Sayfa 31 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 29 30 31
Toplam 765 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 765 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Sivasspor

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maçtan sonra Sivasta olmak öyle sinir bozucu ki...

Benim umudum var!!!!

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

Benim umudum var!!!!
    neden dalga mi geçiolar[img]smileys/smiley4.gif[/img] begüm sen onlarin hakkindan gelirsin[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı

Benim umudum var!!!!
    neden dalga mi geçiolar begüm sen onlarin hakkindan gelirsin

dalga gecen varsa http://www.bordomavi.net/videolar/burdaki son videoyu izletin.yeni hesabimdaki ikinci mesaj hediyem.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

@sevgi

su mesajinda mantik dahilinde yazilmis bir tek harf varmi?bayansiniz diye lafimizi esirgiyoruz,agir konusmamaya çalisiyoruz yaptigina bak..kimse fatih tekke'yi sevmek zorunda degil.amma ve lakin yaptigi hizmetleri,verdigi emekleri göz önünde bulundurmadan da .ok atmak kimsenin hakki degil.sadece kötü saha sonuçlarindan sonra ortaya çikip böyle mesajlar atmana alistik zaten,o yüzden sorun olmuyor bizim için..hele hele ''31 gol attiginda da ayni düsünüyordum'' hikayesini ise hiç ciddiye almadan okuyoruz..böyle bir iddaan varsa ispatla..gecen sezon bittiginde veya sezon devam ederken tekke için düsündüklerini bul çikart..çikartamazsan yalanci olursun unutma.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

@sevgi

su mesajinda mantik dahilinde yazilmis bir tek harf varmi?bayansiniz diye lafimizi esirgiyoruz,agir konusmamaya çalisiyoruz yaptigina bak..kimse fatih tekke'yi sevmek zorunda degil.amma ve lakin yaptigi hizmetleri,verdigi emekleri göz önünde bulundurmadan da .ok atmak kimsenin hakki degil.sadece kötü saha sonuçlarindan sonra ortaya çikip böyle mesajlar atmana alistik zaten,o yüzden sorun olmuyor bizim için..hele hele ''31 gol attiginda da ayni düsünüyordum'' hikayesini ise hiç ciddiye almadan okuyoruz..böyle bir iddaan varsa ispatla..gecen sezon bittiginde veya sezon devam ederken tekke için düsündüklerini bul çikart..çikartamazsan yalanci olursun unutma.

Oncelikle sunu belirtmek isterim sevgi hanim ve sizin tartismaniz arasina girmekd egildir niyetim , ama sunu belirtmek isterimki fatih tekke konusunda degisik dusunuyoruz evet ben 31 gol attigi sezon bile bu adami sevmedim cunku kacirdigi gollere bakarsaniz sanssizlik degil laubalilik ti fatih tekke degerli bir oyuncumuzdur ama hatalarini gormemek onu elestirmemek ona fayda saglamaz sizden ricam futbolcular bolumunde fatih ile ilgili yazdigim bir yazi vardi onu okumaniz ve yazdiklarimda yanlis veya yalan varsa beni lutfen duzeltin.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=22&am p;PN=1&TPN=64

not:futbolcular bolumunde fatih tekke ile ilgili bolumun 64.sayfasi ilk yorum

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivas maçi tahmin edildigi gibi geçti.Kapandilar ve oynatmadilar.Önemli futbolcularimizda gününde olmayinca ve hatta geçtigimiz yil kalemizi koruyan en önemli sorunlarindan biri uzaktan sutlar olan Petkoviç'i zorlayacak bir sutumuzda olmayinca buna da sükür yani.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili bordox Sivas maçinin analizini kisa ve net bir biçimde özetlemis.Bence bunun üstüne ne söylense bos.Tesekkürler kardesim, olay budur iste.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

+1

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

artik bu maci unutmak lazim zaten igrenc bi mac izledim cok kötü bi oyun vardi sivas antrenörü bu lige bisey katmaz. futbol sadece defans oyunu bozma olmamali.

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sbay arkadasim onlar zaten sirf defans oynamadikii adamlar böyle bir TRABZONSPOR beklemiyorlari..isteseler atarlardi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya su bmn'nin sivas maçindaki görüntüsündeki atakta o topa öylemi vurulur ya!....

hayret bir sey ya...

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar fb bjk maçini izlemissinizdir maçin basinda tüm derbi maçlarda yapildigi gibi tekraryapilan kareografi çalismasini da görmüssünüzdür(ITaat et-zeka seviyelerine yakisacak kadar yaratici[img]smileys/smiley5.gif[/img])maçin basinda yapilan bu çalisma stadin atmosferini muhtesem hale getiriyor, diyecegim o ki bizde böyle bir çalisma yapsak maliyeti ne kadr olur ne yapmamiz gerekir??bildiginiz gibi bu sezon evimizde üç istanbul takimini agirlayacagiz bu da sovumuzu yapmak için büyük bir bir firsat gs maçinayetistiremezsekde elde var iki....

yalnizefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

keske yenebilseydik ama kismet degilmis be

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

avni akerde artik yeni özgün tezahüratlar duymak istiyoruz. biz karadenizliler yaraticiligimizla övünürüz hep bunu artik stadimizda da duymak isityoruz. sivas maçinda toplasak 4 tane sloganimiz bile yoktu. sonrada neden millet desteklemiyor diye tartisiyoruz.. arkadaslar ya küfür ediyoruz ya da ayni slogani bes bin kez tekrarliyoruz.. böyle olmaz..

walla heee

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)