
    Bakan bir ey ima etse ne olur etmese ne olur?

ster spor adam, ister siyaseti, ister gazeteci, ister hukuku ol fark etmez. Bu hrszln aklanmasna el veren herkesin kna imam pamuu tkayacak bir gn elbet. O zaman greceiz; ike cehenneme yansyor mu yansmyor mu!!!
    .
    "Kaplumbaa'ya dikkat et. Ancak kafasn karp risk aldnda ilerleyebiliyor!" James B. Conont
    .

yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Onu bunu birakin sikesever yavsak dundar bugun ki yazisinda ali kocun baskanliginda saracoglunun onune kumpasda dik durus aniti dikilebilecegini yazmis..
    Bizim biatci sehir ve belediye hala uyusun bizim yapmamiz gerekenleri herifler yapiyor..

alone_6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.06.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Onu bunu birakin sikesever yavsak dundar bugun ki yazisinda ali kocun baskanliginda saracoglunun onune kumpasda dik durus aniti dikilebilecegini yazmis..
    Bizim biatci sehir ve belediye hala uyusun bizim yapmamiz gerekenleri herifler yapiyor..
    Helal olsun adamlara...ikecilerin bu antnn aln yapmak, sz verdii halde yllardr ike antn dikemeyen Trabzon belediye bakanna yakr...
    Akyaz'ya siyasilerin ismi verilmemelidir. Hele hele fenerbaheliyse....

Marka deerini sevdiimin Trk futbolu....

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

Alnt alone_6161 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Helal olsun adamlara...ikecilerin bu antnn aln yapmak, sz verdii halde yllardr ike antn dikemeyen Trabzon belediye bakanna yakr...
    belediye bo ileri braksn stadn ulam sorununu zsn. bu vaatle oy toplamak veya bu vaade oy vermek tam bo adam iidir, goy goyculuktur. ant dikecek de memleketi kurtaracak. bu klbn iidir. ayrca ike ant neymi daha iyi birey bulamamlar m? film, belgesel falan yaplsn.

senin dediin yapamad ksm ayr bir konu, azdan kt sonra o zgveni gremedik. dedin, yapacaksn ama dediim gibi belediye giriimi destekler gerekli izinleri verir. poplist sylemlerin yeri deil, ok ciddi grevleri var.

yelik tarihi
    30.11.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ike ant iin Belediye'ye kzmaktansa daha byk ve dikkat ekecek,herkesin gpta ile bakaca birey yapmamz gerekirdi..artk i iten geti..adamlar ne yapsa yeridir..hi kzmyorum..

Ermanusta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Kukusuz 2009/10 sezonu Trk futbolu iin bir milat niteliindeydi. O gne kadar sadece bir topya olarak gzken Anadoludan Trabzonspor dnda bir ampiyon kmas fikrinin gereklemesi iin Fenerbahenin Trabzonspor karsnda puan kaybetmesi ve rakibi Bursasporun Beikta devirmesi yeterli olacakt. Sezon boyu sren yarta artk danann kuyruu kopmak zereydi.Bursa Atatrk Stad ve kr Saraolunda alnan ilk ddklerle birlikte Trkiyede hayat durdu. Fenerbahe iin galibiyet ampiyonluk anlamna gelirken Bursasporun kazanmas yeterli olmayacakt. Man balamasyla birlikte beklenen de oluyor Fenerbahe Gizann golyle 14. dakikada 1-0 ne geiyordu.
    Sadece iki hafta nce rakibinin elinden Trkiye Kupasn alan Trabzonsporun ise kolay kolay teslim olmaya niyeti yok. 23. dakikada Buraka gelen topta Burakn orta-ut karm vuruu Volkann stnden alara giderken skora yeniden denge geliyordu. Tribnler hala nlerinde 60 dakikadan fazla zaman olduunu ve gol bir ekilde bulacaklarn dnseler de akllar bir yandan da drt sene nce son hafta Galatasaraya kaybettikleri ampiyonlua gidiyordu.
    Bu gol Bursa Atatrk Stadnda da etkisini gstermi, Bursaspor 32. dakikada Batallann ve 44. dakikada brahim Toramann kendi kalesine att gollerle Beikta karsnda 2-0 stnle ulamt. lk yarlar byle tamamlanrken bu skorlara gre ampiyon Bursaspor oluyordu. Ancak Fenerbahe taraftarlarnn aklnda ma ikinci yar evirecekleri ve ampiyonlua ulaacaklar fikri hakimdi.
    kinci yarlarn balamasyla birlikte Fenerbahe Trabzonspor kalesini adeta ablukaya ald. Her trl varyasyonu deneyen Fenerbaheliler kaleci Onuru ve direkleri bir trl geemiyorlard. Bu arada dakikalar azalyor, sre Fenerbahenin aleyhine iliyordu. Bursaspor 2-0lk avantajn cebine koymu, Kadkyde dakikalarn erimesini bekliyordu.
    Artk nefesler tutulmutu. Fenerbahe arad gol bir trl bulamyor, tribnler diken stnde sahadaki oyunculara destek olmaya alyorlard. Son anlara girilirken Beikta Uur ncemanla gol buluyor ve Bursaspor karsnda fark bire indiriyordu. Bursasporun kalesinde bir gol daha grrse bu ampiyonluun stanbulda kalmas anlamna gelecekti.
    Ancak bu dakikada belki de son yllarn en ok konuulan ve tartlan skandallarndan biri meydana geldi. kr Saraolu Stadnn anonsusu Bursaspor mann 2-2 olduunu btn tribnlere ilan ediyor, sar-lacivertli taraftarlar bir anda coku seline kaplyorlard. Hatta Fenerbahenin yedek oyuncularndan Seluk ahin yedek kulbesinden takm arkadalarna eliyle Bursaspor mann 2-2 devam ettiini iaret ediyordu.
    Belki de son atak anslarn bu anons zerine deerlendirmeyen Fenerbaheli oyuncular sahalarndaki bir ka paslamann ardndan hakemin son ddyle ampiyon olduklarn zanneden bir ok taraftarla birlikte sevinmeye baladlar. Ancak gerek ge olmadan ortaya kt ve Bursasporun Beikta 2-1 yendii kr Saraolunda renildi.
    Bu Fenerbaheliler iin byk bir hayal krkl, Bursasporlular iin ise muhtemelen hayatlarnn en mutlu an anlamna geliyordu. Trk futbolunda bir ilk gereklemi, Anadoludan Trabzonspordan sonra ilk defa bir takm ampiyon olmay baarmt. Bursa Atatrk Stad ve hemen ilerleyen dakikalarda Bursa ehri bayram yerine dnm bu zaferi kutluyordu.
    Fenerbahe iin ise ykm ar oldu. Bu anons skandal ve yaanan infial uzun sre konuuldu. Kontroln kaybeden baz taraftarlar stada zarar verdi. ki kez son haftada ampiyonluu kaybeden teknik direktr Daum grevinden ayrlarak yerine sportif direktr Aykut Kocaman geti.
    Bursaspor ise lig ampiyonluunun sevincini doyasya yaad. Bir sonraki sezon katlma hakk elde ettii ampiyonlar Ligi de Bursasporun Trk futbolundaki bir dier baarsyd. lk kez stanbul dndan bir takm Trkiyeyi ampiyonlar Ligi gruplarnda temsil edecekti. Daha nce Sivasspor ve Gaziantepspor gibi takmlarn yaklap baaramad lig ampiyonluu Bursasporu Trk futbol tarihine altn harflerle yazdryordu.
    zamannda Adamlara elmeyi kt takmz,

Unutulmasn!!

yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Meydan parkina yapilacak sike aniti ve altina turkce ve ingilizce yazilacak kitabesi trabzona gelen yerli yabanci herkesin yolunun dustugu yerde muthis bir olay olur ve etki birakir..ayrica genc nesillerin cocuklarimizin torunlarimizin bu olayi asla unutmamalarini saglar..bu olay okadar basit birsey olsa sikeciler buna kalkismazdi..gorev belediyenindir 1.si hem soz veren mevcut belediye baskaninin ta kendisidir 2.si yer belediyenin izin kendi bunyedinde izin alinmadan hicbirsey yapamazsin kaldirilmaya calisilan ve tepki uzerine cark edinilen bilet satis yerlerini unutmayin..
    Bu dediklerimizi yapabilecek cesaretde ne belediye baskani ne bunda diretecek klup baskani nede bunu umursayacak ve onemseyecek taraftar profilimizin olmadigi ise ortada..

yelik tarihi
    31.03.2017
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    29

Alnt Adem CAKIR Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Spor camias hrszlar aklamak birlemi.
    Siyaset dnyas bir araya gelip kiiye zel yasalar karm.
    Beko gibi akma Trk irketlerini bir UEFA sponsorluk hevesi sarm yrm.
    Devletin tepesindekiler olaya mdahil olup karara etki edebilecek yabanc misafirleri bir gzel arlayp yalam ballam.
    Bakan bir ey ima etse ne olur etmese ne olur?

ster spor adam, ister siyaseti, ister gazeteci, ister hukuku ol fark etmez. Bu hrszln aklanmasna el veren herkesin kna imam pamuu tkayacak bir gn elbet. O zaman greceiz; ike cehenneme yansyor mu yansmyor mu!!!

Siyasetten uzak, yalnzca Trabzonspor'un karlarna ithaf eden, tam olarak duymak istediim yorumdu.

Tarafn Trabzonspor'dan yana kullanmak, bana gre karekterli bir duru sergilemektir abi eyv.

baby_face_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.04.2016
    Nereden
    Amasya

6 sene gemi ciddi ciddi birey olacan m sanyorsunuz!

SM-G930F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Full HD - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2010
    Nereden
    Almanya

Bu sefer Zalimler galip gelmeyecek In Sha Allah!

alone_6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.06.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    belediye bo ileri braksn stadn ulam sorununu zsn. bu vaatle oy toplamak veya bu vaade oy vermek tam bo adam iidir, goy goyculuktur. ant dikecek de memleketi kurtaracak. bu klbn iidir. ayrca ike ant neymi daha iyi birey bulamamlar m? film, belgesel falan yaplsn.

senin dediin yapamad ksm ayr bir konu, azdan kt sonra o zgveni gremedik. dedin, yapacaksn ama dediim gibi belediye giriimi destekler gerekli izinleri verir. poplist sylemlerin yeri deil, ok ciddi grevleri var.
    Aslnda benim kastetmek istediim yapmadklar konusu deildi. Yapmayacaklar ve yapamayacaklar birey iin alenen bir ehri saf yerine koymaya almalaryd. Saf yerine koyulmak bazlarnn zoruna gitmeyebilir de benim zoruma gidiyor...
    Alnt Uur_Dmrtrk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ike ant iin Belediye'ye kzmaktansa daha byk ve dikkat ekecek,herkesin gpta ile bakaca birey yapmamz gerekirdi..artk i iten geti..adamlar ne yapsa yeridir..hi kzmyorum..
    Benim kzdm nokta yukarda da belirttiim gibi alenen yapamayacaklar birey iin bizleri saf yerine koymalaryd. Burdan da aka da sylyorum, fenerbahe klb kimseye sormadan, danmadan arzu ederse ike ant, dik duru ant adna ne derseniz deyin diker, aln da canl yaynlarla yapar, Trabzon belediyesi kendi bana byle bir karar alp uygulayamaz!!!
    Akyaz'ya siyasilerin ismi verilmemelidir. Hele hele fenerbaheliyse....

Marka deerini sevdiimin Trk futbolu....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 12 kullanc bu konuyu grntlyor. (1 kaytl ve 11 misafir)

1. artvints

Bu Konu iin Etiketler