Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Neden Kk (n)?

yelik tarihi
    23.07.2005

Standart Neden Kk (n)?

arkadaslar belki ben yanlis anlamis olabilirim size danismakistedim. hseyin avni aker stadyumu'nun zerindeki sampiyon trabzon spor yazilarindaki (n) harfleri neden kk yazilmis bir bilen varmi?

holigan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.11.2005

renkdasim bole ufak tefek seylere takma kafayi yaff.Daha onemli konular var onumuzde.Bosverelim onu bunuda bis takimiza destek iin gidiyorus stada.Ne alemi varki yasialra kafayi takmanin.

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Alnt excalibur4 Nickli yeden Alnt

diyelim ki var...yada yok..nerden buluyon ble samasalak konulari be ...ha TRABZONSPORolmus ha TRABZOnSPOR olmus ne farkeder...ha birde henz tm harflerimizle byk olamadigimizdan belkide..kimbilir...stelik sana neeee...ka kere gittin o stada...
    <DIV>
    </DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV>kardesim sende bu kadar abartma adami resmen ldrdn ya</DIV>

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

diyelim ki var...yada yok..nerden buluyon ble samasalak konulari be ...ha TRABZONSPORolmus ha TRABZOnSPOR olmus ne farkeder...ha birde henz tm harflerimizle byk olamadigimizdan belkide..kimbilir...stelik sana neeee...ka kere gittin o stada...

Nasil bi yaklasim tarzi bu yaaa, kimsenin atigi konuya ve yoruma sama salak deme hakkin yok, ka kere gittin o stada demissin arkadasa, ben hi gitmedim hi gitmedigim halde stad hakkinda yorum yapamiycakmiyim biraz haddini bil ve ona gre yorum yap.

Alnt immortal_TS Nickli yeden Alnt

Nasil bi yaklasim tarzi bu yaaa, kimsenin atigi konuya ve yoruma sama salak deme hakkin yok, ka kere gittin o stada demissin arkadasa, ben hi gitmedim hi gitmedigim halde stad hakkinda yorum yapamiycakmiyim biraz haddini bil ve ona gre yorum yap.

excalibur4 adami haslamisin sende,Edited by: coach

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

nakkasin isine yle gelmis kardes

Alnt KuGu Nickli yeden Alnt

aynen katiliyorum N yapmaktan daha kolay ve guzwl grnyor n .. bu konuyu acan arkadas acaba yanlislikla yazilmismi saniyor[img]smileys/smiley4.gif[/img]sannam le byk bir hata yapacaklarini estetik acisindan yapilmistir[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

eh be kardesim sen de ona mi dikkat ettin yani baska sorulacak soru yok muydu

kutoz
    Ziyareti

Arkadaslar ne bu siddet bu celal. Arkadasimizin aklina bir konu takilmis onunla ilgili soru soruyor... Neden bu tepki gsteriliyor anlamis degilim. Begenmeyen yazmaz, bilen cevaplar bu kadar basit.

Topic Jandarmasi doldu BMN. Herkes da ynetici burada...

Storm61; Kesin bir bilgiye sahip degilim. Iki ihtimal var kendimce. Daha nce yukarida bir arkadasimizin syledigi gibi "Estetik" olsun diye. Ya da TRABZONSPOR yazdigin zaman, Z harfi ile N harfinin benestigini gryoruz. Yani Z harfinin sola dsms hali gibi duruyor N. Bunu ortadan kaldirmak amaciyla, yapilmis olabilir. Inandirici gelmedi dimi... Aikcasi bana da gelmedi [img]smileys/smiley4.gif[/img]Fikir iste... Belki bu sama fikrime istinaden, Estetige ynelmislerdir N harfini n seklinde yazarak.
    TRABZOnSPOR

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

tamamen estetik oldugu iindir.

ayrica excalibur4 begenmediysen arkadasin sorusunu cevap vermezsin.

serdarahmett
    Ziyareti

Beyler naptiniz ya... utanmasaniz adami dvceksiniz..

.ztel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

excaliburbu kadar tepki gstermene gerek yok. arkadaslarinda dedigi gibi begenmediysen yazmayiverirsin. Bende begenmedigim yerlere yazmiom.

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

evet tepki gstermene gerek yoktu kisacasi bilmiyorum yazabilirdin[img]smileys/smiley5.gif[/img]

yelik tarihi
    06.11.2005

allah allah herkes kendi dusuncesini soyluyor.Bana gorede excabilur4 hakli yanii.Ne var bunda form ailmissa bisde kendi dusuncelerimisi soluyorus.bundan dogal ne var[img]smileys/smiley18.gif[/img]

yelik tarihi
    23.07.2005

arkadasim holigan ve excalibur4 sizin isinize gelmiyorsa benim atigim formlar yazmayin kardesim mecbur degilsiniz

yelik tarihi
    28.12.2005

Ya arkadaslar..bu tarz bir yaklasimda bulunmaniz gerekten zc bir yaklasim ,bence..en basinda aslinda benim de byle bir yaklasimda bulunmam belkide bir hata idi fakat, yazdiklarimin aik anlasilmadigida ortada..orada bir saldiri yoktu sadece kinamaydi..byle gereksiz konular zerinde fazla durulmamasi gerektigi ile ilgiliydi.Bazen bazi konulari fazla irdelememek gerekirdi..baska bisey degil....

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

O yaziyi gailba bizim akraba yazdi.Stadin yakininda dkkani var.Dergide de dkkanin reklami var

yelik tarihi
    06.11.2005

Alnt storm61 Nickli yeden Alnt
    arkadasim holigan ve excalibur4 sizin isinize gelmiyorsa benim atigim formlar yazmayin kardesim mecbur degilsiniz

renkdasim sen forum amakta bende istedigim yere yazmakta ozgurum.Hem ben sana sadece bu konu ole buyuk bi konu degil abartmaya gerek yok diyorum.Birde herkez istedigin yazmakta ozgurdur onu dedim ama sana deil herkese deim onuda.

gilimal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2005
    Ya
    34

inanamiyorum ya bu ne siddet ne celal takimin kt gidisi taraftarida etkilemis herhalde adami konuyu atigina pisman ettiniz ya sadece kafasina takilan bi olayi neticeye kavusturmak iin ailmis bi konu sadece bilgisi olan yazsin olmuyanda sussun

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    33

bi konu anca bu kadar sama olabilir.Ii o zaman bende bi konu aayim avni aker niye kibleye dogru diil.Yada nuri albayrak neden kel.

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt fromTheRApBZONe Nickli yeden Alnt
    bi konu anca bu kadar sama olabilir.Ii o zaman bende bi konu aayim avni aker niye kibleye dogru diil.Yada nuri albayrak neden kel.
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]hakkaten neden degil hemen klube bi telefon aalim yerini degissinler stadin

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

ya arkadaslar takim kt gitti diye sinirlerimiz bozulmus galiba.[img]smileys/smiley19.gif[/img]byle birbirimize biseyler kirici laflar falan etmemeliyiz. bizler birlik ve beraberlik iinde olmaliyiz. kardeslerim benim hepinizi ve trabzonsporumu ok seviyorum. kendinize iyi bakin....

ahmetturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004

Alnt fromTheRApBZONe Nickli yeden Alnt
    kellik iin slyorum testesteron hormonlari olmasin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

Alnt KuGu Nickli yeden Alnt

hehehehehe[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    33

btn dertler bi bi o kaldi.Stad yapilinca onuda degistirirler byk N yaparlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)