Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor-konyaspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

iyi baslangic yapilamayna ikinci yarinin ikinci maci! kendi sahamizda konyasporla oynuyoruz!

kayseri macinda görüldi kitakimin defans blogundaki uyumsuluk cözülebilmis degil. defansta oynayan erdincin yerine bu hafta yeni transfer stepanov oynayacaktir!celonun yerine ufukhan ufukhanin yerine de ferudun yerlestirilir ve adem kocakla da lee iyilesirse lee yer degistirir ve aslinda böylece bir cok sorun bu yolla cözülmüs olur gibime geliyor!

macin favorisi biziz ve galibi de biz olacagiz!

aslolan takima kötü günlerinde sahip cikmaksa ve buna bizler trabzonsporluluk diyorsak o zaman hepimiz görevimizi yapalim ve takima destek olalim. bunu en iyi trabzondaki arkadaslar yapabilirler ve onlarinda bunu eksiksiz yerine getirecegine inancim tam...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçtan hiç umutlu degilim

Nereden
    Almanya

ben artik hic umutlu degilim. Yeniliriz

yencegiz diyoruz da ne oluyor. Belki tersi cikar.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu futbol anlayi$i ile, ruhsuz futbol oynama tarzi ile her macimiz zor hatda cok zor gececek...

neyse, ümitvar olmak lazim-belki bi beraberlik kuratarabiliriz [img]smileys/smiley5.gif[/img]

fatih milan.s tayfunufukha n

huseyin&nbsp ; adem&n bsp; ali güzel dal

ergin keles

fatih ömer

sol knata transfer sarrrrrrrrrt

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence bu maçta takim yenilirse büyük kaos yasanir. Ama öyle bisey olamaz çünkü yenecez.....

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Stepanov ilk 11'de oynatilmali, celaleddin yerine Ferhat oynatilabilir. ayrica takima alinacak yabanci bir oyuncu ile maçi rahat bir sekilde kazaniriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonsporluluk skordan bagimsiz bir sey. Iki saattir Lyon maçindan 7 attigimiz Antep maçina kadar bir sürü sey seyrediyorum, telefona da "Uy Aha" yi yükleyipring toneyaptim, haftanin nasil geçecegini düsünmeye basladim. Tabi kiher zamanki gibi yerimizi alip destegimizi verecegiz...

Dalga geçer gibi ayaginda 40 saniyeden asagi top tutmadan hiç bir sey yapmayan topçulari birakip sirf garezden ötürü Fatih Akyel'e yüklenenleri anlamakta zorluk çeksem de, kasla göz arasinda 3 tane yiyip soka girdikten sonra topu uzaklastirmak için ayaginda 2 kez sektirmeye çalisan kaleciyi görünce içimden aci aci gülmek gelse de, en iyi zamaninda dahi hakkindaki görüsüm simdikinden farkli olmayan Celalettin ve Erdinç'ten medet ummaktan yüzüm kizarsa da Konya'yi geçebilecegimizi düsünüyorum.

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tolga

fatih a.&nbs p; tayfun stepanov&nbs p; ufukhan

adem&n bsp; huseyin&nbsp ; symek& nbsp; hasan ucuncu

fatih omer

konyaspor macina boyle cikilmasi gerektigini dusunuyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

perhaps! aramizda gereksiz birhusumet olsada yazdiklarina schapka cikarmadan edemeyecegim! trabzonluluk nedir iki cümleyle kimilerine göstermen cok yerinde bir davranis!

ayaginda 40 saat top tutan oyuncu tanimlamana da katilmamak elde degil! sorun bunlari dillendirdiginde insanlarin asiri tepki vermeleri...

evet bu maci kimilerinin bekledigi sekilde yenilgiyle ya da beraberlikle degil galibiyetle kapatacagiz! hem de cok iyi bir oyun ve skorla yattarasizliga ragmen..Edited by: hobbit

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs maçinda konyayi izledim, gayet iyiler, mücadeleci ve hirsli oynuyorlar.

defansimiz gerçekten rezildurumda insan dumur oluyor....bizi bazi maçlarda hezimetten forma koruyor....yoksa darmadagin olabiliriz.....çok korkunç goller yedik.....ugur boraldan ve forvetten önce hatta bence gerek te yok defansin göbegine iyi bir milli takimda birlikte oynayan iki güzel futbolcu almaliyiz.....kaleci transfer etmemiz lazim....bu defansi toparlayamiyoruz biz iyi bir kalecimizde yok malesef yillardir......ama iyi bir takimin her seyden önce çok güçlü bir savunmasi olmali.....

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya diger takimlarin iyiliginden çok bizimm kötülügümüz de var. bu maçi almazsalar hoca gider gibi geliyo onun için bu maçta da yatabilirler ama maçin trabzonda olmasindan ve taraftardan çekinmeden dolayi bir ümit var yine

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonsporluluk skordan bagimsiz bir sey. Iki saattir Lyon maçindan 7 attigimiz Antep maçina kadar bir sürü sey seyrediyorum, telefona da "Uy Aha" yi yükleyipring toneyaptim, haftanin nasil geçecegini düsünmeye basladim. Tabi kiher zamanki gibi yerimizi alip destegimizi verecegiz...

Dalga geçer gibi ayaginda 40 saniyeden asagi top tutmadan hiç bir sey yapmayan topçulari birakip sirf garezden ötürü Fatih Akyel'e yüklenenleri anlamakta zorluk çeksem de, kasla göz arasinda 3 tane yiyip soka girdikten sonra topu uzaklastirmak için ayaginda 2 kez sektirmeye çalisan kaleciyi görünce içimden aci aci gülmek gelse de, en iyi zamaninda dahi hakkindaki görüsüm simdikinden farkli olmayan Celalettin ve Erdinç'ten medet ummaktan yüzüm kizarsa da Konya'yi geçebilecegimizi düsünüyorum.

akyel ne yapsin, gayet iyiydi bence...stefanla iyi bir ikili olacaklar..ayrica, erdin formayi zor görür bir daha...celo'ya sezon sonuna kadar sabredecez ama onun yerine de gençlerden birini koymali hoca...

konya yi izledimm isimizin nekadar zor olacagini gördüm

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç maç farkeder Konyayi izlemek önemli degil bizde Fener'e kök söktürdük burda ne oldu sonra Ankaraya yenildik defansta Ferhat Stepanov ve Fatih Akyel mutlaka oynamali Solada Ufukhani çeksin hoca fazla ileri çikmasada olur gol yememeyi basarabildigimiz bi maç olur insallahta kazaniriz.

Uğur Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konyayi yenerizde mühim olan iyi futbol ve sorumluluk alacak futbolcular

kutoz
    Ziyaretçi

Konya maçi çok rahat geçilir. Kimse bu konuda endisesi duymasin ve karamsarliga kapilmasin.

Ama sorunlarimiz bitmeyecek. Yapilan transferler malesef derdimize ilaç olmadi. Bu saatten sonra alinacak bir forvette, defanstaki sorunu nasil çözer ki...

Vahid Hoca artik, elindeki malzemeden bu takima iyi bir defans yapmali. Yoksa bazi maçlar çok canimizi sikacak...

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

milan, fatih, ufukhan, tayfun

defans için bunlardan baska aday olmamali... ama yan yana oynamamalari sikinti yaratabilir...yinede bu dörtlüden vazgeçmemeli..

BU ADAMLARIN RUHLARI GERI GELMEDIGI SÜRECE BIZIM IKI YAKAMIZ BIR ARAYA GELMEZ,BIZE TRANSFER LAZIM DEGIL,BU ADAMLARA RUH LAZIM RUH

KAYSERI MAÇINDA ÇILEDEN ÇIKARDILAR BIZI. KANSER ETTILER. FUTBOLCULARA, TEKNIK ADAMA, YÖNETICILERE KIZDIK. ONLARA KIZDIK DIYE TAKIMIMIZA KÜSEMEYIZ. BU TAKIMDA KULÜPTE ONLARIN DEGIL, TARAFTAR OLARAK BIZIM. BUNU KIMSE AKLINDAN ÇIKARMASIN...

ELESTIRILERIDE DESTEGIMIZIDE DOGRU ZAMANDA, DOGRU YERDE VE KIRICI OLMADAN YAPARSAK, TAKIMIN BASARISINA KATKIDA BULUNABILIRIZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne desem yalan!...

ya diyorum ki... adam gibi mücadele etsinler iyi top oynasinlar yenmesinler yeter.. isik bile göremiyoruz ya bu kahrediyor milleti..

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Taraftarin destegi ile bu maci aliriz..

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konyayi bugün galatasaray karsisinda gördüm asiri derecede hirsli ve mücadeleci oynuyorlar ümidim yok [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

ah kendimize bi gelsekkkk

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konya iyidir..
    Bizi yenmesi için geriye düsmesine de gerek yok!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)