Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz olamadiktan sonra kim olursa olsun

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Birde Anadolu birliktiliginden bahsederiz. Var olan tek gerçek Trabzonspor ve onun Istanbul'a karsi olan dik durusudur. Çok azdir bu durusa ayak uydurabilen Anadolu takimlarindan. Bunun en bariz göstergelerinden birinide bu sene ki Sivas Spor jimLASTIK maçinda gördük. Sivaslilar jimLASTIKçilerde oynayan Ibrahim TORAMAN'la gururlanarak havalimaninda karsiliyorlar. Sebebi ise Istanbul kulübünde oynamasi. Diyarbakir'da, Antep'te, Denizli'de Istanbul'a yenildikleri maçin ardindan sevinerek terkederler stadi. Bayraklar, flamalar süsler sehirlerini.Sehirlerinin kulüplerinijimLASTIKçi, GAY-seli, febelibaskanlar/yöneticiler yönetir.Rize'nin sahasinda maç yaparken febe bayraklari dalgalanir Trabzon maçinda.Istanbul'un hegemonyasina karsi onurlu, asilane, dimdik bir sekilde mücadele edebilen yegane takim Trabzonspor'dur.

Kim ne yaparsa yapsin, ne için mücadele ederse etsin, kiminle kapisirsa kapissin bu bizi alakadar etmez. Sonuçta hepsi ayni batakligin sülükleri. Varsa yoksa Trabzon... Gerisi hikaye...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üçünün birbirinden farkini göremiyorum.Her türlü ......lugu,kallesligi yapacak yöneticilere,futbolculara ve taraftarlara sahip olmayi basarabilenlerin hangisi sampiyon olursa olsun BANA NE ... Bu anlamda adimizin onlarla birlikte anilmasi bile beni üzüyor.Dört büyükler denmesini bize hakaret olarak algiliyorum.Bu adaletsiz arenada onurlu mücadelesini sürdüren tek büyük takim var.:TRABZONSPOR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Çok önemli bir konu. Emin abiye katiliyorum. Buna ek olarak bu ayki Trabzonspor Dergisinde "ERDOGDULULAR" bölümünü okumanizi tavsiye ederim. Onlarda bu konu hakkinda açiklama yapmislar.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı

Çok önemli bir konu. Emin abiye katiliyorum. Buna ek olarak bu ayki Trabzonspor Dergisinde "ERDOGDULULAR" bölümünü okumanizi tavsiye ederim. Onlarda bu konu hakkinda açiklama yapmislar.

Evet ben de dergideki bu bölümü keyifle okudum.Yeni yetisen neslin gittikçe baska takimlara duyulan sempatisinin önüne geçmek için çok hos bi bakis açilari var.

Hepsinin canlari cehenneme!

hakikiofkopat
    Ziyaretçi

Alıntı cIlgInIm Nickli Üyeden Alıntı
    bir yönden de söyle bakalim anadolu takimi diyip korumaya kalktigimiz takimlar bize geldiklerinde aslan kesiliyorlar 2 lira prime tesvike onlar olacan Trabzonsporum olamiyorsa ne yazik ki istanbul takimlari olsun.

Bencede [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzon un bizden baska dostu yok!!

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

aaah ahhh FATIH SULTANMEHMET HAN bilseydi böyle ser...zilerin çikacagini vallaha fethetmezdi Istanbulu direk TRABZONA gelir orayi baskent yapardi ama iste bogazin güzelligine aldandibide o zamanlar rekabet vardi Istanbul feth edilirmi edilmez mi diye ondan yani( bu arada kendisine ve diger yigitlerimizedeALLAH ganigani rahmet eylesin espriye kattim istemeyerek hep bu bizans takimlari yüzünden bagislayin...)

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alayina Isyan...Ölümüne Trabzonspor...

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı
    Alayina Isyan...Ölümüne Trabzonspor...

Tek kelime [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Heo söyledim yine söylerim. Fenerbahçe, bizi sevmez.. Biz de onlari.. Yani görünen düsmandir.. Zaman zaman zirveye çiksa da bu düsmanlik, bana göre Glatasaray'dan daha mert bir düsmandir.. Galatasaray'dan nefret ediyorum. Bit kadar degeri yok nazarimda..

Hepsi yerin dibine batsin. Azicik da olsa GS sempatisi olanlar uzak dursun.. YAziklar olsun..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben herseyi kisaca imzamda özetledim zaten ama su sivas ........leri maçini dört gözle bekliyorum satilmis kuduz sivas kangal ........lerini itlaf edecegiz avni akerde [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Belki burda herkes sanal ortamda birliktelik saglamak adina tüm takimlara esit mesafede öfkeli görünüyor.Fakat bu benim için geçerli degil malesef.Fenerbahçe spor kulubu ile ilgili her ne varsa bunlara duydugum nefret ve öfkenin üstüne ne galatasaray nede baska bir kulup geçebilir.Gs nin bizi son yillarda süreki yenmesi,gs ve bizim taraftarlar arasindaki dialoglarin fb taraftarina olan öfkenin kat ve kat altinda kalmasi,bazi kesimleri bizim gs ye karsi bir sempatimiz oldugunu ortaya çikarmistir.Fakat bu tamamen bir uydurmadir.Yillar sonra Trabzo'asehir disindan ilk taraftar getiren fb dir,bu gelen taraftar gruplari arasinda ilk taskinligi yapan yine fblilerdir,koltuklarin kirilmasi mesalelerin yakilmasi(ve hâlâ unutamadigim ufak bir kizin babasinin kucaginda kanlar içinde çiglik atislari),bunlar sadece taraftarlarinin yaptiklaridir.Otto Bariç'in takimimiz 1-0 öndeyken uydurma bir sekilde kendini yere atarak ,Trabzon sehrine ve taraftarina leke atmaya çalismasi,fenerlilerin sahamiza girerek kale aglarina kadar saldirilarda bulunulmasi,kendi stadlarinda rakip takim taraftarlarinin maça gelmemesi için en yüksek fiyat olan numarili tribünden yer ayirmalari,türk futbol alt yapisini tamamen körelten ,sirf transfer etmek için piril piril gençleri alip heba etmeleri,elle atilan gollerle sampiyonluga gitmeleri ve en son tarafli tarafsiz tüm halkin hem fikir oldugu bir konuda,Serdar Tatli'nin hatasiz bir yönetim gösterdigi açiklamasini yapan bir teknik trektöre sahip olmalari ,bu kulubun benim için diger kulupler arasindaki mesafemi belirler.Bu demek degildirki digerleri sütten çikmis ak kasik, onlarida rakip görüyor ve karsi cephe aliyorum.Tek sevdigimiz var o da Trabzonspordur.Ona kim daha çok kötülük ederse iste o da bunu ödemekle yükümlüdür.

tonyali_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadas sana katiliyorum.

ÖLÜMÜNE TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Oguz Nickli Üyeden Alıntı

Heo söyledim yine söylerim. Fenerbahçe, bizi sevmez.. Biz de onlari.. Yani görünen düsmandir.. Zaman zaman zirveye çiksa da bu düsmanlik, bana göre Glatasaray'dan daha mert bir düsmandir.. Galatasaray'dan nefret ediyorum. Bit kadar degeri yok nazarimda..

Hepsi yerin dibine batsin. Azicik da olsa GS sempatisi olanlar uzak dursun.. YAziklar olsun..

Imzami atiyorum...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

al birini vur ötekine,ha çakal ha sirtlan ha da akbaba.hepsi les yiyen.ancak bu baslik altinda diger anadolu takimlarina tamamen hakli olarak bile olsa cok sert elestiriler var.bence daha sabirli, babacan ve affedici olmaliyiz anadolu takimlarina karsi.cunku onlari uyarmali,uyandirmali ve bir sekilde daha sempatik olmaliyiz ki bizim istanbul takimlarindan farkimizi anlasinlar,hatalarindan dönsünler.

Nereden
    Samsun

sezon bittiginde televizyon ekranlarinda SAMPIYON yazisinin altinda TRABZONSPOR arka plandada TRABZONSPOR klibi olmadiktan sonra gerisinin koy gt..ne gitsin!!!hepsi ayni hirsi verirEdited by: denizgrsy

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

düsünüyorumda arkadaslar hiçbir takimin taraftari bizim kadar çok düsünmüyor.yenselerde yenilselerde bizler o renklere hayraniz.vede sampionlugu ençok biz hak ediyoruz.ve artik bunu yapabilecek güce ulasiyoruz.seneye o televizyon ekranlarinda sampiyon trabzonspor yazacak.ben buna inaniyorum.herkez inansin.

Naim
    Ziyaretçi

Tavukmu yumurtadan yumuartami tavukdan çikar diye ilgilenmiyoruz
    biz Horozus isimizi yapariz
    gerisi onlarin sorunu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

valla biz üç ezikleride burda yenelimde gerisi ne olursa olsun.....

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

bu gese sempatizanligi isine bi de idmanocagini felan alet ediyolar kil oluyorum.ne alakasi var kardesim 61>34 dedik,bitti.

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hepsinin cani cehenneme..

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

[img]smileys/smiley5.gif[/img]

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya onu bunu birakinda, hersene "seneye" kesin sampiyonuz diyoruz. bu sene ne zaman onu merak ediyorum...ooooooofffff[img]smileys/smiley19.gif[/img]

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

baslik zaten her seyi sçylüyor kii. Hiç birine sempatim yok zaten.. üzüm üzüme baka baka kararir derler ya.. hepsi birbirine benziyor. varsin bizden ve onurumuzdan uzak dursunlar. Gerisi onlarin bilecegi is..

bana da diyo fb liler gs maci verirsiniz bizi yenersiniz ben de diyomki eksik var ikinizinde ............... bundan sonrasini terbiyem musait degil[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)