Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mastercard Trabzonspor - Koçbank - VakıfBank

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Mastercard Trabzonspor - Koçbank - VakıfBank

Koçbank Kredi Kartlarinin ayricaliklar dünyasina Trabzonspor Kredi Kartinizla katilin.

Trabzonspor MasterCard Kredi Karti hamilleri; VIP tribününde maç izleme, konaklama ve imzali forma kazanma sansina sahip oluyor, sezonluk maraton kombine bileti, imzali formalar ve futbol toplarina sahip olma firsati yakaliyor, kredi karti ile yaptiklari harcamalarla kulüplerine katkida bulunuyor.
    Trabzonspor MasterCard için sundugumuz diger avantajlar:
    <UL>
    <LI>Koçbank Ayricalik Hatti

Ister tatil keyfi, ister uçak ya da otobüs bileti? Dilerseniz bir buket çiçek, dilerseniz sik ve lezzetli bir pasta. En sevdiginiz tiyatro gösterisinin ya da unutulmaz bir caz konserinin biletleri. Seyahat Hatti, hayatinizi organize ederken size büyük kolaylik sagliyor. Setur, Divan, Biletix gibi kuruluslarin ürünlerinin adresinize teslimati ücretsiz yapiliyor. Ihtiyaç duydugunuzda 444 0 555?i arayip sirasiyla 2-2-1? i tuslayarak Seyahat Hatti?na ulasabilirsiniz. Daha detayli bilgi için tiklayiniz.

<LI>Kayip / Çalinti Sigortasi

Trabzonspor Mastercard Kredi Kartiniz, kaybolma ya da çalinmaya karsi Koçbank güvencesi altindadir. Kredi kartiniz kayboldugu ya da çalindiginda, 444 0 555?i arayarak 0?i tuslamaniz yeterlidir. Yeni kartiniz en kisa sürede adresinize gönderilecektir.

<LI>Takiminiza Destek

Trabzonspor Mastercard Kredi Kartinizi kullanarak yapacaginiz her alisverisle, ekstra hiçbir ödeme yapmaksizin takiminiza destek verebilir, Trabzonspor? un basarilarina ortak olmanin keyfini yasayabilirsiniz.

<LI>Acil Nakit Avans / Acil Kart Temini

Dünyanin neresinde olursaniz olun, kartinizin kaybolmasi ya da çalinmasina karsi, Acil Nakit Avans Hizmeti?nden yararlanabilir; Acil Kart Temini ile yeni kartiniza 24 saat içinde ulasabilirsiniz.

<LI>Özel Indirim ve Avantajlar

Her ay, kredi karti hesap özetinizle gönderilen ?Haberler? brosürü ile yurtiçinde size sunulan avantaj, indirim ve hizmetlerden haberdar olabilirsiniz.

<LI>Sinirsiz Ek Kart

Trabzonspor MasterCard Kredi Kartiniz için dilediginiz sayida ek kart talebinde bulunabilir, yakinlarinizin da Koçbank ayricaliklarindan yararlanmasini saglayabilirsiniz. </LI>[/list]
    Daha detayli bilgi için 444 0 555'i arayiniz.
    yukaridaki bilgi Koçabank içindir vakifbank'ta Trabzonspor kredi karti veriyor ancak web sitelerinde bilgi bulamadim zaten siteleride internet'in icat edildigi seneden kalma

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı
    ...

vakifbank'ta Trabzonspor kredi karti veriyor ancak web sitelerinde bilgi bulamadim zaten siteleride internet'in icat edildigi seneden kalma

Yasa.. 6 yil önce girmistim ilk kez vakifbank'in sitesine. Hala ayni...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Vakif Bank'mi. Kredi karti almayin derim. Hiçbir özelligi olmayan bir kart. Size hiçbir avataj saglamaz. Koç Bankin karti hakkinda bilgim yok ama Vakif Banktan iyi olacagini saniyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim ilk kredi kartimdir(ve de uzun süre tek) Koçbank Trabzonspor kredi karti.
    Normalde kredi karti kullanimina karsiydim. Arkadaslarimin tüm israrlarina ragmen hiç bir kredi karti almadim. Ama yaklasik 2 sene önce Koçbank'in Trabzonspor kredi karti verdigini ögrenince basvurdum ve aldim. Fakat limit çok az geldi, 500 YTL. Uzunca bir süre sadece bu karti kullandim. Ama insan kredi karti kullanmaya alisinca 500 YTL'lik limit yetmiyor[img]smileys/smiley11.gif[/img] Dolayisiyla 7-8 ay kadar önce de bonus kart çikarttik.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

neyse
    uzun lafin kisasi Koçbank kartini tavsiye ederim. Artik iyice yayginlasti. Zaten Koç grubu Yapi Kredi'yi de satin aldi. Yakinda iki banka birlesecek büyük ihtimalle. Böylece bizim Koçbank kredi kartlari World Card'la ayni statüye geçmis olur herhalde..

Ben klubüme elimden geldigince destek olmaya çalisiyorum.
    1 - Klube üyeyim. Aidatimi zamaninda ödemeye çalisiyorum.
    2 - Trabzonspor dergisine aboneyim
    3 - Kendim Istanbul'da olsam da kombine karti satin aldik. genelde abim kullaniyor.
    4 - Koçbank'tan Trabzonspor kredi kartim var. Limitinin sonuna kadar kullaniyorum.
    5 - Her türlü taraftar ürününü TS-Club'dan satin aliyorum.
    6 - IMKB'de Trabzonspor hisse senedi satin aldim..

bunlarin haricinde bir destek olma sekli bilen var mi?

Edited by: memopad

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

2 yildir koç'un kartini kullaniyoz zaten ama faizi çok yüksek[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar,

Maalesef artik Koçbank Trabzonspor kredi karti olmayacak. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bildiginiz gibi Koçbank'la Yapi Kredi birlesecek. Bu kapsamda Koçbank kredi kartlaripiyasadan kalkacak galiba.Pazartesi günü bana World Card gönderdiler. Ben de yazi yazdim Koçbank'a. Ne oluyor diye.. Gelen cevap söyle:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=500><T>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top height=107></TD></TR>
    <TR>
    <TD>
    <TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="96%" align=center><T>
    <T>
    <TR>
    <TD></TD></TR>
    <TR>
    <TD>

ref : 50705

Sayin MEHMET ------,

Koçbank web sitemize göstermis oldugunuz ilgi için tesekkür ederiz.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><O:P></O:P>
    <O:P></O:P>
    Koçbank'in kredi karti ürün ailesindeki Trabzonspor Master, TEGV ve Diners Club International kredi karti programlari sonlandirildigindan bu ürünlere sahip Koçbank kredi karti sahiplerine Worldcardgönderilmektedir.

Tarafiniza ulasan Worldcard'in limitini yetersiz buluyorsaniz, limit artirimi için talebinizi 444 0 444 Çagri Merkezineiletebilirsiniz.

Saygilarimizla,

KOÇBANK A.S.
    </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></>
    <DIV id=message><X http-equiv="C&#111;ntent-" c&#111;ntent="text/; charset=iso-8859-9"><X c&#111;ntent="MS 6.00.2900.2627" name="GENERATOR"><COMMENT></COMMENT><X marginheight="0" marginwidth="0" topMargin="0" leftMargin="0" background="http://www.kocbank.com.tr/.gif"></DIV>Edited by: memopad

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Berberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim ilk kredi kartimdir(ve de uzun süre tek) Koçbank Trabzonspor kredi karti.
    Normalde kredi karti kullanimina karsiydim. Arkadaslarimin tüm israrlarina ragmen hiç bir kredi karti almadim. Ama yaklasik 2 sene önce Koçbank'in Trabzonspor kredi karti verdigini ögrenince basvurdum ve aldim. Fakat limit çok az geldi, 500 YTL. Uzunca bir süre sadece bu karti kullandim. Ama insan kredi karti kullanmaya alisinca 500 YTL'lik limit yetmiyor[img]smileys/smiley11.gif[/img] Dolayisiyla 7-8 ay kadar önce de bonus kart çikarttik.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

neyse
    uzun lafin kisasi Koçbank kartini tavsiye ederim. Artik iyice yayginlasti. Zaten Koç grubu Yapi Kredi'yi de satin aldi. Yakinda iki banka birlesecek büyük ihtimalle. Böylece bizim Koçbank kredi kartlari World Card'la ayni statüye geçmis olur herhalde..

Ben klubüme elimden geldigince destek olmaya çalisiyorum.
    1 - Klube üyeyim. Aidatimi zamaninda ödemeye çalisiyorum.
    2 - Trabzonspor dergisine aboneyim
    3 - Kendim Istanbul'da olsam da kombine karti satin aldik. genelde abim kullaniyor.
    4 - Koçbank'tan Trabzonspor kredi kartim var. Limitinin sonuna kadar kullaniyorum.
    5 - Her türlü taraftar ürününü TS-Club'dan satin aliyorum.
    6 - IMKB'de Trabzonspor hisse senedi satin aldim..

bunlarin haricinde bir destek olma sekli bilen var mi?

Edited by: memopad

Abi maliyeti 10 milyon dolara kadar olan yıldız futbolcu alabilir ve stad yaptırabilirsin
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vakif Bank gibi bir banka olmaz olsun. Müşterisini dolandırmaya çalışan bir banka. TT çalışanlarının çok canını yakmıştı eski yıllarda. Bankamatiklerde bir kurnazlık bulmuşlardı, bir dönem senin parana kredi ekleyip artı hanene yazıyorlardı, sen kafana göre çekiyordun kaçarsa içine günlük faizi de bir güzel alıyorlardı. Tabi seni uyarmadan, bu ay sonraki ay derken bi bakıyorsun bi ay senin maaş yok.. Dava edenler, tehditler bilmemneler olunca şimdi başka bir yöntem bulmuşlar..
    BORDO MAVİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Koçbank Yapı kredi bünyesine katıldı.

Koçbank dan kredi kartı olanlara world kart yollandı.e bizim Koçnaktan Trabzonspor kredi kartlarımız da bir hareket yok.iptal mi oldular.Yapı kredi Taraftar kartı vermeyecek galiba.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koçbank Yapı kredi bünyesine katıldı.

Koçbank dan kredi kartı olanlara world kart yollandı.e bizim Koçnaktan Trabzonspor kredi kartlarımız da bir hareket yok.iptal mi oldular.Yapı kredi Taraftar kartı vermeyecek galiba.
    Evet maalesef 1 Ekim itibari ile Koçbank Trabzonspor Kredi kartım kullanıma kapatıldı. Yerine Trabzonsporla hiç bir ilgisi olmayan standart World Card yolladılar.
    Bu gidişle Koçbank'taki hesabımı kapattıracaklar bana.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Berberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ................Bu gidişle Koçbank'taki hesabımı kapattıracaklar bana.
    yakında onuda yapamayacaksın tamamen birleşince artık koçbank değil yapıkredide hesabın olacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakında onuda yapamayacaksın tamamen birleşince artık koçbank değil yapıkredide hesabın olacak.
    Aslında birleşme gerçekleştirildi. Fakat internet hesabına girişler hala eskisi gibi. 23 Ekim'den itibaren internet şubeleri birleşcekmiş.
    World Carld'la ilgili bir talebim vardı. Eğer olumsuz cevap verirlerse hesabımı kapatacağım..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben 1 yıldır Vakıfbank'ın kartını kullanıyorum ve memnunum. 500 milyon limitim var hep o limit doluyor.Kampanyaları olmasa bile çok az da olsa bi miktarın takıma gitmesi çok iyi.Belki yakında limitimi de yükseltirler.Herkesin almasını tavsiye ederim.
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haber için Teşekkürler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)