Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yregimizden dklenler...

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

Bu mektubu bugn yolluyorum Fatih TEKKEye...Ve sizinle paylasmak istedim,belki hepimizin yregindeki hisleri...

Merhaba Kaptan'im,Sultan'im,Fatih Tekke'm,bir tanecik abicigim,

"Seni hi unutmayacagim.Bundan sonra bir Fatih abin var.Bunu hi unutma ,olur mu?.." Bu szleri senden duymus olmak nasil birseydir anlatamam sana...Sakarya maimiz ncesi tesislerimize gelmistim.Ve bir mektup daha vermistim.Hatirladin mi bilmiyorum Kaptan'im ama bu onuru bana yasattigin iin tesekkr ederim...

Balik konusabilseydi deryaya ne ok sey anlatirdi kimbilir...yle iyi anliyorum ki baligi...Ikimiz de birseylerin iindeyiz:O deryanin,ben sizlerin yreklerinizin.Ve ikimizde anlatamiyoruz birseyleri:Yine o deryaya,bense sizlerin yreklerinize...Oysa eminim ki,o da yillar boyu tasimistir bu aski,bir gn deyaya ailabilmek iin...Ama ne yapsin,konusamiyor.Benim konusabilme becerimse,sizi grdgm ana kadar oluyor maalesef.Iste bunun iin buy mektubu yollama geregi hissettim...

Aynaya baktiginda,karsilastigin gzlerde neler gryorsun bilmiyorum Sultan'im.Ama ben seni grdgmde yasadigimi hissediyorum.Sen emegin temsilcisisin Kaptan...Iine gzel olan herseyin sigabilecegi koca bir yregin sahibi...Aci iinde dktgn gzyaslarina inat,mutluluk iin btn yregiyle savasansin sen.Seni dsnrken bile huzur verensin...Zorluklara ggps germeyi bana greten sensiz Kaptan'im.Pes etmemeyi,inadina alismayi,sevdiklerini yari yolda birakmamayi...

Seni anlattika,anlatamadigimi anliyorum.Anlattika ogaliyorsun iste byle...

Malum gece yasanan olaylari dsnmek bile ldryor beni.Nasil bir insanimsi yapabilir byle birseyi aklim almiyor.Gzlerim doluyor.Nefret nedir bilmeyen yregim,bu hisle tanisiyor...En berbat anlarimda,fotografina bakarak huzur builuyorum oysa ben.Senin varligin huzur veriyor bana.Gn geliyor seninle paylasiyorum sikintimi.Ve konusmasa da fotograflarin,gzlerindeki isik aydinlatiyor iimi...Silahli saldiri haberlerini aldigim gn,anladim ki;ok iyi kalpli bir insandan,bir seytan yaratmak yle ok da zor birsey degil...Senin kilina zarar gelseydi Kaptan,bu takima,sana gnl veren birok melek gibi insan seytana dnsebilirdi...

Sen olmasaydin eger,yregimde kocaman bir para olmayacakti Fatih Abicigim...Yasamayi anlamsiz kilacak kadar byk bir para...

O tetikleri eken insan(!)lar neyi bilmiyorlarmis,biliyor musun Kaptan'im? Sende kocaman bir yrek oldugunu,o yrekte mthis bir inan oldugunu,ugruna herseyi yapacak milyonlarca insan oldugunu,onlarin hayir dualarinin btn ktlklerden seni koruyabilecegini,ve daha birok seyi...

Seni grdgm zaman,yregimden geenleri anlatabilsem keske...Sen yle "gzel"sin ki Kaptan...Hayatimda iki kez grebildigim Karadenizi ii glen gzlerinde grdm ben.Gzlerinin Karadenizinde yok oldum hep...O dimdik durusunla inan doldu yregim...Tertemiz yzne bakarken anladim,"inadina" yasamayi...

Btn sokaklari sana ikiyor bu koca sehrin...Denizlerden te,beyaz bulutlardan beyazsin bana...Yregin kossa,yregim uar ardindan abicigim...

Kimbilir iinde ne firtinalar kopuyor...Karadeniz kadar gzel o gzler bazen yle bir bakiyor ki...Ama sen agzini amis,kt gnmz bekleyen btn tiplere inat,her zamanki gibi dimdiksin...Ve hep yle olacaksin! Ankaragc mainda bir kez daha gsterdin,inancin,direncin,"kaptan"ligin ne oldugunu.Sen attika golleri,agladim mutluluktan...Hep mutluluk iin akar insallah gzyaslarimiz...

Trabzonspor taraftarlarinin yreginde kocamansin Kaptan...Bu sevgimizin ne kadarini hissedebiliyorsun bilmiyorum abicigim.Ama bu taraftar seni "sokagin tavani kadar" seviyor...Usuz bucaksiz,hesapsiz,ikarsiz...Kendini ASLA yalniz hissetme Kaptan'im! Eger kendini yalniz hissedersen,yreginin sesini dinle.Milyonlarca yrek hep bir agizdan bagiriyor olacak:"FATIH SULTAN TEKKE! YANINDAYIZ!" diye...

Mektubumun iinden bir anahtarlik ikacak.Nazar boncugu seni hep korumazi iin...Kaplumbaga ise,"sans" iin...yle derler buralarda.Bir de syle bir hikaye vardir kaplumbagayla ilgili: Kaplumbaga hacca gitmek iin yola ikar.Yolda tavsanla karsilasir.Tavsan sorar:"Nereye gidiyorsun arkadas?" "Hacca gidiyorum" diye cevap verir kaplumbaga.Tavsan alayli bir ifadeye:"Bu hizla asil varacaksin?" diye sorar.Kaplumbaganin cevabi aiktir:"Varamazsam,yolunda da lemez miyim...?"

Baskoydugumuz yolda mutlu sona ulasamazsak bile,o yolda herseyimizi ortaya koymamiz bizim iin yeterli bir gurur kaynagi Kaptan'im...Bizim sevdamiz bir kupaya bagli degil nk.Ama ben biliyorum ki,hikayedeki kaplumbaga o sabirla,hedefine mutlaka ulasacak;azimle,inanla...! Ve sana bir sir vereyim mi Sultan'im? Bu taraftar,o kupayi senin Kaptanliginda grmek istiyor.Senin ellerinden kalkmali o kupa gge,baskasinin degil! Sen o kupayi kaldirirken,seninle birlikte delicesine gzyasi dkmek istiyoruz biz...Hasrete son verisin,emegin parayi yenisinin,hak edenin hak ettigi yerde olmasinin,btn bu duygularin disavurumu olacak o gzyaslari...20 yasinda bir kiz olarak,bu hisi yasamayan biri olarak sundan eminim ki: O gn dnya duracak!

Kaptan'im...Her gece dua ettigimsin sen.Allahim korusun seni,sizi...ok dikkat et kendine ne olur.Allah korusun sana birsey olursa,uzaklarda bir yrek yok olur...Paralanir milyonlarca seveninin yregi...Gzlerine dikkat et abicigim,yregine sahip ik!

Senden bahsederken Karadeniz oluyor yregim.Sonu gelmiyor cmlelerimin...Yregim sonsuza dek seninle Kaptan'im.Yalvaririm unutma bunu...Tesislerimize geldigim gn,kamop gn yani,beni yreginize aldigiiz iin hepinize ok tesekkr ederim...Ne mutlu bana ki,yregim senin gibi kocaman yrekli adamlarda...!Galiba bir yerde bitmeli bu mektup...Syle diyeyim:

"Allah'im gerekirse benden mr al,Kaptan'ima ver" diyorum her gece.Allah seni basimizdan eksik etmesin Kaptan...Yoklugunu gstermesin...

Seni seviyorum Fatih TEKKE'M,Kaptan'im,bir tanecik "abicigim..." Herseyimsizn sonsuza dek...Bu zor gnler asilacak yrek yrege...Inancim tam,tipki senin gibi...

SENI OK SEVIYORUM!

Mustafa nal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

mektubunu okudum. okurken gzlerim doldu sanirim tm gen trabzonsporlularin derdini ,izdirabini dillendirmemissin.bu sevda le bi sevdaki akla zarar hi sampiyonluk grmeyen bu gzler belki de hi grmeden kapancak ama bu ask sonsuza kadar bitmeyecek. eline yregine saglik. tebrikler

aka5 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]gercekten harika

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Gzel kardesim sen ne yaptin yaaa.Dn zaten Ali'nin attigi golden sonra gz yaslarima hakim olamamistim.Simdi de senin mektubun...Yok yokbu sene bize agir geldi herhalde.Byle sulu gz olduk.Kocaman agabeylerini aglatmaya utanmiyor musun sen ? Sakin yazma bir daha byle seyler.Sevgilerimle...

zgr ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

ok gzel bir mektup, duygularimizi dile getirmissin.Ellerine saglik.

Tahir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

aglattin benibe kardes .Duygularimaza tercman oldugun iin sagol.Ellerine o gzel yregine saglik.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    41

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ben bu mektubu bu kadar gzel yazicani tahmin ediyordum zaten,bu zamana kadar senin yazdigin mesajlari takip ettigmde bunu sinyalini vermistin zaten.

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

yazma olurmu hi halil ibo yazmali herkes yazmali aslinda becerebilsek iimizdekileri dkebilsek, kazara okuyuverir bizans yalakalari olaki vicdanlari sizlar yaptiklari hakaretler sonrasi bu sevdanin eglencesine takim tutmaktan ok uzak oldugunu anlayi verir belki utanirlar.

Tesekkrler kardesim milyonlari dilegetirip bizimle de paylastigin iin. Allah mrnden almasin uzun mr versin saglik mutluluk iinde geir mrn ve bu hepimizede nasip olsun.

Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

daha nce yazdiklarini aratmicak derecede gzel... bugn aldigimiz kt haber zerine iyi geldi dogdusu [img]smileys/smiley32.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

begm klasigi iste[img]smileys/smiley4.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kkaliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

mkemmel [img]smileys/smiley32.gif[/img]banada byle bi mektup yarin lazim olacak[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yelik tarihi
    21.06.2004

Yazi sper olmus...

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Bizler skorboard taraftari degiliz,eglencesine taraftar hi degiliz..

Bizler zaten taraftar degiliz...

biz bir yolun yolcusuyuz Begm'm de dedigi gibi.Bu kadar pislige,engele ve de sanssizliga ragmen yolun sonunu hangimiz,ne zaman grecek bilmem lakin birseyden eminim ki hepimiz bu yolda lmeye haziriz..

Tuttugu takimin sadece renklerini bilen milyonlarca 'sr'ye inat biz ''BORDO''muzun , ''MAVI'' mizin pesine gidecegiz.Belki Fatih Tekke kaldiracak o kupayi belki Ali Gzeldal belki de su an ilkokul siralarinda ders dinlerken ''zil alsa da atsam kendimi Trabzon sokaklarina futbol topunun pesine '' diyen bir ocuk.Ama eninde sonunda o kupa,eskiden de oldugu gibi Avni Aker'den,futbol sehrinden gge ykselecek.

bordo'yla mavi'yle ve de sevgiyle kalin..Mmknse bir de elinizle gol atmayin ya da bir kalecinin ekmek parasiyla oynamayin...

yelik tarihi
    06.06.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Yazmis oldugunuz mektup belki hepimizin dileklerini, arzularini duygularini dile getirdi, belki de sizin daha yazacak ok seyiniz oldugunu ama onlari anlatacak kelimerlerin olmadiini gsterdi bize.. Ben yazdiginiz bu mektubu okuduktan sonra aklima ilk olarak Trabzon'u getirdim.. nk Trabzon benim herseyim.. Kaptanimiz Fatih TEKKE Trabzonspor'un herseyi.. Trabzonspor ise Trabzonun herseyi.. Kisacasi FatihTEKKE benim herseyim. bu yzden FatihTEKKE geliyor aklima Trabzonun adi geince.. Orduda bulunuyorum.. ne zaman denize, Karadenize baksam aklima Trabzon gelir.. dolayisiyla Trabzonspor ve tabi ki "Fatih TEKKE"...

Iste bu mektubu okuduktan sonra Trabzon aklima gelince uzun uzun dsndm.. Acaba neden olmuyor..Acaba neden eski atmosfer yok Avni Aker'de(herkes iin sylemiyorum..) Acaba nedenTrabzonspor iinbu kadar ugrasan bi futbolcuyahakettigi - ablamin yazdigi mektup gibi- nem verilmiyor.. Neden byle dedim biliyor musunuz.. Eger herkes benim gibi dsnseydi; Fatih TEKKE'mizin yasadii bu olaylardan sonra bu denli rt-pas edilmeye alisilmazdi nk her Trabzonlu benim gibi dsnseydi Isyan ikardi isyan..Senin yasin kk diyeceksiniz simdi bana eminim.. hatta benim bu yazdiklarimi bile ogu kisi kaale almayacaktir.. ama gerekten de bu byle.. olaylarin yasandii gnlerde Trabzondaydim. haberi duyduumda bi ka arkadasimla beraber evinin olduu blgeye gittik.. ve onu grmek, belki zntsn paylasmak, belki de arkasinda olduumuzu gstermek istedik.. ama yle bi durum vardi ki o geldiinde etrafinda bulunan insanlar sadece olay hakkinda konusuyorlar ve TEKKE'nin fotografini ekiyorlardi ellerindeki telefonlarla.. biz dayanamadik.. basladik Fatih TEKKE iin bagirmaya.. bilirsiniz.. "lay la la lay lay lay la .... Fa-tih TEK-KE".... "Seninleyiz FATIH TEKKE" diye bagirdi bi arkadasim.. o da dnp bize bakip elini kalbine gtrd...

Bu mektubu yazan ablamiz da orda olsaydi bunlari yapardi eminim ki.. Belki bir ogumuz da byle dsnr byle yapardik.. Ama ne yazikki iimizde o kadar ok; biz bagirirken yanimizda olup da sadece bize saskin saskin bakmakla yetninenler gibi"renktas"larimiz varki..

Iste ben bunun iin ok zlyorum..

Fatih TEKKE seni ok seviyorum..

(Saygilar...)

Forumdan Uzaklatrlmtr MrbLack - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.03.2005
    Ya
    31

ellerine yreklerine saglik..okuduktan sonra inanki bi kt oldum..

Mustafa Ayazolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    Trabzon

Bizimle paylastigin iin duygularinizi tesekkrler..
    Feci yazi yaziyorun.. Biraz daha uzaza mektup alicam yani..

Yregine saglik..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]yregine saglik[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

kutoz
    Ziyareti

?Ne yak mektubun ucunufficeffice" />[/I]
    ne sevgini sayfalar[/I]
    dolusu dile getir[/I]
    zarfi kapatirken yalniz[/I]
    kuytu dudaklarini[/I]
    oka degdir? [/I]demis ya Sunay Akin? Iste, sende byle yaptin Begm? Ama oka degdirerek, yreginin dalgalarina?

zisinoli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    50

Alnt 61viya Nickli yeden Alnt

Baskoydugumuz yolda mutlu sona ulasamazsak bile,o yolda herseyimizi ortaya koymamiz bizim iin yeterli bir gurur kaynagi Kaptan'im...Bizim sevdamiz bir kupaya bagli degil nk.Ama ben biliyorum ki,hikayedeki kaplumbaga o sabirla,hedefine mutlaka ulasacak;azimle,inanla...! Ve sana bir sir vereyim mi Sultan'im? Bu taraftar,o kupayi senin Kaptanliginda grmek istiyor.Senin ellerinden kalkmali o kupa gge,baskasinin degil! Sen o kupayi kaldirirken,seninle birlikte delicesine gzyasi dkmek istiyoruz biz...

imza... ve yregine saglik...Edited by: zisinoli

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    41

Syleyecek kelime bulamiyorum ....Bravo

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)