Sayfa 4 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
Toplam 308 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ardijan Djokaj

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçin 90 dakikasini izlemedim ama herkes iyi diyor.Sol tarafta eksigimizi kapatsin yeter diyordum ama bu galiba çok iyi olacak

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

özverili mücadele ediyor sevdim ben arkadas teknigide fena degil,lee den daha iyi buldum

bide adam 2 aydir top oynamiyo,

geronimo_61
    Ziyaretçi

ii futbolcu kumasina sahip oldugunu düsünüyorum ve felsefe olarak brezilyalilardaan daha bizxe yakin oldugunu düsünüyorum

bence çok ii olacak

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hirsli, Ileriye dönük, Gol koklayan bir oyunu var.Topa sert.Bir forvet oldugu kesin.Özellikle Yattaranin her ortasinda ceza sahasina girmesi. Bir Çapraz kosu ile Fatihin Önünü açmasi bunu dogruluyor.

Bu adam niye Ispanyada Tutunamadi diye ister istemez Kaflarda soru isareti birakiyor.

Sanirim Çok önde oynamayi seviyor.Buda Takim savunmasinda problem olabilir.

Ama Türkiye Liginde çok sorun gibi gözükmüyor.

Ayrica Lider oyuncu Özelligi Oldugu kesin Umarim Fatihle problem yasamazlar.

Seneye Onunla oynamak istiyorsak.Arkasina Güçlü bir Kanat bek bulmamaiz lazim.Tipki Yattaranin arkasindaki boslugu kapatacak sag bek ihtiyaci gibi.

Bence Bu adam Türkiye Ligi için TS nin Oyuncu Yapisina uygun.Elinizde Sagda Yattara varsa Soldada Djokaj Olabilir. Biraz 4-3-3 oynayacagiz demek. Daha Dogrusu 4 -2-1-3 olacak bu durumda Ortasahada oynayan 2 adam çok önemli hale geliyor.Onlar Hem savunma Yapacaklar hemde Hucum hattini besleyecekler.

Ama Hem Istanbulun lalelerine karsi hemde Avrupa Takimlarina karsi bu sistemle oynayarak maç alabilirmiyiz tartisilir.

Ne olursa olsun 4-4-2oynayacak Oyunculara Ihtiyacimiz Var.

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

valla 2 ay top oynamamis bir futbolcu için basarili idi idman eksigi ve maç eksigini tamamladiktan sonra daha da iyi olacak

Smertkan'a katiliyorum. yattara ve djokaj'in arkalarina savunmasi cok guclu iki kanat beki lazim. celo bunu sol tarafta bi olcude yapabilir ama sag bekte sikinti var. tayfun'un hamle zamanlamalari kotu ve cok bireysel hata yapiyor, kendini gelistiremedi. ufukhan cok umut veriyor ama daha ziyade ofansif bi kanat oyuncusu tarzinda. Fatih Akyel bu takimda illa oynayacaksa (ki kabullenmek zorundayiz artik) sag beke cekilebilir. onun tandemdeki yerine de saglam bi adam alinmali.

ayrica, lee'nin ofansif yonu zayifti ama orta sahada soldan iceriye kayip huseyin'e ciddi anlamda yardim ediyodu, bu da huseyin'in daha diri kalmasini saglayip onu daha efektif kullanmamizi sagliodu. djokaj acik kanat oynayan ofansif bi oyuncuya benziyor. bu orta sahanin tum yukunun huseyin'in omuzlarina binmesine neden olur. ki bu durumda Smertkan'in da dedigi gibi guclu takimlara karsi orta saha zaafi yasamamiza neden olacaktir. dunya futbolundaki en iyi takimlar artik en az 2 hatta bazen 3 (mesela chelsea / makalele-essien-lampard uclusuyle oynuyor ortada) mucadeleci, capa orta saha oyuncusuyla oynarken bizim sadece huseyin'e bel baglamamiz dogru degil bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Spor

Trabzonspor?un yeni transferi Sirp Ardijan Djokaj, TAKA Gazetesi Trabzonspor Muhabiri Celal Kadioglu?na içini döktü...
    <DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
    < name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Malatyaspor maçindaki cengaverce oyunu nedeniyle büyük alkis alan Ardijan, "Futbol benim için bir bayana asik olmak gibidir. Kendimi ona adarim" dedi

Celal KADIOGLU : Trabzonspor?a gelir gelmez, iki gün sonra maça çiktin. Trabzonspor?u ve Trabzon sehrini nasil buldun?

Ardijan DJOKAJ : Büyük bir takima geldigimi anladim. Kariyerimde büyük bir asama oldu. Taraftarlar muhtesemdi. Çok da ateslilerdi. Bana destek verdiler. Ama sehri gezmek için firsat bulamadim. Çünkü hep kulüpte, odamda kaliyorum. Futbolun dili bir. Bu da isimi kolaylastiriyor.

Celal KADIOGLU : Uzun bir süredir, (2 aydir) futbol oynamiyorsun. Geldikten sonra 2 gün antrenman yaptin ve ardindan maça çiktin. Bunu nasil degerlendiriyorsun?

Ardijan DJOKAJ : Bizim orada lig 2 ay önce tamamlanmisti. Fakat biz sonuçta bir hazirlik dönemi geçirdik. 4 hazirlik maçi yaptik. Hazir olmamama ragmen bir devre oynayabilecegimi düsünüyordum. Sonra baktim iyiyim, 70 dakika kadar sahada kaldim. Iyi de performans gösterdigime inaniyorum. Ama formumun zirvesinde degilim. 3-4 maç geçtikten sonra esas formuma kavusacagimi tahmin ediyorum.

Celal KADIOGLU : Buraya gelmeden önce Trabzonspor?u ne kadar taniyordun? Buraya gelmende Halilhodziç?in etkisi ne kadar oldu? Halilhodziç?i daha önceden taniyor muydun?

Ardijan DJOKAJ : Halilhodziç büyük bir santrfor ve büyük bir hoca. Fransiz ekolünü burada oturtmaya çalisiyor. Lille takimini 2. Lig?den alarak Sampiyonlar Ligi?nde oynatti. Paris Saint Germain?i, yildizi olmayan bir kadro ile ligi 2. sirada tamamlattirdi. Ben büyük uzun vadede basarili olacagini düsünüyorum. Uzun vadeli düsünülmesi gerektigini düsünüyorum. Halilhodziç?e sabir gösterilmeli. Taktik bilgi anlaminda dünyanin sayili hocalarindan oldugunu iddia ediyorum. Trabzonspor?da da basarili olacagina inaniyorum. Buraya gelmeden önce O?nun ne kadar büyük bir hoca oldugunu biliyordum.

Celal KADIOGLU : Trabzonspor?a gelmendeki etkenler nelerdi?

Ardijan DJOKAJ : Birincisi büyük bir kulüp. Her sene en az UEFA Kupasi?nda mücadele eden bir kulüp. Burada seyirci anlaminda da büyük bir atmosferle karsilasacagimi tahmin ediyordum. Benim ve ailem için ekonomik anlamda da güzel bir teklifti. Taraftar atmosferinin iyi olmasi ve Halilhodziç?le çalisma firsati da çok önemli. Para konusunu 4. sirada. Bir Rus kulübüne transfer olsaydim elbette ki para olurdu. Ama futbol kalitesi olarak Türkiye ile Rusya?yi degerlendirirseniz, BMW ile Renault benzetmesini yapmak gerekir. Türkiye de BMW olurdu ve herkes BMW?yi tercih ederdi.

Celal KADIOGLU : Senden önce gelen Stepanov?dan bilgi aldin mi?

Ardijan DJOKAJ : Hiç bilgi almadim. Sadece geldigim zaman Stepanov bana, ?Çok büyük bir kulübe geldin. Bunu fark edeceksin? dedi. Ben de bunu fark ettim zaten. Ben Stepanov?la daha önce sadece maçlarda karsi karsiya geldim.

Celal KADIOGLU : Malatyaspor maçinda seni oldukça hirsli gördük. Maça çikarken sende bir heyecan var miydi?

Ardijan DJOKAJ : Bir futbolcu tamamen yüregini sahaya koyarak mücadele etmelidir. Tabiri hos degil ama bir savas gibi mücadele etmelidir. Taraftarlar da zaten bunu ister. Ben de böyle yapiyorum. Benim için karsimda Malatyaspor varmis, Galatasaray varmis. Hiç fark etmez. Ben her zaman her seyimi ortaya koyarak mücadele etmek isterim.

Celal KADIOGLU : Türkiye?ye gelmeden önce Türkiye genelinde veya Trabzonspor?da tanidigin oyuncu var miydi?

Ardijan DJOKAJ : Fatih Tekke?yi herkes diyordu. Gökdeniz?i taniyordum. Türk futbolu ile ilgili bizim orda çok iyi bahsediyorlar. Lazetiç zamanlarinda takip ediyordum. Yugoslav veya Sirp futbolu ile Türk futbolu ayni karaktere sahip. Bu da çok önemli bir sey.

Celal KADIOGLU : Sirbistan-Bosna Hersek savasi hakkinda neler düsünüyorsun? Savastan ne kadar etkilendin?

Ardijan DJOKAJ : Burada olaylari yasayan bir insanim. Çok zor bir zaman oldugunu söyleyebilirim. Bütün insanlar için çok zor bir dönem oldu. Kendinizi yüksekte tutmaniz lazim karakter olarak. Güçlü olmaniz lazim. Fazla etkilendigimi söyleyemem. Dünya döner, insanlar kalir. Böyle bir sey yasandi. Ama simdi bitti. Çok zorlu ve sikici zamanlardi. Artik geride kaldi. Insanlar simdi baska seylere adapte olmaya çalisiyorlar.

Celal KADIOGLU : Malatyaspor maçindan sonraki beyanatinda ?Taraftarlara söz veriyorum. Ölümüne oynayacagim? dedin. Bu heyecanini biraz anlatir misin?

Ardijan DJOKAJ : Benim karakterim bu. Eger bir bayani seversem O?nu tüm kalbimle severim. Bu da ayni. Antrenmanda da ayni sekildeyim. Her sartta her seyimi ortaya koymaya çalisirim. Kendimi isime tam olarak adarim. Önüme bir hedef koyarsam ona ulasmak için her seyi yaparim. Sonuçta bütün bunlara ragmen çok kati bir insan oldugun anlasilmasin. Benim de bir ailem var ve evcil bir insanim. Burada arkadaslarim var, saka yapmayi seviyorum. Burada Türkiye?ye adapte olup arkadaslarim ile sakalasmak istiyorum.

Celal KADIOGLU : Ögrendigin Türkçe kelimeler var mi?
    Ardijan DJOKAJ : Evet gelir gelmez, ?Tesekkürler ve afiyet olsun? kelimelerini ögrendim. Burada insanlar yemegi çok sevdigi için ?Afiyet olsun kelimesini ögrendim. Burada Köfte yedim. Bizim orada da var köfte."

Celal KADIOGLU : Kolundaki yazinin anlami ne?

Ardijan DJOKAJ : Aile bireylerinin isimlerinin bas harfleri onlar. Baba, anne, kiz kardesler ve erkek kardesimin bas harfleri onlar. Esimin isminin bas harfi de boynumda yaziyor.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
    <T>
    <TR>
    <TD></TD></TR></T></TABLE>

ilk maçinda kalitesini gösterdi basit hatalar disinda olumsuz bir yönü yokdu.sol çizgi ve atak oyun futbol anlayisi ile çok faydali olacak

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

arkadasalr konu alakali degil ama rm dosyasini nasil açiyoruz

Nereden
    Artvin

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı

Ardijan DJOKAJ : Halilhodziç büyük bir santrfor ve büyük bir hoca. Fransiz ekolünü burada oturtmaya çalisiyor. Lille takimini 2. Lig?den alarak Sampiyonlar Ligi?nde oynatti. Paris Saint Germain?i, yildizi olmayan bir kadro ile ligi 2. sirada tamamlattirdi. Ben büyük uzun vadede basarili olacagini düsünüyorum. Uzun vadeli düsünülmesi gerektigini düsünüyorum. Halilhodziç?e sabir gösterilmeli. Taktik bilgi anlaminda dünyanin sayili hocalarindan oldugunu iddia ediyorum. Trabzonspor?da da basarili olacagina inaniyorum. Buraya gelmeden önce O?nun ne kadar büyük bir hoca oldugunu biliyordum.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T>
    <T>
    <TR>
    <TD></TD></TR></T></T></TABLE>

buraya kesinlikle katiliyorum...

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı shogun61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T><T>
    <T>
    <TR>
    <TD></TD></TR></T></T></T></TABLE>

buraya kesinlikle katiliyorum...
    evet istikrar sart bence türkiye liglerindeki en büyük sorun

Nereden
    Artvin

bu arada strazburga attigi gol gerçekten süper[img]smileys/smiley32.gif[/img]

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Valla maçi izleyemedim strazburga attigi golüde ama iyi diyolar Szmek gibi çikti falan insallah öle olur

hakikiofkopat
    Ziyaretçi

Bu adamda is var. tanimiyorduk ama göreceksiniz çok yararli olacak bize. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

2.SZYMEK OLAYI...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

3 ezikler kan agliyor. Trabzonspor bunlari nerden buluyor?[img]smileys/smiley17.gif[/img]

2 ve ya 3 takviye ile gelecek sezon samgiyonluga oynariz...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her sene 2-3 takviyeyle olacaz dioz ama olmuyo ya çildiracam valla habu lafa uyuz oluyom.Ama bu adami begendim en azindan ilk 11de yeri kesinlesir e takim oturursada tabi ümitleniriz yine seneye her yil oldugu gibin...

Hasan Nasrallah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

erkek gibi top oynayan teknik bir futbolcumuz daha oldu kaldi dört eksik

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adami tutum ilk defa oynamasina ramen iyiydi insallah takima faydali olacak..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fenerin yaptigi sadece s0v ve göz b0yamak..

gs.nin durumu y0k..

bjk. ise gecen sene|er t0p|ama bir kadr0 yapti.

bu adam söyedigi gibiyse c0k isimize yarar.

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Gerçekten %30 kapasite ile oynuyosa %60 lari merak ediyorum. Gerçi bu her futbolcunun iyi bir maç çikardiktan sonraki yalanidir. Ama bu adami çok sevdim kafaya çikiyor teknik var gol alriyor kosuyor umarim nazar degsmez. yattara ve ondan bu aksam çok sey bekliyorum..

insallah faydali olur,ancak bu ilerki zamanlarda görünecek!

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bende hic izlemedim, mac saati gelsede izlesem sunu, bakalim dediginiz kadar varmi...

Nereden
    Almanya

dün vasat görüntü cizdi..

ama fazla sol kanat üzerinde oynanmadi,daha cok sag kanata yüklendi o yüzden de belki gösteremedi kendini.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

top ona fazla gelmedi ama gelen toplari olumlu degerlendirmeye çalisti. Top ona geldigin cabuk hizlaniyor.. Ama hemen 2 adam kapatiyordu. Bu yüzden sol kanattan fazla etkili olamadik.. Kondisyonu biraz daha iyilesirse süper olacak diye düsünüyorum.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence iii bir leee sol kanadi adrijana birakmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)