Sayfa 51 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2142 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ferhat Çökmüþ

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

KaLmaLý..!

Ferhat'a geLene kadar gidicek çok futboLcu var..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

FeRhAtC - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33

Alýntý kaka6191 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Samimi söylüyorum Trabzonsporun senin gibi taraftara ihtiyacý yok
    Adam 22 yaþýnda Bu sezon Trabzonsporun 28-29 maçýný canlý 3-4 ünü banttan izledim kaçýrdýðým 2 maç falan var.Ferhat oynadýðý maçlarda görevini yerine getirdi.
    Bana deki Ferhat þu topu kaybetti ve o top döndü gol oldu. Yada çok kötü bir pas verdi adam aldý golü attý. Böyle 1 gol yok. Ayrýca oynadýðý yer sað bekti ve bence özellikle sanýrým kasýmpaþa maçýydý tam hatýrlamýyorum Yattara ile oldukça iyi paslaþmýlardý. Ayrýca derinleme paslarý oldukça iyi. Orta alandaki oyuncularýmýzdan en iyi pas atan yine Ferhat...Evet olumsuz paslarý var ama düþünceleri aslýnda çok iyi yanlýz henüz tam olgunlaþmadýðý için isabetli pas atamýyor 2-3 sene içinde çok daha iyi olackatýr...
    1.5 sene evvel ilk geldiðinden beri forma þansý buluyordu ve TRT de Manisa maçý sonrasý Ömer Üründül. Ferhatý dikkatle takip ettiðini ülkemizde ön liberoda çok sýkýntý yaþandýðýný Ferhatýn geleceðinin çok parlak olacaðýný söylemiþti.

Ferhat Kesinlikle kalmalý...Yok þuraya pas atamayan buraya pas atamayan deyip dalga geçen,öyle baþtan salma konuþan Taraftarýn Takýma ne katkýsý olur...Önemli olan iyi analiz edip gerçek potansiyelleri bulmak. Ferhat 22 yaþýnda henüz ve önünde 10 senesi var 24-25 yaþýna gelince çok çok iyi bir oyuncu olacak.

Her mevkide oynayabilir o kadar yönlü bir oyuncuki...
    Koy stoppere oynar,sað bek oynar, ön libero oynar,orta sahanýn ortasýnda saðýnda oynar... sol bekte bile oynayabilir...Çok yönlü bir oyuncu..
    Desem Hasan gibi 26-27 yaþýnda tamam hocam bu adam en iyi dönemi bu yaþ oynasýn o da deðil adam henüz çok genç ve 25-26 da bu ligin gözdelerinden olabilir...
    Ayrýca bu adamý bütün milli takým hocalarý beðenip A2 milli takýmýna bile çaðýrýyorlar siz ön yargýlý Taraftarýmýz Ferhatý kaç maçta dikkatli izlediniz?
    Ben geçen sezon bu vasat kadroda Ferhat,Onura,Barýþ ý dikkatle izledim bu 3 oyuncununda ilerde Trabzonsporun geleceði parlak oyuncularý olacaðý gün gibi aþikar...
    diyecek bisi bulamiorum agzina ellerine saglik

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Kesinlikle kalmalý, þu aþamada yollarsak zaten büyük bir hata olur. Ýlerde a milliyede yükseleceðine inanýyorum tabiki kendisini geliþtirmeye devam ederse. Eminim þuan ferhatý kadrosunda görmek isteyen bir çok süper lig ekibi vardýr.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Adnan'ýn ismi gönderilecek listesinde yokken Ferhat'ýn gönderilmesi bana baya tuhaf geliyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Osman Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ya gülmekden kýrýldým yaya topa vuramayan futbolcuyu adnanla eþit göriyorlaroy oy tm daha biþe yazmýcam arada gülmek için girerim ferhat topcu ise hasaný biz boþuna kovmaya calýþýoz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý kaka6191 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Samimi söylüyorum Trabzonsporun senin gibi taraftara ihtiyacý yok
    Adam 22 yaþýnda Bu sezon Trabzonsporun 28-29 maçýný canlý 3-4 ünü banttan izledim kaçýrdýðým 2 maç falan var.Ferhat oynadýðý maçlarda görevini yerine getirdi.
    Bana deki Ferhat þu topu kaybetti ve o top döndü gol oldu. Yada çok kötü bir pas verdi adam aldý golü attý. Böyle 1 gol yok. Ayrýca oynadýðý yer sað bekti ve bence özellikle sanýrým kasýmpaþa maçýydý tam hatýrlamýyorum Yattara ile oldukça iyi paslaþmýlardý. Ayrýca derinleme paslarý oldukça iyi. Orta alandaki oyuncularýmýzdan en iyi pas atan yine Ferhat...Evet olumsuz paslarý var ama düþünceleri aslýnda çok iyi yanlýz henüz tam olgunlaþmadýðý için isabetli pas atamýyor 2-3 sene içinde çok daha iyi olackatýr...
    1.5 sene evvel ilk geldiðinden beri forma þansý buluyordu ve TRT de Manisa maçý sonrasý Ömer Üründül. Ferhatý dikkatle takip ettiðini ülkemizde ön liberoda çok sýkýntý yaþandýðýný Ferhatýn geleceðinin çok parlak olacaðýný söylemiþti.

Ferhat Kesinlikle kalmalý...Yok þuraya pas atamayan buraya pas atamayan deyip dalga geçen,öyle baþtan salma konuþan Taraftarýn Takýma ne katkýsý olur...Önemli olan iyi analiz edip gerçek potansiyelleri bulmak. Ferhat 22 yaþýnda henüz ve önünde 10 senesi var 24-25 yaþýna gelince çok çok iyi bir oyuncu olacak.

Her mevkide oynayabilir o kadar yönlü bir oyuncuki...
    Koy stoppere oynar,sað bek oynar, ön libero oynar,orta sahanýn ortasýnda saðýnda oynar... sol bekte bile oynayabilir...Çok yönlü bir oyuncu..
    Desem Hasan gibi 26-27 yaþýnda tamam hocam bu adam en iyi dönemi bu yaþ oynasýn o da deðil adam henüz çok genç ve 25-26 da bu ligin gözdelerinden olabilir...
    Ayrýca bu adamý bütün milli takým hocalarý beðenip A2 milli takýmýna bile çaðýrýyorlar siz ön yargýlý Taraftarýmýz Ferhatý kaç maçta dikkatli izlediniz?
    Ben geçen sezon bu vasat kadroda Ferhat,Onura,Barýþ ý dikkatle izledim bu 3 oyuncununda ilerde Trabzonsporun geleceði parlak oyuncularý olacaðý gün gibi aþikar...
    Ya bana barýþ de tamam ama bu ferhat topcumu ya ben ferhat mýþ ya ferhat kim ya
    kaç kere girebilmiþ 11 e ya býrak bu iþleri tmm trabzonspor hep bu yüzden gidio ztn ferhatýn kumaþý belli satýlýp kurtulmasý lazim ferhat hasan hüseyin tayfun serkan keçeli daha cok var gidecek bunlar gitmeli takimdan hiç birinin katkýsý yok olma dý da bir maclýk deðerlendirme yapip gelmeyin karþýma bu futbolcularýn kredisi bitti sizle dalga gecmiyordular benle geciyordular bu futbolcular yüzünden amatör futbolcularýn bizle iþi yok görüyoruz madem o kadar iyidler niye 6 bitirdik sivas olayýndan mý o sadece kýlýf adamlarýn elinde biþe yok hep 5 lig kadrosu bizim tkaým buraya geldiyse o formasýyla geldi bunu kimse inkar edemez gelmiþ millet ferhati savunuya ya ya adam da bi yenetek olsa ammen na adam da biþe yokki siz ne göriosunuz anlamýom tek bir top kaptýrmýþýmý dio ii de bir tane de almýþý doru düzgün anca adama yapýþýr adam iki harkekt tmm ferhat bu beceriksizin teki

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Alýntý LeLaXi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kaç kere girebilmiþ 11 e ya býrak bu iþleri tmm trabzonspor hep bu yüzden gidio ztn ferhatýn kumaþý belli satýlýp kurtulmasý lazim ferhat hasan hüseyin tayfun serkan keçeli daha cok var gidecek bunlar gitmeli takimdan hiç birinin katkýsý yok olma dý da bir maclýk deðerlendirme yapip gelmeyin karþýma bu futbolcularýn kredisi bitti sizle dalga gecmiyordular benle geciyordular bu futbolcular yüzünden amatör futbolcularýn bizle iþi yok görüyoruz madem o kadar iyidler niye 6 bitirdik sivas olayýndan mý o sadece kýlýf adamlarýn elinde biþe yok hep 5 lig kadrosu bizim tkaým buraya geldiyse o formasýyla geldi bunu kimse inkar edemez gelmiþ millet ferhati savunuya ya ya adam da bi yenetek olsa ammen na adam da biþe yokki siz ne göriosunuz anlamýom tek bir top kaptýrmýþýmý dio ii de bir tane de almýþý doru düzgün anca adama yapýþýr adam iki harkekt tmm ferhat bu beceriksizin teki
    Yukarýda ki yazýný hayretle okuduðumu belirtmeliyim. Fakat bu kadar hayrete düþmem Ferhat'a olan sevgimden dolayý deðil. Yazýndaki koyu olarak iþaretlediðim yerlerden dolayý. Arkadaþým senle dalga geçilmesinden dolayý gelip buraya bunlarý yazýyorsan kolayý var ; tut baþka takýmý baþýn rahat etsin. Onlar kazansýn sen de senle dalga geçenlerle dalga geç. Ama buraya gelip "Sizle deðil, benle dalga geçtiler" gibi çocukça bir bahane sunma.

Bir de bundan sonra karþýna gelirken kravat takarým. Bu seferlik kusuruma bakmayýn...
    FxY

tslover - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

3 senedir Trabzonda bi nane yiyememiþ adam için hala 3 sene sonra çok iyi olacak diyenler var ya .Allah'ým kafayý yememem için bana yardým et.

öle avatara ferhat resimleri koymakla ferhat iyi topçu olmuyor.bak bizim avatara o adam da gençti geldi 2 senede yapacaðýný yaptý para kazandýrdý gitti.bizim farkýmýz iþte bu sadece Trabzona yakýþan bir taraftar gibi büyük düþünüyoruz
    Konu tslover tarafýndan (25.05.2008 Saat 09:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Umut Bulut

BALKAN 06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ferhat bu takýmda kesinlikle kalmalý
    ilk 11 olmazda yedekte iyi bir alternatifimiz olur
    onu gönder bunu gönder hiç mi sakatlýk,hiç mi ceza,hiç mi formsuzluk yaþamayacak ilk 11 deki oyuncularýmýz

ayrýca Ferhat'ý savunurken Adnan'a sallamaya Adnan'ý savunurken Ferhat'a sallamaya gerek yok her biri ayrý ayrý þahsiyetler bunlar unutmayalým lütfen.

bana sorarsanýz bu takýmda yedek olarak(kendilerini aþar ilk 11'e girebilirlerse oda ayrý konu)Ferhat-Hasan-Adnan-M.Keçeli kesinlikle kalmalý

akýl var mantýk var yedeði olmayan bir takým nasýl rekabet edecek hem kendi içinde hem rakibe karþý ki bu 4 oyuncuda özveri ile görevlerini yerine getirebilecek olgunluk ve karakterde futbolcular.
    YAVUZ SULTAN SELÝM

tslover - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

zaten yedek olarak genç oyuncular alýnýyor ve alýnacak. o saydýklarýnýz senelerce denendi bitti devirleri geçti,papuçlarý dama atýldý (bana göre)
    Umut Bulut

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

dünyanýn en kötü topçularýndan biri olan Ferhat derhal gitsin Keço abisiyle. Bir arkadaþ demiþ ki ne zaman top kaybetti de gol yedik. ya Trabzon gibi takýmda bu mu konuþulur orta saha adamý için, ne zaman top kapmýþ, gol atmýþ, þut çekmiþ(Gs maçýnda çökti, hala gülüyorum), asist yapmýþ. Takýma ne katmýþ? derhal gitsin, ben onun yerinde olsam futbolu býrakýrým baþka iþlerle uðraþýrým. Bizden baþka tkaýmda ekmek yiyemez.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Onur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yukarýda ki yazýný hayretle okuduðumu belirtmeliyim. Fakat bu kadar hayrete düþmem Ferhat'a olan sevgimden dolayý deðil. Yazýndaki koyu olarak iþaretlediðim yerlerden dolayý. Arkadaþým senle dalga geçilmesinden dolayý gelip buraya bunlarý yazýyorsan kolayý var ; tut baþka takýmý baþýn rahat etsin. Onlar kazansýn sen de senle dalga geçenlerle dalga geç. Ama buraya gelip "Sizle deðil, benle dalga geçtiler" gibi çocukça bir bahane sunma.

Bir de bundan sonra karþýna gelirken kravat takarým. Bu seferlik kusuruma bakmayýn...
    tabi biz insan diðiliz dimi ben ölene kadar trabzonsporluyum bunda sýkýntý yok ama bizim bu futbolcuarýn rezil edmesinden býktým gitsinler daha bir þut cekemeyen adamý getirmiþler bide savunuyorlar ben orda ferhatýn ne kadar basit futbolcu oldunu göstermek için dedim orta bir gercek var adam topcu deðil bana göre bana kimse demesin 11 de oynar die ferhat ya anlamýorum siz nasil izliyorsunuz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý yaranozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dünyanýn en kötü topçularýndan biri olan Ferhat derhal gitsin Keço abisiyle. Bir arkadaþ demiþ ki ne zaman top kaybetti de gol yedik. ya Trabzon gibi takýmda bu mu konuþulur orta saha adamý için, ne zaman top kapmýþ, gol atmýþ, þut çekmiþ(Gs maçýnda çökti, hala gülüyorum), asist yapmýþ. Takýma ne katmýþ? derhal gitsin, ben onun yerinde olsam futbolu býrakýrým baþka iþlerle uðraþýrým. Bizden baþka tkaýmda ekmek yiyemez.
    katýlýyorum harfi harfine

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý tslover Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 senedir Trabzonda bi nane yiyememiþ adam için hala 3 sene sonra çok iyi olacak diyenler var ya .Allah'ým kafayý yememem için bana yardým et.

öle avatara ferhat resimleri koymakla ferhat iyi topçu olmuyor.bak bizim avatara o adam da gençti geldi 2 senede yapacaðýný yaptý para kazandýrdý gitti.bizim farkýmýz iþte bu sadece Trabzona yakýþan bir taraftar gibi büyük düþünüyoruz
    bu son cümle benim sölemek istekleirmi bir cümlede topluyor bu dediklerinde doru ama hala görmek istemeyen kesim var hasan kalsýn dien gibi

psikopat_hamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ön libero þut çekmek zorunda deðildir.çok beðendiðiniz yere göðe sýðdýramadýðýnýz milli takýmýn deðiþmezi mehmet aurelio kaç tane þut çekti kaç asisti var.adam top kesiyor,rakip takýmý durduruyor,orta sahada top döndürüyor.ferhat da bence yetenekli bir oyuncu.siz beðenmiyor olabilirsiniz oyun tarzýný ama biraz daha saðduyulu eleþtiriler yapýn,yýkýcý deðil biraz daha yapýcý eleþtiriler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Aynen öyle Ferhat'ýn sürekliliði olan, verilen görevi de iyi yerine getiren bir topçu olduðunu düþünüyorum.. Yetenekleri, yapabildikleri sýnýrlý olabilir ama daha sýnýrlýlarý varken Ferhat'ýn listenin baþýnda olmamasý gerekir..
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ya gülmekden kýrýldým yaya topa vuramayan futbolcuyu adnanla eþit göriyorlaroy oy tm daha biþe yazmýcam arada gülmek için girerim ferhat topcu ise hasaný biz boþuna kovmaya calýþýoz
    Bende size gülüyorum. Koca sezonda yalnýzca 1 maçta 90 dakika forma giyebilen oyuncuyla, Ferhat gibi devamlýlýðý olan birini kýyaslamanýz daha komik. Benim gözümde Ferhat neyse Hasan'da o. Ama bu sezon izlediðimiz daha doðrusu izleyemediðimiz Adnan, asla bir Ferhat olamadý. Koca sezonda ÝBB maçýndaki 30 metreden vurduðu topla, Umut'a yaptýrdýðý asist dýþýnda Adnan'ýn ne yaptýðýný hatýrlayan var mý acaba?
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

KUTADGU
    Ziyaretçi

Yahu Ferhat'a paratoner muamelesi yapmayý býrakýn...

Gol yedirmemiþ, hata yapmamýþ..

Bana attýrdýklarýndan, açtýðý oyunlardan, yaptýðý asistlerden, futbol kalitesinden haber verin..

Koskoca Trabzonspor'uz biz.

Orta saha oyuncusu top kaptýrmadýðý için bu takýmda tutunamaz, tutunamamalý...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu sezon 2 maçtaki son vuruþlarýný,bu vuruþlardaki beceriksizliðini gördükten sonra ferhattan umudumu kestim.ya gönderilsin ya da kulübede oturtulsun.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Ne laubali ne aþþalayýcý bir uslup sen maç izlememiþsen topa vuramayan oyuncu diyor asýl sen 1 maça göre yorum yapýyorsun...

Kaç kere girebilmiþ ilk 11'e..
    Ýntertotoda 3 maç ilk 11
    Süper Ligde 20 maça çýkmýþ 14'ü ilk 11 Oynadýðý 12 maçda 90 dk görev aldý.
    Toplam 1647 dk sahada kaldý.
    Ersun Hoca Geldikten sonra hemen hemen tüm maçlarda oynadý.
    Tayfunu da beðenmiyorsun bravo sana adam canýný diþine takarak 2. yarý kariyerinin en iyi oyununu oynadý göbekte...Serkan bu kadar kötü kadroda en iyi alternatifimiz.
    Zaten Size Göre Gattuso da'da hiç yetenek yok ne teknik ne biþey 1 özel yetenek yok ama Milan da her maça 11 de çýkýyor.

Millet senle dalga geçiyor diye Trabzonspor oyuncu mu gönderecek ne kadar bencil ne kadar sefil bir görüþ...Ferhat için bugune kadar 1 kiþi benle dalga geçmedi...Zaten böyle bir mantýk olamaz! Milletin 2 yýl öküz dediði dalga geçtiði bir adam vardý Senderos diye o adam gitti Arsenalde banko oynamaya baþladý...Millet Baki ile dalga geçiyordu diye Ertuðrul Saðlam Bakiyi oynatmadý mý hayýr oynamaya devam etti...Maldonado ile herkes dalga geçiyor ama Zico ýsrarla oynatýyor...Çok saçma bir konu...
    Sivas nasýl buraya geldi...Sivasspor'un kadrosu kötü kadromu...
    Petkovic-Tecrubeli bizdeyken ligin en az gol yiyen kalecisi olmuþtu
    Hayrettin-1 sene önce FB,GS,BJK,TS dahil herkes peþindeydi
    Abdurrahman-Bize gelmesini çoðu kiþi istiyordu hýrsýyla mücadelsiyle kendini kanýtladý.
    Karim Saidi-Kariyerinde daha önce Lecce(Seria A)- Feyenoord da oynamýþ bir isim.Tunus milli takýmýnýn defansta deðiþmez ismi.
    Sedat Bayrak-Sakatlanmadan önce Fatih Terim Tarafýndan bizzat A Milli takýma alýnacaðý açýklanmýþ Trabzon asýllý kuvvetli bir oyuncu.
    Musa Aydýn-Övmek istemiyorum çünkü sevmiyorum geçen sezon sakaryanýn en iyilerinden birisiydi o kadar söyliyeyim.
    Mehmet Yýldýz-BJK'ye 30 metreden kafayla gol atmýþtý herkes orda tanýdý onu ama bu sezon gücüyle hýrsýyla oda kendini kanýtladý.
    Pini Balili-sakatlanmadý ama kalitesi herkes tarafýndan bilinen bir oyuncu Arý gibi
    Mohammed Ali-Tecrubeli oyuncu ayaklarýna inanýlmaz hakim tam bir frikik ustasý
    Cvetkov-Harika bir tekniði var topla çok iyi gidiyor sadece biraz aðýr ama bir maçta attýðý 4 golle adýndan oldukça söz ettirdi.
    ...
    Hepsi hýrslýydý baþlarýnda Ziyan doðan gibi deðilde oyuncularýna güvenen bir hoca olunca Anadolu takýmlarýnýn dirençsiz oyunlarýna karþý hep 1-0 lýk skorlarla üstün geldiler...Kaleci Akýn 6 maç üst üste gol yemedi yanlýþ hatýrlamýyorsam...

Bizim kadroda ise para oyuncularý boldu yani hýrs için deðil...
    Ben Ferhat ile Ýzmirde Trabzonspor-Fenerbahçe maçý öncesi geçen sezon (32.hafta) otelde konuþtum...Çok mütevazý birisi...Ben kalcakmýsýn dediðimde...Ben kalmak istiyorum..Trabzonsporu çok seviyorum "Göndermezlerse hep burdayým" demiþti.

O zamanlar Ferhat BJK-FB maçýný BJK formasýyla gitti muabbetleri vardý...Onu sormuþtuk kendisine Seni BJK Formasýyla Ýnenüde görmüþler dedik Ferhat"Asla olurmu öyle þey" demiþti.

Ferhat'a gelene kadar gidecek çok kiþi var...
    En azýndan para için oynamýyor takýmda belkide en az para alan oyunculardan birisi biz ona inanýyoruz senin gibiler dalga geçiiyorlar diye inanmýyorsan inanma...

Alýntý tslover Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bana göre hiç düþünemiyorsun...Asla bir hakaret olarak algýlama kardeþim her gelen futbolcu Stepanov gibi olacaksa biz zaten 105 sene üst üste þampiyon oluruz...Trabzona yakýþan bir taraftar gibi büyük düþünelim yine ama adam Trabzona 19-20 yaþýnda gelmiþ ve þimdi 22 yaþýnda ilk geldiðinden beri bu adama hocalar þans veriyorsa ve gelen her hoca bu adamý oynatýyorsa bundaki hýrsý çalýþma arzusunu kazanma aþkýný görmüþte oynatýyor...Yoksa ne Lazorini ferhatýn babasý,ne senol güneþ amcasý,ne ziya doðan halasý,nede Ersun Yanal bi yakýný deðil heralde...Yada Yönetim özenle Ferhatý oynatacak hoca mý arýyoruz diyerek mi alýyor bu adamlarý!
    Bir kaç geç idmana gitseydiniz belki adamýn sanki maçtaymýþ gibi idman yaptýðýný görürdünüz...
    3 senede bir nane yiyememiþ adam defalarca 11 de çýkmýþ bir kiþi ve A2 milliye kadar yükselmiþ bir oyuncu....
    Sað bekten 20 gol atmasýný mý bekliyorsun...Yada bir ön liberodan C.Ronaldo mu?

E peki güzel kardeþim bu adam 18 yaþýnda Ýsviçrede nasýl oynuyordu...
    Gökhan Ýnleride Türk hocalar kovarken þimdi Ýsviçrenin en iyi ön liberosu ve Serie A da Udinese oynuyor...
    Ferhat kötü þut çekmiþ doðrudur...Top ayaðýna oturmaz olmaz mý Umutun taca giden,Gökdenizin tribünlere deðmeyen,Çaðdaþýn FB maçýnda(izmirde maçtaydým) býrakýn tacý az daha bizim kaleye kornere attýðý frikik var...
    Ferhat çok fazla ileri çýkan bir oyuncu deðil ki zaten.
    Ferhatýn bulun bana kardeþim þu topu kaybetti o top gitti gol oldu þu adama pas verdi adam vurdu gol oldu gibisinden 1 tane yok... O kadar garanti yan pas yapan hüseyinin bile defalarca top kaybýndan gol yedik ama bu çoçuðun top kaybýndan gol yemedik!
    Sen BJK maçýný izlemiþmiydin Ferhatýn Boboyu kitlediði adým attýrmadýðý maçý...
    Yada Ýzmirdeki FB maçýnda Tuncay Þanlýdan önümde defalarca top çalýþýný....
    BJK maçýnda aymana attýðý derin top aymanýn pasýyla gol olmuþtu...FErhat hücümsal oynamýyorki asistleri ile gündeme gelsin ama atak baþlangýçlarýna bakarsanýz ileri vurmak için deðil adamýn olduðu yere atmak için topa vurduðunu görürsünüz...Benim kadar takip etmeyin ferhatý bu adamdý hýrs þu takýmda ötekilerde olsa biz ilk hafta sivasa 5 atardýk ne olay çýkardý nede biþey...
    Ankaragücü deplasmanýndaydý sanýrým Sað kanatta bir top kaybetmiþti tam 50-60 metre koþtu topu kapabilmek için ve en sonunda adam topu baskýdan pas hatasý yapýp dýþarý attý..
    Alýntý psikopat_hamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ön libero þut çekmek zorunda deðildir.çok beðendiðiniz yere göðe sýðdýramadýðýnýz milli takýmýn deðiþmezi mehmet aurelio kaç tane þut çekti kaç asisti var.adam top kesiyor,rakip takýmý durduruyor,orta sahada top döndürüyor.ferhat da bence yetenekli bir oyuncu.siz beðenmiyor olabilirsiniz oyun tarzýný ama biraz daha saðduyulu eleþtiriler yapýn,yýkýcý deðil biraz daha yapýcý eleþtiriler
    kesinlikle katýlýyorum
    Alýntý KUTADGU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu Ferhat'a paratoner muamelesi yapmayý býrakýn...

Gol yedirmemiþ, hata yapmamýþ..

Bana attýrdýklarýndan, açtýðý oyunlardan, yaptýðý asistlerden, futbol kalitesinden haber verin..

Koskoca Trabzonspor'uz biz.

Orta saha oyuncusu top kaptýrmadýðý için bu takýmda tutunamaz, tutunamamalý...
    arkadaþ dediðin þeyler forvet arkasý oynayan yada orta sahada gücüma dönük kanat oyunlarý ypar...
    Sen bu sene Gattuso kaç asist yapmýþ bi araþtýr bakalým.... 31 maç 0 asist 1 gol bu adam nasýl milan da oynuyor bu ancelotti öküz yaa...Adam Þampiyonlar ligi+lig+diðer maçlar toplam 48 maça çýkmýþ ve 1 gol 0 asist...... Böylemi bu iþleri kim yapar orta sahada daha çok ataklarý kuran hücümsal oynayan oyuncular Ferhat çoðu maçta sað bekte oynadý nasýl asist yapcak zaten attýðý 1 kaç güç güzel ara pasýnýda deðerlendirebilecek oyuncu yoktu bizde...
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafýndan (25.05.2008 Saat 20:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

özçelik61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bence ts icin yetersiz birisi ..ii niyetli sevecen sorun çýkarmayan birisi ama yeteneði kýsýtlý bence o forma ona da extra large..yinede ondan once gonderilmesi gereken çok topçu var bizde
    Trabzon-Çaykara-Yeþilalan (Holaysa)

KUTADGU
    Ziyaretçi

Rahmetli Heath Ledger'in "Þövalye" filminin bir sahnesinde þöyle bir replik vardý..

" Ölçüldün, tartýldýn, deðerlendirildin ve deðersiz bulundun, þimdi layýk olduðun yere"

özçelik61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý KUTADGU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rahmetli Heath Ledger'in "Þövalye" filminin bir sahnesinde þöyle bir replik vardý..

" Ölçüldün, tartýldýn, deðerlendirildin ve deðersiz bulundun, þimdi layýk olduðun yere"

Rahmetli Heath Ledger'in
    Trabzon-Çaykara-Yeþilalan (Holaysa)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Ferhat takýmda kalmalý

biz Trabzonspor olabiliriz ama bu bütün futbolcularýmýzýn yýldýz olacaðý anlamýna gelmez
    Bordomavi.net

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yýldýz arayan yok ki..
    Doðru oynasýnlar yeter
    Yaþamak Direnmektir!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)