Sayfa 51 Toplam 165 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4111 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Gaziantepspor

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullah Avcı gıcıktır bize.Geçen sene engine takmıştı kafayı.

Seyfi_B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BENDARLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah avcı kadroda rotasyona gideceğini kendileri için kupa finalinin çok daha önemli olduğunu,ancak fenerbahçe maçında ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi

benim pek umdum kalmadı ibb maçı için bu açıklamadan sonra..
    Almanya'da kupa finali lig bitiminden sonra oluyor, Türkiye'de de böyle olsaydı keşke. Sizinle aynı görüşteyim.

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Az önce babaannemi aradık 85-95 yaş arasında kaç tam bilmiyorum oda bilmiyor zaten....
    Bİldim bileli akepeye oy verir ''müslümanlar'' ''hemşirimiz'' felan diye...Dedim babaanne şampiyon olmamız için akepenin gitmesi lazım biraz düşündü ''iyi o zaman bi seferde vermeyiz madem Trabzonspor'un şampiyonluğu bunun elinde bu sefer de X partisine vereyim dedi...
    Düşünün yani 90 yaşındaki kadın bile bekliyor şampiyonluğu...!!
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şampiyon olacağız..

@tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Okg_53 Gaziantepspor Analizi…

Ligde Anadolu futbolu standardının üzerine çıkan futbol yapısıyla dikkat çekiyor Antep. Geçen sezondan bu güne kadro istikrarını büyük ölçüde koruyup, üzerine bir iki etkili takviyelerle bu hale geldiler. Gerek yabancı transferleri, gerek yerli yıldız adayı transferleri, gerek iç transferleri ile tam bir transfer dersi verdiler bir çok takıma. Sadece alışlarda değil, satışlarda da aynı başarıları gösterdiler. İkinci yarının en çok puan toplayan 2. takımı olmaları tesadüfî değil.

Gaziantepspor dış sahada oynadığı 15 maçta, 6 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet almış. 16 gol atıp, 13 gölü kalelerinde görmüşler. Toplamda oynadıkları 30 maçta, 15 galibiyet, 7 beraberlik, 8 mağlubiyet almışlar.
    41 gol atıp, 29 gol yiyen Gaziantepspor, 52 puanla 4. sırada.
    Altında kalan rakiplerine puan farkını açması iyi oldu bizim için.

Maç Bilgileri

Dany Nounkeu, Emre Güngör belirsiz. Cristian Zurita sarı kart cezalısı .

Muhtemel Dizilimleri;

----------------------Zydrunas Karcemarskas-------------------
    Serdar Kurtuluş----Elyasa Süme---Yalçın Ayhan----Ivan De Souza
    ----------------Hürriyet Güçer-----Murat Ceylan----------------
    Ivelin Popov----------------Wagner------------------Olcan Adın
    ------------------------Cenk Tosun---------------------------

Not= Popov yerine Ismael Sosa dahil olabilir.
    Sakatların yetirşmesi halinde oynayacakları mevkiler belli zaten.

Gaziantepspor’ un Artıları;

Takım olarak artılarından ziyade ilk söyleyebileceğim artıları, Bu takımın atanı ve tutanı şahane diyebiliriz.
    Cenk Tosun, Emenike’nin hava toplarında da etkili hali. Fiziği ve son vuruşları muazzam ve bu çocuk henüz 19 yaşında. Tutanı yani kalecileri Karcemarskas her yönüyle iyi bir kaleci. Ligin Ivankov dan sonraki en iyi 2. yabacı kalecisi.

Kanat hücumcularının ve ortasaha hücumcusunun takım savunmasına katkısı var. Wagner aynı bizim Alanzinho’nun son zamanlardaki hali gibi oynuyor. Olcan ve Popov ise savunmada mücadeleci, hücumda üretken isimler. Toplu hücum, toplu savunma kavramı takıma iyi öğretmiş.

Yukarıda yazdığım 11 de, iki kanadın beki de hücuma hayli fazla katlı yapabilen bekler.

Olcan, Cenk, Wagner, Popov uzaktan etkili şutlar atabilen isimler.

Gaziantepspor’ un Eksileri;

Savunmanın ortasındaki oyuncular, takım kalitesinden uzak isimler. Ciddi hatalar yapabilecek saatli bombalar.
    İlk maçta da hatırlarsanız, Gaziantep’e karşı, rakip kapalı savunmayı ortadan nasıl delinir dersi vermiştik, tüm Türkiye’ye.

Buna birde Hürriyet ve Murat’ın agresif oyunu eklenince ortadan etkili olabileceğimizi görüyorum.

Antep’e karşı hava toplarında da üstünlük kurabileceğimizi düşünüyorum.

Özet;
    Bu maç tam Engin’in maçı olabilir. Artık hafta içinde ne yapılsın edilsin, bu maça hazır hale getirilsin.
    Rakip sahanın her bölgesini etkili kullanıyor. Son haftalardaki oyunlarımızdan çok daha fazla mücadele etmemiz gerekiyor. Karşımızda futbol oynamayı bilen bir takım var.
    ---------------Bora--------------
    Serkan----Giray---Egemen----Piotr
    --------Selçuk----Colman-----Engin
    ---------------Jaja---------------
    ---Burak-----------Umut--------

Analize hafta içi ilaveler olacak,
    Değerli Trabzonsporlu kardeşlerimin sabırlı olmalarını ve her daim takımı desteklemelerini rica ediyorum. Allah’ın izni ile zafer bizim olacak. Saygılar…
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaşılacak bir şey yok Ahmet abi. Aynı senaryoları 2 hafta önce Eskişehir maçı öncesi Sezer Öztürk için yaptılar. Sezer Fener'e yakın falan fıstık. Sonra zaten Sezer'in maçtaki uyurgezer halini herkes gördü.

Aynı şekilde Emenike haberleri var şimdi. Amaç futbolcunun maça motivasyonunu kırmak. Motive çıkmasın maça nasıl çıkarsa çıksın. Çünkü Anadolu takımlarının sıyrılan futbolcuları büyük maçlarda kendilerini daha ayrı gösterirler.
    Feridun Niğdelioğlu Emenike ile iş bitti imzalayacağız diya Pazartesi günü TV de açıklamalar yaptı. Ben Karabükspor un pek masum olduğuna inanmıyorum.
    Tipik, kendilerini aklama çalışmaları gibi gözüküyor bana
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

okg_53

Gaziantep tam kadro geleceğini söylüyor. Sakatları yokmuş maalesef

Nereden
    İstanbul

Buradan pankart organizasyonu için emeği geçenleri tekrar kutluyorum. Bugün milliyet in internet sitesinde çıkan habere göre FB liler de İBB maçında 70x11 m kale arkasına bir pankart açacaklarmış !

Tabi bizimkini ahlaksız LigTV göstermediği için, millet ilk onlar açtı sanacak. Bakalım LigTV FB nin pankartını ne kada gösterecek

Demek ki BMN FB cephesinde hem izleniliyor hem de taklit ediliyor

Nereden
    Trabzon

Fenerbahçe'nin alacağı sonuçla onları nereye götüreceği açıkçası bizi ilgilendirmiyor. Bizimde 11 Mayıs'ta bir kupa finalimiz var. Biz bir yandan ligi bir yandan kupayı götürmeye çalışıyoruz. Bütün programlarımızı kupa finali üzerine yapıyoruz.

Abdullah Avcı

alacağı : galibiyet

nereye götüreceği : şampiyonluk

bütün programlarımızı kupa finaline göre yapıyoruz: fener gel beni öp

olay açık ve net
    Konu Mustafa Ayazoğlu tarafından (27.04.2011 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe'nin alacağı sonuçla onları nereye götüreceği açıkçası bizi ilgilendirmiyor. Bizimde 11 Mayıs'ta bir kupa finalimiz var. Biz bir yandan ligi bir yandan kupayı götürmeye çalışıyoruz. Bütün programlarımızı kupa finali üzerine yapıyoruz.

Abdullah Avcı

olay açık ve net
    Gerrçekten paranoyak oldunuz ya.Tamam diğer maçlarda yatış falan oldu ama İBB farklı.Adam haklı abi kupa finali var niye tam kadro çıksın ki.Avrupaya gitmek için kazanmaları şart kupayı.Bunda artniyet aranmaz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı mcihan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerrçekten paranoyak oldunuz ya.Tamam diğer maçlarda yatış falan oldu ama İBB farklı.Adam haklı abi kupa finali var niye tam kadro çıksın ki.Avrupaya gitmek için kazanmaları şart kupayı.Bunda artniyet aranmaz.
    kupa maçına 2 hafta var

gelecek hafta tam kadro çıkmasın derim ama daha 2 hafta söz konusu
    @tsmustafakemal

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayde gidelum hayde
    Dağa k'arayemişa
    Elun nişanlisina
    Ben nasil deyim hayde

Çiktum çami budadum
    Endurdum yarisina
    Boyle sevdami olur
    Girsun yerun dibina

K'izilağaç fidani
    Tepeden budanur mi
    İnsan sevduği yardan
    Bu k'adar utanur mi

Endum dere duzina
    Aşlamayi aşladum
    Sevdaluk eyi şeydur
    Ben da yeni başladum
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Nereden
    İstanbul

Antep maçına odaklanalım.
    En önemli olay Antep maçı.
    Trabzondaki taraftarlarımız, Bursa maçının tekrarını yaşatabilirsek çok iyi olur. O maç benim gördüğüm en iyi ve etkili Avni Akerdi

Nereden
    Trabzon

Haydeeeeee...

Nereden
    Trabzon

Cool

Bu maç bizimdir..

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dany ve Emre oynamazlarsa rahat aliriz.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    İstanbul

Tam kadro olacağız diyor Tolunay

Nereden
    İstanbul

Sayamadım kaç maç oldu. Her bitti dediğimizde umutlarımız bir kez daha yeşerttiler. İnanılmaz maçları çevirdiler. Bu oyuncu grubu sezon sonunda sonuç ne olursa olsun bütün övgüleri hak ediyor. Tabii ki şampiyonluğu çok istiyoruz ama en az şampiyonluk kadar değerli olan bir şey daha var; onların böyle adi bir rakip takımla verdikleri onurlu mücadelesi!Şenol Hoca sonuç ne olursa olsun bir kez daha yönetim maşası olursa kendini yine boş yere feda ederse bir daha futbol filan takip etmem..
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".

Nereden
    Avrupa Diğer

tahmini kadrolara hala umut yazabilenleri büyük şaşkınlıkla izliyorum. sadece umut yüzünden 9 puan farkın kapanması yetmedi mi? yetmesi için direk şampiyonluktan mı olalım? şenol hocanın umut takıntısı eritmiştir bu 9 puanı. umut zorla kendisini oynatmadığına göre hatanın büyük kısmı şenol hocaya aittir. ama hala şu kadrolarda umut yazısını görüyorum ya diyecek birşey yok.

Nereden
    Almanya

Alıntı calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam kadro olacağız diyor Tolunay
    Bizim Öz EVlatlar bize karsi zaten hep pek hevesli oluyorlar.
    Önce Gabric, sonra Arveladze, simdide Kafkas olmasin
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    Almanya

Alıntı MuratJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tahmini kadrolara hala umut yazabilenleri büyük şaşkınlıkla izliyorum. sadece umut yüzünden 9 puan farkın kapanması yetmedi mi? yetmesi için direk şampiyonluktan mı olalım? şenol hocanın umut takıntısı eritmiştir bu 9 puanı. umut zorla kendisini oynatmadığına göre hatanın büyük kısmı şenol hocaya aittir. ama hala şu kadrolarda umut yazısını görüyorum ya diyecek birşey yok.
    Yazanlarin hepsi Senol Hocamizin Takimi kurdugunu bildigi icin yaziyorlar

Nereden
    İstanbul

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim Öz EVlatlar bize karsi zaten hep pek hevesli oluyorlar.
    Önce Gabric, sonra Arveladze, simdide Kafkas olmasin
    Vallahi abi Ben Özevlatlarımızla gurur duyuyorum.Benim en çok sinirlendiğim 4 maç Antalya ve Eskişehir maçlarıdır.Bu 4 maçta 0-0 bitti.Şifo ve Türbülent denen adiler fenere 12 puan bize 4 puan verdiler.Bize yaptıkları defansı fenere niye yapmadılar onu açıklasınlar..

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burak veya Colman'dan gol bekliyorum..

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Çaykaralı 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ......................................Tolga....... ................................
    Serkan....................Giray..............Egeme n................Piotr
    ..........................Selçuk.................. ..Ceyhun..................
    Burak...............................Colman........ .................Engin...
    ..................................Pawel(Umut)..... ............................

LigTV'nin muhtemel 11'i.
    Bence güzel bir kadro.Hayırlısıyla kazanalım da kim oynarsa oynasun
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BMŞT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi bir Engin bizi şampiyon yapar.
    Yapacaktır yapacaklar İnşallah hepsine güveniyoruz.7'ye de Şampiyonluğa da sonuna kadar inanıyoruz.ALLAH yardımcımız olsun Amin
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)