Sayfa 3 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 708 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Futbolcularımız Nerede?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çetin bir ara gaziantepsporda oynamisti,geçen yil da diyarbakirspordaydi.yilmaz vural yüzünden Shota ile Archil'i gönderip çetin ile erdali almistik...seyit cem geçen sene istanbul büyüksehir belediyespordaydi.
    çetin eskişehirsporda, osman uşaksporda , ey gidi osman eyyy..

karayamayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı lovehakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hami mandirali u 17 de antranörlük yapiyo belirteyim
    Bundan 6 ay önce milli takımın maçı için Atina'ya geldi, gittik seyrettik biz de. Kısa bir merhabalaşmamız da oldu.

Sefir Hami'yi lafa tuttu maç başlayana kadar, sonra da konuşma fırsatım olmadı.

Gayet mutlu ve huzurlu görünüyordu.

Bu arada maçı da 3-0 kaybettik.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hans somers utrecht te hollanda da oynuyor.ve kendi web sitesinde hala Trabzonspor formalı resmi var. biz çabuk unuttuk o bizi unutmamış.

http://www.hanssomers.be/home.htm

Görkem Şişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

helal olsun sommerse

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sommers harbi delikanlı adamdı ama iyi topçu değildi. elinden geleni yapıyodu ama aşırı yavaştı...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vefakarmış hakkaten.
    bizden fenevbahçeye giden ogün temizkanoğlu nuda hatırlayalım. gidergitmez sitesi olmuştu. fener formalı felan resimler. doğuştanda fenerliydi!! öyle söylerdi. utan ogün utan.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ankara

sommers 2003 2004 de şampiyonluğa oynarken sakatlanmıştı ve ülkesine gitmeyerek şampiyonluk mücadelesini takip edebilmek için Trabzonda kalmıştı. ya işte ne adamları harcadık biz

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eski Turgut Ucar ( sari Turgut) simdi Karsiyaka Teknik Direktörü
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Almanya

Alıntı Berat Bulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Romashcenko nerede? bi ara Azerbaycan'da diye duymustum ama ne kadar dogru bilmiyorum..

Romaschenko Moskova takimlarinda izledim bu sezon Fatihe karsida oynadi sanirim. Ya Fc ya Spartak ya Lokomotiv Moskova.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Ankara

bernd thijs şu anda borussia moenschengladbach da oynuyor. fakat takım kümede kalmaya oynuyor

Nereden
    Ankara

kevin campbell da ingiltere de cardiff de oynuyor yaş 36 olmuş hala oynuyo adam
    vugrineç şu anda dinamo zagreb kardounda gözüküyor yaş 31
    Konu bordoylamavi tarafından (13.12.2006 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir.

aytex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Eski futbolcuları görmek

Sevgili arkadaşlar;

Efsane takım futbolcularının İstanbul Erenköy'de dernekleri var. Genelde orada toplanıyorlar... Ali Kemal Denizci de, Hüseyin Tok da, Necati Özçağlayan ve diğerleri de orada..

Asıl efsane onlar arkadaşlar... O şampiyonluklar sayesinde bugünkü Trabzonspor var, BMN'nin kuruluşuna bile etkisi var.

Güngör Şahinkaya Milli takımlarda çalışıyor... Beylerbeyi'ndeki federasyon ofisinde...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Safakno61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Romaschenko Moskova takimlarinda izledim bu sezon Fatihe karsida oynadi sanirim. Ya Fc ya Spartak ya Lokomotiv Moskova.
    evet suan dinamo moskovada oynuyo

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sommers harbi delikanlı adamdı ama iyi topçu değildi. elinden geleni yapıyodu ama aşırı yavaştı...

ayene öyle çok iyi bir insandı.......goler de atardı yaaaaa

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çetin bir ara gaziantepsporda oynamisti,geçen yil da diyarbakirspordaydi.yilmaz vural yüzünden Shota ile Archil'i gönderip çetin ile erdali almistik...seyit cem geçen sene istanbul büyüksehir belediyespordaydi.
    yaa seyit cem ünsal bize gelmeden önce barcelona ile idmanlara çıkmıştı..hatta hazırlık maçında gol bile atmıştı yanlış değilsem.....sonra sakatlandıda adam bitti

Nereden
    Almanya

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kevin campbell da ingiltere de cardiff de oynuyor yaş 36 olmuş hala oynuyo adam
    vugrineç şu anda dinamo zagreb kardounda gözüküyor yaş 31
    superkev mis lakabi maziden beri

Tolunay Ümit Millilerde yardimci antrenör olsa gerek

ve Archil bu bilgileri buldum ama... bunlar cok kardesti büyük abileri Revaz vardi Kölnde- kirmizi kafa -oynayan bu bilgileri belki karistirmis olabilirler
    youth-1993 Dinamo Tbilisi
    1993–1997 Trabzonspor
    1997–2000 NAC Breda
    2000–2003 1. FC Köln
    2003–2004 Dinamo Tbilisi
    2004-2005 Lokomotivi Tbilisi
    Konu 6Şafak Aydın1 tarafından (20.12.2006 Saat 03:26 ) değiştirilmiştir.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bizden giden da silva nerede bileniniz varmı_? elazıga gitmişti cok yeteneklidi bence

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı MuratDinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa seyit cem ünsal bize gelmeden önce barcelona ile idmanlara çıkmıştı..hatta hazırlık maçında gol bile atmıştı yanlış değilsem.....sonra sakatlandıda adam bitti
    o adama sırf barcelonada idmana çıktı diye 1 milyon dolar mı ne vermiştik. yediğimiz en büyük kazıklardan birisidir...
    Konu h@msi61 tarafından (03.06.2008 Saat 03:31 ) değiştirilmiştir.

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

kaan bu seyit cem hani belim ağrıyo belim ağrıyo diye tutturmuştu. doktor kontrolünde bi bacağı diğerinden kısa olduğu için beli ağrıyo çıkmıştı. Bizde dünyata topal olan topçuya sahip tek takım olmuştuk.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

kutoz
    Ziyaretçi

Kemal Serdar,

Akçaabat'ta köyüne yerleşti... Ve en son bir demecini okumuştum Karadeniz'de gözlerim dolmuştu...

BMN/Trabzon, ona bir ziyaret düzenlemeli ve taraftarın Kaptanı unutmadığını göstermeli... Onlar bizim değerlerimiz...

aytex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ahh BMN! Ne duruyorsun, hafiza tazelesene...

Kutoz arkadaşımız Kemal Serdar ziyaretini yazdı. Sağolsun...

BMN, sabah kahvaltılarında, maçlarda, halı sahalarda buluşuyor. Daha başka ortamlarda başka amaçlarla da buluşuyor. Bu tür buluşmaların kendi içinizde bir anlamı mutlaka vardır.

Yalnız;

Eski futbolcularımız ne yapıyor diye topic aciliyor. Yaa o bizde mi oynamisti diye unuttugumuz kisilerle karsilasiyoruz. Yahu arkadaşlar, Ömer Rıza'lar Musamba'lar, Keçeli'ler için on-on beş sayfa konustugumuz ortamda daha Ali Kemal'lerin, Necati Özçağlayanların, Turgay Semercioğlu'nun, Tuzsun Deli Bekir'in, Tuncay Soyak'in, Çayci Ahmet'in, Hüseyin Tok'un, NEcmi Perekli'nin, ve Özyazıcı'nın, adlarinin dah gecmemesi ne gariptir ve ne huzun verici durumdur.

Trabzon adi varsa onlar sayesinde var... Trabzonlu'yum diyen herkesin o insanlara borcu var. Trabzonsporlu'yum diyen herkesin de...

Yav aklima gelenleri saydim ama benim de bilmedigim Trabzon'da sporun, futbolun gelismesinin temellerini atan yuzlerce insan var. Elimizden geldigince dergide o insanlari taraftara tanittik. Bizimkisi hafiza tazeleme politikasiydi. Bilerek yapiyorduk... Hayri Gur var Trabzon'da.. yasi 100'e dayandi. Avni Aker varsa onun emegi cok fazla. Giritli Beden egitimi ogretmeni ve TRabzon'da yasiyor... TRabzon BMN... Gidin ona. anlatin kendinizi. Bayrak bizde deyin...

Ahmet Suat Ozyacızı; bu forumda adi neden Tomas Jun kadar gecmez. Sarisin ve genc olmadigi icin mi? Sizin ona ziyaretiniz onu da cesaretlendirir, camiayı da... Bu yastan sonra esofmanlari giyecek hali yok...

İstanbul BMN; yahu Erenkoy'deki dernekte tum efsaneler... Eski demek istemiyorum onlara... Eskinin negatif algilamasi var... BMN İstanbul Trabzonspor'un efsane kadrosuyla kahvaltida bulustu... İnanin anlatacaklariyla kafayi yiyeceksiniz... 1980 ve yukari dogumlular nereden bilecek şampiyonluk oykulerini. yok ki belgesi kaydi kuydu.. şampiyon olduk işte babam oyle diyor...

Bir Trabzonspor- Fenerbahçe maçında Fenerli Cemil turan'in Huseyin Tok'a maç 3-0 oldktan sonra ne dedigini ona sorup ogrenin... Rıdvan Dilmen bosuna mi diyor korner atinca gol atmis gibi sevinirdik...

BMN nesli Trabzonspor icin sanstir. Ama arkadaslar, efsaneler ölüp gidecek ve sonra topic acacaksiniz... ve hic farkiniz kalmayacak o digerlerinden...
    TRabzonspor'u kuran kuruculardan hayatta kalanlar da az... Hayatta olanlar Trabzon'da yasiyor. Gidin dogum sancilarini dinleyin...Nasil dogdu bu renkler, bu kulüp... Hala daha hamsinin gözleri denizin mavisi diye renklerin dogdugunu anlatanlar var...

Ben yaptim arkadaslar... Siz de yapin... Tarihinizi Rıdvan Dilmen'den dinlemeyin, Deli Bekir'den dinleyin...

Onlar sayesinde Trabzonspor adini gururla ve de yuksek sesle soyledigimiz bu insanlara da, bir mesaj verin. Cunku onlar unutulmuslugun, kenarda olmanin garip huznunu yasiyorlar bilesiniz...

Nereden
    Ankara

Alıntı aytex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kutoz arkadaşımız Kemal Serdar ziyaretini yazdı. Sağolsun...

BMN, sabah kahvaltılarında, maçlarda, halı sahalarda buluşuyor. Daha başka ortamlarda başka amaçlarla da buluşuyor. Bu tür buluşmaların kendi içinizde bir anlamı mutlaka vardır.

Yalnız;

Eski futbolcularımız ne yapıyor diye topic aciliyor. Yaa o bizde mi oynamisti diye unuttugumuz kisilerle karsilasiyoruz. Yahu arkadaşlar, Ömer Rıza'lar Musamba'lar, Keçeli'ler için on-on beş sayfa konustugumuz ortamda daha Ali Kemal'lerin, Necati Özçağlayanların, Turgay Semercioğlu'nun, Tuzsun Deli Bekir'in, Tuncay Soyak'in, Çayci Ahmet'in, Hüseyin Tok'un, NEcmi Perekli'nin, ve Özyazıcı'nın, adlarinin dah gecmemesi ne gariptir ve ne huzun verici durumdur.

Trabzon adi varsa onlar sayesinde var... Trabzonlu'yum diyen herkesin o insanlara borcu var. Trabzonsporlu'yum diyen herkesin de...

Yav aklima gelenleri saydim ama benim de bilmedigim Trabzon'da sporun, futbolun gelismesinin temellerini atan yuzlerce insan var. Elimizden geldigince dergide o insanlari taraftara tanittik. Bizimkisi hafiza tazeleme politikasiydi. Bilerek yapiyorduk... Hayri Gur var Trabzon'da.. yasi 100'e dayandi. Avni Aker varsa onun emegi cok fazla. Giritli Beden egitimi ogretmeni ve TRabzon'da yasiyor... TRabzon BMN... Gidin ona. anlatin kendinizi. Bayrak bizde deyin...

Ahmet Suat Ozyacızı; bu forumda adi neden Tomas Jun kadar gecmez. Sarisin ve genc olmadigi icin mi? Sizin ona ziyaretiniz onu da cesaretlendirir, camiayı da... Bu yastan sonra esofmanlari giyecek hali yok...

İstanbul BMN; yahu Erenkoy'deki dernekte tum efsaneler... Eski demek istemiyorum onlara... Eskinin negatif algilamasi var... BMN İstanbul Trabzonspor'un efsane kadrosuyla kahvaltida bulustu... İnanin anlatacaklariyla kafayi yiyeceksiniz... 1980 ve yukari dogumlular nereden bilecek şampiyonluk oykulerini. yok ki belgesi kaydi kuydu.. şampiyon olduk işte babam oyle diyor...

Bir Trabzonspor- Fenerbahçe maçında Fenerli Cemil turan'in Huseyin Tok'a maç 3-0 oldktan sonra ne dedigini ona sorup ogrenin... Rıdvan Dilmen bosuna mi diyor korner atinca gol atmis gibi sevinirdik...

BMN nesli Trabzonspor icin sanstir. Ama arkadaslar, efsaneler ölüp gidecek ve sonra topic acacaksiniz... ve hic farkiniz kalmayacak o digerlerinden...
    TRabzonspor'u kuran kuruculardan hayatta kalanlar da az... Hayatta olanlar Trabzon'da yasiyor. Gidin dogum sancilarini dinleyin...Nasil dogdu bu renkler, bu kulüp... Hala daha hamsinin gözleri denizin mavisi diye renklerin dogdugunu anlatanlar var...

Ben yaptim arkadaslar... Siz de yapin... Tarihinizi Rıdvan Dilmen'den dinlemeyin, Deli Bekir'den dinleyin...

Onlar sayesinde Trabzonspor adini gururla ve de yuksek sesle soyledigimiz bu insanlara da, bir mesaj verin. Cunku onlar unutulmuslugun, kenarda olmanin garip huznunu yasiyorlar bilesiniz...
    çok güzel söylemişsiniz. ama bizim forumda bakıyorum ahmet suat özyazıcı açıklama yapıyor hemen yok eski kafaydı yok bu eski kafalar yüzünden bu hale geldik şeklinde yorumlar görüyorum. bunlar tabi hoş değil kimse o yıllardaki fedakarlıkları hatırlamıyor

Nereden
    Ankara

bir zamanlar bizde oynayan lars olsen şu anda fenerin kupada elediği danimarkanın randers takımının teknik direktörü

Nereden
    Almanya

eski kalecimiz Metin Mert gördügüm resim cok eski degilse Rizesporda kaleci antrenörlügü yapiyor
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Almanya

<SPAN>“Kocaelispor’un yabancısı değilim”

Bir zamanlar Kocaelispor ve Trabzonspor’da top oynayan eski milli futbolcumuz Soner Boz, şimdi Orhan Şerit’in yardımcılığını üstlendi. Fatih Uraz’ın Kocaelispor’da görevine son verilmesi sonrasında Kocaelispor’un ilk idmanına çıkan Soner Boz yaptığı açıklamada “Ben sadece antrenörlük için buraya gelmedim. Başarı için Kocaelispor’a geldim. Bundan sonra teknik heyet ile elbirliği yapıp, hedeflerimize ulaşmak için çalışacağız. İlk altı takım arasında yer almak ve Play-Off maçlarına kalmak istiyoruz” dedi.
    Konu 6Şafak Aydın1 tarafından (22.05.2007 Saat 05:56 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)