Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 56 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz olamadiktan sonra kim olursa olsun

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

artik eziklerin hiçbiri ilgilendirmiyor benide kim olursa olsun sampiyon artik yok öle gs sampiyon olsun fb olmasin biz olmadikdan sonra ister db ister bjk olsun kardesim hepsi birbirinde ..........bizimbizden baska dostumuz yok zaten hepsinin cani cehenneme.....

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kimin sampiyon olacagi umrumda degil aslinda . amabirde su yöndne bakiyorum olaya. fenerbahçe 3 sene üst üste sampiyonlugu yok. bu senede sampiyon olurlarsa bir ilki gerçeklestirmis olacaklar. ben onlarin bu ilki basarmasini istemiyorum. o yüzden busne fener den baska kim olursa olsun.

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı
    kimin sampiyon olacagi umrumda degil aslinda . amabirde su yöndne bakiyorum olaya. fenerbahçe 3 sene üst üste sampiyonlugu yok. bu senede sampiyon olurlarsa bir ilki gerçeklestirmis olacaklar. ben onlarin bu ilki basarmasini istemiyorum. o yüzden busne fener den baska kim olursa olsun.

fbden baska dedigin zaten 1 takim kaliyor...........Ama bende topic basligi altindaki tezi her zaman savunmusumdur: biz, Trabzonum, Trabzonsporumsampiyon olmadiktan sonra kim olursa olsun, umrumda degil!! Halen gecen seneki gs ile a.s.y.deki maci unutamiyorum[img]smileys/smiley17.gif[/img]Ben ve arkadasim kahvede 30 tane gsli arasinda bu maci izliyoruz. Trabzonum sanirim o donemler fbnin 5, gsnin de 4 puan gerisindeydi. Biz bir bagiriyoruz bir seviniyoruz ki Simkonun golunden sonra adamlar sus pus oldu. Gokdenizin golunden sonra zaten hepsi tek tek dagilmaya basladilar. Ve gsye olan kinim bir gslinin agzindan cikan sozcuklerden sonra daha da percinlesti: adamlara bak ya, sanki sampiyon olacaklar, neden bizi yeniyorlar? Bunlar fbnin sampiyon olmasini mi istiyorlar? Sanirim bu sozlerden su anlasiliyor: Trabzonum, sen bize su maci ver, bizde yolumuza devam edelim! Ulan ..........., ulan ezik, Trabzonumun 1 kere o mac oncesi sampiyonluk ve S. ligi iddiasi vardi, ki febe macinda bize yapilanlar unutulmadi, ki yoksa biz sampiyonduk, bu 1....Biz son sirada olsak bile her maca kazanmak icin ciakriz, ve maci oyle kardes kulubuymus yok bilmem neymis altinda size vermeyiz....Oynayin, kazanin, bu 2.....Ulan ..........., biz 2 sene once fb ile kapisirken, sizde her deplasmanda fark yerken, ligi sanirim 11 yenilgi ile tamamlarken ve 7.siradayken, size ne oldu da biz sampiyonluga oynarken bizi Avni Akerde yendiniz? Hani fbye kininiz vardi? Hani onlar sampiyon olmasinda kim olursa olsun derdiniz? Neden o kadar o maca asildiniz? Bunlar ne derlerse desinler, birbirlerinden hic bir farki yok, 2 sene oncek mactan bu anlasildi, bu da 3. Bu yuzden: ben gs yi fbden ayri tutmuyorum, hatta hatta gsye karsi daha cok kin guduyorum......

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı uftinci Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Baska bir topicte senin bu konuyla ilgili görüslerini okumustum. Trabzonspor olmazsa gs sampiyon olsun, yazik paralari da yok zatendemistin. Senin gibiler yüzünden Trabzonspor gs ye yatacak söylentileri çikiyor farkinda misin? Sana ne gs nin parasi olmamasindan? 200 milyon dolar borcu olan bir takim herhangi bir ligde küme düsürülür, bunlar hala transfer yapip sampiyonluga oynuyorlar, ve sen bir Trabzonspor taraftari olarak bunlara aciyip sampiyon olsunlar diyosun. Gs ye sempati duyuyorsan git bunu ultraslan forumlarinda yaz. Burada yazilanlari okuyup da [img]smileys/smiley5.gif[/img]diye yüz burusturma bir de bize.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Analyzer

Ben bu duyarliligi alkislarim[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor camiasi takimi taraftari kendinden baska sadece sebata kucak açar..

hele eziklere asla..

asla hiç bir taraftarinda böyle bir davranis yoktur bu duyarli davranisida her zaman müdafa etmektedir..

zaten bizi ayakta tutanda bu duyarliliktir.

onun için trabzonspor sampion olmadiktan sonra gerisi yalan..

banene kardesim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)