Sayfa 117 Toplam 167 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4175 adet sonuctan sayfa basi 2,901 ile 2,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

sigsauer16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu yunus yıldırım fenerın kopegı zaten fener bunla oynadıgı macları kaybetmıyor kendısını tanıyorum manısadan tam bır futbol katılı

vaslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

geriden takip etmek bence daha avantajlı ama şu puanı beşiktaş maçından sonra kaybetseydik bari lig daha yeni başlıyor laybedilen bişey ok.Sahamızın kapatılması iyi olur bence ama seyircisiz oynama cesası gelecek muhtemelen.
    Kapıyı sert kapatmak, ya kapının açılmamasını sağlar ya da çok ciddi sorunlar ortaya çıkarır.
    Şenol GÜNEŞ

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burağın ilk yarıdaki poziyonu daha çok penaltı kokuyordu..bu oyunla 1 puana sevindim ne yalan sölim..ama yılmak yok.
    beşikdüzü_akkese

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlıkta yönetimden kimsenin olmaması ilginç..

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

forvetin boş kaleye golü atacak bi maç kaçırırsın iki maç kaçırırsın ama her maçta bi boş kaleye topu stadın dışına dikersen işin zor...

bu maç kayseriyi biz gaza getirdik o yüzden böyle oynadılar diyenlere gülüyorum...konya denizli van eskişehir antep zamanında samsun...bunlarıda mı biz gaza getirdik...sen bulduğun pozisyonları atacaksın amatör goller yemiyceksin...bu maçta yediğimiz golleri buca bile yemez kolay kolay...kötü oynamadık belki ama çok basit goller yedik...colmanı ayrıca tebrik ediyorum bu maçta, haftaya böyle oynasın maçın adamı olur...

daha hiç bişey bitmiş değil hatta herşey sıfırdan başlıyor arada bir gollük fark var...ama bu şekilde goller yemeye devam edersek ilerde çok sıkıntı çekeriz...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Argo bir söz var, kendi işini kendin gör derler biz şimdi başkasının yapacağı puan bağışlarına kaldık.Rıdvan'a helal olsun yine düz konuştu 40. dakika Burak Yılmaz'a yapılan net penaltı(M.Merk değil dedi) ama Burak Yılmaz'a zor penaltı verirler dedi bu da doğru...
    40 dk pozisyonun penaltıyla alakası yok burak kalecinin hamlesi gelmeden kendini yere atıyo son pozisyona gelince net bi faul var müdahale dışarda başlıyo penaltıda verilebilir dışardada verilebilir ama şöle bi gerçek var burak yılmaz arif erdem gibi mimlenmiştir her hafta hakemleri aldatmaya yönelik hareketleri takıma zarar veriyor

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

1996: Van ve Fb maçları...

Ersun Hoca zamanı: Denizli, Konya...

Bu sezon: Ankaragücü, Antalya, Kayseri...

Yer: AVNİ AKER

Adı STRES, BASKI, ŞANSSIZLIK veya başka bir şey, bilmiyorum, bilmek de istemiyorum.

Sene sonunda GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU olmak istemiyorum.

İnşallah bu sefer sonuç yukarıdakilerden farklı olur!

Pes etme Trabzonsporlu! Kızıyoruz, sinirleniyoruz, üzülüyoruz... Sen, ben, o... Hepimiz aynı şeyleri hissediyoruz. Ama geçmiş hataları tekrarlamayalım. Öfkemizi kontrol edelim. Küfrümüzü 34. hafta ederiz. Daha kaybedilmiş bir şey yok. 11 maç var önümüzde!

Önce camianın lideri yani sayın başkan, artık kendini ve çevresini kontrol etmeli!

Teknik kadro ve oyuncular telaştan arındırmalı kendilerini!

Ve biz taraftarlar, geçmişi bir kenara koymalıyız. Her zamankinden daha çok kenetlenmeliyiz. Bir hafta 168 saat, gerekirse o haftaki maç dışında 166 saat konuşmayalım, düşünmeyelim... Ama 90 dakika milyonlarca Bordo-Mavi yürek birleşsin ve 12. adam olsun!

Haydi!

( 70. dakikada maç gitti diyip Şenol Hoca'ya küfredenler 90. dakikada "haydi bir gol" diye umutlanıyorsa, 23. haftada şampiyonluk gitti diyenler 32. haftada "aha işte şampiyon oluyoruz" da diyebilir. O nedenle, son ana kadar HEP DESTEK!!! )
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (27.02.2011 Saat 21:48 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Egemen'e iğne mi vurulacak ne yapılacaksa yapılsın artık dönsün.

Gökhan Gönül sürekli sakatlanıyor ama iğne miğne götürüyor adam işi .

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Canberk ARSLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakin ol gerekli istek yapıldı ve birazdan kapatılacak forum misafirlere.
    Aninda kapatilmaliydi misafir ve yeni kayitlar
    Yonetim istifa
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Nereden
    Samsun

Alıntı sonimp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ne bitti ne bitmedi bilmiyorum ama bildiğim birşey var: Ben bittim bennn! Bu kadar zor geçeceği belli olan bir maçta ilk dakikada gol atıp öne geçmişken, beraberlikten sonra bir daha öne geçmişken kaybetmenin mazereti olamaz! Maçı kaybetmedik, o bir puan belki bizi şampiyon yapacak diyebilirsiniz, olabilir, katılırım ama şu ortamda ve olası bir BJK mağlubiyetinden sonra bu kadar iştahlı bir Feneri alt etmek size nasıl görünüyor bilmiyorum! Biz saha dışına çıkmayacaz dedik ama saha içinde de gerekenleri bir türlü yapamadık maalesef. Şu an evimde terör esiyor, çocuk soruyor anne babam neden kızıyor, bağırıyor diye! Utanmasam ağlayacam, zor tutuyorum...
    hocam yapma eyleme hepimiz kızgınız dediklerin doğru iki kere öne geçiyorsun maçı koparamıyorsun televizyonun önünde sinir harbi geçiriyorsun ama gereksiz yere çocuğunun kalbini kırmanın yanında bunlar hiç bi anlam ifade etmez...inşallah telafi ederiz tek yapamadığımız şeyi yapalım bi kerede soğukkanlı davranalım dünyanın sonu değil...

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Chiko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abicigim, Kreisklasse'de bile böyle hakem yok.

Dogru cünkü orda hakemi koruyacak tel veya polis olmadigi icin.Türk takimlarin maclarinda hakemler arada bi dayak yedikleri icin daha öyle hata yapmiyorlar.

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erkut Ay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    site yönetiminde bir dağınıklık var eskisi gibi işlemiyor...her telden adam gezinmeye başladı ortalıkta ...2 saattir misafire bile kapatamadılar şu başlığı...
    hoşlarınamı gidiyor anlamıyorumki başka zaman toplanırlardı. zaten sinir tepemizde.
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadro şampiyonluğu hak etmiyor.
    6 maçta oynanan futbol kalitesi ortada, takımın hiç bir özelliği yok.

İlk devre alınan 42 puan şansmış.

Fener'de ilk yarida oynadigi Futbol ile hak etmiyor!

Peki kim hak ediyor bu Sampiyonlugu?

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başlık misafirlere kapanmadan yazayım..

Çok beklersiniz.
    Şampiyon olacağız.

Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben 1 puana seviniyorum. Üstünede 5 maç saha kapanırsa kaymak olucak üstüne..
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TS-FAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlık misafirlere kapanmadan yazayım..

Çok beklersiniz.
    Şampiyon olacağız.

+++++++++++++++++++++++++++++

İnş.

Alıntı Gökhan KAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 1 puana seviniyorum. Üstünede 5 maç saha kapanırsa kaymak olucak üstüne..
    Seyircisiz olsa da Olimpiyat'ta oynayalım. Oranın havası başka..

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

neden mesajları alıntılayamıyorum.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Açın Behzat Ç'yi stres atın biraz herşey olucağına varır.

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sadece bizim maçları değil ligeki diğer maçları izleyenler varsa eğer bu ligde daha çok şeyler olacağını görüyordur...fb devre arasında yaptığı yüklemenin kaymağını yedi ama dünkü maçta alexin frikiği ve kaçan penaltı olmasa maç çok zor olacaktı fb için...devre arası yapılan yükleme fbyi derin bi düşüşe sokacaktır bir kaç haftaya...dünkü maçta bu biraz olsun gözüktü...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

Volkan Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

birisi şu ikili averaj olayının maddesini yollayabilirmi
    AL STADINI ÇAL BAŞINA

zaferyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yensek bjk yi lider olsak ne olacak

Ertesi hafta Senol hocamiz trabzondaki maci

Nasil alacagimiza dair bir plan yapmismi

Tam temel fikrasi

Kendi evinde bir de deplasman takimi olmayan takimlara her hafta puan ver
    siradaki kim

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BOŞUNA SALYALARINI AKITMA FENER RUM PATRİĞİ

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hasan ZAİMOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşlarınamı gidiyor anlamıyorumki başka zaman toplanırlardı. zaten sinir tepemizde.
    Takip edilmediğinizi nerden biliyorsunuz anlamadım ki .

Şansal Jaja'nın sahanın en iyisi olduğunu mu söyledi yanlış mı anladım?
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

MaDDoX_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

trabzondaki maçlara dezavantajlı başlıyoruz.ligin en kötü taraftarı bizde

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

takim kötüydü dogru, 2. ve 3. gol göstere göstere geldi, sinirmden patladim, amma velakinnnnn, Sota'yi artik kimse savunmaz sanirim burada, oyuncularini gördük 15 defa yerlerde yattilar yalandan yere, H.Ali denilen seref yoksunu kuçucuk darbe aldiginda yerlerde kivraniyordu, Sota'nin hiç suçu yok demeyin bana simdi, 15 defa be abartmiyorum en az 10 defa haydi 10 olsun yalandan yere yattilar, bir de ara sira Hamza Cakir falan deniyordu buralarda, Trabzonlu diye, ulan pust herif bu kadar mi olur 3-4 defa yerlerdeydi yalandan yere, sonra zirt pirt hakeme itiraz sanki final oynuyor, boyle serefsizlerden nefret ediyorum, fenere karsi hakeme yalakaliktan baska bir sey yapmazlar bize geldi mi gotlerini yirtarlar, hakem onlarin penaltisini vermedi diyorsunuz, yahu haydi tamam vermedi ama bizim de rakibi 10 kisi birakacak hamleyi yapmadi buna ne demeli ?? sonra bir ara serbest vurustan geldiler kafa vurdu biri sonra devam etti tehlike yasandi, gol yemedik diye herkes atliyor ama orada ofsayt var, nasil gormez onu ???????????? gol yesek nasil hesabini verecek ???????? hakemin zaten yetenegi bu akdar, bu hakem neden verildi bu karsilasmaya anlamiyorum, cezaliydim pek yazamadim yeni bitti cezam, baska hakem mi yoktu da bu haysiyetsiz verildi, zaten gordu karsilasma sonu o kadar tirsti ki onlarin lehine çalinabilecek hareketlere bir sey diyemedi, yaaaaa, iste burada taraftarin da etkisi var, taraftar anlasin degerini ve her karsilasmada adam gibi baski altina alsin rakibi ve hakemi ayrica kafasini yardilar çok da kotu olmadi, simdi kizanalr olacak umurumda degil, bunlara bir kaç tehlike yasatmadan bizi evimizde vile harcarlar, onun için gerekirse AYAGINA KURSUN sikacaksin bak bir daha oluyor mu boyle pezevenklikler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)