Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basbakan Trabzonspor?la baristi !

Nereden
    İstanbul

13.01.2006 günü TV lerdeki görüntülerde basbakanin boynunda TRABZONSPOR kaskolu vardi , Çok ilgimi çekti hiç yakismamis , yoksa bazi TRABZON 'daki kisler ATAY AKTUG'un dedigi gibi ,basbakanin TRABZON'u kongreden sonra ilk ziyaretinde boynuna TRABZONSPOR kaskolu takarak , sehirle ve taraftarla baristirmakmi istediler ? Veya baristirdilarmi ? Fb liler bu görüntüye çok kizacak, devamli degisdim diyen basbakan simdide takim degistirdi herhalde,, bazi arkadaslarimizda çok sevinecekler bu görüntüye, FATIH AKYEL den sonra basbakanin TRABZONSPOR lu olusu, Transfere bak YILDIZ ki ne YILDIZ fb liYILDIZ, fb taraftar kaybediyor

Saygilarimla Edited by: ozcilingir

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

barisacakti tabi. Bayramlarda küsler barisir bunu bilmez misiniz [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu adam benim için hiçbirsey ifade etmiyor.Onun kaskol takmasi Aziz Yildirim in bizim kaskolumuzu takmasi gibi bir sey.Yaptigi açiklamalar hala aklimda.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

toshiba
    Ziyaretçi

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: Momentus

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı

******* kelimesi biraz agir oldu.Her ne kadar sevmesemde bu kelime çok agir ve hakettigini düsünmüyorum.
    ------

Üzerine yorum yaptiginiz mesaj düzenlenmis, dolayisiyla sizin mesajinizda da gerekli görülen degisiklikler yapilmistir.

Tesekkürler

BMN Yönetimi adina

Momentus
    Edited by: Momentus

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı

Üzerine yorum yaptiginiz mesaj düzenlenmis, dolayisiyla sizin mesajinizda da gerekli görülen degisiklikler yapilmistir.

Tesekkürler

BMN Yönetimi adinaMomentusEdited by: Momentus

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

T.C Devletinin basbakani hepimizin basbakanidir, çünkü bu ülke hepmizin. Kimilerimiz kendini bu devletin basbakanindan bagimsiz görebilir, düsünebilir. Ben öyle düsünmüyorum. Benim ülkemin basbakanina "bu adam" denmesinden de rahatsizlik duyuyorum, ve bu konuda anlayis bekliyorum. Daha dün Vestel'in Çek oyuncusunun Trabzonspor için "o takim" demesine içerlemis ve bunu yazmis bir adam olarak hassasiyetimdeki samimiyetten süphe etmemenizi temenni ediyorum.

Basbakanin Trabzonspor'a karsi olan tutumu bence de objektif olmasi gereken bir basbakana çok uygun degildi.Bir hukuk kurulu karar verme sürecindeyken konu hakkinda görüs açiklamasi, kabinesindeki spordan sorumlu bakaninfb ile yaristigimiz dönemde "umarim fb sampiyon olur, çünkü Avrupa'da bizi daha iyi temsil eder" demesini daha unutmadik. Öyle bir dönemde sagduyu sahibi bir bakan burcunu soranlara bile "yanlis anlasilir" diyerek cevap vermemeliydi. Ama zaten bunun cevabi verilmesi gereken platformda verildi, belki yine verilecek. Fazlasi, ve dahasi, saygisizlik, hakliyken haksiz duruma düsmek demektir.

Ayrica Trabzon'lu basbakanin Trabzon'da bulunmasindan rahatsizlik degil, onur duymali. Milletçe komplo teorileri üretmekten paranoya yolunda hizla ilerliyoruz.Sonumuz hayir olsun...

basbakan çok olunlu isler yapiyor,ama olumsuz olan tek hareketi fbyi tutmasidir,

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

basbakan bu konularda cok akilli stratejik oynuyoo bende trabzona gelsemm ayni seilde Trabzon atkisi takardim fener atkisi takmazdim yaneee....gerçii biz basbakanimizi zaten zewiyoruzz hatta bu sewgimizi sezon açilisindaa basbakanin kutlama telgrafi anons edilirken fazlasiyla göstermistikkaçilisa gelen arkadaslarr o ugultuyu hatirlayacaktirr........

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basbakanin futbola karistigi bir ülkede futbol düzeninin tartisilmasi gerektigini düsünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir basbakan durduk yerde özellikle trabzonda niye ben fenerliyim diyor?bir sebebi vardir dimi.

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

basbakan çok akilli bir siyasetçi futbol yüzünden kaybettigi belediye seçimlerinden sonra Trabzon halkini yine futbollakazanmaya çalisiyor. kim olursa olsun heryerde fenerliyim diyen birinin bizim atkimizi takmasi hos degil bence... atki takacagina tarafsiz olsun en azindan bu islere karismasin...

Suanda gündemimizde sayin basbakanimiz R.Tayip Erdoganin Trabzonspor atkisini neden taktigi degil, neden bu kadar zaman bekle digidir.Unutulmamaliki memleketimizin sayili is adamlarindan sayin Cem Uzan beyde atkimizi takip Trabzonlu olan halkimiza seslenmistir.Bu konuya birkaç örnek daha vere biliriz tipki Ali Senin atkimizi boynuna dolayip taraftar larimizla beraber oturup maç izlemesi gibi ve simdi Fatih Akyel yuvamiza gelmistir. Trabzonspor gibi büyük bir camiada oynamak her futbolcuya nasip olmaz.

Trabzonsporlu mesohorlu61 lazkopattan saygilar..

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı
    bir basbakan durduk yerde özellikle trabzonda niye ben fenerliyim diyor?bir sebebi vardir dimi.

ewet sebebi war büyük basbakan dayak istiyo.

sanki ona sordular hangi takimi tuttugunu.Öyle bi ülkede yasiyoz ki ne kadar ahh etsem azdir.

Italya basbakani BERLUSCONI de Milan in baskanligini yapiyodu biliyosunuz ama kendisi hiç bi zaman ayak oyunlarina basvurup Milan i sampiyon yapma çabasi içine girmemistir.Bildiginiz gibi son 2 sezondur italya da Juventus sampiyon oluyo buda bunun açik bi göstergesi.

Biz hiçbir zaman bi ITALYA gibiolamayiz RECEP TAYYIP ERDOGAN da SLVYO BERLUSCONI gibiEdited by: lazutlarlivera

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı metin_00 Nickli Üyeden Alıntı
    basbakanin futbola karistigi bir ülkede futbol düzeninin tartisilmasi gerektigini düsünüyorum.

aynen katiliyorum

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet abi Tayyep Erdogan ilk defa takmiyor ki Trabzonspor atkisini... Tanjant yolu açilisinda olsun Trabzon'a her gelisinde bazi akilli Trabzonlular hemen bir atkiyi boynuna doluyorlar...

Bu taraftarin tayyep erdogani pek affetmeye niyeti yok. Trabzon'daki yerel seçimler tarihe geçmistir. Trabzon sehri gerekli tepkisini göstermistir. Ancak malesef bu tepkiyi de kendi çikarlari için degerlendirenlerde olmustur. Daha derine inmeye gerek yok siyasete kaçiyor... Ancak sunu söylemeden geçemeyecegim. Türkiye'de terörün bitme noktasina geldigi bir dönemde intidara gelen bu hükümet Abdulkadir Aksu gibi bir adami en kritik bakanliga getirerek verilen tavizlerle PKK terörü tekrar tirmanmistir. Sadece bu kadar diyorum...

Bu barisma olayi AKP Trabzon il Teskilatinin yalakaligindan baska bir sey degildir. Tayyep Erdogan Trabzonspor taraftarina ugrattigi hayal kirikligini agziyla kus tutsa affetiremez...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor affetme mekanizmasini çalistirmaktan is üretemez hale gelmemeli.

Basbakan'da bu atkiyi sadece Trabzon'da degil, mesela Istanbul'da da takmali, ya da HIÇ TAKMAMALI.

Önce formayi olura olmaza giydirip, sonra da atkiyi olura olmaza takmamaliyiz.

Bizim kiblemiz sabit olmali.

AKP Trabzon teskilati: Size ne denebilir ki?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

secim yaklasiyor. Trabzonspor Sampiyonluktan uzaklasmis simdi barismicakta ne zaman barisacak..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Sayin" Basbakanim:

"Tak Fener atkisi boynuna, herkes kendi yoluna!"

YA BUKADAR ZORUNUZA GIDEN NEDIR ADAMA BU ATKIYI TAKTIRMISIZ DIMI BENI ÖLDÜRSELER FENER ATKISI TAKMAM .AMA BIZ TAKTIRMISIZ YA NABER ARKADASLAR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor affetme mekanizmasini çalistirmaktan is üretemez hale gelmemeli.

Basbakan'da bu atkiyi sadece Trabzon'da degil, mesela Istanbul'da da takmali, ya da HIÇ TAKMAMALI.

Önce formayi olura olmaza giydirip, sonra da atkiyi olura olmaza takmamaliyiz.

Bizim kiblemiz sabit olmali.

AKP Trabzon teskilati: Size ne denebilir ki?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

1- Sanki ilk kez bir siyasi TS kaskolu takiyor. Turgut Özal, Mesut Yilmaz, Mehmet Ali Yilmaz, Tansu Çiller, Süleyman Demirelbenim hatirladiklarim. Daha bir kaç ay önce Mehmet Agar, bir kaç gün önce deErkan Mumcu geldi tesisleri ziyarete.Onlarin da kaskollu-rozetli fotograflari yansidi basina.

2- Forumda siyaset olmasin diyoruz. O zaman övmek için de olmasin, yermek için de olmasin. AKP Trabzon teskilati burda adi geçtigi için yarin içinde Bordomavi.net geçen bir basin açiklamasi yapma hakkini kazanmis durumda su anda. Bu da bizi politize eder, biz de siyasete karismis bir tüzel kisilik oluruz, falan-filan...Hayirli olsun.Edited by: perhaps

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence yaptigi olumlu bir yaklasimdir trabzonsporumuzun lobi eskisigini bir nebzede olsa ciddiyetini arttirdigini dusunuyorum...Ts li olmasada yanimazda birilerini gormek guzel olsa gerek sizcede?!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bence de ülkenin Basbakani için kullanilan kelimelere dikkat etmemiz gerekir. Kisiler kadar o makamin da önemi var. Ayni sey TS baskani için de geçerli. Begenmedigimiz bir kisi TS baskani oldugunda ya da aday oldugunda, ona karsi agzimiza geleni sayamayiz. Çünkü O, TS'un baskani ya da adayi. Isi sadece kisilerle sinirli tutmamak lazim.

Basbakanin ziyaretine gelince. Tabiki, birileri boynuna atkiyi takmistir, O da buna itiraz edecek degil. Bu tablo, ülkemizde sürekli tekrarlanan bir olaydir, ilk defa olmus gibi tepki göstermeye gerek yok. Ama bunun fazla bir anlam ifade etmedigi, buradaki yorumlardan da anlasiliyor. Mevcut yönetimin Basbakan'a yakinligi da bence birsey ifade etmez. Yönetim, taraftarin fikrini degistiremez. Taraftar, bu konuda ikna olmadiktan sonra hiçbirsey degismez. Tepki varsa bu devam eder. Basbakan, bu olumsuz tabloyu degistirebilir mi? Konyaspor-FB maçindan sonra Anelka'nin attigi gol ile ilgili yaptigi yorumdan sonra dogrusu bu konuda benim pek umudum kalmadi. Zira konu FB olunca, Basbakanimizin tavri, fanatik bir FB taraftarindan da ileri düzeyde oluyor. O nedenle, bu soguklugun giderilebilecegini sanmiyorum. En azindan kendi açimdan.

Bir de mevcut hükümet, futbola gereksiz müdahale ediyor. Su anda Haluk Ulusoy'un seçilmemesi için gayret gösteriyorlar. Futbola bu kadar müdahale (nedeni ne olursa olsun) pek saglikli degil. Amaç, FB'nin istemedigi Haluk Ulusoy'un önünün tekrar kesilmesi ise, artik diyecek birsey yok. Bu ülke futboluna yazik oluyor. Edited by: metehan

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

atkiyi taktiysa trabzonsporu sevdiginden dolayi takmamistir heralde. birisi gidip atkiyi okadar kisinin içinde vermistir basbakanimiza. o pozisyonda hayir ben atkiyi takmammi diyecekti sanki. yani mecbur kaldigi için takmistir gönülden degil.

Alıntı gökhan61 Nickli Üyeden Alıntı

YA BUKADAR ZORUNUZA GIDEN NEDIR ADAMA BU ATKIYI TAKTIRMISIZ DIMI BENI ÖLDÜRSELER FENER ATKISI TAKMAM .AMA BIZ TAKTIRMISIZ YA NABER ARKADASLAR.

seni öldürseler takmazsin denin bi serefin var haysiyetin var, tükürtügünü yalamazsin.. ama bu saydiklarim o kiside yoksa ve o kaarekterdeki bir insan TS atkisini taksa ne olur takmasa ne olur.. çikarlari icin her takimi tutar.. aslinda tarafsiz oldugunu göstermek icin göstermis bir bi tarafli kisidir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)