Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ma erisinde Unutamadmz Anlar

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Standart Ma erisinde Unutamadmz Anlar

Ilk alisma hayatina atildigimda elektrik teknisyeni Hatay'li ve Besiktas'li bir abi Trabzonspor'lu oldugumu grenince, oglunun ismini "Turgay" koydugunu ve bunun Trabzonsporlu Turgay'in bir mata yaptigi haraket sebebiyle oldugunu sylemisti. Turgay Semercioglu bir mata kaleye ekilen sutu iki bacaginin arasindatopun yere dsmesine bile izin vermeden sikistirmisti yani kaleci nasil eliyle tutuyorsa o aynisini dizleri ile yapmisti. besiktasli abimiz bu yzden oglunun ismini Turgay koymustu.

Bir pozisyon iste byle unutulmamak zere hatirlanmaya alisiliyordu.

Benim unutamadigim anlardan ilki; Ali Sami Yen'de sariyer Trabzon mai mata 2-1 maglubuz o zamanlar sariyer'in en iyi oldugu zamanlardi. Defansimizda da Kemal vardi.Sariyerli bir oyuncu sagdan ortalanan topu kafayla doksana gnderdi,Kemal o topu nasil ikardi biliyormusunuz kafayla elle kolla degil"rvasata" ile... nefesim kesilmisti. O pozisyon hem takimihem taraftari yle bir gaza getirdi ki mai3-2 almistik. Zaten Iskender oynuyordu takimda )

Illaki sizindema iindebir anlik bir pozisyonluk bir aniniz vardir paylasalim arkadaslar.

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt Klnkoglu Nickli yeden Alnt

Ilk alisma hayatina atildigimda elektrik teknisyeni Hatay'li ve Besiktas'li bir abi Trabzonspor'lu oldugumu grenince, oglunun ismini "Turgay" koydugunu ve bunun Trabzonsporlu Turgay'in bir mata yaptigi haraket sebebiyle oldugunu sylemisti. Turgay Semercioglu bir mata kaleye ekilen sutu iki bacaginin arasindatopun yere dsmesine bile izin vermeden sikistirmisti yani kaleci nasil eliyle tutuyorsa o aynisini dizleri ile yapmisti. besiktasli abimiz bu yzden oglunun ismini Turgay koymustu.

Bir pozisyon iste byle unutulmamak zere hatirlanmaya alisiliyordu.

Benim unutamadigim anlardan ilki; Ali Sami Yen'de sariyer Trabzon mai mata 2-1 maglubuz o zamanlar sariyer'in en iyi oldugu zamanlardi. Defansimizda da Kemal vardi.Sariyerli bir oyuncu sagdan ortalanan topu kafayla doksana gnderdi,Kemal o topu nasil ikardi biliyormusunuz kafayla elle kolla degil"rvasata" ile... nefesim kesilmisti. O pozisyon hem takimihem taraftari yle bir gaza getirdi ki mai3-2 almistik. Zaten Iskender oynuyordu takimda )

Illaki sizindema iindebir anlik bir pozisyonluk bir aniniz vardir paylasalim arkadaslar.

Ben o dnem Ankarada'ydım. Ama bu maı ok iyi hatırlıyorum. Sarıyer lig 3. biz ise ok da parlak olmayan bir sezon geiriyorduk.

Bir de hatırladığım İskender'in o maın yıldızı oluşuydu.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Neyse konunun znden ayrılamadan devam edelim o zaman:

Tarih: 4/Mart/1990

Ankara 19 Mayis Stadi

Genlerbirligi 0 Trabzonspor 4

O sene BJK ile ekisiyoruz. Besiktas Adana'da Demirspor ile oynuyor. Besiktas 0-0 bizim ma 0-0.

Main 11. dakikasinda radyodan Adanademirspor'un gol haberi geliyor. Sevinle ayaga zipliyoruz. Daha oturmamiza firsat gelmeden Hami'nin ortasina Hamdi yapistiriyor ve Trabzonspor ne geiyor. Ayni anda iki sevin! Ma sonucu 4-0. O an benim Trabzonsporlu olarak en mutlu olduğum birka andan biridir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

1995 yada 96 senesi idi bjk ile oyunuyorduk.1-1 idi ma. devre arasinda aril top toplayici ouklara bir iki asirtma hareketi gsterip iste gol byle atacaksiniz gibilerinden bol bol idman ettirdi. 2 yari oyuna girdi ve 2 gol atti. ve bitanesi devre arasinda gsterdigi hareket idi. iste o zaman sotanin yaninda arilinde ne kadar etliki bi togu oldugunu anladim...

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

yer ingiltere...

tabi mata degilim ama hayatimda ki u noktada yasadigim sevinlerden biri...

aston villa-Trabzonspor:victor penalti kurtariyor ayaga kalkiyoruz evde...pesinden gol oluyor....ama o da ne rakip kalenin sagindan bi korner kullaniyoruz,top ceza alanina geliyor daha sonra yerden arkaya geliyor top ve kk orhan orda..topu ingilizlerin villasinin atisina takiyor...o ne muhtesem sevin o ne muhtesem bi duyguydu Allahim...yazarken bile tylerim diken diken oldu...ve main sonuna kadar hakeme sgdk babamla mai bitir diye

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

sanirim 90 li yillarin basiydi bjk ile oynuyoruz inn stadinda bir bjk ne geciyor bir biz sonunda bjk 3,2 ne gecti macta artik uzatmalar oynaniyor biz korner kullaniyoruz kaleciden seken topa galiba hamdi vurdu ama 20 mt var kale bos top tam doksana giderken bjk li kadir topu kafayla cikardi ve gol olmadi o anda ok zlmstm ve mac o anda bitti

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt zafer6161 Nickli yeden Alnt
    sanirim 90 li yillarin basiydi bjk ile oynuyoruz inn stadinda bir bjk ne geciyor bir biz sonunda bjk 3,2 ne gecti macta artik uzatmalar oynaniyor biz korner kullaniyoruz kaleciden seken topa galiba hamdi vurdu ama 20 mt var kale bos top tam doksana giderken bjk li kadir topu kafayla cikardi ve gol olmadi o anda ok zlmstm ve mac o anda bitti

Ben de o mataydım. O maın yıldızı da Rzgarın oğlu Orhan'dı. O mala ilgili şyle de bir anektod var:

O gn bizim bazı arkadaşlar skdar rıhtımında iken sadece Trabzon tezahratlarını duymuşlar. Matan sonra onların yanına gittiğimde bana "Beşiktaşlılar mata değil miydi?" diye sormuşlardı. "Btn gn "Trabzon" diye inledi skdar".

Beşiktaş'ın efsane savunması o mata bayağı bir haşat olmuştu Orhan sayesinde, ama maalesef bu galibiyete yetmemişti.

yelik tarihi
    10.11.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    39

bir trkiye kupasi mai samsunda oynaniyor.......

trabzon-besiktas

dk 89 frikik topun basinda hami kaalede bako

bir top ancak bu kadar gzel bir yere gider doksanda ve 1-0 la geiyoruz besiktasi sper gold haminin attigi onlarca gzel golden en gzeli belkide....

yelik tarihi
    10.11.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    39

yine haminin bu sefer gol olmayan ve milli takimdaki ingiltereye attigi akillara zararsut ve wembleydeki o ugultu inanilmazdi

ama olmadi iste tarihdeki yerini alacakti tek gol olarak....[img]smileys/smiley19.gif[/img]

yelik tarihi
    10.11.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    39

seneyi hatirlamiyorum ama samiyende son dakikalarda

orhanin hayrettinle karsi karsiya kalip attigi ve 2-1 kazandigimiz ma

buda unutulmaz sevindigim anlardandi

zkan Erdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Bursadayiz, ma 0-0 dakika 89. frikik atiyoruz, berbat bir ma ikarmisiz. Tribndeherkes ufaktan ikmaya alisiyor. Zaten kale arkasindayiz ve pozisyon karsi kalede, hi birsey grnmyor. nal topun basinda ve o ma nal uzaktan sutlaristten farkliauta gnderme rekorunu kirmakla mesgulken bu frikikle sanssizligini kiriyor,nefis bir plase yapiyor ve gol ( tabi ben bu frikigi ancak matan sonra tv'den izliyorum) Bizim kale arkasi yikildi tabi..[img]smileys/smiley4.gif[/img]

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Metin?in
    basligi aarken anlattigi olayi birebir hatirlamasam da, o mai unutmuyorum. Ben
    de kapali tribnde Gurbeti Genler?in arasindaydim. Gzel ve gnesli bir
    sonbahar gnyd ve inanilmaz bir taraftar vardi. Gkkubbeye saldigimiz hos
    sadalar yznden, bir hafta kadar sesim dzelmemisti. Aklimda yanlis kalmadiysa
    iki defa maglup duruma dsmemize ragmen mai kazanmistik.
    </span>

Ben baska
    bir olay anlatacagim. 1992-93 sezonu? Su George Leekens?in grev yaptigi sene?
    Ali Sami Yen?de G.Saray ile lig mai oynuyoruz ve o zamanlar tribnler esit
    olarak ikiye blnyor. Main baslamasina saatler var ama stad dolmus
    vaziyette? Nasil vakit geirecegimizi bilemiyoruz, bu duyguyu tarif etmeme
    gerek yok sanirim.
    </span>

Birden
    bire G.Saray tribnlerinden bir kendini bilmez sahaya atladi, bizim yol
    tarafindaki kale arkasindaki taraftarlarin bulundugu blmn nne geldi ve
    yakisiksiz el kol hareketleri yapmaya basladi. Grlt koptu tabii? Yanimda da
    bir Giresunlu arkadas var ve ?<b style="">Sindi
    haurdan bir deli atlasa sahaya ne etcesin?[/b]? demesine kalmadi, gerekten
    bizim taraftan biri sahaya atladi? Ama nasil biri? Sicaktan ceketini ikarip
    koluna asmis orta yasli bir delikanli? Dst o serserinin pesine? G.Sarayli
    nde, bizimki arkada kosuyorlar. G.Sarayli?nin tabanlari kiina vuruyor, belki
    aralarinda bir saliselik bir zaman farki var? ndeki bir tkezlese, ya da ne
    bileyim nne bir engel iksa enselenecek? Bizimki de var gcyle kosuyor ama
    ndeki suunu biliyor ve basina gelecekleri de tahmin ediyor olsa gerek?
    </span>

Bu
    sekilde, G.Sarayli nde bizimki arkada (bu arada ceketi de kolunda? O gn
    bugndr ?<b style="">Yahu ceketini biraksa
    yakalardi onu[/b]? diye hayiflanirim) G.Saray tribnlerine kadar kostular,
    bizimki bakti yakalayamayacak, ift dalmaya benzer bir hareketle elme atmaya
    alisti ama basaramadi. Sonunda G.Sarayli sahte kahraman kendini tel rglerden
    ieri atti da paayi kurtardi. Glmekten karnimiza agrilar girmisti. Arkadaslar
    arasinda hl anlatir, gleriz.
    </span>

Isin
    ilgin yani, henz iki yil nce BMN vasitasiyla tanistigim Metehan dostumla bir
    gn sohbet ederken, birden bire ikimiz birden lafa basladik, ben sz ona
    biraktim. Ben yukarida aktardigim olaydan bahsedecektim. Bir de baktim, ayni
    olayi birebir Metehan anlatiyor? Meger o da mataymis, ayni benim gibi onun da
    hafizasina kazinmis bu ilgin enstantane?</span></span>Ilk msait zamanda da, benim iin neredeyse hayatin anlami olan bir ani anlatacagim... 1984 senesinde, Kadiky'de F.Bahe'yi son dakika golyle yendigimiz mataki Dobi Hasan'in goln ve ondan sonra hafizamda billurlasan kareleri...
    Simdilik saglicakla kalin...

TheCrow - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Nereden
    Ankara

Alnt chigannes Nickli yeden Alnt

bir trkiye kupasi mai samsunda oynaniyor.......

trabzon-besiktas

dk 89 frikik topun basinda hami kaalede bako

bir top ancak bu kadar gzel bir yere gider doksanda ve 1-0 la geiyoruz besiktasi sper gold haminin attigi onlarca gzel golden en gzeli belkide....

O mai 2-1 kazanmistik[img]smileys/smiley2.gif[/img]...

Nostalji blmnde var zaten bu mala ilgili bir baslik...

TheCrow - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Nereden
    Ankara

Alnt denizgrsy Nickli yeden Alnt

yer ingiltere...

tabi mata degilim ama hayatimda ki u noktada yasadigim sevinlerden biri...

aston villa-Trabzonspor:victor penalti kurtariyor ayaga kalkiyoruz evde...pesinden gol oluyor....ama o da ne rakip kalenin sagindan bi korner kullaniyoruz,top ceza alanina geliyor daha sonra yerden arkaya geliyor top ve kk orhan orda..topu ingilizlerin villasinin atisina takiyor...o ne muhtesem sevin o ne muhtesem bi duyguydu Allahim...yazarken bile tylerim diken diken oldu...ve main sonuna kadar hakeme sgdk babamla mai bitir diye

Bu mala ilgili ok ilgin bir durum var arkadaslar,o mata yenildigimizi hemen hemen herkes ertesi gn grendi[img]smileys/smiley36.gif[/img]...nk 1-1 oluncabtn Trabzondelirmis gibi disari firladi ve sabaha kadar eglendi.Yedigimiz ikinci gol de kimse grmedi,ve hatta adamlarin 2. golden sonra 4-5 tane de net pozisyon kairdiklarini ertesi gnn aksaminda grendik ogumuz...Simdi bile sorsaniz main skorunu 10 kisiden 9'u 1-1 bitti der,nk attigimiz golden sonra zaman bizim iin bir gnlgne durmustu,ve o arada olan hibir seyi,dolayisiyla da yenilen gol,hatirlamiyoruz...

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

ya$ 6-7. Yer: Lyon: mthi$ bir mac, ve Orhan abinin uzatma dakikalarinda attigi o unutulmaz goooooool. o anda milletin birbirine sarilmasi, gooooooooooool bagirmasi, balkona cikip trabzooooooooooooon bagirmasi, alman halkinin korkup di$ari cikmalari :-) evet, o ak$ami tekrar d$nmek bile insana haz veriyor...

birde Hami abinin, Ispanya'da Barca'ya attigi o gol (tabii diger dakikalar nemli degil:-) ) ...o ak$sam kahvede baktik maca, sandaliyelerin-masalarin stne cikip, goool bagiran millet vs vs vs...

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Atletico Madrid mai olmasi lazim, ma Ispanya'da deplasmanda, bir firikik ve Hami topun basinda ayni zamanda bi sakatlik da olmustu. O arada bir konsantrasyon kaybi tabi, herkes yanindakine bir sey sylyor tam o esnada birden Hami topun basina geliyor topa bir akiyor top aglarda n siradakiler GOOOLLLL diye ayaga firliyor, ardindan Hami televizyonu kapliyor ve syle diyor "SABA ok iyi televizyon..." saba markasi hayatinda bu kadar gerekci bir reklam daha yapmamistir.
    ve daha sonra futbolcunun tedavisi bitiyor asil frikik kullaniliyor top baraja arpiyor...

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    32

trabzon anartosis mai dakika 90 veya ksr. bi karambol gol gelior yikiliyor stad. biz maraton zelde biraz yukardaydik assaya davulcularin oraya yigildik ama o da ne yan hakemin bayraa havada. dnyam basima yikildigi an heralde mr boyu unutamam bu aci hatirayi..

Forum Yneticisi Erbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Haminin kolunun kirildigi ma[img]smileys/smiley19.gif[/img]Bursa maiydi.(yanlis olabilir o biraz da olsa kktm).Hami friki kullaniyor ta izgisinin oralardan.Mai radyodan dinliyorum Emre Tilev anlatiyor.Haminin topa vurdugunu syledi ama bi iki saniye sessizlik ve sonra"Aman Allah'im muhtesem bir gol l" diye birsey syledi .O anda mkemmel bir gol oldugunu anlamistim.Anorthosis mai da var tabi.O 90.dakika.Ben ve annem kydeyiz.Tv bozuk o gne yaptiptirdik Allahtan.O pozisyondan 1-2 dakika nce babam ve abim istanbuldan geldi.Kapidan ieri girdiler kilimi kipirdatmadim[img]smileys/smiley4.gif[/img].Gol oldu babam balkona firladi.Abim anneme kostu.Ben ise hakeme kfrediyordum[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Ben sizi 25 sene ncesine gtrecegim. Ankara'da oynanan Bursaspor - Trabzonspor mai. Ayni sene iinde birinde Bursaspor'un, birinde de Trabzonspor'un cezasi nedeniyle 2 defa ankara'da oynamislardi. Iki ma da 1-1 bitmisti.

Main sonlariydi, Bursaspor bir kontrataga kalkmis, bizim defansi 3'e 2 yakalamisladi. Bursa tribnleri ayaga firladi. Ne de olsa Sampiyonu yeneceklerdi. O an birsey dikkatimi ekti: Bizim tribnde ben ve babam da dahil kimsenin kili bile kipirdamiyordu. nk hepimiz de Necati'nin yz ifadesini grebilecek kadar sahaya yakindik.

Necati mthis sogukkanli, buz gibi bir adamdi. En son pozisyonda 2'ye 1 kalmasina ragmen tak! diye topu alivermisti. Bursa tribnleri aaauuh! diye sesler ikarirken biz sanki sinema seyrediyor gibiydik. Sanirim topu kaptiran Bahtiya'di (Bursaspor). Main son dakikasinda ilgina dnmst. Oraya buraya saldiriyordu. Derken sizce kim byle bir tavira tepki koyardi bizim takimdan?

Elbette Tuncay! Iki matan birinde kirmizi kart cezasi nedeniyle oynayamayan Tuncay. Dedik ki aha simdi Bahtiyar'in agzi burnu dagilacak. Ama ne varki Dnya'daki Trk Gnesimiz kaleden kosup yetisip, Tuncay'i tokatlayarak olayin oldugu yerden almisti.

Bu harekete de en ok Bahtiyar sevinmisti kuskusuz.

Kraldik, kral. Bizim gibisi daha hala yok Trk Futbolunda...

gilimal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2005
    Ya
    34

bu seneki ankaraspor ve kayserispor malarini herhalde hayatim boyunca unutamam

Mehmet Alemdar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    Kocaeli

Alnt gilimali Nickli yeden Alnt

bu seneki ankaraspor ve kayserispor malarini herhalde hayatim boyunca unutamam
    bende sana katiliyorum gitti 6 puan

gurbeti 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2005

2003/2004 sezonu 2. hafta ezikbahe maindaki olaylari unutamam,

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Arkadaslar unutamadiginiz malar demiyoruz. "Ma ierisinde unutamadiginiz anlar" diyoruz.

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    41

nal in wembleyde orta sahadan ektigi sutu ingiliz kaleci simon son anda parmaklarinin ucu ile savusturuyor ve parmaklarindan seken top doksanda patliyor eger o gol olsaydi asil trkiyenin en gzel gol o olabilirdi...

hangi tarihti bilemiyorum teyzemin oglu ile radyodan dinliyoruz bjk trabzon maini durum 1-1 bir atak yapiyoruz heyecandan ayakta dinliyoruz mai, top turgut a geldiginde hadi olm vur dedim, spikerde turgut vurdu ve gooollll deyince nasil mutlu oldum sanki o gol benim sayemde atmis gibi gelmisti o an ben vur demis ve turgutta beni duymus ve vurmustu sanki...

barcelonayla oynadigimi ilk mai yine radyodan dinliyoruz ...amcamlarla bitisikti evimiz ve evimizin elektrik sebekeleri farkli yerlerdend i(yani biz asagi mahalleden onlar yukari mahalleden aliyorlardi elektrigi), neyse mai ilk yari bizim evin stnde dinledik, elektrikler kesilince arkadaslar amcamlara gittiler ben gidemedim niyemi o zaman (Allah ima skr su an ok ok ok iyiyiz) amcamlarla konusmuyorduk, indim eve kulagimi duvara dayadim mai oradan dinliyorum gol olunca nasil sevindim deliler gibi evin salonunda tepiniyordum en son hatirliyorum...

gs yi simek ve gkdenizin golyleyendigimiz ma... kahvedeyiz ve en nde drt kisiyiz, kahvenin tamami gs li simek gol attiginda sandalyenin stne ikip iki kolumuda bkerek tm gs lilere dndm ve nasil bagiriyorum en yksekte ben kimsede it yok yani gs lilerde...

kim vurursa gol olur ve gooollll bu unutulmaz replik ide hi unutamam o orhanin aston villaya kornerden attigi gol harika idi....

zonguldak birinci ligde idi ve kktm haliyle... zonguldak bir gol atmis ve taraftarlar ayaga kalkmis bende kklgmn verdigi anlamamazlik la o heyecana ortak olup gol diye ayaga kalkmistim ikinci yari trabzon gol atmis ve bizim taraftarlar ayaga kalkmis ve bende onlarla birlikte yine firlamistim havalara..

trabzon hazirlik mai iin yine zonguldaka gelmis annemle birlikte gitmistik maa zonguldak iki gol birden bulmus annemde gool diye bagirmisti o heyecana kapilarak ben ise zlyordum e artik neyin ne oldugunu biliyordum artik[img]smileys/smiley36.gif[/img]neyse ikinci yari baslamisti ve zonguldak bir korner atisi kullanmis gelen topa zonguldakli bir futbolcu vurmus ve st diregi yalayarak top disari ikmisti annem yine yanimda -aaayyy diyerek zlmst sonra bana dnp kim kairdi gol deyince -zonguldak demistim ve annem-o zaman bosver dedi bende -anne ildirtma beni deminden beri zonguldak gol atiyor sende seviniyorsun dedim- annemde (canim benim)-ne bileyim oglum diye glmst, evremizdekiler basti kahkayi ozaman...(bu arada ma 2-2 bitmisti)amma yazmisim daha birok ani vardir bende herkes gibi simdilik bu kadar

...yazdiklarimi tekrar okuyunca gzlerim doldu yaa anne seni seviyooruuummmm

Edited by: erdin67

oflubektas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

5 Mayis 1996 depreminden bir hafta nce Inn'de Istanbulspor ile oynuyoruz. Tribnler tiklim tiklim. Yillardir Istanbul'daki btn "eski aik" larin mdavimi olan bu fakir degisiklik olsun diye yeni aigin 2.katindaki yerini almis durumda. Ekipte de 3' gs li 7-8 lise arkadasi beraberiz. Skor 3-1 olmus ve son dakikalara yaklasirken nal rakip ceza sahasi iinde bir trl sut ekmeye muvaffak olamayinca sirtini dnyor. Yani "ehline mracaat ediyor" Gerisi bana ve Sota'ya kalmis..."Ge onu", Sota geiyor,"ge onu da" yine geiyor ama top biraz ailyor ayagindan, "nce bi tut" tutuyor topu ,kontrolden sonra kaleciye bi alim ve sonrasinda iki kisi kalenin iine girmis; "ak tavana", Sota topu tavana akiyor ve gol.. Sonrasinda iki elimi aiyor ve "simdi de ge bakaym kollaruma" diyorum. Szmden ikmiyor veo meshur taklasini attiktan sonra aiyor kollarini... [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)