Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 272 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar Hakkinda Degerlendirme-Yorumlar

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı

Bence taraftarlar derneginin isi sadece maca bedava girme islrini organize etmek olmamali,taraftarlar dernegi eger üye sistemi var ise önce kendi belirleyeceginiz bir forma modelini yaptirip tüm tribünlere bunu en azindan kendi üyelerine giydirmeli.Olmadi biz kulübe para kazandiralim diyorsalar gidip Trabzonspor yöneticileri ile ya eski formalardan yada yeni formalardan 500-1000 tane alacaz bize uygun fiyat verin deyip kulübe katki saglamalilar.Tabi bunlari yaparken,taraftarlar derneginin üyelik ve aidat sistemi ile çalistigini düsünerek yaziyorum.

Diger gelismelerde çok olumlu hep böyle devam edin,insaallah yakinda maratonda oturan adamlar,çekirdekçiler kale arkalarina yakin yerlerde oturup maç seyredecekler.

abi suan dernek felanyok.. birlik ve eski t.dernegi birlesip 1 dernek kuracagiz bunun çalismalari sürüyor tek isim altinda toplanilacak suan durumlar belirsin organize zor oluyoruz 2-3 hafta sonra herser rayina girdimi çok daha iyi olacagimiza inaniyorum su an birsey söylemek çok zor.. yeni bir gelisme oldu zaman aktaracam zaten

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Son gelismeler gerçekten çok iyi insallah devami gelir.

insallah insallah...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CilginGenc Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı

Bence taraftarlar derneginin isi sadece maca bedava girme islrini organize etmek olmamali,taraftarlar dernegi eger üye sistemi var ise önce kendi belirleyeceginiz bir forma modelini yaptirip tüm tribünlere bunu en azindan kendi üyelerine giydirmeli.Olmadi biz kulübe para kazandiralim diyorsalar gidip Trabzonspor yöneticileri ile ya eski formalardan yada yeni formalardan 500-1000 tane alacaz bize uygun fiyat verin deyip kulübe katki saglamalilar.Tabi bunlari yaparken,taraftarlar derneginin üyelik ve aidat sistemi ile çalistigini düsünerek yaziyorum.

Diger gelismelerde çok olumlu hep böyle devam edin,insaallah yakinda maratonda oturan adamlar,çekirdekçiler kale arkalarina yakin yerlerde oturup maç seyredecekler.

abi suan dernek felanyok.. birlik ve eski t.dernegi birlesip 1 dernek kuracagiz bunun çalismalari sürüyor tek isim altinda toplanilacak suan durumlar belirsin organize zor oluyoruz 2-3 hafta sonra herser rayina girdimi çok daha iyi olacagimiza inaniyorum su an birsey söylemek çok zor.. yeni bir gelisme oldu zaman aktaracam zaten

Anladim,hayirlisi olsun bakalim!...Insaallah daha büyük bir olusumla Trabzonu bu konuda hak etigi yere getirirsiniz...Gönlümüz sizinle olacak!...

Insallah hayirli olur tüm bu çalismalar emegi geçenlere sonsuz tesekkürler

Badal abi bjk maçina bekliyoruz gene Gurbetçi gençleri onlarile omuz omuza bir zevk. acaba varmi böyle bir düsünceniz gelcekmi gurbetçiler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla su an insaallah Sakarya maçi,sonrasi Allahkerim...

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gecen sene maçlarin coguna gittim ve gördumki avniakere gelen adamlarin cogu izleyici taraftar.bu sene boyle olduysa ne mutlu size.cok daha iyi organize olunabilir galiba.abi kadiköyde adamlar ellibinkisi tek agizdan bagiriyorlar.tum stad sari lacivert,bizde stadi bordomaviyle donatsak...ah ah zenginligin gozu kor olsun.bizimde gonlumuz zengin ne yapalim

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

taraftarimiz iyidir hastir ama biraz tez canlidir

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Taraftar G.Antep maçinda iyi olma yolunda ümit verdi. Ama tek maç degil her maç böyle olmasi gerek. Istikrar önemli. Bu takim taraftarina taraftarda bu takima mahkum.... Herkes üzerine düseni yaparsa sene sonunda gülen biz oluruz...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

KAYNAK 21Eylül2004 10:11

Aktug: "Sampiyon olacagiz.."

Trabzonspor Baskani Atay Aktug, hedeflerine ulasmak için birlik ve beraberlik içinde çalismalari gerektigini söyledi.. "20 yillik hasrete son verecegiz, ligi sampiyon olarak bitirecegiz" diyen Aktug, bordo mavili taraftarlara övgü yagdirdi..
    Atay Aktug, yaptigi açiklamada, kazanmak ve kaybetmenin futbolun içinde oldugunu belirterek, ''Futbolda dün yoktur. Süper Lig'in ilk 5 haftasini lider bitiren bir takim olarak hedeflerimiz var. Bundan sonra hedeflerimize ulasmak için birlik ve beraberlik içinde çalismaliyiz'' dedi.

Trabzonspor'un hedeflerine ulasmasi için ne gerekiyorsa yapacagini da vurgulayan Aktug, söyle devam etti:
    ''Lig uzun bir maraton. Biz bu maratonu önde bitirmek istiyoruz. Bunun içinde hem saha için de hem saha disinda mücadelemizi sürdürecegiz. Takimimiz, 20 yillik hasrete son verecek ve Süper Lig'i sampiyon bitirecektir.''

-''MÜKEMMEL BIR TARAFTARIMIZ VAR''-

Bordo-mavili takimin taraftarlarin bu sezon mükemmel oldugunu da ifade eden Aktug, ''Taraftarimiz her maçta bizim yanimizda. Onlara sonsuz tesekkür ediyoruz. Son Gaziantepspor maçinda puan kaybetmemize ragmen bizi maçtan sonra desteklediler. Fevkalede bir taraftarimiz var, bu taraftardan sonra kimse bizim önümüzü kesemez'' diye konustu.

Aktug, futbolcularin yorgun oldugu yönündeki elestirilere ise, ''Yorgunluk mazeret olamaz. Biz, Dinamo Kiev maçinda sonra Gençlerbirligi'ni yendik. Gaziantepspor karsisinda aldigimiz sonuç kimseyi yaniltmasin. Gaziantepspor, futbol oynamadi, tamamen kapali bir defans ortaya koydu'' dedi.

Trabzonspor'un büyük bir camia oldugunu kaydeden Aktug, bu camianin yapilan haksiz ve yersiz ifadelerle yipratilamayacagini da vurguladi.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı hasannuhoglu Nickli Üyeden Alıntı
    gecen sene maçlarin coguna gittim ve gördumki avniakere gelen adamlarin cogu izleyici taraftar.bu sene boyle olduysa ne mutlu size.cok daha iyi organize olunabilir galiba.abi kadiköyde adamlar ellibinkisi tek agizdan bagiriyorlar.tum stad sari lacivert,bizde stadi bordomaviyle donatsak...ah ah zenginligin gozu kor olsun.bizimde gonlumuz zengin ne yapalim

evet aynen oyle oldi;

"mademki siz böylesiniz(s.saraçoglu ve inönü restorasyon mevzusu.) bizim de gönlümüz zengin."

benim anlayamadigim ise; nasil oluyorda 20-30 bin kisi birden,ayni seyi,ayni andadüsünüp ayni sekilde nasil hareket edebiliyor,ayni tepkiyi nasil veriyor..?

Sakaryaya gidecek arkadaslar bizi Resimsiz birakmayin maçdan sonra resimleri bekliyoruz ona göre.. birde 4binkisilk yer ayrilmis hayirli olsun..

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı hasannuhoglu Nickli Üyeden Alıntı

evet aynen oyle oldi;

"mademki siz böylesiniz(s.saraçoglu ve inönü restorasyon mevzusu.) bizim de gönlümüz zengin."

benim anlayamadigim ise; nasil oluyorda 20-30 bin kisi birden,ayni seyi,ayni andadüsünüp ayni sekilde nasil hareket edebiliyor,ayni tepkiyi nasil veriyor..?

Arkadaslar ne 20.000 kisisi,dalgami geçiyorsunuz.O kadar adam bagirsa samsundan duyulur ses...Yok öyle birsey,adamlar 500 kisi bagiriyor,hoparlörler ile ses bütün stada veriliyor.Önlerinde mikrofon döve döve bagirtiyorlar milleti.Çarsi dedigin 150 kisi.Bizde 200 saglam adam yok o kadar.Yoksa onlarda da çekirdekçi çok.Neyse ben tribünümüzün 2 maglubiyetle eskisine dönecegini düsünüyorum,insallah ne maglubiyet aliriz,ne de tribün eskisine döner.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bende Kadiköy'de sesin mikrofon ve hoparlör araciligi ile arttirildigini duymustum[img]smileys/smiley36.gif[/img]Ayrica 20.000 ayni anda bagirsa hem ziplamaktan ufak çapli bir deprem meydana gelir hem de ses en azindan Sakarya'dan duyulur[img]smileys/smiley17.gif[/img]

kafayimi yedinizya... o fatih gol atiginda tekkee fatiiiiiihhhh diye bütün stad ayni anda bagiriyordu bir maçda öyle davamli bagirilsa futbolcu top oyniyamaz.

Bu sira geçenbir olay oldu anlatayim bari gizli sakli kalmasin trabzondisindakilerde duysun.. Trabzon'da Tranzonspor Taraftardernegini cafesini biliyorsunuz dur hem cafe hemdernek olarak kuilaniylir bilardo çay kahve v.s Selim doganin pasa ile tartisip parasa dernege biraktikdan sonra tabi cafe gene selim doganlar eski tayfaya kaldi.. dün galiba cafe taslanmis gece yarisi camlar assaya dökmüsler bazi insanlar bu cam kirma merasimine epeyi alismis.. ama butur olaylar bize daha çok hirs veriyor ve onlari bizden dahaçok uzaklastiriyor o bazi insanlar artik Trabzonspor un sirtindan para yiyemiyeceklerini anladiklari için nereye saldiracaklarini sasirmislar.. yazikk gerçekden çok yazik..

Bu sirada Selim abiler Ts Fan Clup açmayi düsünüyorlar uzunsokak larda oralarda biryer bakiliyor yeni dernek birosu için.. bu sirada bjk maçkaru için 3 tane büyük degisik sitilde bayrak yaptiurttik ve konfeti show yapmayi planliyoruz maçda hadi haiyrlisi bu sira Grup isminin MEYDAN olmasi için Selim abi ile görüsecem. Fan Clup pek açmadi beni.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simdi Selim Dogan Dernek'ten istifa edip yeni bir dernek mi kuracak. Eger öyleyse pes dogrusu. Böyle bölük börçük olmanin anlami ne. Taraftar Dernegi, Taraftarlar Birligi, Uni-Ts MEYDAN ismi altinda birlessin bu iste bitsin. Nereye kadar sürecek bu rant kavgasi.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Simdi Selim Dogan Dernek'ten istifa edip yeni bir dernek mi kuracak. Eger öyleyse pes dogrusu. Böyle bölük börçük olmanin anlami ne. Taraftar Dernegi, Taraftarlar Birligi, Uni-Ts MEYDAN ismi altinda birlessin bu iste bitsin. Nereye kadar sürecek bu rant kavgasi.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

bitmez be Faruk Kardesim, bitmez...adi üstünde rant kavgasi, kolay paraya hayir diyecek bir zihniyet olmadikça bu is zor biter...bu arada Selim Dogan'in bu olaylarin baslangici ve bitisinde (Atay Baskan'a taciz) pek fazla bir ilgisi oldugunu düsünmüyorum...olay dönüp dolasip bir kiside bitiyor, O'nun da elinde kullanacagi çok sayida piyonu var maalesef...

neyse su grubun isminin MEYDAN olup diger gruplarin bu isim altinda birlesmesi iolayina müthis bir sekilde destek veriyorum...insallah olur...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayni kafada ayni mantaliteye sahip insanlar kendi aralarinda bölünüp bir türlü saglanamayan bütünlügün saglanmasina da engel oluyorlar. Bu yüzden Bordomavi.Net'i çok takdir ediyorum. Nerde olursa olsun kim olursa olsun ve hatta nereli olursa olsun tek gaye ve amaci Trabzonsporlulari bir araya getirmek ve beraberligi saglamak olan sitemizin bu gruplara örnek olmasini isterdim. Insallah kurulacak bu ikinci kulüpte eskisi gibi kulübün sirtina yük olmaz. Zaten sirtindaki yükü tasiyamayan kulüp ikinciyi hiç kaldiramaz...

kardes bisi bilmiyorsun yorum yapiyorsun kusura bakma.. Öbürüde tutmus rant kavgasi diyor.. son 2 maçtir martonun ortasinda kimvardi ? Eskidernek (selimabiler)- taraftarlar birligi. Selim abi pasadan sebeb deregi birakti.. son 2 maçda Dernek yoktu EskiDernek tayfasi Selim Abiler yane birde Taraftarlar birligi vardi.. marton birlesti simdi yeni bir isim altinda Tek dernek oluyor bilmem anlata bildimmi? Kimsenin bölücülük ettigi yok Birlesen gruplar Tek dernek kuruyor OKemi ?

Yemin ediyorum taraftarimiz bir harika.. Gruplar Bjk maçi öncei birlesse çok iyi olur. Adi da Meydan olabilir güzel isim...

Nereden
    Almanya

Evet arkadaslar hep MEYDAN tam MEYDAN diyorum ben de bundan böyle iyi fikir.Bunu yaparsa Trabzonspor taraftari yapar.

Nereden
    Almanya

Tezahürat bile hazir.Caney caney caney iste MEYDAN ey delikanli kartal nerdesin haney nerdesin haney oooooo!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)