Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çirkeflikte Son Nokta:Marcio Nobre!

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Samsun maçindaki hareketi malumunuz..Ayrica her maçta rakibe satasmalar,rakibi tahrik etmeler,faul olmadigini kendisi bile bildigi halde hakeme israrla itiraz etmeler..Bir zamanlar Arif böyleydi..Kendini takardi adama hatta açiklama yapmis ben takardim kendimi, Nobre onu da yapmiyor atiyor kendini[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Geçen sene bizim maçta da atilmisti asiri itirazdan..

Bu tipler biraz azalacak ki hakemler de isini dogru dürüst yapabilsin..

Nereden
    Almanya

gecen Sezon TS macinda da hatirliyorum, Tolgaya dil cikartmisti, yanlis degilsem yada hareketmi yapti öyle birsey, neyse sari Karti Tolga görmüstü, tabi Hakemin arkasinda yapti bunu. Nobre gibi nefret edigim Futbolcu bu son zamanda görmedim.

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dün aksamki görüntülerden sonra Nobre'nin bir futbol sahtekari,puan hirsizi ve emege saygisizligi ve menfaat icin herseyi yapacagini gösterdi.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

O, bu tip saygisizliklari bircok maclarda yapti ama bizim hakemlerimizin dayanilmaz FBye karsi sevgisi ve korkakligi sayesinde hicbir sey yapmadilar. Ve böylece "Yapanin yanina kar kalir" misali gerceklesti.

Gerci Serdar Tatli özür diledi ama Fb duble karli cikti ve Samsun Spor cezalandirildi.

Isin iginc tarafi Samsun Spor kulüp baskani Adnan ÖLMEZ,mactan önce söyle bir aciklama yapti: "FB eliyle ayagiyla sampiyon olacak bu kesin" dedi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu nobre varya hiç bir sey söylenemeyecek kadar adi bir yaratik.. Degil Türkiye de dünya da bile onun gibi bir pislik bulamazsiniz[img]smileys/smiley7.gif[/img]

bu forma o kadat cook küfür yazmak isterdimm ama neyseee insallahh ayagi kirilirda görür brezilyadaki ... neysee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nobre denilen yaratik ............ligini bir kez daha kanitlamis oldu.Emek hirsizi aslinda geldiginden beri böyle ama F.Bahçe formasi altinda saklaniyordu.Böylece fislenmis oldu.Serdar Tatli da iyi hakem ya nasilda suçluyla suçsuzu ayirdi ve cezasini verdi.Iyi hakemlik böyle pozisyonlarda belli olur.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı
    bu nobre varya hiç bir sey söylenemeyecek kadar adi bir yaratik.. Degil Türkiye de dünya da bile onun gibi bir pislik bulamazsiniz[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    sana tamamen katiliyorum bu konuda.. Ama naparsin böyleleride var ..

kereme ceza veriolar ona vermiolar ya.......[img]smileys/smiley7.gif[/img]

YÖNETICILERINSANLARIN KIZGINLIKLARINI DAHA FAZLA GÖSTEREBILMELERI VE RAHATLAMALARI IÇIN BU BASLIKTA BIRAZ DAHA MÜSAMAHAKAR OLMALARINI TAVSIYE EDIYORUM. ÇÜNKÜ EMINIMKI, BURAYA YAZAN ARKADASLAR YA KENDILERINI ZARAR VERIYORLAR YA DA ETRAFLARINA.

BEN BILE BU NOBRE DENEN INSAN MÜSVETTESI YÜZÜNDEN 2 BARDAK KIRDIM, BERDE DUVAR YUMRUKLADIM.

Nereden
    Almanya

Serdar Tatli özür diledi

Tatli: Beni yanilti
    Nobre?nin en zor durumda biraktigi kisilerden biri de süphesiz maçin hakemi Serdar Tatli?ydi. Müsabakayi televizyondan izleyince hatali davrandigini gördügünü dile getiren Tatli, böyle bir karar verdigi için üzgün oldugunu ifade etti. Tecrübeli hakem sunlari söyledi: ?O pozisyonda Nobre?nin Kerem?i geçtikten sonra gol atacagi sirada, kaleci tarafindan ayaklarina müdahale edildigini görüp, pozisyonu penalti olarak degerlendirdim. Dolayisiyla Kerem?i ihraç ettim.?

?Gölge düsürmüstür?
    ?Ancak daha sonra televizyon görüntülerinde Kerem?in Nobre?ye hiçbir temasinin olmadigini gördüm. Bu kararla, maçin neticesine tesir ettigim ve kaleciyi haksiz sekilde oyundan attigim için çok üzüldüm. Türkiye?de bazi futbolcularin, sadece kendi menfaatleri dogrultusunda, haksiz kazanç elde etme düsünceleri oldugu sürece hakemlerin basarili olma sanslari yok. Nobre de yaptigi bu hareketle takaminin galibiyetine gölge düsürüp, benim hatali bir karar vermeme neden olmustur

Günün sözü:Her takimin bir Nobresi olmali

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serdar Tatli özür diledi.Ali Aydin hakemligi birakti...Bu arada özür dilemeyen insanolmayan varliklarda var hakemlik kurumunun içinde.Ama KARDESIM SENIN GÖREVIN GÖRMEK ÖZÜR DILEMEK DEGIL.HAKEMLER ADAM OLSALAR VE MANGAL GIBI YÜREKLERI OLSA NOBRE GIBI ADAM OLMAYANLAR AZALIR.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gün gelecek nobre trabzona gelecek.gün gelecek fener trabzona gelecek.
    gün gelecek tff trabzona hakem gönderecek.gün gelecek bakalim ordan sag çikabileceklermi.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir fenerbahçe futbolcusundan daha baska ne beklenebilirki

Yakisir diyorum sadece [img]smileys/smiley32.gif[/img]

fenerbahçe karsisina rakipleri 10 kisi çiksin , (nasil olsa hakem birini atiyor)
    fenerbahçeye elle gol atmak serbest birakilsin, (nasil olsa elle atiyorlar , gizli kapakli olmasin bari.)
    fenerbahçe futbolcularina kart gösterilmesin. ( 3 maç ceza yese 5 maç ceza yese nasil olsa affedilicek ,bakiniz : semih )
    fenerbahce transfer yapmasin ( ne gerek varki ; nasil olsa bu hakemler ve medya sizi baskilarla sampiyon yapar.)
    ve fenerbahçe yurt disina çikmasin . ( yukarida yazilanlar disarida ters tepiyor, rezil olmak istemiyoruz.)

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

fbnin hakemlere ihtiyaci olmadigini iddia edenler var fakat bizim "serefli ve durust" hakemlerimiz boyle dusunmuyorlar sanirim, lakin her mactagostere gostere bu "adïleri" kolluyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img]Bunun sonu nereye varacak, bileniniz var mi acaba? Eller ve kollardan sonra baliklama atlamalar moda bugunlerde[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Bir fenerbahçe futbolcusundan daha baska ne beklenebilirki

Yakisir diyorum sadece [img]smileys/smiley32.gif[/img]

fenerbahçe karsisina rakipleri 10 kisi çiksin , (nasil olsa hakem birini atiyor)
    fenerbahçeye elle gol atmak serbest birakilsin, (nasil olsa elle atiyorlar , gizli kapakli olmasin bari.)
    fenerbahçe futbolcularina kart gösterilmesin. ( 3 maç ceza yese 5 maç ceza yese nasil olsa affedilicek ,bakiniz : semih )
    fenerbahce transfer yapmasin ( ne gerek varki ; nasil olsa bu hakemler ve medya sizi baskilarla sampiyon yapar.)
    ve fenerbahçe yurt disina çikmasin . ( yukarida yazilanlar disarida ters tepiyor, rezil olmak istemiyoruz.)

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

bide ben ekleyeyim....

fenerliler ...... beslemesin..... (nedeni bellli))))

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nobre Nobre Nobre Nobreeee Çingene Nobreeee

Nobre Nobre Nobre NobreeeeSahtekar Nobreeee

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GS yi 4 yil hakemler sampiyon yapti diye aglayanlar, sizlayanlar ve hatta yirtinanlar bugün yüzsüzce o zaman GS ye yapiliyordu simdi bize yapiliyor seklinde savunma yapabiliyorlar. Anlamadiklari düzenin çarklari aslinda hep ayni yöne yani Istanbula dogru dönüyor.

TRABZONSPOR'lu olmak için bundan daha güzel bir sebep olabilir mi?

Dün GS'ye karsi nasil itiraz ediyorsak bugün de Fenerbahçeye karsi ayni itirazi ediyoruz. Bu yüzdendir ki "FB olmasin da GS olsun" diyenler asla ve asla bizden degildir. Ikisi de birbirinden farki olmayan iki istanbul kulübüdür. Bizim her hangibirine bir digerinden daha yakin olmamiz gibi bir sey asla ve asla söz konusu olamaz...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<H3>"Kesinlikle art niyetim yoktu"</H3>
    <DIV id=metin>Fenerbahçe'nin Brezilya'li futbolcusu Nobre, Samsunspor maçinda takima penalti kazandirmak için kendini yere attigi ve rakip takimin 10 kisi kalmasini sagladigi yönündeki elestirilere cevap verdi. Maçtan sonra kamuoyunun büyük tepkisini toplayan Nobre, pozisyonda kendini yere atmadigini ve bu yasananlardan dolayi oldukça üzgün oldugunu söyledi. O Kerem ile girdigi pozisyonda çok iyi bir pas aldim diyen Brezilyali futbolcu, "Topu Kerem'in arkasina attim ve ayagim kaleciye temas etti. Ben de yerde kaldim. Kesinlikle bu pu pozisyonda art bir niyetim yoktu. Maç sonu yasananlardan dolayi ve bana yapilan elestirilerden dolayi oldukça üzgünüm. Kesinlikle kulübümü, takimimi ve teknik direktörümü zor duruma sokmak istemedim. Pozisyon da çok ani gelisti. Zaten benimi diger maçlarima bakildiginda, öyle kendimi yere atan bir futbolcu degilim. Hakemi de zor durumda birakmak istemedim. Kendimi yere atmak gibi bir amacim yoktu" seklinde konustu. Öte yandan takim arkadaslarinin Nobre'ye tam destek verdigi ögrenildi. </DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV>-----------</DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV>Özrü kabahatinden büyük.Töbe yarabbi..</DIV>

Nereden
    Almanya

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    <H3>"Kesinlikle art niyetim yoktu"</H3>
    <DIV id=metin>Fenerbahçe'nin Brezilya'li futbolcusu Nobre, Samsunspor maçinda takima penalti kazandirmak için kendini yere attigi ve rakip takimin 10 kisi kalmasini sagladigi yönündeki elestirilere cevap verdi. Maçtan sonra kamuoyunun büyük tepkisini toplayan Nobre, pozisyonda kendini yere atmadigini ve bu yasananlardan dolayi oldukça üzgün oldugunu söyledi. O Kerem ile girdigi pozisyonda çok iyi bir pas aldim diyen Brezilyali futbolcu, "Topu Kerem'in arkasina attim ve ayagim kaleciye temas etti. Ben de yerde kaldim. Kesinlikle bu pu pozisyonda art bir niyetim yoktu. Maç sonu yasananlardan dolayi ve bana yapilan elestirilerden dolayi oldukça üzgünüm. Kesinlikle kulübümü, takimimi ve teknik direktörümü zor duruma sokmak istemedim. Pozisyon da çok ani gelisti. Zaten benimi diger maçlarima bakildiginda, öyle kendimi yere atan bir futbolcu degilim. Hakemi de zor durumda birakmak istemedim. Kendimi yere atmak gibi bir amacim yoktu" seklinde konustu. Öte yandan takim arkadaslarinin Nobre'ye tam destek verdigi ögrenildi. </DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV>-----------</DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV>Özrü kabahatinden büyük.Töbe yarabbi..</DIV>

Bu yaziya göre Nobre'nin sucu yokmus,üstelik takim arkadaslari da ona sahip cikiyor.Olur da bu kadar yalan olmaz.

Yalanciya sahip cikan takim arkadaslari da yalancidir.Senin cezani Federasyon vermezse,Yüce Mevlam verir. Baska da yorum yapmiyorum, kapattim bu mevzuyu. Allah'ima havale ediyorum..

SEREF YOKSUNU ÇINGENE NOBRE

ancibranoz
    Ziyaretçi

evet bu adamin lakabi ÇINGENEdir arkadaslar. bir insana bir laf bukadar mi oturur. Geçen yilki maçimizda Tolga Seyhan'a tükürüp hakem bakinca yere atlamisti bu çingene.

Bide bunun çirkefliklerine professyonellik diyorlar ya [img]smileys/smiley7.gif[/img]la kah.peligin adi ne zaman profesyonellik oldu? [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allah belasini versin,emek hirsizi !!!

sheva
    Ziyaretçi

bir insana hakaret amaciyla "çingene" denmesine karsiyim.bu marcio nobre olsa bile..

yani çingeneligin hakaret unsuru bir olgu olarak algilanmasina karsiyim Edited by: sheva

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

biraz önce trt de ögrendigim kadariyla kerem maç basi parayla oynayan bir oyuncuymus. YAZIK[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı

bir insana hakaret amaciyla "çingene" denmesine karsiyim.bu marcio nobre olsa bile..

yani çingeneligin hakaret unsuru bir olgu olarak algilanmasina karsiyim

pes yani Gülcan ne diyim sana illa konuyu baska yönlere çekecesin.Hakemler Istanbul takimalrinin yalakasidir.Istanbul takimalri onun bunun emegini ÇALARAKsözde basarili oluyorlar.Bu budur canimcim bundan ötesi yok.Konuyu dagitmayalim lütfen[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)