Sayfa 2 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 707 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Besiktas-Trabzonspor’um

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla öyle bir takimimiz var ki her maç her sey olabilir.. iddiacilari en çok yaniltan takim (gerek Trabzonspor lehinde gerekse dealeyhinde oynadiklarinda) Trabzonspordur.. Adamlarin ahini aldik heralde..

Nereden
    Belçika

gercekten cins bi takim olduk simdi gider bjkyi inonude yeneriz

herseye ragmen girbetci gencler orda olacaklarmi ?

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

insallah alacaz bu maçi devre arasina moralli girecez(biraz olsun)

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu maçtan mutlak galibiyet bekliyorum ben çünkü bjk'ta bizimle ayni kaderi paylasiyor onlarda bir düsüs yasiyor yenden yapilanma sürecindeler..

eger fener maçindaki alan savunmasi taktigini uygularsak yine basarili oluruz ankara maçindabunu uygulamadilar teknik olarakama besiktas maçinda uygularlarsa kesin galibiyet aliriz diye düsünüyorum

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

ya yeneriz yada fark yeriz arasi olmaz.

biz öne geçersek onlarin tribün baskisi aleyhlerine gelisir.onlar öne geçerse gs maçina döner.malesef [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Abim bu maci almak dan baska sansimiz yok ..ille alacaz ille alacaz..backa sonucu danimam ..yoksa yikilirim[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

yaa artik ne düsünecegimi bilmiyorum.kafami öyle karistirdilarki.oooooooooooooof of[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son örnegini Fener maçinda gördügümüz gibi derbi maçlarinin yarattigi motivasyon takimimizin moralini ve sahadaki performansini olumlu yönde etkiliyor.Bu her zaman böyle oldu, sampiyonlugun favorisi oldugumuz yillarda da böyleydi, 2001-2002 sezonunda da. Bumaçta da en büyük güvencem bu olacak ve tabi ki Vahid Halilhodzic. Takimin basina geleli hala kisa bir süre oldu sayilir ama yeterliligine, yetenegine ve zekasina çok güveniyorum bu adamin. Teknik Direktörümüzün bir derbi maçinda gerekeni yapacagini ve takimi dogru bir taktikte oynatacagini bilmek uzun zaman sonra sahip oldugumuz bir hazine.

Sahadaki takima gelince, alisik oldugumuz üzereskoru lehimize degistirebilecek 3 kisinin performansi takimi direkt etkileyecek, Yattara, Szymkowiak ve Fatih. Bu oyuncularin yanisira Fener maçinda oldugu gibi diger futbolcular da sahneye çikarsa, Lee yildizlasirsa, Adem Koçak hatasiz oynarsa bu maçi almak için çok büyük sansa sahip oluruz.

hakomako
    Ziyaretçi

7-1 lik rekoru kirdimasinlar da ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

neyini yaaziyoruz tabiki yenilecegiz.
    hala umudu oalan varmi acaba.......

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben umutluyum hatta ankara maçindan sonra umudum dahada artti.Biraz daha ciddi olurlar simdi.O konuyu geçelimde taraftarlar nerde toplanacak onu konusalim.Geçen sene maça zenci getirmistim bu sene koreli getirecem.

Nereden
    İstanbul

FEner maçindan öncede ayni komplo teorileri uyduruyoduk ama gördükki o kadar kolay diil hiç bise olmasada 61 RUHU VAR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sürekliligi olmayan istikrarligi ben ne yapayim. Tahmin yapmak istemiyorum bu takimin ne halt yiyecegi belli olmuyor. o yzüden maçi izleme bile izlemeyecegim. Bizi futboldan bile soguttular.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zor dostum zor...

ama biz zoru severiz zaten.

di mi?

Alıntı Çakir Nickli Üyeden Alıntı

Son örnegini Fener maçinda gördügümüz gibi derbi maçlarinin yarattigi motivasyon takimimizin moralini ve sahadaki performansini olumlu yönde etkiliyor.Bu her zaman böyle oldu, sampiyonlugun favorisi oldugumuz yillarda da böyleydi, 2001-2002 sezonunda da. Bumaçta da en büyük güvencem bu olacak ve tabi ki Vahid Halilhodzic. Takimin basina geleli hala kisa bir süre oldu sayilir ama yeterliligine, yetenegine ve zekasina çok güveniyorum bu adamin. Teknik Direktörümüzün bir derbi maçinda gerekeni yapacagini ve takimi dogru bir taktikte oynatacagini bilmek uzun zaman sonra sahip oldugumuz bir hazine.

Sahadaki takima gelince, alisik oldugumuz üzereskoru lehimize degistirebilecek 3 kisinin performansi takimi direkt etkileyecek, Yattara, Szymkowiak ve Fatih. Bu oyuncularin yanisira Fener maçinda oldugu gibi diger futbolcular da sahneye çikarsa, Lee yildizlasirsa, Adem Koçak hatasiz oynarsa bu maçi almak için çok büyük sansa sahip oluruz.
    malesef ankaraspor maçinda oldugu gibi bu maça da konsantre olamayacagiz yeterince ama besiktas da bu maça konsantre olamayacaktir.....besiktas maçini kazaniriz diye düsünüyorum....en kötü beraberlik olur bizim için bu maçta.....

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ankara macindak ginbi oynarslar,yeniliriz,zaten bazilarin dedigi hocayi gondermek için yeniliyorlar ama ,sanmiyorum ,

bunlarin kapasitesi bu kadar,

Nereden
    İstanbul

UMUDUNUZU kirmayin yaw bjk yi inönüye gömecez üstüne fatiha okuyacaz

Nereden
    İstanbul

organizasyon varmi acaba maça yönelik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maalesef artik 4.büyüklügümüz kalmadi kim ne derse desin ne sahada nede medyada onlara cevap veremiyoruz. hiç bir istanbul takimi 2-0 yenerken kendi sahasinda maçi rakip takima vermez.

artik toparlanmamizda zor ben bu zihniyetle bir daha sampiyon olabilecegimize inanmiyorum. çünkü kimsede ruh yok.taraftarda ne yapsin yagmur çamur soguk demeden,siralamadaki yere bakmadan maça geliyor.ama futbolcular onurlarini herseylerini kaybetmisler.

ARTIK 4. BÜYÜK DEGILIZ SIRADAN BIR TAKIMIZ.

Nereden
    Ankara

aslinda iyi oynuyoruz ama defans ve kalecimiz o kadar kötü ki bize kötüymüsüz gibi geliyor, yan toplarda 3 yildir 0 bile degiliz. son 3 yilda 80 gol yemissek bunlarin 60 i yan toptur rahat, gs maçinda gördük bjk yan toplardan 2 gol atti direk, tümer sergen gibi çok iyi orta yapan adamlari var, bizim göbekte de 1.65 lik tayfun, kleberson çok iyi ama onlarda iyi oynamiyor gibi, eller oynarsa ortada bi maç olur gibi. ama bizde gündem maalesef tamamen seçime odaklanmis, bjkde de seçim olacakti ama takim düzelmeye baslarken bunun yanlis oldugunu anladilar vazgeçtiler, AMA BIZ ANLAYAMADIK, tam takim düzelmis derken tak seçim; geçtigimiz hafta ben ulusal ne yerel gazetelerde trabzonspor hakkinda futbolla ilgili bir haber görmedim, hepsi seçim üzerineydi. ister istemez tüm futbolcular bundan etkileniyor..dünde bunun örnegini çok iyi gördük. Futbolcularin kafasi karisik,inançsiz,vurdumduymaz. istanbula maça gidecektim ama dünkü maçtan sonra gitmemeye karar verdim. eger ankaramaçini kazansaydik bjk yi yenip devreyi 4. kapama sansimiz olacakti ama beceremedik. iki çikis kovalayan ekibin maçi olucak kaleci faktörü bjk nin lehine, cordoba çok iyi bir kaleci, defanslarida bizden iyi gibi, ama çok sakatlari var bakalim hayirlisi olsun, olasi kötü futbol+maglubiyette halilodzic istifa eder.

caykarali erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

walla ne desek yalan olur.[img]smileys/smiley5.gif[/img]ama yine de biz destekliycez trabzonumuzu.insallah yeneriz.

hakomako
    Ziyaretçi

Besiktas-trabzonspor maçinda umutlu degilim bir puan alabilirsek iyi birde arkadaslar trabzon deplasmanda Çok iyi oynuyor ama seçimde var isler yolunda degil Henüz toparlanamadik bu sene böyle olacak mecbur alisacagiz Ama inanin gelecek sezon bizim sezonumuz olacak Dostlar bu zorlu günlerde takimimizi yalniz birakmayalim Lütfen kardesler anlayisli olalim bu günlerde geçecek biraz sabir hep destek tam destek... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankara'ya yenildik ya..
    Simdi gider bunlar BJK maçini alir..
    Alir da ne ise yarar onu bilmem...

hiç gerek yok simdi bu ruhsuzlar bjk yi yenerdegerleri artar Trabzonsporumdan cok para isterler bu ruhsuzlara cok para vermesin klubumuz zaten paramiz yokk yenilemim ki degerleri düssün kalkmasin bi taraflari yeterince kalkti zaten..

4 5 gol yiyelim ki bi bok olamadiklarini anlasinlar ve hiç bise isteyecek yüzleri kalmasin..

arkadaslar kafaniza takmayin 4 5 gol yesekte biz taraftariz ya alismisizya bise olmaz diyarbakirdan 3 yedik bjk dan 4 yesek nie zorumuza gidecek ki dimi ama..

Allah bildigi gibi yapsin hepsini. Allaha havale etmekten baska bir yolu yok..

hakomako
    Ziyaretçi

Vahid hocanin yerinde olsam birakirdim...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)