Sayfa 12567 Toplam 12567 Sayfadan BirinciBirinci ... 11567 12067 12467 12517 12557 12565 12566 12567
Toplam 314163 adet sonuctan sayfa basi 314,151 ile 314,163 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ike Davas | ike Tescillendi! UEFA, CAS ve FM Onad!

TrabzonVictory - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2016
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

Bu ikeciler topluluu hi lmeyeceklerini mi zannediyorlar, ounun ya hayatnn son noktalarna gelmi belki 10 sene yaacaksnz ondan sonra halinizi hi dnmyor musunuz? hi kendinize sormuyor musunuz? bu kadar yanl iler yapyoruz nereye kadar byle gidecek diye kendinize bir sorun ikeciler...

yelik tarihi
    03.07.2016
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

2010 2011 ampiyonu Trabzonspor gerekten uana kadar Trabzonspor'umuzun kazand en deerli ve nemli ampiyonluk 2010 2011 ampiyonluudur, bu ampiyonlukta insan st bir emek,mcadele,baar var...

ike ve u rgt yle bir yaplanm ki devlet makamlarnda genel kurmay makamln bile bo brakmyorlar sadece urada bile nasl yaplandn gsteriyor bu ike ve su rgtnn bu yzden evrensel kurallarn ilemesi iin dnya futbolunu ynetenler buraya byk bir operasyon yaplmas ve ike ve su rgtnn kertilip ikenin cezalandrlmas lazm....

smail SARAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Alnt Yiit Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "5 yl yabanc transferi yapmayalm"

kilit...
    Neden acaba Yabanc serbest braklsn diyen de bu zat.
    Trabzonspor'un yapt transferlerin kampa yetitii tarih boyunca grlmemitir.

Emre EFENDOGLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.09.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

Arkada ne Cas'm, szde yl sonu diyorduk Ocak sonuna geldik bir ey yok. He o da diyecek ki yetkim yok bilmem ne, FFA'ya veya baka bir yere topu atacak yle snp gidecek bu mevzu da gibi geliyor bana.
    95-96 da ampiyonluu kardk, Trabzon artk ampiyon olamaz dediler. 2004-2005 de ampiyonluumuz gasp edildi, Trabzon artk ampiyon olamaz dediler. 2008-2009 da ampiyonluu kardk, Trabzon artk ampiyon olamaz dediler. 2010-2011 de yaanan dalaveralar anlatmaya gerek var m? Onlar akllanmad, peki ya siz? Trabzonspor taraftarlar olarak akllandnz m? Biz hep buradayz.

nceki kullanc ad -EFO-

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    42

Ocak sonu ve ya ubat ba diye biliyorum ben kararn aklanmasn.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

BR KOMK HKAYE!
    17 Ocak 2017Evvel zaman iinde, bir lkenin futbol ligini iki takm zirvede ayn puanda bitirir. Averajla ligi birinci olarak tamamlayan takm ampiyonluunu henz kutlad sralarda bir ike operasyonu patlar. Sanklar ike yapmak, tevik primi vermek iin organize su rgt kurmak sulamasyla gzaltna alnr. Futbol federasyonu bakan nce dosyay grmek ister. Dosya hakknda bilgi alr, inceler ve lkenin televizyon kanallarna ok olmu bir yz ifadesiyle durum grndnden daha vahimmi eklinde bir de aklama yapar. ike ile sulanan takmn teknik direktr basn toplants yaparak evet hz snr almtr fakat radar sadece bir takma tutulmutur diyerek evet biz yaptk ama baka takmlarn da yapma ihtimali var diyerek olay kabullenir. Asbakanlar ve ynetim kurulu yine ayn ekilde bir basn toplants dzenleyerek bir alt ligde onurlu bir ekilde oynamay talep edeceklerini dile getirir. Bunu yine ayn kanaldan bir sonraki hafta yle bir ey demedik diyerek inkar ederler. Yazl belgelerde din adamndan ike iin fetva isteyen ahlaksz futbolcudan, gol yemek iin son model araba isteyen utanmaz kaleciye kadar her eit irenlik vardr. ike yapt yazl telefon konumas kaytlaryla ispat edilen bakann ilk ifadeleri u ekilde olur.Ben ike yaptysam btn takmlar ike yapmtr. Konuursam yer yerinden oynar, beni konuturmayn. Bu lkeye ikeyi ben getirmedim, baka bir takm getirdi. ike yapmayan m var? Yaptysak sahaya yansmad ve ayet yaptysam da zaten bu takm iin yaptm. Arabay almaya gittiniz, anahtar sokup vazgetiniz, bu hrszlk m imdi? Sadece teebbs ettik diyerek teebbsn de cezai meyyide olarak ike ile edeer sayldndan habersiz olduunu belli eder. Biz teebbs ederken su deildi, kanun sonradan kt diye de ekler. Yani laf eveleyip gevelese de ike yapmadk diyemez. Btn telefon konumalarnn kendisine ait olduunu mahkemede itiraf eder. Alt yl ay hapis cezas alr ve dier ceza alan sank arkadalaryla birlikte cezalandrlr.

Tm bunlar olurken lkenin meclisinde panik havas hakimdir. ike yapt ayan beyan ortada olan ve bir trl ben ike yapmadm diyemeyerek suunu dolayl yoldan itiraf eden bakan ve dolaysyla kendince o lkenin en byk futbol camiasn korumak amacyla, ikeyi ieren kanunun cezai meyyideleri ieren bir maddesi hemen deitirilir. Siyasi irade tarafndan kiilerin yapt kurumlar balamamal eklinde bir gr emrivaki olunur. Manzara grndnden daha vahim diyen federasyon bakan tm delilleri yetersiz grmeye balar. Yine tm bunlar olurken ligi averajla ikinci bitiren futbol takm ampiyon kabul edilerek ampiyon olan takmlarn gitmeye hak kazand UEFA ampiyonlar Ligine oktan davet edilmitir. Yine tm bunlar olurken dosyay inceleyen UEFA disiplin kurulu ike yapan takmlar turnuvalarndan srayla ikier yl men eder.

Tm bunlar olurken o lkenin televizyonlarnn spor programlarnda konu eski futbolcularn ike itiraflardr. ikenin yllardr yapld halkn bilinaltna ike ahlakszlk deildir algsyla bir gzel yerletirilir. Yllardr ilenen su halk tarafndan artk kt bir alkanln tespitiymi gibi basit grlmeye balanr. O gne kadar ortada sulu yokken sulu arayan lkede yakalanan sulular ve tespit edilen su niyeyse grmezden gelinir. Konu ike yapan kiilerin masum olduu dncesiyle deil bakalarnn da ike yapm olma ihtimaliyle deerlendirilip bir gzel zeri rtlr. Tm bunlar olurken delilleri yetersiz grerek ike yapan takm kme drmeyen eski federasyon bakan o takma bakan aday olur ve seim konumasnda ben olmasaydm bu takm kme derdi diyerek taraftarna, kme dmemize yetecek kadar delil vard bana dua edin itirafyla da alk alr ama bakan seilemez. Yine ayn ekilde lkeyi UEFA komitesinde temsil eden kii ben olmasaydm lke futbolu bitmiti diyerek daha fazla ceza almamak iin elinden geleni yaptn da itiraf eder.

Tm bunlar olurken ceza alan takmn yerine turnuvaya katlan futbol takm lkede hain ilan edilmitir. Bir anda ligin istenmeyen takm oluverir. yle ki davet edildii ampiyonlar liginde en nemli man oynad gece lkede derbi ma oynatlr. O gnden itibaren salad hibir baar lkesi tarafndan baar olarak kabul grmez ve baars sahiplenilmez. Kendi liginde oynad tm malarda hakk yenmeye balar. O yldan itibaren lkenin futbol federasyonu her yl daha da pervaszlaarak ac bir ekilde bu futbol takmndan intikam almaya alr. Bunca ike itiraf varken ve sulular da ortadayken hani benim mkafatm diyen takm her yerde grmezden gelinir. Hemen hemen her ma hakemler tarafndan katledilen bu takmn taraftarna artk mevzuyu unutun yoksa sizi kme drmesini de biliriz eklinde aba altndan sopa gsterilir. Tm bunlar olurken ikeye delil olarak gsterilen yazl telefon konumalarnn ses kaytlar da kar ama lkede hi yank uyandrmaz. ikeyi hibir ekilde inkar edemeyen kiinin o konumalar bize ait itirafna ramen konu kaytlarn birer montaj olduuna balanr. Montaj olduu dnlen kaytlara ike ile sulanan takm tarafndan sahip klr, telif hakk alnp tm mecralardan sildirilir. Yani iin z, o yla kadar o lkede hep var olan ike ne hikmetse suun tespit edildii o yl hi yaplmamtr.

Btn bu yazlanlar dnyadan komik haberler paylaan bir sayfadan okuyor olsaydnz muhtemelen bu ne samalk der okumay oktan yarda brakrdnz. Bunlarn tm bu lkede oldu ve hepiniz izlediniz. Okurken komik buldunuz mu bilmiyorum. Bence son derece komik ama biz hi glmedik. Gldrmediniz.

Sayglar

http://61medya.com/tr-TR/kose-yazila...r-komik-hikaye
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Yavuz KK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.12.2010
    Nereden
    Ankara

Alnt Burak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    BR KOMK HKAYE!
    17 Ocak 2017Evvel zaman iinde, bir lkenin futbol ligini iki takm zirvede ayn puanda bitirir. Averajla ligi birinci olarak tamamlayan takm ampiyonluunu henz kutlad sralarda bir ike operasyonu patlar. Sanklar ike yapmak, tevik primi vermek iin organize su rgt kurmak sulamasyla gzaltna alnr. Futbol federasyonu bakan nce dosyay grmek ister. Dosya hakknda bilgi alr, inceler ve lkenin televizyon kanallarna ok olmu bir yz ifadesiyle durum grndnden daha vahimmi eklinde bir de aklama yapar. ike ile sulanan takmn teknik direktr basn toplants yaparak evet hz snr almtr fakat radar sadece bir takma tutulmutur diyerek evet biz yaptk ama baka takmlarn da yapma ihtimali var diyerek olay kabullenir. Asbakanlar ve ynetim kurulu yine ayn ekilde bir basn toplants dzenleyerek bir alt ligde onurlu bir ekilde oynamay talep edeceklerini dile getirir. Bunu yine ayn kanaldan bir sonraki hafta yle bir ey demedik diyerek inkar ederler. Yazl belgelerde din adamndan ike iin fetva isteyen ahlaksz futbolcudan, gol yemek iin son model araba isteyen utanmaz kaleciye kadar her eit irenlik vardr. ike yapt yazl telefon konumas kaytlaryla ispat edilen bakann ilk ifadeleri u ekilde olur.Ben ike yaptysam btn takmlar ike yapmtr. Konuursam yer yerinden oynar, beni konuturmayn. Bu lkeye ikeyi ben getirmedim, baka bir takm getirdi. ike yapmayan m var? Yaptysak sahaya yansmad ve ayet yaptysam da zaten bu takm iin yaptm. Arabay almaya gittiniz, anahtar sokup vazgetiniz, bu hrszlk m imdi? Sadece teebbs ettik diyerek teebbsn de cezai meyyide olarak ike ile edeer sayldndan habersiz olduunu belli eder. Biz teebbs ederken su deildi, kanun sonradan kt diye de ekler. Yani laf eveleyip gevelese de ike yapmadk diyemez. Btn telefon konumalarnn kendisine ait olduunu mahkemede itiraf eder. Alt yl ay hapis cezas alr ve dier ceza alan sank arkadalaryla birlikte cezalandrlr.

Tm bunlar olurken lkenin meclisinde panik havas hakimdir. ike yapt ayan beyan ortada olan ve bir trl ben ike yapmadm diyemeyerek suunu dolayl yoldan itiraf eden bakan ve dolaysyla kendince o lkenin en byk futbol camiasn korumak amacyla, ikeyi ieren kanunun cezai meyyideleri ieren bir maddesi hemen deitirilir. Siyasi irade tarafndan kiilerin yapt kurumlar balamamal eklinde bir gr emrivaki olunur. Manzara grndnden daha vahim diyen federasyon bakan tm delilleri yetersiz grmeye balar. Yine tm bunlar olurken ligi averajla ikinci bitiren futbol takm ampiyon kabul edilerek ampiyon olan takmlarn gitmeye hak kazand UEFA ampiyonlar Ligine oktan davet edilmitir. Yine tm bunlar olurken dosyay inceleyen UEFA disiplin kurulu ike yapan takmlar turnuvalarndan srayla ikier yl men eder.

Tm bunlar olurken o lkenin televizyonlarnn spor programlarnda konu eski futbolcularn ike itiraflardr. ikenin yllardr yapld halkn bilinaltna ike ahlakszlk deildir algsyla bir gzel yerletirilir. Yllardr ilenen su halk tarafndan artk kt bir alkanln tespitiymi gibi basit grlmeye balanr. O gne kadar ortada sulu yokken sulu arayan lkede yakalanan sulular ve tespit edilen su niyeyse grmezden gelinir. Konu ike yapan kiilerin masum olduu dncesiyle deil bakalarnn da ike yapm olma ihtimaliyle deerlendirilip bir gzel zeri rtlr. Tm bunlar olurken delilleri yetersiz grerek ike yapan takm kme drmeyen eski federasyon bakan o takma bakan aday olur ve seim konumasnda ben olmasaydm bu takm kme derdi diyerek taraftarna, kme dmemize yetecek kadar delil vard bana dua edin itirafyla da alk alr ama bakan seilemez. Yine ayn ekilde lkeyi UEFA komitesinde temsil eden kii ben olmasaydm lke futbolu bitmiti diyerek daha fazla ceza almamak iin elinden geleni yaptn da itiraf eder.

Tm bunlar olurken ceza alan takmn yerine turnuvaya katlan futbol takm lkede hain ilan edilmitir. Bir anda ligin istenmeyen takm oluverir. yle ki davet edildii ampiyonlar liginde en nemli man oynad gece lkede derbi ma oynatlr. O gnden itibaren salad hibir baar lkesi tarafndan baar olarak kabul grmez ve baars sahiplenilmez. Kendi liginde oynad tm malarda hakk yenmeye balar. O yldan itibaren lkenin futbol federasyonu her yl daha da pervaszlaarak ac bir ekilde bu futbol takmndan intikam almaya alr. Bunca ike itiraf varken ve sulular da ortadayken hani benim mkafatm diyen takm her yerde grmezden gelinir. Hemen hemen her ma hakemler tarafndan katledilen bu takmn taraftarna artk mevzuyu unutun yoksa sizi kme drmesini de biliriz eklinde aba altndan sopa gsterilir. Tm bunlar olurken ikeye delil olarak gsterilen yazl telefon konumalarnn ses kaytlar da kar ama lkede hi yank uyandrmaz. ikeyi hibir ekilde inkar edemeyen kiinin o konumalar bize ait itirafna ramen konu kaytlarn birer montaj olduuna balanr. Montaj olduu dnlen kaytlara ike ile sulanan takm tarafndan sahip klr, telif hakk alnp tm mecralardan sildirilir. Yani iin z, o yla kadar o lkede hep var olan ike ne hikmetse suun tespit edildii o yl hi yaplmamtr.

Btn bu yazlanlar dnyadan komik haberler paylaan bir sayfadan okuyor olsaydnz muhtemelen bu ne samalk der okumay oktan yarda brakrdnz. Bunlarn tm bu lkede oldu ve hepiniz izlediniz. Okurken komik buldunuz mu bilmiyorum. Bence son derece komik ama biz hi glmedik. Gldrmediniz.

Sayglar

Bugn ailecek haberleri izliyorduk ve ehit polisimizin cenazesine denk geldik. ehit polisimizin kardei "Daha Trabzonspor'u ampiyon yapacaktk" diye baryordu. Herkes alamamak iin kendine ok zor hakim oldu. Yaklak 10 dakika nce bu yazy grdm ve yatmadan okuyaym dedim son cmlede gzmden akan yalara engel olamadm ama ok iyi oldu rahatladm kim yazdysa ellerine salk.

Sevincimizi kursamzda brakanlar en iten dileklerimle Allah belanz versin!
    Bir cmle yeter szden anlayana. Destan yazsan fark etmez laftan anlamayana. (Hz. Mevln)

yelik tarihi
    03.07.2016
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

Yukardaki yazy kim yazdysa eline salk bugne kadar olan olay ve ikecilerin erefsizliklerini ve karaktersizliklerini ok iyi zetlemi...

Kul hakknn ne kadar nemli olduunu bir anlasalar bu sebebten dolay bizler inanlardanz iman ettik diyelerin nasl cehenneme birer birer atldklarn bir grseler akllarna kul hakk geldiinde sadece vcudlar deil ruhlar rperirdi ama ite kul hakk gereini anlamalar lazm...

Fatih Cengiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Alnt Burak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    BR KOMK HKAYE!

Sayglar

Trajikomik..

Yaz harika ama sanki sadece bizim aclarmz deiyor, malum camia ve hatta bizden geri kalan tm camia ise glp geiyor.

610806
    Bazen geriye dnp bakyorum da, boynum ktlyor falan, iyi oluyor rahatlyorum yani...

Trabzonspor Kongre yesi

UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    39

Yazi Mehdi Celenk nam-i diger Mehdice'ye ait.

Mehdi haftalik yazilariyla Medya61.net te yaziyor...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

ts_tuncay_ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2007
    Nereden
    Kocaeli

Yldrm Demirren NTV'de katld programda bir sz dikkatimi ekti bahis konusunda...

Bir aratrmaya gre sperligde bahis oyanayan futbolcular var olduunu, bununla ilgili ne dnyorsunuz diye bi soru geldi

Demirren cevap olarak, o konularda pek bilgim yok ama matan nce bahis oranlar oksa bize bilgi geliyor dedi...

Sanki istemeden itirafta bulundu gibime geldi...

Yavuz KK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.12.2010
    Nereden
    Ankara

bi Demirren "10/11 sper kupas ile ilgili ne dnyorsunuz" sorusuna "CAS'ta dava sryor 1-2 ay sonra aklanacak ona gre bakacaz" gibi bir ey syledi ve sylerken yz deiik ekillere girdi )). Ne komik adam(!) ya )))))
    Bir cmle yeter szden anlayana. Destan yazsan fark etmez laftan anlamayana. (Hz. Mevln)

onuR AKYZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Son gnlerde bu tpba ok konuuyor, rdvan bir eyler geveliyor..

Ne eytanlklar dnyorlar acaba? Oynanmam sper kupa ma CAS kararna bal demek ne demek lan? O ma CAS kararna balysa ampiyonluk neye bal? Bunlar var ya o ma da ayrrlar ampiyonluk sper kupaya yansmad derler!

eytan bunlar eytan!
    10-Muhammet Demir

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 15 kullanc bu konuyu grntlyor. (1 kaytl ve 14 misafir)

1. yatmaztara

Bu Konu iin Etiketler