Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüregimizden dökülenler...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ellerine Saglik...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Begüm yüregine saglik.. duygu seli içre harap ve bitap düstük[img]smileys/smiley17.gif[/img] bunu da dergiye okuyucu mektuplari kösesine yolla bence... Fatih'e zaten yollayacaksin...

eh bir de alkislamazsak olmaz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Ne diyecegini bilemiyor insan bu mektuba..

Ankaragucu macinda, 2. golden sonra maratonun onune geldiginde ben de goz yaslarima hakim olamadim.

Sen bizi bir daha aglattin.. Ben de o kupayi Fatih'in ellerinde havada gormek istiyorum. O zaman ne halde oluruz hic bilmiyorum.

Ellerine saglik.. yuregine saglik.. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Ben de o kupayi Fatih'in ellerinde havada gormek istiyorum. O zaman ne halde oluruz hic bilmiyorum. [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Ellerine saglik.. yuregine saglik.. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

bir sey yazamiyorum ..sen yazmissin zaten[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Fanatik28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50

Vallahi bitirdin beni. Bu yaziyi yazan o ellerine saglik. Hele o yüreginden cikan o duygu yogunlugu, her gercek Trabzonsporluda olmasi gerekenler. Ama bircogumuz bunu bu sayfalara bu sekilde aktaramiyor.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir edebiyat hocasi olarak Begüm'le gurur duydum. Bu sene ögrencilere ödev olarak mektup yazmalarini söylemistim. Aldigim 126 Mektuptan hiçbir böylesini sevgi ve duygunun diliyle yazilmamisti.

Kimseye vermedigim AA sana feda olsun Begüm. Ama yazdiklarin bu mektuptan ibaret kalmasin. Lütfen yetenegini gelistir ve yazmaya devam et.

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

tebrikler[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Vaktiyle trt 3'te yayinlanan "Türkü Türkü Türkiyem" programinin sunucusu bir hanimefendi vardi. Bu mektup ta dahil olmak üzere @61viya'ninyazilari ilesunucu haniminkonusmasi arasindaçok büyük bir benzerlik var.("Yürekten dökülen cümleler" açisindan)Ayrica sözkonusu programin en az 4-5 bölümü Sivas CumhuriyetÜniversitesi'nde çekilmisti.Yani Bmn'nin 61viya'sibahsettigim sunucu hanimolabilir mi?... Aydinlatirsaniz sevinirim.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Fatih Akgün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

söylenecek söz kalmadi herhalde olaganüstü mükemmel[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

tüylerim diken diken oldu gözlerim yasardi ........[img]smileys/smiley19.gif[/img] [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Zafer Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý
    Vaktiyle trt 3'te yayinlanan "Türkü Türkü Türkiyem" programinin sunucusu bir hanimefendi vardi. Bu mektup ta dahil olmak üzere @61viya'ninyazilari ilesunucu haniminkonusmasi arasindaçok büyük bir benzerlik var.("Yürekten dökülen cümleler" açisindan)Ayrica sözkonusu programin en az 4-5 bölümü Sivas CumhuriyetÜniversitesi'nde çekilmisti.Yani Bmn'nin 61viya'sibahsettigim sunucu hanimolabilir mi?... Aydinlatirsaniz sevinirim.

yok canim daha neler benim tanidigim begüm aninda heyecandan dili tutulurdu... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

saka bir yana begüm yine döktürmüssün yaaa....[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hayirlisi insallah.

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Yüregine, kalemine saglik.. Bu sevgiyi hakederler umarim..

Kemal Musaoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    41

simdi okuma firsati buldum.gelçekten harika.bir tabzonsporlu olarak gurur duydum.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Yüregine saglik Begüm. Yillar önce Hami'ye yazdigin mektupla tanimistik seni, o gün bugündür Trabzonspor'a dair duygularini anlattigin satirlarda kendimizi bulmaya devam ediyoruz. Fatih'i, Gökdeniz'i, Mehmet'i bir kenara birakirsak, "Trabzonsporluluk" basli basina anlattigin gibi birsey aslinda. Anlatmaya çalistikça daha da büyüyor, onu yasamayana aktarilamiyor. Çünkü Trabzonsporlu olmak bir varolus hikayesi, klasik anlamiyla "takim tutmakla" ya da bir bölgenin insani olmakla açiklanabilecek birsey degil. Bizler ciddi ciddi her nefeste bu takimla yasiyoruz, her an bu takimi yasiyoruz. Takim tutmaktan ya da destek olmaktan dahaciddi bir durum bu. Trabzonspor her açidançok önemli bir parçamiz olmus hepimizin. Digerleriyle aramizdaki farki yaratan da bu zaten. Sagolasin.

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

begüm yazmis bize alkislamak düser.çok tesekkürler [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]eLine koLuna saqLik mükemmel oLmus [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

eLine koLuna saqLik mükemmeL oLmus baziLarimin sadece yüreqinde hissettiqi duyguLari sen kaLme dökmüssün teserkkürLer

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

harika yazmisin arkadasim helal olsun ne dim..[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bu mektuplari hakedecek 11 tane 22 tane futbolcuya sahip olmak ve özledigimiz sampiyonluga ulasmak dilegiyle yüregine saglik.

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Eline Yüregine saglik kardesim... BmN Yazi Kuruluna konulabilecek güzel bir yazi..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)