Sayfa 5 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3906 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 2 Trabzonspor

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Gençlerbirliði gerçekten dirençli bir takým , Fener maçýnda da bunu gördük. Hakem objektif bir maç yönetseydi, Gençlerbirliði kesinlikle puan alýrdý Fenerbahçe'den ama olmadý. Kasýmpaþa maçýndaki gibi oynarsak iþimiz zor , umarým Burak maskeyle felan oynar.
    7 tertemiz þampiyonluk

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Yenileceðiz bence, Gençlerbirliði çok dirençli ve iyi bir takým.

Biz ise dökülüyoruz..Baksanýza Paþa'yý bile zar zor yendik..Nerede o ilk yarýdaki futbol!..

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Alýntý Alihan Ertürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Biz ise dökülüyoruz..Baksanýza Paþa'yý bile zar zor yendik..Nerede o ilk yarýdaki futbol!..
    Rahat alacaðýz

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Murat Erdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Optimist'lik bir yere kadar. Gerçekler deðiþmiyor. Umut Bulut bu. Sene de 34 maç oynar. 12-13 gol atar. En fazlasý bu. Umut'la þampiyonluðu zorlarsýn, belki Türkiye kupasýný alýrsýn. Ötesi hayal. Boþ kaleye topu itemeyen bir adamdan bahsediyoruz. Bir deðil, iki deðil, üç deðil...birinde þanssýz, ikincisinde formsuz, üçüncüsünde ne ? ne ? ne?
    bu yüzler klübü olayi sanirim fazlasiyla baski yapiyor üzerinde..burak ve jaja gibi bir cok mactada umut sirtladi bizi ama futbol nankör bir spordur..gecmis bir kalemde silinir..umut gs ye karsi bir gol atsin hersey unutulur gider.trabzonspor da forvet oynamak pek kolay bir is degil..umut un kisitli yetenekleri oldugunu senol günes de söylüyordu gecen sene ama sanirim biraz haksizlik yapiliyor ona karsi..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Ali Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Bazi arkadaslar Kasimpasa macina bakarak GB macindan puan kaybedicegimizi düsüniyor, bu bence cok yanlis puan kaybedebiliriz tabi ama Kasimpasaya oynana futbol bu sezon daha oynanmaz, cünkü bu sezon fark attigimiz ciliz takimlarla maclarimizi oynadik Sivas Ve Kasimpasa yani...

Oyuncular en az bizim kadar sampiyonlugu istiyor elbet bunu icin cok savasicaklardir ve bu maci ALlahin izniylen alicagimizi düsüniyom...

Kasimpasa maci rezalet bi saha zemini ve ilk yaridaki 7-0 lik rehavet sonucu öyle igrenc bi futbol oynanmisdir, Genclerbirligine karsi Egemen ve Burakda tekrar kadroya giricegini düsününce güzel bi mac bizi bekledigini söylemek güc olmasa gerek...

Ahmet F. Zengin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    32

Alýntý Alihan Ertürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Tatlýya göre þerbet Gençler maçýnda gerektiði gibi oynayýp alýrýz

Asi Çaykaralý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gençlerbirliði takýmý güçlü bir takým bunu bende kabul ediyorum ama biz onlardan daha da güçlüyüz.Serkan,Burak ve Egemen'in dönmesiyle birlikte Gençlerbirliði takýmýný maðluð edeceðiz
    Trabzonsporlu Olmak Ayrýcalýktýr

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Serkan Calik aslan kesilir gol bile atar, benden söylemesi
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Almanya

Gençlerbirliði takýmýna karþý orta sahamýzý çok ama çok saðlam tutmalýyýz.Neden derseniz orta sahasý güçlü olan bir takým.Kaliteli futbolculara sahip bir takým.Duran toplar ve ara paslarý bu maçda çok önemli.Ayrýca hava toplarýnda üstünlüðün bizde olacaðýna inanýyorum.Bence Ceyhun bu maçda ilk 11'de baþlamalý diye düþünüyorum

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Ahmet F. Zengin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tatlýya göre þerbet Gençler maçýnda gerektiði gibi oynayýp alýrýz
    Aaa ama Gençlerbirliði'nin fener karþýsýnda oynadýðý futbolu görmediniz mi? Bize daha da asýlacaklar.. Bence kayýp gelecek bu hafta.

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kimse iyi oyun bekmemiyor yenin geri dönün diyecem ama kolay deðil.

Ýlk yarý sonu ve 2. yarý baþýndan itibare takýmda oyun anlamýnda gerileme var. Bu halen devam ediyor. Takýmýn oyununu çirkinleþtiren bazý oyuncular var. Bunlardan biri jaja diðeri colman. Bu oyuncular çok top kaybediyor özellikle jaja ortasahada top kaybediyor, hücum giriþimlerinde de bazý pozisyonlarý öldürüyor. Geri dönüþlerde de problemleri var. DÝðeri colman. Bu oyuncu da çok top kayabýyla oynuyor bunu minimuma indirmesi gerekiyor. Onun haricinde fazla sýkýntýsý yok. Þimdi jajayý eleþtirdim ama oyuncu gol atýp takýma da kazandýrýyor orasý artýsý tabi. Ama genel anlamda takým oyununa katkýsý az. Dönem baþýndaki geride saðlam durabilen ve akýcý oyun oynayan takým sahada yok artýk. Geri gelmesini umut ediyoruz ama gelmiyor.

Nereden
    Almanya

Gençlerbirliði takýmý sað tarafý çok iyi kullanýyor.Neden derseniz Hurþut ve Orhan Þam o kanatta çok etkili futbolcular.Orta sahamýzýn bu maçda ayakta kalmasý lazým.Çok iyi direnç göstermemiz lazým

bordo08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Yaþ
    38

Kasýmpaþa maçýndan daha kolay geçer diye düþünüyorum.

Bugün gençler kazanýrsa bence düþme korkularýda kalmaz ve iddaasýz takýmla oynamak her zaman avantajdýr.
    ömür umuttan önce bitmeli

Nereden
    Kocaeli

Bu takýmý bu ligde þampiyon olabilmesi için sahada 2 seçenekten birini yapmasý gerekir. 1.si çok iyi defans yapmasý. 2. si ise çok iyi hücum yapmasý. Bu takým bu hücum hattýyla hücum yapamýyor malesef. Sahaya 5 hücumcuyla çýkýyoruz bi organize atak bi güzel gol yok. DÝðer seçenek defansý iyi yapmak. Gol yemezsek bu ligde maçlarý kazanacaðýmýz aþikar. Hücum hattýný kötülemiþ olsam da sonuca gidebilecek yetenekte oyuncularýmýz var. Onlarla bu maçlarý alýrýz. Bu ikisinden birini iyi yapabilmek için takýmýn orta sahasýnýn çok mücadeleci çok iyi olmasý gerekir. Bizde bu olmuyor. Kurulan takým bana göre yanlýþ.

Selçuk Demircioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Derbiden sonra oynanacak maç..O maçýn skoruna göre çok da zevkli geçebilir..
    Fenerin takýlacaðýný düþünüyorum biz de galip gelerek puan farkýyla öne geçeriz..
    Trabzon hersene þampiyon olsaydý bu kadar çok sevemezdim

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þampiyonluk döndü dolaþtý , Tolganýn eldivenlerine geldi .

Gelecek sene kaleci transferi yapýlacak mý yapýlmayacak mý bu ay belli olur .

Nereden
    Almanya

Hurþut ve Mustafa Pektemek dikkat etmemiz gereken futbolculardan birkaç tanesi

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Asi Çaykaralý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hurþut ve Mustafa Pektemek dikkat etmemiz gereken futbolculardan birkaç tanesi
    Mustafa , ikinci Burak olma yolunda ilerliyor . Skor katkýsý yüksek olmasa da takýmýna ön alanda büyük deðer katýyor .

Nereden
    Almanya

Alýntý farabi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa , ikinci Burak olma yolunda ilerliyor . Skor katkýsý yüksek olmasa da takýmýna ön alanda büyük deðer katýyor .
    Abi aynen katýlýyorum.Kaliteli bir futbolcu sakatlýkdan geçenlerde yeni çýktý.Ama gerçekden kaliteli bir futbolcu.Egemen dönerse takýmýmýza sorun yaþamayýz bence.Ama orta sahamýzýn ayakta kalmasý lazým

Gökhan Bilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    33

Ya ben bu 'iyi oynamýyoruz,nerde o ilk yarýdaki futbol,berbatýz' laflarýný anlayamýyorum. Pes mi oynuyoruz arkadaþým? Futbol bu futbol! O sahadakilerde robot deðil insan! Dünyanýn neresinde var bütün sezon ayný þekilde futbol oynayan takým? O cocuklarýnda sorunu olabilr ne bleym kas yorgunluðu olabilir en önemlsi zihin yorgunluðu psikolojik yorgunluk vardýr.biz bile burada dayanamýyoruz bazý þeylere.ayýptýr yapmayýn etmeyn.bu arada kaldýrcaksýn yayýný kmse barcelona maçý izlemcek.kötü örnek oluyolar

Nereden
    Almanya

Burak'ýn savunmanýn arkasýna sarklamalarý bizim için çok önemli.Maçýn kilit futbolcusu olabilir

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya ben bu 'iyi oynamýyoruz,nerde o ilk yarýdaki futbol,berbatýz' laflarýný anlayamýyorum. Pes mi oynuyoruz arkadaþým? Futbol bu futbol! O sahadakilerde robot deðil insan! Dünyanýn neresinde var bütün sezon ayný þekilde futbol oynayan takým? O cocuklarýnda sorunu olabilr ne bleym kas yorgunluðu olabilir en önemlsi zihin yorgunluðu psikolojik yorgunluk vardýr.biz bile burada dayanamýyoruz bazý þeylere.ayýptýr yapmayýn etmeyn.bu arada kaldýrcaksýn yayýný kmse barcelona maçý izlemcek.kötü örnek oluyolar
    Alakasý yok.

Bu hafta böyle yorum yapmak istedim maça. Bir þey deniyorum, bakalým tutacak mý. Çoðu kiþi böyle yapýyor, rakip takým kazanacak vs.. gibi þeyler söyleyerek kendince totem yapýyor.

Ben de deniyorum bu hafta.

Yoksa takýma güvenmediðimden, oynanan futbolu bilgisayar oyunu sandýðýmdan deðil.

Gökhan Bilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    33

Sana özel olarak demedim yahu böyle olduðunu sanan onbinlerce taraftarýmýz var

Nereden
    Kocaeli

Alýntý Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kötü oynadýðýný düþündüðümüz takýma iyi oynuyolar mý diyelim? Ben kötü oynadýðýmýzý söylüyorum. Sebepleri var tabiki mesela senin söylediklerin takýmýn kötü oyununun sebeplerinden yalnýzca birkaç tanesi. Bunlarýn yanýsýra oyuncularýmýzýn bazýlarýnýn kendine aþýrý güvenmesi, saha içinde fantazilerini gerçekleþtirme sevdalarý, iyi mücadele edememe gibi sorunlar da var.

Devrim Arslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    40

kimseyi hedef almýyorum ama ,

þu baþlýklarda ve konularda negatif enerji veren kiþilerden midem bulanýyor artýk !!

bu takým bizim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)