Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mavi Marmara'ya Tarihi Karşılama...

EMiRHAN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Mavi Marmara'ya Tarihi Karşılama...

İst. İl Temsilciliği bölümünde açtım bu konuyu bi süre önce ama gözden kaçmış olabilir diyerek kısa bi zaman kala daha çok kitleye ulaşması adına GENEL bölümde de açmak istedim. Anlayışınıza sığınarak...

Çanakkale Kepez limanında bekletilen Mavi Marmara gemisi için 26 Aralık 2010 Pazar günü saat 13.00’de İstanbul Sarayburnu’nda karşılama töreni düzenlenecek. Mavi Marmara’yı karşılamaya Anadolu’nun dört bir yanından katılım olacak. 50 ülkeden insani yardım gönüllüleri ve sivil toplum kuruluşları katılacak. Gemiyi karşılama törenine bütün vatandaşlar davetli.

( içerik İHH Web sitesinden alıntıdır)

Arkadaşlar BMN İstanbul olarak , gemiyi karşılama törenine formalarımızla atkılarımızla bizler de iştirak edelim mi organize bir şekilde? Hem toplumsal duyarlılığımızın bir göstergesi olur hemde bu önemli ana tanıklık etmiş oluruz.

Gelmek isteyenler bu başlık altında belirtirse sayısı ne olursa olsun organize olur topluca gideriz karşılamaya.
    Bizi yakan ataş "közden ötesi"

Nereden
    İstanbul

Allah kısmet ederse biz grup olarak 13.00 da Sirkeci'deyiz.

Gerçi içi fesat insanlar direkt siyasete çekiyor konuyu ama Allah biliyor içimizi.
    Gurbetçi Gençler.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

O r a d a y i z !

EMiRHAN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olay siyasi olmuş dahi olsaydı , bu hareketin karşısında durmak çok saçma. İnsani duyguları , hak ve adalet duyguları sağlıklı çalışan her insanın tarafında duracağı bir hareket. Tarihe çok önemli bir olayla adı düşen bu vakada mazlumun ve mağdurun yanında olmak gerekir. Hem tarihi bir anın tanığı olmuş oluruz , hem detoplumsal duyarlılığımızın nişanesi olur . İsterseniz orada toplanalım hem tanışmış da oluruz . . . İsteyen arkadaşlar numaralarını yazar ise yarın sabah haberleşir , bi noktada buluşur topluca gideriz.
    Bizi yakan ataş "közden ötesi"

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güzel bir organizasyon. İstanbul'da olsam 1 dakika bile düşünmez mutlaka katılırdım. İnşallah katılım çok olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)