Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basbakan Trabzonspor?la baristi !

basbakan trabzonla barismissss,aramiz da basbakanla barisan var mi pekisahsen ben hala küsüm[img]smileys/smiley7.gif[/img]

yeni baskanimizda basbakanimizla hisim bu da unutulmasin lütfen...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne diyelim yani basbakanimiz simdi TRABZONSPORLU mu oldu?...Hala TRABZONSPORUN siyasete alet ediyorlar...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Arkadaslar ayip olmuyor mu ? Ben sizlere hiç yakistiramadim basbakan için söylediklerinizi,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

1- Sanki ilk kez bir siyasi TS kaskolu takiyor. Turgut Özal, Mesut Yilmaz, Mehmet Ali Yilmaz, Tansu Çiller, Süleyman Demirelbenim hatirladiklarim. Daha bir kaç ay önce Mehmet Agar, bir kaç gün önce deErkan Mumcu geldi tesisleri ziyarete.Onlarin da kaskollu-rozetli fotograflari yansidi basina.

2- Forumda siyaset olmasin diyoruz. O zaman övmek için de olmasin, yermek için de olmasin. AKP Trabzon teskilati burda adi geçtigi için yarin içinde Bordomavi.net geçen bir basin açiklamasi yapma hakkini kazanmis durumda su anda. Bu da bizi politize eder, biz de siyasete karismis bir tüzel kisilik oluruz, falan-filan...Hayirli olsun.

1- Bu saydığınız isimlerin Trabzonspor'un herhangi bir maçını manipule etmeye çalıştığını hatırlamıyorum. Oysa ki RTE bunu çok da uluorta bir şekilde yaptı.

2- AKP Trabzon teşkilatı Trabzonspor kongre yapmalıdır türünden saçma sapan bir açıklama yaptığı gün de bu tepkiyi verebilseydiniz keşke. Dolayısıyla onlar cevap haklarını çok daha önceden kullandılar.

3- Siyaset Trabzonspor'un tam göbeğine saplanmışken, onu sömürmeye tarihinde görülmedik bir hızla devam ediyorken, riyakarlık almış başını gitmişken, küçük çocukla bile bunu görüyorken,olanları görmezden gelip "aman Genk maçı da ne güzeldi" diye susup oturmanın, Trabzonspor taraftarlığı ile örtüştüğünü düşünmüyorum. Bu kadar ağır bir gündem konuşulmayacak da ne konuşulacak.

4- Ben de Trabzonspor forumunda siyaset konuşmaktan, konuşulmasından haz etmiyorum. Hatta günde 50 defa kendi değer verdiğim siyasi görüşümün Trabzonlu hemşerilerim tarafından ayaklar altına alınmasından da hoşlanmıyorum. O zaman buna taraftar değil de, Trabzon camiası son vermeli diye düşünüyorum.

5- Siyaset güzeldir de, siyasetçilerimiz için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Herkesin istediği takımı tutma hakkı var. İster fener'i ister diğerlerini. Ama görevi adalet dağıtmak, adaleti sağlamakolan mekanizmaların başındakilerin, bu görevi kendi menfaatleri için kullanması durumunda, hele ki bir de benim hakkımı gaspettiği durumda, işte orada siyaset biter ve siyasetler-üstü Trabzonspor'un çıkarları gelir ki, bunun karşısında duran da ister Trabzon medyasında, ister ulusal medyada çıkar beni eleştirir. Bu eleştiri de beni incitmez, sadece tarihe kayıt düşer.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Admin, arkadaslar, siz en iyisi bu basligi kilitleyin. Bazilarinin ceza almasini böylece engellemis olursunuz. Iyi bir fikir olmadigini biliyorum ama baska bir sey de gelmiyor aklima [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Fikirlerimizi beyan ederken, bize yakisan bir uslup kullanmayi ögrenmemiz lazim. Bu isin baska yolu yok, bunu basarmadan hiçbir seyi basaramayiz.

eross61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burada basbakanin siyasi kimligini tartismayalimama herkes bisey soyluyor bnde soyleyeyim kendisinin hangi dusuncede oldugu bellidir sayin basbakan degistim diyor neden degisti peki sayin basbakan ne idi ki ne oldu sayin basbakan musluman adamdan laik olmaz diye meydanlarda bagirmsti hatirliyorm el kaidenin 2,adamini onunde diz cokup oturdugu fotografa ne demeli neyse insallah sayin basbakan o gunku yaptiklarindan ve soylediklerinden utaniyodur yoksa niye degistim desin...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Isterse ISTANBULU BORDO MAVIYE BOYATSIn[img]smileys/smiley7.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

dogrusuda budur.

insanlar birbirini YEMEMELi, yillarca küsmemeli, darilmamali, konusmali, barismali, anlasmali.

birbirimize düsmanlik yaparak ancak türk futbolu kayibeder.

trabzonspor herzaman iyiniyetlidir ve bunu göstermelidir.

Benim düsüncelerim.

PS: Basbakanin Trabzonlu oldugunu bir yazida okudum, Rizeli degilmiydi ? ( ne farkeder elbette ama ben rizeli biliyorum ).

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Isterse ISTANBULU BORDO MAVIYE BOYATSIn[img]smileys/smiley7.gif[/img]

istanbulu 15 milyonluk dev sehri bordo maviye boyatsa yinede yaranamaz sa anliyorum ki çok kindarsin.ama asirilik iyi degildir.biz önce ts liyiz.ts menfaatleri herseyin önünde olmali.eyvallah.buraya kadar tamam.ama bir basbakana sirf fb li oldugu için haksizlik yapmak hakaret etmek bize yakismaz.sonuçta karadenizli ve bu bölgeye tüm ülkeye oldugu gibi öncelikle hizmet eden biri.son yillarin gördügü en kaliteli basbakan.ts ye yamuk yapti hata yapti bedelini ödedi.fazla kasimayalim.kindarlik yapmayalim.basbakan dan kaybimiz daha büyük olur.baris sadece ona degil bizede yarar.

yukaridaki tüm yazdiklarimi yazmamis kabul edin ve asgari sunu düsünün.akp lehine olansözler ts ye siyaset karisiyor denilerek eziliyor ama aleyhte atis serbest.olmaz böyle birsey.lütfen bu konularla ts mize zarar vermeyelim dikkatli olalim derim ben....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet abi Tebrik ederim bu olayida yönetimle bagdastirdin ya helal olsun,Atay Aktug dönemindede ayni olaylar oldu,VE tRABZONSPORA her ziyarete gelen siyasiye Trabzonspor kaskolu verdiler adina düzenlenen formalar verdiler.Deniz Baykalda Trabzonspor kaskolu takti,Daha geçenlerde ERKAN MUMCU da Trabzonspor kaskolu takti ve Ben FB liyim dedi.ERKAN MUMCU dami Yildiz Transferi idi yoksa.

Lütfen Trabzonsporumuza siyaset bulastirmayalim.

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

simdi sira "adam gibi adam recep tayyip erdogan" pankarti yaptirmaya geldi...

ondan sonra gelsin puanlar gelsin kupalar... Benim istedigim trabzonspor,beni kendine asik eden trabzonsporbu degil

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı irfanköse276 Nickli Üyeden Alıntı

simdi sira "adam gibi adam recep tayyip erdogan" pankarti yaptirmaya geldi...

ondan sonra gelsin puanlar gelsin kupalar... Benim istedigim trabzonspor,beni kendine asik eden trabzonsporbu degil

trabzonspor herkesin mafya dedigi MAY zamaninda dahi kollanmamis bedava puan almamistir.gelsin bedava puanlar gelsin bedava kupalar istanbul takimlari içindir.bu sistem kolay kolay degismez merak etme endislenme ts yi sampiyon yapmayacaklar[img]smileys/smiley7.gif[/img]tek istisnasi ali kemaller senol günesler yetistirmesi topunu altetmesi.hakemini istanbul medyasini ts ye siyaset karistiranlarini.topunu....ne kadar kolay gelin güvey oluyoruz.sonuçta bir yönetim degisti o kadar.ts ye koç sabanci veya aydin dogan baskan olmadi.mesut yilmaz ts ile anlasan hasan sasi ts nin elinden alip gs ye verdigi zaman nerdeydiniz.hakkimiz yenmesin yeter.fazlasini isteyen yok.zaten olmayacakta.neden endiseleniyorsunuz....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gererksiz saçma sapan bir konu bana göre kapatilmali Her Trabzonspor kaskolü takana topic açarsak buralar topicten geçilmez.

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir.fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />AMESPACE PREFIX = O />AMESPACE PREFIX = O />

» Basligin Trabzonspor camiasina ve/veya BMN üyelerinin bütünlügüne zarar verebilecegi öngörülmüstür.
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: perhaps

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)