Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelin Canlar Bir olalim - Özlenen Tablo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eski baskanlarimiza davet
    Yönetim kurulumuz tüm eski baskanlarimizi özel uçakla gidilecek Kayseri deplasmanina davet etme karari aldi. Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, konuyla ilgili Medya Merkezimize yaptigi açiklamada, birlik beraberlik sloganiyla göreve gelen yönetim kurulunun ilk deplasmaninda camianin bütünlügü adina eski baskanlari yaninda görmek istedigini vurguladi.

Baskan Nuri Albayrak?in görüsleri dogrultusunda baskanlari tek tek aradiklarini kaydeden Kafkas, ??Ligin ikinci yarisina iyi bir baslangiç yapmak adina Kayserispor maçina büyük önem veriyor, degerli baskanlarimizi yanimizda görmek istiyoruz?? dedi.
    17.01.2006 15:50:00

Iste olay budur.Birakin Trabzonspora Siyasetin bulastigini Sunun bunun oldugu gereksiz tartismalari Trabzonsporda en büyük sorun Birlik olunamamasi Baris ortaminin saglanamamsi.Bence Bu adim Trabzonsporda barisin temellerinin atilmasi için en büyük adimlardan birisidir.Olmasi gereken tavirdir.

Bizler burda Trabzonsporlu oldugumuz için variz.TRABZONSPOR un maçlarina giderken,Gerede kamplsarina giderken,ne için gittik Trabzonsporlu oldugumuz için hangimiz hangimize sen hangi partisdensin diyerek gittik.Bir otobüse 30 kisi bindik,50 kisi bindik 50 tane farkli görüsten insan,ama Tek görüs TRABZONSPOR bunun için bir araya geldik.

Trabzonspor da bana göre en büyük sorun kendi aramizda yaptigimiz hos olmayan kavgalardir.Bunda hepimizin hatalari vardir.Gelin Yönetimin Yaptigi Harekete bizde destek olalim Birlik olalim.

Yönetim basarili oldugunda yaninda,Basarisiz oldugunda Trabzonspora zarar verdiginde karsisinda dikilelim.Gücümüzü birlestirelim.

Yönetimin attigi bu dev adima bizde destek olalim.Kavgalardan degil Birlikten kuvvet dogar.Tek hedefimiz Olsun burda Trabzonspor olsun.

GELIN CANLAR BIR OLALIM

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

açikçasi Cafer okudugum bir kaç yazini begenmemistim ama Trabzonsporluluguna lafim yok.. Burdaki düsüncen de gerçekten yapici. Tebrik ederim seni. Trabzonsporun bizde baska kimsesi yok. Bu mantikta herkes düsüncelerini söyleyip hosgörü çerçevesinden çikmazsak Trabzonspor kazanir. Sevgiler....

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Yönetim kurulumuz tüm eski baskanlarimizi özel uçakla gidilecek Kayseri deplasmanina davet etme karari aldi. Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, konuyla ilgili Medya Merkezimize yaptigi açiklamada, birlik beraberlik sloganiyla göreve gelen yönetim kurulunun ilk deplasmaninda camianin bütünlügü adina eski baskanlari yaninda görmek istedigini vurguladi.

Baskan Nuri Albayrak?in görüsleri dogrultusunda baskanlari tek tek aradiklarini kaydeden Kafkas, ??Ligin ikinci yarisina iyi bir baslangiç yapmak adina Kayserispor maçina büyük önem veriyor, degerli baskanlarimizi yanimizda görmek istiyoruz?? dedi.

Iste olay budur.Birakin Trabzonspora Siyasetin bulastigini Sunun bunun oldugu gereksiz tartismalari Trabzonsporda en büyük sorun Birlik olunamamasi Baris ortaminin saglanamamsi.Bence Bu adim Trabzonsporda barisin temellerinin atilmasi için en büyük adimlardan birisidir.Olmasi gereken tavirdir.

Bizler burda Trabzonsporlu oldugumuz için variz.TRABZONSPOR un maçlarina giderken,Gerede kamplsarina giderken,ne için gittik Trabzonsporlu oldugumuz için hangimiz hangimize sen hangi partisdensin diyerek gittik.Bir otobüse 30 kisi bindik,50 kisi bindik 50 tane farkli görüsten insan,ama Tek görüs TRABZONSPOR bunun için bir araya geldik.

Trabzonspor da bana göre en büyük sorun kendi aramizda yaptigimiz hos olmayan kavgalardir.Bunda hepimizin hatalari vardir.Gelin Yönetimin Yaptigi Harekete bizde destek olalim Birlik olalim.

Yönetim basarili oldugunda yaninda,Basarisiz oldugunda Trabzonspora zarar verdiginde karsisinda dikilelim.Gücümüzü birlestirelim.

Yönetimin attigi bu dev adima bizde destek olalim.Kavgalardan degil Birlikten kuvvet dogar.Tek hedefimiz Olsun burda Trabzonspor olsun.

GELIN CANLAR BIR OLALIM

haklisin,temennilerine ve çagrina yürekten katiliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eski baskanlarin kayseri macina cagrilmasi cok dogruda, acaba Haluk Ulusoyun desteklenmesi dogrumu acaba? Onun zamaninda Gs-Ts macini Yöneten Mutlu Celik vardi o mactan sonra adi tetikci hakeme cikti. Sirf Trabzonlu oldugu icinmi destekleniyor anlayamadim?

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Çok garip bir sekilde bölündük. Yani bizler, taraftarlar. BMN bile ayni. Maalesef ALBAYRAK isminin ERDOGAN'la anilmasi siyasetin seçimlerle anilmasigarip bir durumun içine soktu bizleri. Hala bi kismimiz ALBAYRAK ismine karsi çikarken bi kismimizda ihtiyatla yaklasiyor, dier bi kismimizda destek veriyor. Açikçasi her ne kadar ALBAYRAK'in gelmesini isteyen biri olsamda hala ihtiyatla yaklasanlardan oldugumu söylemeliyim.

Bence, ortam hiç olmadii kadar bozuk, hiç olmadii kadar çetrefilli bir ortam. Hepimiz çok ii biliyoruz ki biz hep birlik beraberlik olamamaktan kaybediyoruz. CAFER52'nin de dedii gibi yönetim bi hata yaptiinda karsisina ilk bizler çikariz. Ama su kurtlar sofrasi ortamda yapmamiz gereken baskan ve yönetimimizin arkasinda durmak, birlik beraber ortamini olusturmak, destek olmak. Bizim siteye indirgersek ; tartismaksa tartismak ama saygi çerçevesinde olmali. Bazen is resmen inada binip gelin kaynana programlarinda ki gibi oh oh çatla patla üslubuna kadar iniyor ki hem bu zitlasma yaratiyor hemde birlik beraberlik ortaminin köküne dinamit koyuyor, gücümüzü zayiflatiyor. Elbette her birimizin belli basli fikirleri var yönetimimiz hakkinda ama asil olan gerçek Trabzonspor'dur vede biz bu gerçegin etrafinda kenetlenmek zorundayiz. Yoksa kaybeden onlar olmayacak!...Edited by: Gölge Oyunu

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cafer Trabzonspor camiasinin kanayan yarasina parmak basmissin. Söyledigin birlik beraberlik özellikle yöneticiler seviyesinde çözülebilse Trabzonsporun önünde hiç kimse duramaz. Trabzonsporun önündeki en büyük engel Trabzonspor camiasi içerisinde bulunan muhalefettir. Bunlarin hepsinin bir araya gelmesi, küskünlüklerin, zitlasmalarin son bulmasi bu camianin en büyük dilegi olmakla beraber maalesef sadece bir ütopyadir. Bundan öteye de gidemez.

Ama biz taraftarlar olarak, en azindan BMN camiasi olarak bu birlikteligi saglayabiliriz. Hiç kimse de bu birlikteligi küçümseyemez. Çünkü ben biliyorum ki yarin Trabzonsporumun yönetici kadrosuna bugün burada bu klavyelerin tuslarina dokunan arkadaslarim gelecek.O halde bizler birçok zorlugun üstesinden gelebiliriz. Yarin saglanacak olan güçlü bir camianin temellerini simdiden buradan atabilir bu gücü gelecek nesillere asilayabiliriz. Trabzonsporun olmazsa olmazi budur....

O halde yapilmasi gereken önce Trabzonsporun bilinçli taraftar altyapisini kendi içimizde olusturarak bunu yarinlarda dalga dalga tüm camiaya yaymaktir. Hem yönetimiyle hem taraftariyla bu bilince sahip olan bir camia yaratmak bugün bir ütopyaysa bunu gerçege dönüstürecek güç burada mevcuttur. Yeter ki biz gönülden bu ise soyunalim. Birbirimizin art niyetsiz olduguna, ortak paydamizin , sevdamizin sadece Trabzonspor olduguna inanalim. Siyasetten, kisisel hirslardan, ben bilirimcilikten, ukalaliktan arinalim...

Hadi o zaman daha ne duruyoruz??? Güçlü Trabzonspor için hep beraber yeniden baslayalim. Tertemiz bir sayfa açalim ve dalga dalga tüm camiaya yayilalim... Isimizin çok çok zor oldugunu unutmayalim ama asla da umutsuzluga kapilmayalim...

Nereden
    Almanya

Gölge oyunu yazdiklarina aynen katiliyorum. Pravo.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yönetim çok güzel düsünmüs Trabzondaki ilk maçada herkes davet edilmeli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel bi karar bencede...

bu kadar güzel bir karara baskanlarin da katilmasi gerekior...

burunlari havaya kalkmasin!

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

fotomac da yazilanlara degil yönetimimize güvenmeliyiz.

birbirimize güvenmeliyiz.

birlik icin.

basari icin.

sampiyonluk icin.Edited by: sanatik

Nereden
    Almanya

Yeni bir FIKRA,inanmayan Temele sorsun
    Temel bi sekilde ISKOCYAYA gurbete cikar, kisa zamanda dil sorununu cözmesine ragmen bir türlü is bulamaz.Kahvelere takilmaya baslar, bakakarki kahvede insanlar kendi aralarinda iddaya girerler ve büyük para döner ortata.Kisa zamanda zengin olur, bir gün yanina birisi gelir, temele derki ben maliyeden geliyorum,devamli seni takip ediyorum lüks bir yasandin var fakat bir dolar tahi maliyeye vermiyorsun nasil oluyor bu is?
    Temel derki ben idaay giriyorum ve devamli kazanirim, idaaya girerler Temel derki ben sag gözümü dislerimin arasina alirim,sag gözü takma oldugu icin cikarip agzina koyar gözünü.Cikarlar bir üst memura onada temel derki simdi ise sol gözümü alirim dislerimin arasin, memur düsünürki sag gözü takma soluda takma ise nasil görür bu adam ve idaaya girerlr,
    bu sefer Temel takma olan dislerinin arasina sol gözünü alir,ve oradaki memurlari alip müdüre cikarlar,müdüre derlerki her idaayi bu adam kazaniyor böyle zengin olmus.Fakat müdür inanmaz onunlada idaaya girerler: Temel derki sen koltuga yan oturuyorsun senin poponda yara var,hayir der müdür yara falan yok popomda,tamam der bakalim yoksa yarani vereyim, siyirir pantolonu bakarlar yara yok,ve Temel diger memurlardan paralari toplar bir kismini ona verir digerini cebe atar,Temel müdüre derki senin poponu bu memurlara gösterecegim diye idaaya girdim, gördügün gibide yine ben kazandim cünkü ben hep kazanirim.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir düsünce,tebrik etmek lazim..Benzerini Atay Aktug da yapmisti sezon açilisinda,o tüm eski baskanlarla birliktetüm eski yöneticileri de sahaya davet etmis ve tribünleri toplu halde selamlamislardi..Belki su anki yönetim de oradan esinlenmis olabilir.. Her ne sekilde olursa olsun güzel bir düsünce..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Genel olarak taraftarimizin öyle ayri gayri bir durumu söz konusu degil forumda belli basli bir kaç arkadas heycan yapiyor sadece...

Trabzonspor yeni hedeflere yelken açmistir bu heycan ve inanç insallah gün geçtikçe takimdan soguyan küsen ve ya beklentisi olmayan bütün taraftarimizi saracaktir. Bu yönetim camiamizin uzun süredir agzina almaya korktugu seyleri hedef olarak göstermistir. Her Trabzonspor'lunun boynunun borcudur bu yönetime destek vermek... Trabzonspor'un artik zincirlerini kirip bu esarete son vermesi gerekiyor.

Önümüzdeki sezon Trabzonspor'un patlama yili olacaktir, bunun için bütün gücümüzle çalisip mutlu sona ulasmak zorundayiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

BMN kuruldugu günden beridir amaçlarindan biriside Elit bir taraftar grubu olusturmak.Küfürü önlemek saygin herkesin söz ettigi taraftar grubu,ama malesef Bunu saglayamadik saglayamiyoiruz.Bunda herkesin hatasi var herkes sapkasini önüne koysun düsünsün Trabzonspora ne verebilirim.Trabzonsporun basarili olmasi için ne yapabilirim.Tribünlerde nasilKendinden söz ettiren Elit tabaka bir taraftar grubu olusturabiliriz. Bunun hesabini yapmaliyiz.Disardan birisi bizim forumlari incelese baksa bize gülerler Hep kavga hep kavga,artik yeter ne zaman diyecegiz.

Birisi bir fikir söylüyor Ötekisi hemen karsi çikiyor hemen her Topicte kamplasmalar oluyor.Bunun önüne geçmek için Önerilerinizi buraya bekliyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

önce herkes siyasi gözlükle bakmayi birakip burada sadece Trabzonsporluluk ruhuyla hareket etmeli..

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı
    önce herkes siyasi gözlükle bakmayi birakip burada sadece Trabzonsporluluk ruhuyla hareket etmeli..

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yaw neyse...

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

yaw neyse...

kafam karisti simdi [img]uploads/coach/2006-01-18_112600_iiimmm.gif[/img]zisinoli biraz önce bi seyler yaziyordu burda kayboldu simdi anlamadim valla ??

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cafer abi bizim tek sorunumuz bmn olarak bol topic açip bol bol alakasiz seylerle bir birimize saldirmak!! tek kelimeyle fikirlere düsünçelere hazimsizlik yapmak.... herkesin kendisi gibi düsünmesini istemek gibi bir durum söz konusu...halbuki benim sana karsi olan saygim ve sevgim hep beraber gittigimiz gerede kampinda seni tanidiktan sonra basladi.... onun için bizim yani bmn ailesinin devamli olarak organizasyonlar yapmasi daha çok insanlarin birbirleriyle tanimasi ve kaynasmasina olanak saglamasi gerekir... inaninin samimiyetimle söylüyorumbizim organizasyonlarimiz çokyetersiz nerdeyse hiç bir sey yapmiyoruz!!! site yönetiçisi arkadaslar herhalde bizim potansiyelimizden haberleri yok!!!!onun için tekrar söylüyorum birlik ve beraberlik için insanlarin birbirini tanimasi kaynasmasi dost ve arkadas olmalari gerekiyor...saygi ve sevgilerimle..

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

yaw neyse...

kafam karisti simdi [img]uploads/coach/2006-01-18_112600_iiimmm.gif[/img]zisinoli biraz önce bi seyler yaziyordu burda kayboldu simdi anlamadim valla ??

Darlandim yazdim ama ortami bozmak istemedim anlayacagin.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı
    cafer abi bizim tek sorunumuz bmn olarak bol topic açip bol bol alakasiz seylerle bir birimize saldirmak!! tek kelimeyle fikirlere düsünçelere hazimsizlik yapmak.... herkesin kendisi gibi düsünmesini istemek gibi bir durum söz konusu...halbuki benim sana karsi olan saygim ve sevgim hep beraber gittigimiz gerede kampinda seni tanidiktan sonra basladi.... onun için bizim yani bmn ailesinin devamli olarak organizasyonlar yapmasi daha çok insanlarin birbirleriyle tanimasi ve kaynasmasina olanak saglamasi gerekir... inaninin samimiyetimle söylüyorumbizim organizasyonlarimiz çokyetersiz nerdeyse hiç bir sey yapmiyoruz!!! site yönetiçisi arkadaslar herhalde bizim potansiyelimizden haberleri yok!!!!onun için tekrar söylüyorum birlik ve beraberlik için insanlarin birbirini tanimasi kaynasmasi dost ve arkadas olmalari gerekiyor...saygi ve sevgilerimle..

Birbirimize saldirmaktan Orgazniasyon yapmaya firsat bulamiyoruzki.Eskiden 15 günde bir hali saha maçi yapardik.Simdi hergün birbirmizle maç yapiyoruz.Trabzonsporlulugumuzu biraktik birbirmizin siyasi görüsü ile ugrasmaya basladik.Siyasi görüsümüzü bir kenara atip Bu sitenin Trabzonsporla ilgili oldugunu hatirladigimiz gün sorun kalmayacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

GELIN CANLAR BIR OLALIM

haklisin,temennilerine ve çagrina yürekten katiliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

benda benda [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

artik futbolda siyasetin suyu çikti kimse futbol konusur olmadi bu bizim ülkemizde yeni olan bisey degilki ama bu hükümet döneminde bu olaylar patlak vermeye basladi takimlar artik futbol oynamaktan çok masa basinda isi bitirmek için ugrasiyo ama biz ülke olarak bunun faturasini avrupada ödüyoruz takimlarimiz siradan kasaba takimlarina daha ilk turda eleniyo artik türk takimlari avrupada çantada keklik oldubiz trabzon seyircisi olarak takimimizi asla yanliz birakmayiz ve her zaman destekleriz biz iyi gün taraftari degiliz yillardir yasadigimiz üzüntülere bir türlü gelmeyen sampiyonluga ragmen yinede basimiz dik gezmisizdir burada ne kadar tartismalar olsada trabzonspor taraftari ne dava arkadasini nede takimini asla yari yolda birakmaz...

ei düsünmüsler.. güzel fikir.. birlik olmak lazim bu düzenle basa çikabilmek için...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)