Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Açik Mektup

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Degerli Baskanim ve yönetim kurulu üyeleri;

Aralik ayinda yapilan Genel Kurulda oylarin yaklasik %50'sini dolayisiyla da taraftarimizin teveccühünü alarak isbasina geldiniz.Özellikle Stadyum ve Transfer konularinda camiamiz sizden çok ama çok fazla seyler bekliyor.Yillar yili sezon sonunda mali açidan bizden daha güçlü olduklari tartisilmayan Istanbul takimlarinin stratejik olarak da olsa yildiz futbolcularimizla olan transfer dialoglarini yalan yanlis medyadan izlemek zorunda kaliyoruz.Özellikle bu sene sizden ricam bizimle ugrasan ve hadlerini bilmeyen bu eziklere bu sene transferde esasli bir tokat vurmaniz olacaktir.Özellikle sampiyonluk yollarinda giderken geçmiste büyük çatismalar yasayadigimiz gelecekte de yasayacagimiz asikar olan Fenerbahçe'nin önemli oyuncularinin bu sene sözlesmeleri sona eriyor.(http://www.sabah.com.tr/spo108.html)- ( Önümüzdeki sene bu isimlere Tuncay Sanli ve Mehmet Yozgatli'yi dada eklemek isterim) Taraftarimizi bu sansasyonel transferlerle önümüzdeki sezonki sampiyonluga moral olarak da hazirlayacaginizi düsünüyor.Çalismalarinizda basarilar diliyoruz.

Edited by: selçukabi

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Evet Mehmet Yozgatliyi bende takima görmek isterim. Ama tuncay konusu zor gibi. Ama illada fenerden oyuncu alacaksak sözlesmesi sona erdikten sonra türkiyenin en iyi yabancisi eski göz agrimiz aurelio'yu almaliyiz. Iste bu feneri çildirtir ve yikar...

Amaç kimi görmek istedigimiz degil onlarin bizim huzurumuzu bozdugu gibi bizimde onlarin huzurunu bozmamiz gerektigi gerçekten çok güzel bir konu yakalamis selçukabi[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ciddi ciddi ikisine de talip olalim, futbolcularla görüselim.alabilirsektakim güçlenir, alamazsak huzurlari bozulmus olup..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

aklinizimi yediniz trabzonun ne fenerin kontrati bitmisin ihtiyaci var nede birisinin huzurunu bozmaya sizin amaciniz sanirim trabzonunbir ayricalik oldugu konumu bozmak biz sahada cevab veririk adamin huzurunuda sahada bozarik[img]smileys/smiley7.gif[/img]bmn imzasida bu mektubdan cikartilsin bu mektubu yazan bir ortamda kendimi üye olarak görmem

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

alamasak bile en azindan onlarin canlarini sikmishuzurlarini kaçimis oluruz artik bizimde onlarin canini yakma zamnimiz geldi

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

appiah 2.2 milyon ? - anelka 2.2 milyon $ aliyor. aurellio 2 milyon istiyor. ugur bral 1.5 milyon $ a anlasmis. digerleride çok daha az almiyordur.
    neticede biz çokdaha cazip teklif yapmamiz gerekecek. takim içi dengeleri yine sarsacagiz. yada ellerinde tutmak istemeyecekleri 1-2 kisiyi alabiliriz(yozgatli-kemal-selçuk-zafer).
    sadece gündem olsun diye bir iki haber yapip hiçbirsey elde edemeden rezil olacagiz. gereksiz bir hareket.
    su olabilir. maddi sikintidaki gazsaraydan bir kaç iyi oyuncu koparabiliriz. (necati-ümit v.s.)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

@TSunami

Verdigim linke bakarsan, Aurelio'nun 1,5 milyon USD istedigi yaziyor

@selcuk

Haklisin, BMN imzasini kaldirdim mektuptan, burasi zaten bu mektupla ilgili görüsleri (olumlu-olumsuz) yazilmasi içindi.Yanliz su ifaden hosuma gitmedi sizin amaciniz sanirim trabzonunbir ayricalik oldugu konumu bozmak biz sahada cevab veririk adamin huzurunuda sahada bozarikaklini basina devsirmeni tavsiye ederim gençligine veriyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatirladigim kadariyla bizim feneden son transferimiz Osman Denizci idi. 1983-84 sezonunda son sampiyonlugun geldigi sene almistik ve faydalanamamistik.

Fener ile para konularinda yarisamayacagimiz asikar. Eminim bu ülkenin baskanlari, basbakanlari bile girer devreye bu transfer gerçeklesmesin diye. Ama ben olaya baska bir açidan bakacagim. Fener'e zarar vermek bir tarafa da benim yillardir Trabzonspor'da olmasini arzu ettigim bir futbolcudur Tuncay.

Ama samimi söyleyeyim hayal bile edemiyorum bunu. Yoksa bir tarafta Yattara, ortada Tekke ve diger tarafta Tuncay. Kim durdurabilir ki böyle bir hücum hattini.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ezigin oyuncusu bize lazim degil tuncay ve mehmet saaten cogu trabzonlularin zit kattigi oyuncular trabzona hayatta hic biri yakismaz tek tartisabilinecek olan aurelio öbürlerinden birini alan yönetim kisa zamanda bu takimi 96 nin sonrasina sürükler gencligime baglaman gerekmez tsi tarafi100de 90 bu fikirdedir

Rutubet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenerbace taraftarinin bile tuncay'i pek sevdigini zannetmiyorum, kilin teki yalandan hirsli futbolcu imaji vermeye çalisan arasira da gol atan dümdüz bir oyuncu bu hemsire kilikliya teklif yapacaz o da diyecek ki [ben fb den baska takimda oynamayi düsünmüyorum] havamizi alacaz mutlu olacaz eyleemi ? kalsin hatta mümkünse fb kalsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Rutubet Nickli Üyeden Alıntı
    fenerbace taraftarinin bile tuncay'i pek sevdigini zannetmiyorum, kilin teki yalandan hirsli futbolcu imaji vermeye çalisan arasira da gol atan dümdüz bir oyuncu bu hemsire kilikliya teklif yapacaz o da diyecek ki [ben fb den baska takimda oynamayi düsünmüyorum] havamizi alacaz mutlu olacaz eyleemi ? kalsin hatta mümkünse fb kalsin

Iyi de arkadas senin elinde kaleye dikine gidebilen kaç tane oyuncun var?Gökdeniz ceza aldi,Szymek sakatlandi ileriye top tasiyacak adam kalmadi elinde.Tuncay bence düz bi futbolcu degil,düz futbolcular bizde asil:Hasan Üçüncü,Mehmet Yilmaz,Tayfun...Tuncay hiçbisey yapmasa da topu alip rakip sahaya tasir...Yoksa topu 1.80'lik Fatih Tekke'ye sisirirsin,1.90 lik stoper de sana iade eder.

Peki Tuncay'i alalim mi?Bence hayir...
    Edited by: suleyman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben alinsaydi serhati alirdim ancak fb.de degil artik...

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Eziklerin hiç bir seyi bize lazim degil..

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Cidden ya sonradan geldi aklima yorumlarida okuduktan sonra zafer biryolu alabiliriz biraz yasli ama bizde is yapar. Aurelio yu para vermeden kaptilar zafer'i beles almamiz lazim. Kadro disi kalirsa belki aliriz olmazmi?

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ikisinide trabzonspora yakistiramiyorum.

mehmet yozgatliyi görünce tv yu tekmeleyesim geliyor üstelik.

Aurelio olmasini isterdim EVET.

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bence Aurelloya asilalim. Oldukça Iyi para teklif edelim ama almayalim.

Tuncay, Mehmet Yozgetli onlara TS formasi yakismaz.Üzerlerinde durmaz.

Aurellodada maksat sinir bozmak.

Adamlar bizim sinirimizi nasil bozdularsa bizde öyle yapalim bu su altindan saman yürüten samancilara

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

ben alinsaydi serhati alirdim ancak fb.de degil artik...

Serhatin kendi gelir de Manitasi gelmes Trabzona[img]smileys/smiley2.gif[/img]

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

verdigin linke bakmistim zaten, baska bir sitede de ben 2 milyon istedigini okudum. mesele o degil. elbetteki onlarin perisan olmalarini, her alanda rekabete hazir olmayi isterim. ancak yapabilecegimiz seyleri söyleyelim ve söylediklerimizin ardinda sonuna kadar duralim. biz 8 ay ugrasip zurawski yi bile alamadik. böyle bir iddia ile girip eli bos çikmak takima zarar verir. ne olursa olsun alalim dersek takim içi piyasayi çok yükseltiriz. böyle bir rekabete girmek için önce kurumsallasmayi tamamlamave sürekli gelir kaynaklarini devreye sokmamiz lazim.
    besiktas 3 senedir önüne geleni aldi. simdi çogunun bonservisini alacaklarina karsilik veriyor.
    ki zaten kimse, eger basarili (sampiyonluga oynayan,sampiyonlar ligine katilan) bir takim degilseniz çok yüksek meblaglar vermezseniz sizi tercih etmez. bu durumda ancak taraftar tarafindan sevilmeyen, kadroya giremeyen, takimda sorunlu oyunculardan baskasini o kulüpten koparamazsin.
    benim dedigim hedefleri iyi belirlemek, inat ugruna transfer yapmamak, yapamayacagin seyleri söyleyerek taraftari oyalamamak, gereksiz polemiklere girmemek.
    gerekli ve ekonomik olarak fazla taviz vermeden bu isin sovunu yapmadan, el altindan oyuncuyla anlasip imza attirabiliyorsan dedigine varim. yada avrupadan talip olduklari bir oyuncuya talip olup alabiliyorsan veya en azindan piyasa yükseltiyorsan...

Analyzer
    Ziyaretçi

En son Gökdeniz'in fenere transferi sözkonusuyken, "Gökdeniz bizimdir bizim kalacak" diye tezahürat yapiyorduk. Trabzon'da yasayanlar belki bilmez ama diger illerde yasayanlar bilir. Çevremizdeki fenerliler bize "Gökdeniz'i alcaz" dediklerinde, babayi alirsiniz diyoduk.Megerse pasa fenere imzayi çakmis bile o zaman. Güvendigimiz daglara artik güvenmememiz için üzerine daha ne kadarkar yagmasi gerekecek?

O zamanlar baska takimlar da futbolcularimiza talipti ve futbolcularimizin fiyatini yükselterek bize zarar verdiler. Celaleddin, Emrah, Mehmet Yilmaz, I.Ege gibi siradan ve gereksizfutbolculara yillik 1 er trilyon civarinda para vermek zorunda kaldik. Simdi ise atilacak dogru adim fenerden fahis fiyata futbolcu alip yine diger futbolcularin fiyatlarini yükseltmek olmamali. Yattara ve Szymkowiak yillik1 milyon dolarin altinda sözlesmelerle futbol oynuyorlar. Aurelio ya yillik 1.5 milyon dolar ödedigimizi düsünemiyorum bu ortamda. Su an için yapilmasi gereken Trabzonspor'daki futbolcuya dayali düzeni yikmaktir. Fenerin topçularina talip olmak eglence yaratmaktan baska bir ise yaramaz. Ve hatta bu isten eglence çikartan biz olmayiz büyük ihtimalle fenerliler olur. Sezon basinda Emrah gs ye imza attiginda kapiyi gösterebilsek ya da Gökdeniz fenere imza attiginda git diyebilsek bugünkü durumumuz bundan daha kötü olamazdi sanirim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

onlar gökdenize nasil sezon ortasinda sözlesme imzalatti bizde marco tuncay memet imza attiralim.seneyede bablar gibi sampiyonluga oyniyalim

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tuncay çok yetenekli, kaliteli bir oyuncu..bakmayin, fenerdeki yabanci hayranligindan çogu zaman küsüyor, tam verimli oynamiyor..ayrica trabzona herhangi bir terbiyesizligini de görmedim, duymadim..hatta, i 2-3 sen evvel trabzonda bizi yendikten sonra seyirciye tesekkür ederiz çok centilmen davrandilar demisti...yani yetenek olarak da kalite olarak da trabzona yakisan biri..ama almak çok zor o ayri..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Anelkanin yilda 2,5 milyon Euro oladigi yerde Marco Aurelio 700-800 bin dolar alirken hiç takim içi denge olmuyor ama...Nedense bizim transfer haberlerinde Bizans Medyasinin bu tip zimbalamalarinin kurbani oluyoruz.Fatih Tekkenin 1 milyon Euro aldigi yerde Tuncay Sanli da 1-1,2 milyon dolar alabilir, bu gayet normal, Yattara ve Szymek'e de hak ettikleri verilir.Tuncay Sanli denilen adami begenmeyenlere de buradan hayret ediyorum.Adamin attigi gol sayilarina bakin;

2002-2003 10

2003-2004 25

2004-2005 13

2005-2006 11

Istanbul takimlarinin eskisi bize yaramaz Fatih akyeli aldik ama bakalim görecegiz [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Anelkanin yilda 2,5 milyon Euro oladigi yerde Marco Aurelio 700-800 bin dolar alirken hiç takim içi denge olmuyor ama...Nedense bizim transfer haberlerinde Bizans Medyasinin bu tip zimbalamalarinin kurbani oluyoruz.Fatih Tekkenin 1 milyon Euro aldigi yerde Tuncay Sanli da 1-1,2 milyon dolar alabilir, bu gayet normal, Yattara ve Szymek'e de hak ettikleri verilir.Tuncay Sanli denilen adami begenmeyenlere de buradan hayret ediyorum.Adamin attigi gol sayilarina bakin;

2002-2003 10

2003-2004 25

2004-2005 13

2005-2006 11

Güzel bir konuya deginilmis[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Tuncay keske gelse, ama ne yazik Türkiye'de fenerden baska takimagitmez. Kemal, Servet hatta Önderiçin teklif düsünülebilir. Iyi de olur.Edited by: saglam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)