Sayfa 81 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 71 79 80 81 82 SonuncuSonuncu
Toplam 2026 adet sonuctan sayfa basi 2,001 ile 2,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vahid Halilhodzic

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Herkes Vahid hocayı kötüledi.Çok eneli,egoist bir adammış.Ne alakası var kardeşim?Doğrusu söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı.Türkiye liginin kalitesini yüzümüze vurdu.

Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca Ronaldinho'yu kesemezdi. Zira kendisiyle hiç çalışmadı. O PSG'ye geldiğinde Ronaldinho Barcelona yolcusuydu.

Zaman zaman çok doğru şeyler söyledi. Bu takımı ve şehri de çok sevdi ama olmadı, olamazdı. O kadar kapristen sonra gittiği takımlar da belli.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İHO senle anlaştığında askerdeydim. Haber geldiğinde dolabı yumruklamıştım. Senden nefret ediyorum.
    Hamiş

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke bu kadar sabır gösteren bir yönetimde gelseydin hocam,bence iyi işlere imza atacaktın.Japonyadaki başarıların hayırlı olsun.

Senin için Ramazan Ramazan havallanlarına gitmiştim.Hvala!
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

MuratB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizde başarılı olma ihtimali yoktu, yine gelsin yine olmayacak

Tsli31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şahsen çok sevdiğim bir hocamızdı
    ​SADECE TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İyi teknik direktördür... Bizde kendisine yeterince süre tanındı mı tartışılır... Şu an Japonya Milli Takımında gayet iyi işler çıkarıyor.
    Konu İ. C. Ertem tarafından (17.02.2018 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ben de severdim kendisini. Koyun değildi en azından. İsyan ediyordu.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Son yıllarda elimize geçen tek şanstı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Uzak dursun.
    Hamiş

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Vahid alay etti, geldi siz gerizekalisiniz dedi, 1 mac sonu yenilgide ağladı diye adamı burada bulunmaz hint kumaşı yaptilar.
    Vahid, Ersun gibi adamlar bu takımı sallamayip, küçük gördükleri için bizim bu hallere gelmemize vesile oldular.
    Bakin Riza gibi çapsız, teknik taktik bilmeyen adamlar bu takimda hocalik yapiyor simdi.
    Sirf zamaninda iyi adam bulamamaktan ağzımız yandığı için..
    Artık bu takimin hocası iyi de adam olsun dediğimiz için Riza gibi vizyonsuzlara kadar düştük..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vahid alay etti, geldi siz gerizekalisiniz dedi, 1 mac sonu yenilgide ağladı diye adamı burada bulunmaz hint kumaşı yaptilar.
    Vahid, Ersun gibi adamlar bu takımı sallamayip, küçük gördükleri için bizim bu hallere gelmemize vesile oldular.
    Bakin Riza gibi çapsız, teknik taktik bilmeyen adamlar bu takimda hocalik yapiyor simdi.
    Sirf zamaninda iyi adam bulamamaktan ağzımız yandığı için..
    Artık bu takimin hocası iyi de adam olsun dediğimiz için Riza gibi vizyonsuzlara kadar düştük..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ersuna göre adam gelmiş taraftardan özür dilemiş 4 yedigi maç sonu.. Daha asil ne olabilirdi ki? Bu adamın işini ciddiye aldıgının ispatıdır ve bir kere seni küçük görmesi önemsiz adam kariyerini ortaya koymus sırf söz verdi diye , almanyayı kitlemiş adamı almıştın, ve senin için çalıştı gerçek istekle cünkü basarınca o da basaracaktı.. Ersunla yan yana getirmek yakışmaz, kendisi karakterli idi.. Fatih Tekke nin de dedigi gibi zamanında, bir babaydı.

Ayrıca yaptıgı alay etmekten çok dikkati başka yönlere çekmek gibiydi,, zaten demişti takım üzerinde aşırı bir baskı oluşturuyorsunuz ve kendisi üzerinde de ki zaten 9 hafta da kovuyorsan adam haklıymış..

Aslında bazı şeyler çok basit. Vahid hocaya 3 yıl güven ile 3 yılda avrupa kupasını kaldıracak düzeyde olurduk gibi geliyor.. Tıpkı bilicte oldugu gibi.. Ama bu başarının bir anda gelmedigini ögrenene dek çok hata yaptık. Hala da Ünal Karamanda oldugu gibi yapabilirdik ki faturası onazinin sakatlıgı oldu gibi geliyor..

Kendisinin samimiyetine her zaman inandıgım sevdigim hoca başarı onunla olsun

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Bu adamdan Bir cacık olmaz
    Yakında kovulur japonlar affetmez
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cagdasdeniz4242 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamdan Bir cacık olmaz
    Yakında kovulur japonlar affetmez
    Adam Nantesta. Nantesin sahibi japonlar mı?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çalhanoğlu'nu sepetleyecek adam gibi adam
    ( ゚д゚)

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

tebrikler canım hocam.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Grande pağdon
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Hoca seni severim de bundan sonra gidip Tunus ya da bilmem baska takimlari çalistirma, herkese hizmet ettin ülkene hizmet etmedin yeter daa, al Bosna'yi kapanisi orada yap efsâne ol
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tabi Sefer abi sen tanımayacaksın hocayı da kim tanıyacak

Ben de severdim hocayı 2014ün bir ramazan günü karşılamaya gitmiştim havalimanına
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Feda olsun sana Trabzon limanı Vahid Başkaaaan
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Fas milli takimindan da ayrilmis. Orada da en son hakim ziyech i kadro disi birakmis. Ibrahim hacisosmanoglu zamaninda onun icin 2 deli bu isi cozer diyordu. Biri vahid digeri kendi. Neyse adam bize geldiginde baya pisman oldu. Dunya kupasinda cezayiri gruplardan cikarinca sanirin baska teklifler de almis. Sorsan trabzona soz versim diye geldim dedi ama kesin bir yerlere imza falan atmistir. Neyse bizdeyken syrekli kadro kotu falan diyordu. Kendine sormadan akinan gokhan karadeniz ve turgut dogan sahini direkt bir iki hazirlik macinda oynatarak gonderdi. Bir dunya adam aldirdi hacisomanogluna. Roativ ile olan uefa macinda rakibimiz cok guclu cok iyi falan diyordu. Cunku onlarin rus ligi baslamisti. Neyse yendik uefa gruplarina kaldik. Bu sefer ligde her maci berabere bitiriyordu. Cardozoyu yedek birakip yatabareyi oynatiyordu falan. Basin toolantisinda soz verdigi icin geldigini milandan teklif aldigini falan diyordu. Hatta cep telefonunu bile gosterdi. Mesaj gelmis ona guya milandan. Daha aonra italyada milani takip eden bir gazeteci boyle birsey olmadigini soyledi. Adam tutk futbol tarihinde bir ilki gerceklestirdi. Ilk kez 4 buyuk takim taraftari bir konuda fikir birligine vardilar. Herkes bu adamin gitmesini istiyordu. Adamin isi gucu turk futbolunu asagilamak ve kucumsemekti. Yalnuz aldirdigi oyunculardan waris, papadapulos, constant falan iyi adamlardi

Trabzonda ilk donemini cok fazla hatirlamiyorum. Bur galatasaray trabzonspor macini tribunden izlemis sonrasinda goreve baslamisti. Istanbulda 4-1 yenilmistik. Tolga zenginin ilk maciydi ve baya hatali goller yemisti. Travzondaki ilk doneminde fatih, gokdeniz, yattara, syzmkoviak 4 lusunu ayni anda oynatmiyordu. 4 forvetle oynanmaz mentaliteziyle hareket ediyordu. O donem yonetimde olan ibrahim haciosmanoglu ile tanisip arkadas oluyorlar ve haciosmaniglu baskan olunca ilk is kendisini takimin basina getiriyor.

Acaba bizim milli takimin basina gecse nasil olur
    Konu jpositve tarafından (26.09.2022 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Vakti zamaninda kotu sezonumuzda attigimiz gollerdeki organizasyona bak. Bir de simdi Abdullah Avci ile atrigimiz gollerdeki organizasyona bak. Ilero gidecegimiz yerde baya baya geri gittik.

Nereden
    Antalya

Valla haklısın, eskiden atılan gollerdeki organizasyona bak, şimdi Abdullah Avcı ile atılan gollerdeki organizasyona bak. Gerçekten de çok geriledik. Ama biliyor musun, futbolda her şey bir anda değişebilir. Mesela takımın formu gibi, moda da sürekli değişiyor. Geçen gün bir mağazada boyundan bağlamalı elbise gördüm, geçen sezonun en hit parçasıydı, şimdiyse rafa kaldırılmış. Takımlar da aynı bu elbiseler gibi, bir dönem parlak ve göz alıcı, sonra bir bakmışsın eski moda olmuşlar. Ama önemli olan takımın, ya da modanın, tekrar eski şaşalı günlerine dönmesi. Yani bizim takım da umarım yakında eski parlak günlerine geri döner.

Nereden
    İstanbul

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Vakti zamaninda kotu sezonumuzda attigimiz gollerdeki organizasyona bak. Bir de simdi Abdullah Avci ile atrigimiz gollerdeki organizasyona bak. Ilero gidecegimiz yerde baya baya geri gittik.
    Tekke Gökdeniz Yattara var orada. Bu üçlü arkalarında Celaleddin falan varken şampiyon oldu da engellendi. Doğru karşılaştırma değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)