Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 291 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7251 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: zlediiniz Sinema Filmleri Hakkndaki Yorumlarnz

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

Standart zlediiniz Sinema Filmleri Hakkndaki Yorumlarnz

Arkadaslar bu blmde izlediginiz, ncelikli gncel, sinema filimlerini yorumlayalim.

Ben enson DABBE yi izledim ve film hakkinda sunlari sylemek istiyorum;

Gzel islenebilecek bir konu yakalamislar filimde bazi sahneler teknik dzeyde ve filmin akisi ierisindeki sasirtmasiyla etkileyici olmus ama trk sinemasinda korku filminde oynayabilecek aktr yada aktristimizin olmadigini bir kez daha grms oldum. 2 oyuncu disinda geri kalan oyunculuklari hi begenmedim zaten bahsettigim 2 oyuncu da filimde kisa sahnelerde rol almis ama filmin en vurucu anlari olmus.

Derler ya korku filmiyle komedi filmi arasinda ok ince bir izgi vardir diye iste bu filimde o izginin diger tarafina geildigi yani komediye dnstg anlar vardi, ynetmen ve oyuncu olarak tecrbesizliklerimizden kaynakli sanirim.

Yinede gelecekte daha basarili alismalar yapilmasi aisindan bu film iyi oldu cesaret edip yaptiklari iin tebrikler.

Sanirim Hollywood bu filmin konusunu alip isleyebilir halkada yaptigi gibi ve ortaya sper bir film ikar teknik ve oyuncu kalitesi olarak bunu yapabilecek gleri var ve senaryo zerinde alisilirsa iyi.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

beni en ok etkileyen film ER RYAN I KURTARMAK idi. savasin anlamsizligini ve acimasizligini ok gzel anlatan ok etkileyici bir film di.....

en son ise siddetin tarihesini izledim. yeminimi bozdum ulen tarzi bi mafya filmi idi. ve kiz arkadaslarinizla asla izlenemeyecek cinsel ve siddet ieren sahneler vardi.

amaben bu ynn degilde ayni insanin hem ok iyi hemde canavar bi insana nasil dnsecegini ok gzel anlatmasi bakimindan iyi buldum filmi....

yelik tarihi
    22.09.2004

BRAVEHEART ve ER RYAN I KURTARMAK dnemlerinin harika filimleri, siddetin tarihesini izlemedim ama merak ettim izlemeye alisacagim.

yeni filmlerden "sis" i izleyen varmi gzel oldugunu duydum ama izleyemeden kalkti royalden birde kurtlar vadisi irak i izleyen var mi? yorumlarsaniz sevinirim.

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

kurtlar vadisi irak [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    33

En ok hosuma giden filmler Braveheart,Patriot,Truman show,

Sunuda belirtiyim Babam ve Oglum da baya bi gzel film.O filmden aldigim zevki kurtlar vadisi iraktan alamadim.

yelik tarihi
    14.09.2004

Babam ve Oglum Yok byle bir film Trk sinemasinin son yillardaki en gzel filmi bence

.ztel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Arkadass drama istiosan biz trklerden baskasi heralde bunu bu kadar iyi yapamaz [img]smileys/smiley32.gif[/img]babam ve oglum [img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    14.02.2006

Beyler Kurtlar Vadisi Irak filmi mthis bence zellikle verdigi mesaj lar nemli siddet ynyle bakmayin.verdigi mesajlarla ilgilenin

Kurtlar Vadisi Irak ok gzel bir yapit fakat dizideki tadi vermiyor.Son aylarin en gzeli filmi olarak tabiiki Babam ve Oglum var.Ayrica Ice Age(Buz Devri)benim favorilerimdendi.Trke seslendirmesi ok gzeldi o filmin.2.ciside yoldaymis.

Esra Yldrm - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2005

Yazmaya utaniyorum ama baska film yoktu o saatte bende keloglan karaprense karsi filmine girdim.. girmez olaydim ... ilk yarinin bitmesini zor bekledim ,ikinci yariya da girmedim... Babam ve Oglum ... Mthisti ... filmden iktigimda gzlerim balon olmustu...

Aslhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.02.2005
    Nereden
    Trabzon

babam ve oglum = mkemmel

kv irak = bir trk filmi iin baya iyi

ama benim favorim = gladyatr

Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2004
    Ya
    34

En son gittigim filmlerden aklimda kalanlar hakkindaki yorumlarim:

Gnl Yarasi: Geen senenin en iyi filmi diyebilirim, izlerken ok keyif aldim. Sener Sen ve Timuin Esen'in oyunculuklari mthisti.. Meltem Cumbul'un oyunuise her zamanki gibi gerekiligin ok uzaginda...

Ocean's Twelwe: Brad Pitt, George Clooney, Catherine Zeta Jone, Julia Roberts, Andy Garcia, Matt Damon'i barindirmaktan baska hibir zellgi olmayan bir rezalet...

Hababam Sinifi Askerde ve buuk: Eski Hababam sinifi serilerinin btn sevimliligini yok etmisler, zira o filmlerde oynayan insanlar henz daha oyunculuk kariyerlerinin basindalardi, filme amatr bir ruh hakimdi... Bunlara ise ancak televole kltr hakim.. Hlya Avsar'in Hababam Sinifi'nda ne isi var merak ediyorum... Senearyolarda da is yok...

G.O.R.A: Gzel bir filmdi, olduka eglendim, Cem Yilmaz her zamanki gibi iste... Film iinde birok rnn reklaminin yapilmasi izleyici aisindan pek iyi degil tabi.. Bir de escinsellige dayali esprilerin abartili bir biimde ok sik yapilmasi dolayisiyla biraz puan kirdim... Geri bu espri anlayisi yeni kusak Trk sinemalarinin hepsinde var nedense...

Babam ve Oglum: Konusu son derece basit... Fakat senaryo zaafi oyuncularin stn alismalariyla giderilmeye alisilmis... Aikasisiradisi, simdiye kadar kullanilmamishibir sey gremedim...

Kurtlar Vadisi Irak: En yakin zaanda gidecegim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yelik tarihi
    22.09.2004

arkadaslar gncel suan oynayan bu filimler hakkinda zellikle yorum yapsak ve her hafta degisen filimleri yorumlasak [img]smileys/smiley2.gif[/img]istanbulda bu hafta oynayan ve izlediginiz baska filimler varsa ekleseniz trabzonda fazla alternatifimiz yok en azindan haberimiz olur.

antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Trk Filmleri:

Babam ve Oglum,Kurtlar Vadisi Irak,Vizontele,Eskiya,Hababam Sinifi(3,5 ve askerde hari)-->ok kaliteli

Dnyayi Kurtaran Adam(Berbat)[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yabanci Filmler:Gladiator,Saving the Private Ryan,The Saw,The Others,Lorenzo's Oil-->Kaliteli

TheCrow - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Nereden
    Ankara

Film bal yine mi deiti yahu...

imdi dilerseniz az nce izlediim filmden bahsedeceim (dilemezseniz de bahsedeceim )

"Be Cool" (Sakin Ol)...
    Tosun Paa'dan beri ben hayatmda byle bir dev kadro grmedim,kimler yok ki:

John Travolta,Uma Thurman,Vinve Vaughn,Christina Milian,Danny De Vito,The Rock,Harvey Keitel,Steven Tyler,Anna Nicole Smith,hatta Kobe Bryant...

ok elenceli ve harika mziklere sahip bir film,tavsiye ederim.

(Bu arada Vince Vaughn,Avrupa Yakas'ndaki Cem'e ikizi kadar benziyor...)
    Yelkenimizdeki rzgar aldlar, ylmadk...

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    32

abi en son dn okulu krp sinemaya gittik. "click" adl filme.
    ben "arabalar" a girelim dedim ama cogunlua uymak zorunda kaldm ve piman olmadm. adam sandler'n barol oynadg film baya eglenceli gerci sonunu anlamak zor deil ama yinede gzel. tavsiye ederim gitmek isteyenlere. filmi anlatmayaym hala gsterimde belki gidecekler vardr
    Hadi eyvallah..

fincher - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2005
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    38

gncel filmleri mi yorumluyoruz.o zaman bende en son izlediim filmi yorumlayaym.1959 yapm 'north by northwest'i izledim az nce .kimilerine gre hitchcock'un en iyi filmi.tm zamanlarn en iyileri sralamasnda 25 numaraym.tabi kendi dnemi ierisinde deerlendirmek lazm bu filmi.gnmz gerilim sinemalarndan ok farkl da olsa deiik bir atmosferi ve gerilimi vard.ilk 25 te olmasn biraz abart da bulsam yine de zevk alarak ve heyecan duyarak izledim...
    bylece gncel filmler topiinin de suyunu karm oldum 47 sene ok da eski deil dimi,ayrca en son izlediim film olmas hasebiyle benim iin en gncel film buydu...

kelkitli29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

En son iki gn nce Son Samurayi izledim. Gzel film ya. Helal olsun sana Samuray.
    Ve Texas Chainsaw Massacre. Bu filmi izleyin. Ben genelde gercek olmus olaylarin filmlerini izlerim. Size nerim Texas Chainsaw Massacre yi izleyin. 1973 te Texasta yasanan cinayetleri anlatiyor. Gercekten gzel film.
    Ben Asyada byyen, Avrupaya yryen TRKM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TRKM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TRKM. Ben OSMANLININ torunuyum - TRKM.

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    41

jim carrey desem, "dick ve jane i banda" diye bir filmi var desem...bu filmi karmayn arkadalar mkemmel bir film
    TrabZonguldakl...

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Click ok gzeldi.Tavsiye ederim.

yelik tarihi
    22.09.2004

evet click ok gzel bir filim ayrca araf da tavsiye ediyorum bayanlar zellikle
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    31

Alnt KuGu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    evet click ok gzel bir filim ayrca araf da tavsiye ediyorum bayanlar zellikle
    araf merak ediyorum ben,sonunda korku-gerilim trnde iyi bir Trk filmi izleyebilecek miyiz?(gen'i saymazsak,tavsiye ederim izlemenizi)
    Her daim TRABZONSPOR!
    Trkiye Kyoto'yu imzalad
    "7"

Ouuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Sivas
    Ya
    33

izlediiniz filmler deyince hep ilk aklma gelen ''gazap atei'' oluyor, byle muhteem bi film yok, hala etkisindeyim valla..
    yok bir sitemim hayatta hersey ksmet...

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

bugn SINAV filmine gittim ve son yllarda izlediim en iyi Trk filmiydi, herkese tafsiye ederim.
    "Trabzonspor taraftar rzgara uymaz, rzgar yaratr" enol GNE

Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

butterfly effect 2(kelebek etkisi 2) her ne kadar birincisi daha iyiydiyse de ikincisi de fena saylmaz
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)