Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 134 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 134 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor ve siyaset

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Benim niyetim; burada insanlarin siyasi görüsleri dogrultusunda Trabzonsporu kullanmalarina ve TRabzonspora zarar vermelerine engel olmak

Yoksa kimsenin siyasi görüsü benim ilgi alanim degil.. ama konu TRabzonspor üzerinden hurafeler üreterek sirf siyaset olunca ister istemez rahatsiz oluyorum.. Temiz?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

demogojiyi de yaparmisiz,hayirli isler..kimsenin siyasi görüsü ilgilendirmez beni derken 2 post once söyledigi ''siyasi görüsünüz için trabzonsporu kullaniyorsunuz'' ayaklari da baya bir ilginç kaçmis.tutarli olsaniz keske...aslinda farkli cevap verilirdi sana ama gerek yok.bozmayalim sinirlerimizi..

not:imzan çok güzel gözüküyo

Nereden
    Trabzon

Söyledigimi sen anlamamissin

Evet kimsenin siyasi görüsüyle ilgilenmiyorum. Ama burada TRabzonspor üzerinden ucuz siyaset yapmanizi istemiyorum hepsi bu.. Bu nüansi anlamamak senin sorunun. Gerçi anlamak istememek çogu insanin marifet saydigi özellik günümüzdeEdited by: TheRapZoNe

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

son cümlene hayran kaldim..anlatmak istedigim seyi yazmissin.bak ilk ortak noktamizi bulduk çok sükür..

ama açik soyliyim yoruyorsun insani..neyse takil sen..siyaset trabzonspora bulasmadi-bulasmayacak diyorsan su dünyada bos yasiyorsun derim sana..dikkat et isim-parti vermiyorum,her parti her isim ayni derecede atkili bu konuda..ha son baskanlik seçiminde oncekilerden biraz daha fazla oldu onu anlatmaya çalisiyoruz.

Nereden
    Trabzon

Siyaset konusunda sana fazla bisey demiyorum çünkü ne demek istedigimi anlamak istememek gibi bir lüzumsuz inatta bulunuyorsun.. Senin takdirindir karismam..

Ama Bu dünyada bos yasama olayina gelince,onu ben degil sen ve senin gibi düsünenlerin daha iyi yorumlamasi lazim.. Bu konuda Imzama bakabilirsin [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu topicin sonu hayra gitmiyor herhalde... tabi konu derin mevzularda derin oluyor haliyle...

arkadaslar herkes birbirinin fikirlerine saygi gösterirse ve herkes fikrini karsisindakini incitmeden söylerse daha saglikli bir tartisma olacagi kesindir...

trabzonspor ile siyaset yanyana durmaz çünkü trabzonspor siyaset degildir siyasetter daha üstündür!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yarin bir gün maçlarda orda burda yüz yüze yan yana gelecez, geliyoruz da...yüz yüzebakamayacak hale gelecek sözler kullanmayalim...maelesef sanal alemde, klavye basinda çosuyoruz bazen..bu konuda biraz daha hassas olmaya çagiriyorum herkesi...ilk uyarim kendime tabi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya arkadaslar birakalim bunlari i bir aile içinde bile farkli siyasi görüsler mevcut iken koskoca camiada olmasi gayet normal...

bu yüzden biz sadece takimimzi destekleyelim.....

HEP DESTEK,TAM DESTEK....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir.fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />AMESPACE PREFIX = O />

» Basligin Trabzonspor camiasina ve/veya BMN üyelerinin bütünlügüne zarar verebilecegi öngörülmüstür.
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)