Sayfa 28 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 SonuncuSonuncu
Toplam 708 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Futbolcularımız Nerede?

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gözümüzün nuru Çin'in Chongqing Lifan takımına gitmiş.

"Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Emrah Akcagöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözümüzün nuru Çin'in Chongqing Lifan takımına gitmiş.

kariyerine cinden bile kovuldu yazdirmaliydi, onu da basaracaktir. guveniyorum bu konuda kendisine,

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sanırım bu şunuda göstermiştir birkez daha.türkiye çinden ve katardan bir önceki durak durumunda.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Maccabi Tel Aviv, sezon başında göreve getirilen Shota Arveladze ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.

Hocalık yapamıyor Şota, başka bir alana yönelse iyi olabilir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maccabi Tel Aviv, sezon başında göreve getirilen Shota Arveladze ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.

Mesela ts'de sportif direktorluk

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yakında lig tv'de maç yorumlamaya başlar.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Avrupa Diğer

Dil öğrenme konusunda çok yetenekli. Bence Çevirmen olsun.

Loading %61..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şota'nın sportif direktör olması konusunda ben de ciddi düşünüyorum. Hem futbolcu kalitesinden anlıyor hem de profesyonellik ve idarecilik üzerine çok ilerici bir bakış açısına sahip. Vizyonu geniş gerçekten...

Kasımpaşa'nın kullandığı muhteşem tesislerin mimarıdır. Antrenman sahasından, odalardaki vidaya kadar her ayrıntısıyla bire bir uğraşmıştır.

Ayrıca dünyada adı ve piyasası var. Karşı karşıya oturup kendi dilinden konuşamayacağı adam sayısı pek az...

Scouting sistemine de hakim. Bence yarın gelsin başlasın.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (05.01.2017 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şota'nın sportif direktör olması konusunda ben de ciddi düşünüyorum. Hem futbolcu kalitesinden anlıyor hem de profesyonellik ve idarecilik üzerine çok ilerici bir bakış açısına sahip. Vizyonu geniş gerçekten...

Kasımpaşa'nın kullandığı muhteşem tesislerin mimarıdır. Antrenman sahasından, odalardaki vidaya kadar her ayrıntısıyla bire bir uğraşmıştır.

Ayrıca dünyada adı ve piyasası var. Karşı karşıya oturup kendi dilinden konuşamayacağı adam sayısı pek az...

Katiliyorum, hatta Max Eberl Borussia MG icin ne ise Shota bizim icin o olabilir..

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

USA 1. Ligi'nde geçen sezon ligi ikinci olarak bitiren Brishna karşısında fırtına gibi esen Malatyaspor USA, güçlü rakibi karsısında farklı galip gelerek lige iddialı bir giriş yaptı.
    MAÇI 1200 KİŞİ İZLEDİ
    Yaklaşık bin 200 seyircinin izlediği karşılaşmada Malatyaspor 6, 22, 53 ve 58. dakikalarda Engin Baytar, 33. dakikada Can Aydogan, 42. dakikada Muhammet Yesilyurt ve 82. dakikada ise rakip savunma oyuncusunun kendi kalesine attığı gollerle maçı 7-0 kazandı.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

o yönde benimde umudum var yapabilir bence şota denenmelide her şeyden önce pozitif bir yanı var adamın
    sadece aşk bizimkisi

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o yönde benimde umudum var yapabilir bence şota denenmelide her şeyden önce pozitif bir yanı var adamın
    Yaz başında, Hoca yeni takımının başına gitmeden iki gün önce evinde görüşme şansımız oldu. Bizzat kendisine söyledim "Hocam, sportif direktörlük düşünmez misiniz? Portföyünüz bence çok uygun." diye... "Zaten yaptım ben o işi..." dedi. Ama Türkiye'de o işin yapılabileceğini düşünmediğini, yapının uygun olmadığını da belirtti. İkna edilse, çok faydalı işler yapar bence.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

katilmiyorum

onur ile olan krizde takindigi durus kriz yönetiminde ne kadar kötü oldugunu gösterdi
    bence uzak dursun uzun bir süre
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Samsun

Yaz başında, Hoca yeni takımının başına gitmeden iki gün önce evinde görüşme şansımız oldu. Bizzat kendisine söyledim "Hocam, sportif direktörlük düşünmez misiniz? Portföyünüz bence çok uygun." diye... "Zaten yaptım ben o işi..." dedi. Ama Türkiye'de o işin yapılabileceğini düşünmediğini, yapının uygun olmadığını da belirtti. İkna edilse, çok faydalı işler yapar bence.
    oda haklı Türkiye'deki yapı belirli kurallara göre değil doğaçlama yada daha fazla güç sahibi olanın istediği gibi olduğu için sıkıntı.

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katilmiyorum

onur ile olan krizde takindigi durus kriz yönetiminde ne kadar kötü oldugunu gösterdi
    bence uzak dursun uzun bir süre
    o krizin kaynağı hurma'ydı ve iho ile beraber takındıkları bi tavırdı şota bi tercih yapmak zorunda kaldı ve onu oraya getirenleri tercih etti bunun için onu suçlamak yersiz zira bu ülkede işler böyle yürüyor
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Amasya

o krizin kaynağı hurma'ydı ve iho ile beraber takındıkları bi tavırdı şota bi tercih yapmak zorunda kaldı ve onu oraya getirenleri tercih etti bunun için onu suçlamak yersiz zira bu ülkede işler böyle yürüyor
    Trabzonspordan cikmis biri daha cesaretli olup düzene karsi haklinin yaninda olmayi bilmeliydi

bak onura, herseye ragmen 2011 i savunuyor, büyük bedeller ödetilmesine ragmen bir adim geri atmadi...

Ünal Karaman

Nereden
    Samsun

Trabzonspordan cikmis biri daha cesaretli olup düzene karsi haklinin yaninda olmayi bilmeliydi

bak onura, herseye ragmen 2011 i savunuyor, büyük bedeller ödetilmesine ragmen bir adim geri atmadi...
    yine uygun örnek değil onur'un durumu farklı, biri Trabzon'a karşı diğeri Trabzon'un içinde. onur şehre karşı işlenmiş bir cinayete kafa tutuyor bi çok Trabzon'lunun yapamadığını yapıyor zaten krizin kaynağıda oydu ama sen kendini şota'nın yerine koy efsane olduğun şehre hoca olarak geliyorsun istediğin bir fırsat bunu kaybetmemek için tercihin o yönde olabilirdi. o zaman kızmıştım şota'ya ama sakin kafayla onu suçlamıyorum şimdi.

dediğini yapabilirdi o zaman herif olurdu ama bu onun istemediği bir olaydı ve mecburen taraf olmak zorunda kaldı bence.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Amasya

yine uygun örnek değil onur'un durumu farklı, biri Trabzon'a karşı diğeri Trabzon'un içinde. onur şehre karşı işlenmiş bir cinayete kafa tutuyor bi çok Trabzon'lunun yapamadığını yapıyor zaten krizin kaynağıda oydu ama sen kendini şota'nın yerine koy efsane olduğun şehre hoca olarak geliyorsun istediğin bir fırsat bunu kaybetmemek için tercihin o yönde olabilirdi. o zaman kızmıştım şota'ya ama sakin kafayla onu suçlamıyorum şimdi.

dediğini yapabilirdi o zaman herif olurdu ama bu onun istemediği bir olaydı ve mecburen taraf olmak zorunda kaldı bence.
    kendinde diyorsun, menfati icin yanlis karari verdi

yani sportif direktör oldumuda menfatine karsi ama Trabzonspor icin dogru karari alamayacagini gösterir

Ünal Karaman

Nereden
    Samsun

kendinde diyorsun, menfati icin yanlis karari verdi

yani sportif direktör oldumuda menfatine karsi ama Trabzonspor icin dogru karari alamayacagini gösterir
    sen kendine göre yorumladın şimdi söylediğimi.

menfaat değil burda aslolan çok istediği bir görev için ödün vermek bu ayrımı yapmak zor olamasa gerek sen hayatında hiç böyle bir seçim yapmak zorunda kalmadın mı ? 6 milyarlık dünyada jon snow'dan en fazla 10 tane vardır.

ayrıca bu adamın görevi hocalıktı ve takıma yeni gelmişti onun rehavetide vardı biz birde kravat taksın diyoruz arasında fark var.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Amasya

sen kendine göre yorumladın şimdi söylediğimi.

menfaat değil burda aslolan çok istediği bir görev için ödün vermek bu ayrımı yapmak zor olamasa gerek sen hayatında hiç böyle bir seçim yapmak zorunda kalmadın mı ? 6 milyarlık dünyada jon snow'dan en fazla 10 tane vardır.

ayrıca bu adamın görevi hocalıktı ve takıma yeni gelmişti onun rehavetide vardı biz birde kravat taksın diyoruz arasında fark var.
    sonucta takindigi tavir menfatine degilmiydi

ben john snow lar aramiyorum

bana istanbulda 4 milyon kazanacakken ve milli takimin 1. kalecisi garantiyken Trabzonda 2 milyon kazanmayi secen onur yetiyor

bir kücük kizin ricasi icin Trabzonda bos kontrata imza atan ünal

bu takim deplasmana gitmesi icin haniminin bileziklerini satan dozerde yetiyor

bu gösteriyorki icimizde böyle kahramanlar her daim var, aegon targaryan gibilerine ihtiyacimiz yok

Ünal Karaman

Nereden
    Samsun

sonucta takindigi tavir menfatine degilmiydi

ben john snow lar aramiyorum

bana istanbulda 4 milyon kazanacakken ve milli takimin 1. kalecisi garantiyken Trabzonda 2 milyon kazanmayi secen onur yetiyor

bir kücük kizin ricasi icin Trabzonda bos kontrata imza atan ünal

bu takim deplasmana gitmesi icin haniminin bileziklerini satan dozerde yetiyor

bu gösteriyorki icimizde böyle kahramanlar her daim var, aegon targaryan gibilerine ihtiyacimiz yok
    bi çok şeyde hemfikiriz dozer cemil, ali kemal, ünal gibiler zaten bizi biz yapan azor ahai'de onlar.

ama örneklendirme yaparken çok genişe yayıyorsun populariteye kaçıyor ve düz zeminde bakıyorsun.

neyse o senin fikrindir sen o görevi yapamaz kıstasında başa onu koyarsın ben tek başına ölçü olmaz derim
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Amasya

bi çok şeyde hemfikiriz dozer cemil, ali kemal, ünal gibiler zaten bizi biz yapan azor ahai'de onlar.

ama örneklendirme yaparken çok genişe yayıyorsun populariteye kaçıyor ve düz zeminde bakıyorsun.

neyse o senin fikrindir sen o görevi yapamaz kıstasında başa onu koyarsın ben tek başına ölçü olmaz derim
    baska ne ölcü olabilir

bu adamin görev yaptigi dönem örnek degilse

sanki baska biyerde Trabzonspor seviyesinde calistida örnek teskil etti

son yillarda bu isde görev yapan kisiler özmenfatlerine karsi karar alabilmekle basarili oldular

bak zamaninin bayern sportif direktörü menfatine karsi nasil taraftara cikisiyor genel kurulda

bu görevin en büyük özelligi gerektiginde intihar edebilecek kalitede insan olabilmek

watzke götzeyi geri alacagi zaman öldürülmeylen tehdit edildi, götze bugün nerede

böyle agir kararlari alamayan adamlari sportif direktör yap sonra Türkiyede sportif direktörlük islemiyor
    her zorlikta menfatini sorgulayip karar veren kisileri göreve getirirsen tabi islemez

sotayi cok severim, hocamiz olmasini cokta istemisdim
    ama olduktan sonra gördüklerimden bir daha bu kapidan iceri girmesini istemiyorum

Ünal Karaman

Nereden
    Samsun

baska ne ölcü olabilir

bu adamin görev yaptigi dönem örnek degilse

sanki baska biyerde Trabzonspor seviyesinde calistida örnek teskil etti

son yillarda bu isde görev yapan kisiler özmenfatlerine karsi karar alabilmekle basarili oldular

bak zamaninin bayern sportif direktörü menfatine karsi nasil taraftara cikisiyor genel kurulda

bu görevin en büyük özelligi gerektiginde intihar edebilecek kalitede insan olabilmek

watzke götzeyi geri alacagi zaman öldürülmeylen tehdit edildi, götze bugün nerede

böyle agir kararlari alamayan adamlari sportif direktör yap sonra Türkiyede sportif direktörlük islemiyor
    her zorlikta menfatini sorgulayip karar veren kisileri göreve getirirsen tabi islemez

sotayi cok severim, hocamiz olmasini cokta istemisdim
    ama olduktan sonra gördüklerimden bir daha bu kapidan iceri girmesini istemiyorum
    örnek derken diğerleri ile kıyaslamandan bahsettim yani ünal'la, dozer cemil'le.

ikincisi almanya ile burayı aynı kefeye koyman 1 milyon kez hata ikisi arasında dünyalar kadar fark var bu karakter ölçütü olamaz zira ordaki toplumsal yapı ve sistemsel işleyiş ile burası arasında dünyalar var sen onu örnek veriyorsun al sana buda Türkiye'den örnek; Başbakan Yıldırım: "Evde maç seyrediyorum. Hanım 'Değiştir kanalı bunların arasında Türk oyuncu yok. başkasının maçından bize ne' diyor."

bu kafaya sen çıkmış bana almanya'dan örnek veriyorsun hocam sen zaten orda yaşıyorsun galiba oranın iklimi ile buranın arasında dünya fark var bunu ne ben anlatabilirm sana nede sen anlayabilirsin sadece yaşayarak tecrübe edebilirsin. ne zamandır iş arıyorum ve bu a.k yerinde torpilin yoksa düzgün bir işe giremiyorsun.

şota o konuda hata yaptı sen kendini onun yerine koy seni işe alan adama ikinci gün karşı koyar mıydın? almanya'da koyarsın belki sistem, değerler v.s seni sorunlar yaşasanda orda tutardı belki bilmiyorum ama burda kapının önüne konursun.

onur bu takımın herifidir kimsenin yapamadığını yaptı hepimizin sesi oldu dibine kadar sahip çıktık yine çıkarız onu yemeye çalışan hurma ve iho'ydu takımın içine edenler yani onlarda defolup gitti zaten.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Amasya

iste bunu yapamadigimiz icin basarili olamiyoruz

Ünal Karaman

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hasan Üçüncü...

Altyapıda yardımcı antrenörlük yapıyor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)