Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetimin Ilgisini nasil Çekeriz?...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Transfer Konularindaki isteklerimizeYönetimin Ilgisini nasil çekeriz

Sitemizin Ulusal ve yerel basinda ne kadar tanindigi asikar ve son derece memnun edici. Protesto organizasyonlari basta olmak üzere takimimiz lehine bir çok organizasyonda ses getiren islere imza attik ve üyeler olarak bu gururu hep birlikte paylasiyoruz.Atmaya da devam edecegiz. Ama bir nokta var ki çok dikkat çekici.

Transferler ile ilgili açtigimiz basliklar acaba bir yerlere gidiyor mu? Yönetim tarafindan ne kadar dikkate aliniyoruz? Söyledigimiz sözler bir yanki buluyor mu takimimizdan...

Yoksa sadece vaktimizi BMN'de harcamak ve içimizdeki istekleri disa vurma aracimi transferlerle ilgili basliklar...

Bu konu hakkindaki görüslerinizi bekliyorum.

Emir Bayrak'in uyarisiyla ekleme: Transfer Konularindaki isteklerimizeYönetimin Ilgisini nasil çekeriz?Edited by: ShadoW

ben bu sitenin basin ve kulüp tarafindan takip edildigini düsünüyorum.

takip edilmek onemli deil.yaptirim uygulayabilmek önemli.bu da 50 tane kulup uyesine sahip bir forumla biraz zor bir is.kisacasi bmn'nin yonetim ve transferler uzerindeki etkisi sifir Edited by: kuzey_lee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BMN'nin birçok konuda taraftarin görüsünü yansittigini düsünüyor ve ulusal medyada yer bulmasini da buna bagliyorumama nedense Trabzonspor'un basina kim gelse istedigimizin aksi yönde hareket ediyor.. Gerçekten sasirtici...

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    takip edilmek onemli deil.yaptirim uygulayabilmek önemli.bu da 50 tane kulup uyesine sahip bir forumla biraz zor bir is.k1sacas1 bmn'nin yonetim ve transferler uzerindeki etkisi sifir

Kuzey_lee'nin tespiti dogru ve bir de sunu ekleyebilirim: Site Ne kadar çok Trabzonspor üyesi barindirirsa, yani kullanicilarimiz Kulübümüze üye olurlarsa sanirim yaptirim gücüne sahip olabiliriz.

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

...Edited by: 61_dnc_TS

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha önce bu konu açildi ve %90 gibi buyuk bir çogunluk sitemizin kulüp tarafindan takip edilmedigini ve transfer konusu olsun haksizliga ugradigimizi dusundugumuz zamanlar olsun siteye giripte veya duyupta destek çikanin bile olmayacagi kanisi kazanmistik...

Bence asil tartisilacak konu sitemizin yönetim ve transfer konusunda ilgiyi nasil çekecegi ve nasil bir yöntemle sesini duyurmaya çalisacagidir...

BMN yetkilileriyle kulüp yetkililerinin birebir görüsmesi gerekir bu konuyu, eger tarafimizdan böyle bisey gerçekten isteniyorsa..arkadasimin dedigine katiliyorm..aslinda en önemli nokta bu bence..binlerce üye arasindan elle sayilir kulüp üyesine sahip olmakta eksi bi duyumdur kulüp için..Hem hernekadar adim atilsada transfer komitesinin böyle biseyi kabul edicegini sanmiyorm..bu onlar için amatör bi hareket çünkü.böyle algilicaklarindan daeminim..bu portaldaki binlerce kisininde kulüp üyesi olmasi(kararsizlar ve nasil yapacagini bilmeyenler de dahil)ve bu konuda bilgilendirilip yönlendirilmesi de bu sitedeki en fazla yorum yazilan yer olmali bence..özellikle bunun üzerine gidilmeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Transfer komitesinin çalismalari hakkinda diger Yönetim Kurulu üyeleri bile bilgilendirilmezken nasil olurda BMN'den bir yaptirim istersiniz ?Yok etkisi sifirmis da falan da filan da, ne çok biliyorsunuz bu isi. YK üyesinden Trabzonspor kulübüne daha yakin ve etkin olmamizi istemek neyin mantigidir ? Edited by: Külünkoglu

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüp üzerinde profesyonel olarak mesai harcayanlarla,bizim gibi disaridan amatörce gazel okuyanlar:Hani ''hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?'' gibi birsey.BMN gibi kaç tane taraftar sitesi kaç taraftar gurubu var? Hani hepsinin transferle ilgili birseyler yaptirmaya kalktigini düsünsek [img]smileys/smiley5.gif[/img].Pek akilci olmaz.

Benim baska bir düsüncem vardi bu konuda.Sadece delegeleri kapsayan belli periyotlarla(6 ay-1yil gibi)anket düzenleme,oylama yapma gibi.Seçilen baskan ve yönetim kurulu delegeleri icraatlari konusunda bilgilendirecek,delege bazinda düzenleyecegi anketle gidisat hakkinda fikir sahibi olacak.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla kulüp yönetiminde olsam esimden çolugumdan bile saklardim tranfer gelismelerini..bütün çalismayi yürütüp imza asamasinda haberi patlatmak gerekir...

zaten taraftarin, kamuoyunun transferle ilgili görüs ve düsünceleri yönetime yansir..ama bu islerde su yüzüne çikmayan birçok unsur oldugu için tribünlerden gelen seslerle de transfer yönledirilemez bu da bir gerçek...

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu is birazda Bakis açisi.

Maalesef Bu güne kadar gelen Hiç bir yönetimimizde Taraftar iliskilerinden sorumlu bir kisi görevlendirilmedi.

Kulüpte hemen hemen Herisin bir sorumlusu var ama maalesef Taraftara is gelince böyle bir merci bulunmuyor.Taraftar önemsenmiyor diyemem ama katilimcilik anlayisi daha klüp üyelginde bile yeni yeni soluk aliyor.Bu belkide ülkemizdeki demokratiklesmenin çikmazlarindan birisi.yönetime seçilmek güzel ama katilimi saglamak seffaflasmak olunca kimsenin isine gelmiyor. Tribünden alkislayin yeter deniliyor o kadar.

Aslinda kulüplerle Tarftar bagi eskiden amigolar araciligiyla saglaniyordu.Gerçi o zaman yöneticilerde, futbolcularda çok uzaklarda olan insanlar degildi. Nihat gencin yazisinda Gittik baskaninofisine 2 otobüs istedik ibaresi bile bunun en büyük kanitidir.Ancak geçen yillarda Amigolarla olan iliskiler kötüye gitmeye basladi.Artik düzenlenmesi gerekiyordu.son derece dogru olmasina karsin kötüye iden bu bag koparildi. Ama yerine yeni bir kurumun konulamamasi ise taraftar bagini koparmis oldu.

Bu bagda Kulüpte taraftar Iliskilerini düzenleyecek bir ekibin olusturulmasi olusturulabilir .Ancak bizim istedigimiz seviyede olmayacaktir.Bu bag ancak tek çati altinda toplanan taraftar dernekleri ile tekrar saglikli ve etkin olarak kurulabilir.

Eger Tarftar dernekleri Tek çatida toplanip Her ilde Tarftar dernegi açilabilirse getirisi neler olur ona bakalim;

1. Kulüple Taraftara bagi tekrar kurulur ve saglikli olarak çalistirilabilir.

2.Taraftar derneklerinden bir temsilci Yönetime alinarak taraftara sizi taniyoruz, camia olarak bir bütünüz mesaji resmen verilmis olur ve taraftarla olan bagorganik hale getirilir.

3. Her ilde (Almanya, Fransa ve diger ülkelerde dahil)açilacak Derneklerde üyelik islemleri yapilarak üye sayisi artirilir.

4.Bu derneklerde TS Clup ürünleri satilarak kulübe gelir getirilir.

5.Yakin illerde Kombine biletleri satilir.

6.Maç organizasyonlari yapilarak Stadlar doldurulur.Özellikle yeni stad 40.000 olacaksa buna mutlaka ihtiyaç olacak.

BMNye gelince;Yönetim tarafindan izlendigi kanisinda degilim.Kaldiki BMN yetaraftra iliskileri gibibir misyon yüklemek asil amacini saptirabilir.

Biz forumda fikir alis verisinde bulunmak, haberlesmek için bulunuyoruz.Belki organizasyonlarda yapiyoruz ancak bu organizasyonlar dogal olarak kisitli kaliyor.

Taraftarin gerçek ortamda bir araya gelerek kulüple organik bir bag kurmasinin yolu ancak derneklesmeden geçiyor.Tabi bu derneklerx mahalleyisevenler dernegi biçiminde olmamasi da gerekiyor.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sitenintakip edildigini sanmiyorum klup tarafindan eger takip edilseydi daha farkli olurdu isteklerimiz yapilirdi ama yapilmadi belki bu yönetimden bi kaç kisi takip ediyodur..

birakin Allaj askina yönetimin baska isi yok site site gezecek taraftar ne istiyor bakacak [img]smileys/smiley4.gif[/img]isterseniz hocayida gönderelim biz aramizda her hafta ilk 11 ii belirleyelim idman saatlerini düzenleyelim.[img]smileys/smiley4.gif[/img]oyuncularda bmn nin düzenledigi mac organizyonlariyla maca gitsin tezahuratlat esliginde[img]smileys/smiley4.gif[/img]

siz beni güldürdünüz Allahda sizi güldürsün [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı smertkan Nickli Üyeden Alıntı

Bu is birazda Bakis açisi.

Maalesef Bu güne kadar gelen Hiç bir yönetimimizde Taraftar iliskilerinden sorumlu bir kisi görevlendirilmedi.

Kulüpte hemen hemen Herisin bir sorumlusu var ama maalesef Taraftara is gelince böyle bir merci bulunmuyor.Taraftar önemsenmiyor diyemem ama katilimcilik anlayisi daha klüp üyelginde bile yeni yeni soluk aliyor.Bu belkide ülkemizdeki demokratiklesmenin çikmazlarindan birisi.yönetime seçilmek güzel ama katilimi saglamak seffaflasmak olunca kimsenin isine gelmiyor. Tribünden alkislayin yeter deniliyor o kadar.

Aslinda kulüplerle Tarftar bagi eskiden amigolar araciligiyla saglaniyordu.Gerçi o zaman yöneticilerde, futbolcularda çok uzaklarda olan insanlar degildi. Nihat gencin yazisinda Gittik baskaninofisine 2 otobüs istedik ibaresi bile bunun en büyük kanitidir.Ancak geçen yillarda Amigolarla olan iliskiler kötüye gitmeye basladi.Artik düzenlenmesi gerekiyordu.son derece dogru olmasina karsin kötüye iden bu bag koparildi. Ama yerine yeni bir kurumun konulamamasi ise taraftar bagini koparmis oldu.

Bu bagda Kulüpte taraftar Iliskilerini düzenleyecek bir ekibin olusturulmasi olusturulabilir .Ancak bizim istedigimiz seviyede olmayacaktir.Bu bag ancak tek çati altinda toplanan taraftar dernekleri ile tekrar saglikli ve etkin olarak kurulabilir.

Eger Tarftar dernekleri Tek çatida toplanip Her ilde Tarftar dernegi açilabilirse getirisi neler olur ona bakalim;

1. Kulüple Taraftara bagi tekrar kurulur ve saglikli olarak çalistirilabilir.

2.Taraftar derneklerinden bir temsilci Yönetime alinarak taraftara sizi taniyoruz, camia olarak bir bütünüz mesaji resmen verilmis olur ve taraftarla olan bagorganik hale getirilir.

3. Her ilde (Almanya, Fransa ve diger ülkelerde dahil)açilacak Derneklerde üyelik islemleri yapilarak üye sayisi artirilir.

4.Bu derneklerde TS Clup ürünleri satilarak kulübe gelir getirilir.

5.Yakin illerde Kombine biletleri satilir.

6.Maç organizasyonlari yapilarak Stadlar doldurulur.Özellikle yeni stad 40.000 olacaksa buna mutlaka ihtiyaç olacak.

BMNye gelince;Yönetim tarafindan izlendigi kanisinda degilim.Kaldiki BMN yetaraftra iliskileri gibibir misyon yüklemek asil amacini saptirabilir.

Biz forumda fikir alis verisinde bulunmak, haberlesmek için bulunuyoruz.Belki organizasyonlarda yapiyoruz ancak bu organizasyonlar dogal olarak kisitli kaliyor.

Taraftarin gerçek ortamda bir araya gelerek kulüple organik bir bag kurmasinin yolu ancak derneklesmeden geçiyor.Tabi bu derneklerx mahalleyisevenler dernegi biçiminde olmamasi da gerekiyor.

Evet bence bu konuda son sozü arkadas soylemis bulunuyor.Daha konuya bisiler demeye gerek yok.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

[img]smileys/smiley17.gif[/img]yakinda bmn'nin kulüpte niye temsilcisi yok diye soracaksiniz.. geçen bir dostuma msn de konusurken bazi seyler söylemistim... Trabzonspor'da yönetici olmadiktan sonra buralarda istedigini yaz-çiz pek kaale alinacagini sanmam diye.. özellikle o arkadasim da transferi bir bana biraksalar gibisinden konusuyordu... ona okuyup böyük adam olmasini ve daha sonra Trabzonspor'a yönetici olmasini tavsiye ettim... ya çok zengin olacaksin ya da kalifiye yönetici özelliklerin olmasi lazim demistim TS'de yönetici olmak için..

Evet arkadaslar gerçek su ki yöneticiler fm oynayarak oyuncu almiyorlar.. buradaki görüslerin dikkate alinmasi gerektigi fikri ise bence tamamen hayal.. taraftar üzerine düseni yapsin yeter.. transfer v.b yönetici ve teknik heyetin isi...

Emin olun, BMNtakip ediliyordur. BMN'nin gücünü kesinlikle azimsamayin. Siteye üye olmayip takip eden o kadar çok kisi var ki; bunu online olanlarin listesine bakarakta görebilirsiniz. Burada benim dile getirmemin dogru olmayacagi bazi olaylardan dasiki takip edildigimizi biliyorum. BMN'de olupta kulübe üye olanlarin sayisi 50'den fazladir, en azindan ben vekuzenim üyeyiz ama nickimizin saginda solunda yazmasina gerek görmedik.

Yönetime sesimizi nasil duyururuz?

-Yeni yönetimi bir ziyaret ederek, tebrik edilmesiyle ise baslayabiliriz.
    -Dahasonralari belirli periyotlarla sitemizin genel görüslerini iletmek üzere il temsilcisi arkadaslarimiz randevulasalabilir.

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de uzun süredir bunu düsünüyodum.bir tek transfer konusunda bile daha transfersezonun baslamasina bi kaç hafta olmasina ragmen yüz küsür sayfa yazi yazdik.bu yazilan yazilarin yönetim tarafindan okunmasi onlara anlam kazandirir.bir kaç ay önce ts dergisinde ts un internet sitesi ile ilgilenen kulüp görevlileri çikmisti onlarla iletisim kurabilirsek önemli bir adim atacagimizi saniyorum.çabamizi onlarin daha kolay yönetime iletebileceklerini düsünüyorum.

Nereden
    İzmir

bence daha ciddi topicler açilirsa sitenin ilgi çekecegini düsünüyorum

sen tutup niye sampiyon olamiyoruz diye topic açip

haci hoca muhabbeti yaparsan

ne yönetim ne de baska biri sallamaz siteyi aramizda sohbet eder dururuz

AKILLI YORUMLAR BIZI GÜÇLENDIRIR VE ILGI ÇEKER

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Taraftar sitesinin sesine kulak verip transfer yapan bir baska klüp var mi bilmiyorum .Ama olursa gene bir ilke imza atariz .

Bence yanlis bir yaklasim. Kurumsallasalim , profesyonelleselim , derken transferin taraftarlardan gelen isteklere göre yapilmasi ne kadar dogru olur ?

Herkes görevini yapmali yönetim klubü yönetmeli, idari heyet takimi çalistirmali maça hazirlamali, taraftar yani biz desteklemeli ve de yapici elestirilerde bulunmaliyiz. Transferi yönetim ile teknik heyet birlikte yapmalidir. Tabiki bizde gönlümüzden geçeni söyleyecegiz ama bunun yönetim üzerinde bir etkisi olmasini beklemenin uygun olacagini sanmiyorum.

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar Transfer komitesinin çalismalari hakkinda diger Yönetim Kurulu üyeleri bile bilgilendirilmezken nasil olurda BMN'den bir yaptirim istersiniz ?Yok etkisi sifirmis da falan da filan da, ne çok biliyorsunuz bu isi. YK üyesinden Trabzonspor kulübüne daha yakin ve etkin olmamizi istemek neyin mantigidir ?

burasi bir taraftar sitesi ve birçok trabzonsporlu bi siteye yazilarini yaziyo isteklerini belirtiyo taraftarin isteklerinin yerine gelmedigi zaten ap açik ortada fatih akyel olayi bunun bi göstergesi o zaman biz bu sitede trabzonspor için birseyler yapamiycaksak buraya neden yaziyoruz isteklerimizi sikayetlerimizi belirtiyoruz maçlara giderken burda organize oluyoruz klübün yarari için yapilacak herseyi burda tartisiyoruz burdan takip ediyoruz kisacasi biz bu camia içinherseyi yapiyoruz ve bu camiadanda bunun karsiligini isteriz eger hiç bir yöneticinin burda yazanlardan haberi yoksa buda site yönetimi olarak sizin sorununuz onlarin taraftar isteklerinden haberleri yoksa bizde burda bundan sonra magazin konusalim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Samsun

deplasmanlarda,kamplarda yagmur çamur demeden her yerde bordomavi bayraklar görecekler,sabahin 6 sinda hava alanina gelmis ve mesale yakarak tezahurat yapan 45 kisilik gruplar görecekler,münibüslere dolusmus perisan hallerde bordomavi renk pesinde dolasan tipler görecekler....elbet bizaman taniyacaklar...icraatlarimizla taniyacaklar

hiç olmadi ankaraya maça gfeldiklerinde skorbortun altinda BORDOMAVI.NET YAZISI GÖRECEKLER,elbet bi skorborta bakarlar da

TANIYACAKLAR BIZI....ADRESIMIZ BELLIEdited by: denizgrsy

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

önce oy çoklugu ile bi karar alalim....

bi topikle bu karari tüm üyelere bildirelim....

örnek bi metin olusturup klubün mail adresine yollayaylim........

borbardiman etkisini gösterecektir....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel kardeslerim I.Ege ve H.Üçüncü pismis kelle gibi sirittiginda kulüp mail bombardimanina ugramadi mi ? Sonuç istedigimiz sekilde mi sonuçlandi? HAYIR.

Fatih Akyel transfer söylentisi çiktiginda kulübe ulasan maillerin sayisi azmiydi ? Sonuç=Olumsuz.

O zaman hayallere kapilmayalim.MÜHÜR KIMDEYSE SÜLEYMAN ODUR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Yine sapla samani birbirine karistirmissiniz. Basligin ismi degistirilmeden önce yazdigim yazi tamamen transfer ile alakalidir. Duyuyormusun gilimali burda magazin konusmak isteyip istememen senin takdirin, Beyin firtinasi seklinde yazilar yazilanbasliklarla da seni görmemiz dilegimle...

BMN'nin etkilinligine gelinceSitemizin ana sayfasindan gerekli tepkiyi gösterdikten yarim saat sonra çesitli internet sitelerinde bordomavi.net'in de ismi verilerekhaberlerine konu olduk.Keza bizden hiç hazetmeyen Hurriyet ve Milliyet gazeteleri isim vermeyerek de olsa son dakika haberlerinde bize yer ayirdilar.

Kulübümüzün su andaki YK üyelerinden 1 asbaskan digeri YK üyesi iki kisi aranarakbu konudaki görüsmelerimizi bildirdik.

Kulübümüze Bordomavi.net'in yayinladigi bildiriyi birer gün arayla iki defa fax çektik.

Baskanin ayni yönde beyanininda oldugu transfer konusunda söyledigimcümleleri bu kadar zit yöne çekilmesine de hayret ediyorum.

BMN'nin bir türlü diger site ve forumlardan farkli olduguna kanat getiremeyen arkadaslar sadece protesto olayina degil diger organizasyonlara da bakmayi ihmal etmesinler.

Lütfen ön yargisiz ve insafli olalim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)