Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anadolu?

ben bu maçi kaybetmemizi kötü futbolu felan pek düsünmüyorum çünkü bu takim düzelir....eksiklerimiz var adem koçak erdinç gibi ......larimiz mevcut hala...takimin zamana ihtiyaci var vs.....

ben farkli bir konu açamak istiyorum arkadaslar.....geçen sivas maçinda da sahit oldugumuz yillardir süregelen bir trabzon nefreti var malesef....çok eskiden rizeliler yapti bunu bize yendigimiz bir maçtan sonra futbolcularimizi dövdüler sanki ilk kez yenilmis gibi.....bursa kocaeli gençlerbirligi antep duble kayseri sivas kimler geldi kimler geçti herkesin afedersiniz erkekligi bize tutuyor....

en son bu kayseri olayi artik kabak tadi verdi:spor bakani bile fanatik bir taraftar gibi salvolar savurdu.....2012 listesine trabzon sehri alinmadi levent biçakçi tarafindan....ama isin ilginç tarafi kayserililer ve diger bilimum simaranlar bunu bize durup dururken yapti.....hatta bu anadolu dedigimiz istanbul medyasiyla kol kola girdi istanbul medyasi bunlari iyice simartti.....

bundan sonra trabzonspor anadolu takimidir anadolunun gururu felan demiyelim bence çünkü ben ortada bir anadolu futbolu felan göremiyorum....bu anadolu takimi olmamiz konusunda benim itirazim var bu isi düzeltelim......bu konuda yeni dogru düzgün bir mantiga ihtiyacimiz var arkadaslar bu akli üretelim ve camiamiza empoze edelim......

bir de müsadenizle son federasyon seçimleri hakkinda bir kaç sey söylemek isterim arkadaslar:basin ulusoyun zaferini siyasete bir gol olarak duyursada bu hezimetten kendini kurtarmasi mümkün degildir...mehmet ali yilmaza haluk ulsoy a trabzonspor a karsi çok pis bir tezgah yaptilar bu seçimde bazi insanlar(!)ama gördünüz degilmi nasil acitti ulusoy.....televizyondan maçi izleyenkler spikerin yorumcunun sözlerinden galeyana gelen kayseri taraftarininin tezahuratlarindan kiskançligi nefreti o büyük aciyi hissedebilirdi.....

evet arkadaslar trabzon yine hepsini üst üste koydu galiba....bizimde yasamamizin sebebi budur belki allah in isine akil sir ermezmis.....

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Aynen...

TRABZONSPOR bir anadolu degil.

TRABZONSPOR bir DÜNYA TAKIMIDIR. Yenilse,küme düsse,ezilse bile...

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bunlarin hepsi satilmis ne Anadolusu

gün gelecek bir ........ gibi diz çökecekler ama bunlarin hepsi satilmis

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim bildigim Anadolu güçlüye kafa tutan, dik durandir.Ama bunlar güçlülerin kölesi olmusEdited by: poseidon_61

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaw Rizelilere laf atmak gibi olmasin ama Rize kent olarak bize gicik bir sehir. Trabzon'da 1.si K.T.Ü. var 2.si Havaalani var 3.sü Büyük bir Trabzonspr Kulübü var neden kiskanilmayalim ki. Ilk tas Rize'den geldi. Millet Rize'den cesaretlenip taslamaya basladi. Allah sonumuzu hayirki eylesin...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kupa maçinda kayseri bizi 3-0 yendigi zaman.3. golden sonra kayserili futbolculari alkislayan taraftarlarimiz bugün karsiligini nasil aldigimizi sanirim görmüslerdir.

BöyleceTrabzonsporun Trabzonspordan baska dostu olmadigini insallah ögrenmislerdir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor gibi büyük bir camiada futbol oynamanin degerini/onurunu anlamayan "fubolculara"anlatmak lazim bu mevzuyu...

elin adami, Trabzon kümeye bagriyor...!!! yaziklar olsun sizin gibi futbolculara!!!!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

'anadolu' sadece vatanimizdir, cografik bir terimdir...

futbolda da sadece cografik açidan bir anlam ifade etmektedir...

bunun disinda; trabzonsporun anadolu takimi oldugu, anadolu takimlari dayanismasi vs. hepsi birer hikayedir...

ayrica, 'mutlak' dost dayoktur...

bu baslikla beraber anadolu takimlarini yerden yere vurmaya fazla gerek duymayalim

evet çok ............ insan var trabzonsporu çekemeyen

bursasporlusu samsunsporlusu kayserisporlusu vs

bunlarin tek düsmanligi trabzonsporun yerinde onlarin olmadigindandir..

baska bir sey degil..

meyveli agaç taslanir unutmayin

Uğur Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diger basliktada bu konuya degindim arkadaslar,basligi açan arkadasinda dedigi gibi bizi anadoluda seven kimse yok,herkesin ..... bize kalkiyo,ama ne hikmetse bir sezon sonra 2.lige düsüyolar bakin su vanspora febenin yalagi vanspor profosyonel liglerde bile yok bakin kocaeline biz 4.büyügüz diodu bir aralar simdi onlarda malum yerde,bu yalaklar ancak istanbulun kuklasi olur tarlalarini sürer maaslarini alir otururlar assagi,bizim gibi istanbulun apoletlerini sökmeye kalkmazlar,inanin biz tarihimizde 1 kere sampiyonluk almis olsaydik ve ondan sonra ömrümüz 2.lig ile 1.lig arasinda geçseydi herkesin övgü ile söz ettigi bi futbol takimi olurduk,ama biz onlara sirin görünmeyi degil onlari korkutmayi kendimize hedef belirledik,çünkü Trabzonluyuz inatçiyiz,kimse bize sen büyüksün demedi büyüklük kavramini kendimiz hak ederek aldik...Son olarak

KIMSENIN KUKLASI OLMADIK,OLMAYACAGIZ...

anodulu istanbul yerine trabzona celme takmaya çalisior

Trabzonsporun Trabzonspordan baska dostu yoktur!!! Edited by: mini FaNaTiK

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

güce tapan anlayisin sonucu bu.ama suç yine de takimda sen adamlara malzeme verirsen kümeye diye de bagirirlar,5 5 5 diye de ama bunun hesabi sorulur mu? -sorulur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayserilelerin kümeye diye bagirmalari biliyorum hepimizi derinden yaraladi ama üzülmeyin Özkan Sümer baskanken Bursa'da bize kümeye diye bagirdilar deli omustuk maç 2-2 bitmisti aht etmistim usan bu ............leri küme düsürmezsek rahat etmem diye ertesi sene nemi oldu tahmin edin Bursa'yi orda yendik bu sefer biz bagiriyoduk Bursa kümeye diye hepsi düser elimize meraklanmayin bu küçük takimlarin taraftarlarinida fazla kaale almayin kikendilerini bizimle kiyaslamaya kalkmasinlar.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya birakin beyler ne anadoludan bahsediyorsunuz siz bugünkü 25bin kayseri taraftarinin hangisi 3 büyüklerden birini tutmuyor hepside illaki bi istanbul takimini tutuyor ikinci takimlari kayseridir onlarin burada kayseri sivas malatya hepsinden bahsediyorum bi fb kayseriye geldigi zaman nasil yalakalik yapiyorlar havalaninda ugurlama nebilim konvoy nerde taraftarlik anadolu takimlarinin taraftarida aslinda istanbul takimlarinin taraftaridir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı

ben bu maçi kaybetmemizi kötü futbolu felan pek düsünmüyorum çünkü bu takim düzelir....eksiklerimiz var adem koçak erdinç gibi ......larimiz mevcut hala...takimin zamana ihtiyaci var vs.....

ben farkli bir konu açamak istiyorum arkadaslar.....geçen sivas maçinda da sahit oldugumuz yillardir süregelen bir trabzon nefreti var malesef....çok eskiden rizeliler yapti bunu bize yendigimiz bir maçtan sonra futbolcularimizi dövdüler sanki ilk kez yenilmis gibi.....bursa kocaeli gençlerbirligi antep duble kayseri sivas kimler geldi kimler geçti herkesin afedersiniz erkekligi bize tutuyor....

en son bu kayseri olayi artik kabak tadi verdi:spor bakani bile fanatik bir taraftar gibi salvolar savurdu.....2012 listesine trabzon sehri alinmadi levent biçakçi tarafindan....ama isin ilginç tarafi kayserililer ve diger bilimum simaranlar bunu bize durup dururken yapti.....hatta bu anadolu dedigimiz istanbul medyasiyla kol kola girdi istanbul medyasi bunlari iyice simartti.....

bundan sonra trabzonspor anadolu takimidir anadolunun gururu felan demiyelim bence çünkü ben ortada bir anadolu futbolu felan göremiyorum....bu anadolu takimi olmamiz konusunda benim itirazim var bu isi düzeltelim......bu konuda yeni dogru düzgün bir mantiga ihtiyacimiz var arkadaslar bu akli üretelim ve camiamiza empoze edelim......

bir de müsadenizle son federasyon seçimleri hakkinda bir kaç sey söylemek isterim arkadaslar:basin ulusoyun zaferini siyasete bir gol olarak duyursada bu hezimetten kendini kurtarmasi mümkün degildir...mehmet ali yilmaza haluk ulsoy a trabzonspor a karsi çok pis bir tezgah yaptilar bu seçimde bazi insanlar(!)ama gördünüz degilmi nasil acitti ulusoy.....televizyondan maçi izleyenkler spikerin yorumcunun sözlerinden galeyana gelen kayseri taraftarininin tezahuratlarindan kiskançligi nefreti o büyük aciyi hissedebilirdi.....

evet arkadaslar trabzon yine hepsini üst üste koydu galiba....bizimde yasamamizin sebebi budur belki allah in isine akil sir ermezmis.....

bu olayin böyle olmasinda ts. yönetimininde sucu var. atay aktug kurumsallasma falan yapti ama trabzonsporuda anadolu liderliginden istanbul takimlariyla ittifaka sürükledi...bence hata burada basliyor.

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı
    ya birakin beyler ne anadoludan bahsediyorsunuz siz bugünkü 25bin kayseri taraftarinin hangisi 3 büyüklerden birini tutmuyor hepside illaki bi istanbul takimini tutuyor ikinci takimlari kayseridir onlarin burada kayseri sivas malatya hepsinden bahsediyorum bi fb kayseriye geldigi zaman nasil yalakalik yapiyorlar havalaninda ugurlama nebilim konvoy nerde taraftarlik anadolu takimlarinin taraftarida aslinda istanbul takimlarinin taraftaridir

söylediklerine katiliyorum.ama bunu anlamayan yada anlamak istemeyen taraftarlarimiz var.

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı

bu olayin böyle olmasinda ts. yönetimininde sucu var. atay aktug kurumsallasma falan yapti ama trabzonsporuda anadolu liderliginden istanbul takimlariyla ittifaka sürükledi...bence hata burada basliyor.
    atay baskanin yaptigi en dogru is havuz gelirleri dagilimindaufak takimlarla birlikte olmamak oldu.....hepsi istanbul takimlarinin paravani yada pilot takimi ha onlar ha istanbul......

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 BÜYÜK YOK TEK BÜYÜK VAR O DA TRABZONSPORUM!!!

NE ANADOLUSU BEA

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ekmek yedikleri tabaga pislemiyorlar...
    Tabi ki Istanbul takimlarina yavsayacaklar, bize düsman olacaklar..

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

her anadolu deplasmani malum 3 takimin taraftarina karsi oluyor.
    adamlar kendi sehir takimi için degil tarafolduklari malum takimlar için tribüne geliyorlar.

ama bu gün ulusoy aleyhine bagirmalar oldukça manidar

her seyin hesabi sorulur birgün
    Trabzonspor öyle kolay büyük olmadi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kayserispor gibiIstanbul'un usakligini yapmayi artik yasam tarzi haline getirmis seviyesiz ve ilkesizcamialarla ve ona benzeyen digerleriyleelbette ki ortak bir noktamiz olamaz...

Anadolu takimlari kardesligi mi? Kurt ve çakalinkardes oldugu nerede görüsmüs ki?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Anadolu olayi bitmistir artik. Biz Türkiyenin takimiyiizz. Artik bundan sonra bir anadolu takimi bir istanbul takimina yenildimi üzülmücem.
    Trabzon kümeye bagiran adi insanlar. o anda Tv yi kirasim geldi. bir an oraya isinlanip "Ulan siz kimsinizki Trabzonama dil uzatiyosunuz" demek istedim.
    Allah b..... versin sizin ne dim.!!!!

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzon gene sampiyonluga oynuyor olsa, gene her önüne geleni yeniyor
    olsa, istanbul takimlarini rahat rahat geciyor olsa anadolulu da buna
    elbette bir istanbul takiminin sampiyonluk kazanmasindan daha cok
    sevinir, icimizden biri istanbul'u dize getirdi diye gururlanir.

ama hal böyle olmayinca elbette ki düsene vuracaklar, elbette ki
    haddini bil diyecekler. elbette ki sen kimsin ki büyügüm diyorsun
    diyecekler, güclünün yaninda yer alip, bize saldiracaklar.

insanoglu böyle bir varlik, bunu kabul etmek lazim. anadolu'ya düsman
    kesilmenin kimseye bir getirisi yok. önce büyüklügümüzü tekrar ispat
    etmemiz gerekli. o da lafla, sopayla, tavir koymakla olmaz sahadaki
    oyunla, alinacak puanlarla olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)