Sayfa 11 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 378 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jun Besiktas?ta...

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar anormal degl arkadaslar her futbolcu transferden sonra böyle klonusur. konusmayacak olan kolay kolay çikmaz. onun için yazmaya degmez. sezon sonuna ne kaldi sanki 5 ay daha bekleyin

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala burada kalacagim diyor anlamiyorum ya.Bana paslari zalenka atardi diyor simdi de sergen atar.Sana Yattara gol attiramadiysa sergen ne yapsin.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

roportajdanonce: kaliteli oyuncu ancak uyum sorunu yasadi diyorduk

roportajdan sonra : beceriksiz, yeteneksiz

ben hala begeniyorum futbolculugunu, kaliteli kumasi var belli, amaseviyesiz açiklamarinadiyecegim yok, zaten kendi belli etmis

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı

roportajdanonce: kaliteli oyuncu ancak uyum sorunu yasadi diyorduk

roportajdan sonra : beceriksiz, yeteneksiz

ben hala begeniyorum futbolculugunu, kaliteli kumasi var belli, amaseviyesiz açiklamarinadiyecegim yok, zaten kendi belli etmis
    kaç kisidiyordu kaliteli diye adam birak gol atmayi pozisyona giremiyordu.tomas jun topicine bak neler yazilmis röportajdan önce.

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

jun u her nek adr beenmesek de besiktasa vermemiz kesinlikle yanlistir.sonuçta su anda ligde besiktas en ciddi rakibimiz.jun burada saglayamadigi uyumu orada saglayabilir ve iyi bir paerformans sergileyebilir buda bizim zararimiza olur.madem yollanacakti yurt disina yada türkiyede baska bir anadolu takimina verilebilirdi...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ne yapalim okadar cok pilot takimimz yok hemde patlarsa para kazanirik patlayamasa ozaman basimiza patlar

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

Tranzon Junun hosuna gitmemis...

jean marie Pfaff,Arcil & Sota, Campell,Szymek Bunalr Trabzonu hep sevdi senden ne eksigi var bunlarin??.

Campellin söylediklerini iyi hatirliyorum: Trabzon sehiri bir futbolcu icin en ideal yer.. burda gece hayati yok bütün gün tek bir konu var oda futbol...

Kevin Campbell,profesyonellik adina,27 yasindan sonra kirmizi et yemeyi birakmis bir adamdir.Zaten iyi bir profesyonel oldugu,37 yasinda hala Premier Lig'de oynamasindan bellidir.jun bu kafayla degil Istanbul,Las Vegas'ta da yasasa basarili olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Dergisinde görevli bir abimizin agzindan;

"Arkadaslarla oturuyoruz..Aksam Prag'dan mümessil arkadaslarinin gelecegini,beraber yemek yiyeceklerini söylediler ve beni de çagirdilar..Aksam gittik,tercüman araciligiyla sohbete basladik..konu döndü dolasti futbola geldi.. Jun'u sorduk..adamlar sasirdi..Türkiye'de oynadgindan haberleri yokmus.. "o futbolcu falan degil" dediler..biz sasirdik tabi.."geçen senenin gol krali ama??" dedigimizde adamlarin savunmasi ilginçti; "14 golle gol krali oldu ama çok da gol kaçiriyordu..Attigi gollerin çogu sansaydi..Biz onu gol atamiyor diye yolladik!"

[img]smileys/smiley17.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

"Arkadaslarla oturuyoruz..Aksam Prag'dan mümessil arkadaslarinin gelecegini,beraber yemek yiyeceklerini söylediler ve beni de çagirdilar..Aksam gittik,tercüman araciligiyla sohbete basladik..konu döndü dolasti futbola geldi.. Jun'u sorduk..adamlar sasirdi..Türkiye'de oynadgindan haberleri yokmus.. "o futbolcu falan degil" dediler..biz sasirdik tabi.."geçen senenin gol krali ama??" dedigimizde adamlarin savunmasi ilginçti; "14 golle gol krali oldu ama çok da gol kaçiriyordu..Attigi gollerin çogu sansaydi..Biz onu gol atamiyor diye yolladik!"

[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Berat; zaten kendisi de basin toplantisinda söyle bir cümle kullanmisti Trabzon için. "Trabzon'u daha önce görme imkanim olmadi, kulüp yöneticileri biran önce transfer olmam için baski yaptigi için kabul etmek zorunda kaldim"

Buda Jun'u Prag'tan sepetlemek için ne kadar hevesli olduklarinin göstergesi. Yazik ki, kurtulamadik su menejer odakli transfer yapma olayindan.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

O zaman karganinda artik bi sabani var...Ilginç konusma

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı dellalpi Nickli Üyeden Alıntı
    jun u her nek adr beenmesek de besiktasa vermemiz kesinlikle yanlistir.sonuçta su anda ligde besiktas en ciddi rakibimiz.jun burada saglayamadigi uyumu orada saglayabilir ve iyi bir paerformans sergileyebilir buda bizim zararimiza olur.madem yollanacakti yurt disina yada türkiyede baska bir anadolu takimina verilebilirdi...

ne kadar az güveniyoruz kendi takimimiza ?

sanki jun olmasa baska birini almayacaklar.

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı dellalpi Nickli Üyeden Alıntı

Yurtdisina yollayamadik, çünkü kendisini ucuza transfer ettirmek gibi bir takim niyetler içine girdi. Malum, bize pahaliya mâl olan bir transfer oldugu için, böyle bir seye göz yumamazdik. Hatta Nunberg taraftarlari, kendi forumlarinda Jun dört gözle beklediklerini bile söylemislerdi. Ama malesef olmadi.

Yurtiçindense, Kayseri Erciyesspor talip olmustu Jun. Fakat, bizim masallar sehri Prag'in çocugu Kayseriyi de begenmedi. Hal böyle olunca yenitimimiz de çok akilli bir transfer taktigi yaparak Jun'u BJK'ya, Kürsattan alacaklarina karsilik sezon sonuna kadar kiraladi. Böylece hem Kürsat bosu bosuna para vermekten kurtulduk, hem de yabanci kontenjanimizi olasi bir transfer için bosaltmis olduk.

Umaim, degisik bir pencere açabilmisimdir sana. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

ZATEN TSDA DURMAK ISTEMIYORMUS,E O ZAMAN YOLUN ACIK OLSUN GÜLE GÜLE!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben gol atamiyor diye suçlamiyordum sadece üzülüyordum. Ama bu saatten sonra yaptigi açiklamalarla kulübe ve sehire hiç yakismayan bir insan oldugunu gördüm. Yok efendim neymis Istanbul eglence merkeziymis ve burada çok mutluymus. Sanki adami eglensin diye Türkiye'ye getirdik! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

acilarin takimi bjk son bombayida patlatti.yakinda çaresizlikten m. yilmaza hasan üçüncüye bile talip olur bunlar.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Devre arasinda Trabzonspor'dan kiralanan Tomas Jun, Besiktas formasini giydigi 2. resmi maçta, Türkiye'de ilk kez golle tanisti. Çek futbolcu, sezonun ilk yarisinda forma giydigi Trabzonspor'da gol atma basarisi gösterememisti.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yav deli olcam yaaa. agustin gol makinesi dedik yav adam gol atmadi. simdi bu junmudur nedir. daha dün bir bugün iki adam golü atti. gözü körolmasin.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne oldu yani bir gol atti diye... türk basini simdi göklere çikartir onu...

darisi artik Ömer Rizanin basina.. O da insallah gol hatta gollerle bulusur artikin!... Ne diyelim.. Gidenin arkasindan aglayamayiz simdi hem bi gol attida Kral mi oldu?...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir gol atti hortlamis hemen bu baslik

Nereden
    Kuzey Amerika

Jun Trabzonspor'a Sampiyonlar Ligi'nde oynayabilmek, vitrine cikabilmek icin gelmisti. Trabzonspor UEFA'ya bile kalamayinca damdan dusmuse dondu. Profesyonellikten te cok uzakmis ki takimdan kovulana ya da kovulmustan beter olana kadar hicbir sey yapmadan bekledi ....(burayi istediginiz gibi doldurun. Ben doldurursam ceza yemem gerekir). Simdi de gittigi yerden yok Trabzon soyleydi, yok Trabzonspor boyleydi... Bu adamin bogazindan benim cebimden cikan bi kurusla (olur ya) bir mg lokma gectiyse haram olsun.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

artik roparjlarinda der bjk kendimi buldum trabzon cok boguyorlardi beni burda ddaha cok ol atacam filan der ama böle dien cok topcu gördük

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorun kesin bizde.Jun atti, Mahmet Yilmaz bile gol atti

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abi herifler bos kaleye gol atamiyordu bizde biz ne yapalim. Jun'un da bir halt edecegi yok da insallah eder de sene sonunda göndeririz. Trabzon'a hayatta hayir gelmez ondan.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

cok baskiymis felan filan ulan fatih demek trabzondan gittimi 100 gol atacak sezonda bu adam salagin teki trabzondan yedigi her gurus haram olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)