Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelecek Olan Yönetim ve Vahid Hoca

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muhtemel baskan adaylarindan Nuri Albayrak diyor ki;''Ben begeniyorum ama yönetim kurulunu olusturacak arkadaslarida baglamak istemem.''ve devam ediyor:''Ilk icraatimiz her alanda istikrari saglamak.3 yilda 3 T.D.,3 yönetim kurulu''

Bunlar saglam ayaklari yere basan açiklamalar.Umarim seçilmesi durumunda icraatida vaadleri gibi olur.Söylediklerinden hocayi kalmaya ikna edecegi çikarilabilir.Dogru olanda bu.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özkan sümer denen mis ve basarili olamamis üstüne üstlük bazilarinla basa çikamayip kaçmis ne diye hangi mantikla bu adami istyosunuz anlamak mumkun degil.parali güzlü masaya yumruk vuracak baskan istemiyomuyduk iste size Nuri Albayrak.fikirleri güzel vaadleri güzel.yönetimi güçlü bide vahid hocayla devem ettik mi tamam dir

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

nuri albayrak baskan vahid hocaylada devam edersek trabzonsporu kimse durduramz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Kadir Degirmenci-

Hocamizin son maçimizdan sonraki üzüntüsü ve açiklamalari sonucunda sitemiz üyeleri olarak tesislere bir ziyaret düzenleyip duygularimizi anlatan bir mektup vermeyi kararlastirdik kendisine. Iste bu organizasyonun klübümüz resmi sitesinde çikan haber ve resimleri :

Halilhodžić?e taraftar destegi

Takimimizin bu aksam basina kapali olarak gerçeklestirdigi antrenman öncesinde tesislerimize gelen bir grup taraftar Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić?e destek verdiler. www.TRABZONsPORT.com internet sitesine üye gençler arasindan olusan taraftar grubu Halilhodžić?e bir buket çiçek ve kendisine hitaben kaleme alinmis bir mektup sundular. Halilhodžić taraftarin ilgisi üzerine yaptigi kisa konusmada kendisine verilen destege tesekkür etti.

Trabzonspor?un düzelmesi adina elinden gelen tüm çabayi gösterdigini kaydeden Bosnak teknik sirektör, alinan sonuçlarin kendileri adina kabul edilemez oldugunun bir kez daha altini çizdi. Vahid Halilhodžić yeni seçilecek yönetimin göreve baslamasinin ardindan kendileriyle görüsüp ilerleyen süreçteki yönünü belirleyecegini de vurguladi. Taraftarlar Halilhodžić?e güvenlerini vurgularlarken, kesinlikle ayrilmamasi dileginde bulundular. Halilhodžić?e verilen mektupta ise söyle denildi:

??Vahid Hocam taraftarlar olarak sana olan duygularimizi bir mektupta ifade etmemiz mümkün degil. Ama kendini yalniz hissettigin bu dönemde gerçekleri sana göstermek de bizim borcumuz.

Hepsinden önce bilmeni istedigimiz sey, seni inanilmaz derecede çok sevdigimiz ve asil durusun karsisinda saygiyla egildigimizdir. Trabzonspor?un armasindan yüregimize yansiyan gururu ve isigi fark eden ve hisseden bir hocaya sahip oldugumuz için kendimizi çok sansli sayiyoruz. Biz Trabzonspor taraftarlari olarak sana inandik hocam, hala inanmaya devam ediyoruz, her zaman edecegiz. Kulübümüze geldiginden beri ugrasmana gerek olmayan konularda çalismaya mecbur edildin. Oyuncularindan ve yönetiminden destek görmedin. Belki de seni kimsenin sevmedigini düsündün ama bunu düsünürken taraftari hesaba katmadin. Seni istisnasiz her taraftar seviyor hocam, hatta inan ki baska takimlarin taraftarlari dahi sana karsi hayranlik besliyorlar. Sen bizim kulübümüzde daha önce yapilamayanlari yaptin, simdiye kadar hiçbir hocanin dile getiremedigi aksakliklari belirttin, bunlari yaparken Trabzonspor?un menfaatlerini kendi kariyerini riske atmak pahasina da olsa ön planda tuttun. Tüm bunlari yüregini ortaya koyarak yaptin. Eger kendini yalniz hissetmeseydin süphesiz ki takimimizi çok daha ileri seviyelere götürecektin. Taraftar olarak hatamizi kabul ediyoruz. Bugüne kadar sana yalnizlik çektigin dönemlerde yeterli derecede destek olmadik. Ama tekrar hatirlaman gerekir ki istisnasiz hepimiz seni çok seviyoruz. Taraftar bir yana tabi ki yönetimsel bazda güçlü bir destege ihtiyaç duyuyorsun. Iste aradigin bu destegi kongrede gelecek yeni yönetimle bulacagina emin olabilirsin. Baskan kim olursa olsun görüsme yaptiginda kulübümüz için ne kadar önemli bir insan oldugunu anlayacaksin Vahid Hocam. Lütfen bugüne kadar sergiledigin gururlu ve korkusuz tavrini kaybetme, asla çalismaktan yilma. Kendi inancini kaybettigin zamanlarda yirmi iki yildir sampiyonluk görmemis Trabzonspor taraftarinin gözündeki pariltiyla beslen. Belki de sana hissettiremedik ama sen bizim yillardir aradigimiz insansin, sen bizi bizden daha iyi anlayabilecek tek insansin. Henüz Trabzonspor?un güzel günlerini görmedin hocam. Henüz Trabzonspor?da basari yasamanin, mutluluk yasamanin gururunu, sevincini yasamadin hocam. Dünyanin hiçbir yerinde böylesine saf bir mutluluk yasanamaz. Sabir gösterdigin takdirde kendini bu çilgin sevginin tam ortasinda bulacaksin.

Bu mektubun, sahada alinan skorlara göre tepki gösteren, çalismanin ve emegin karsiligini umursamayan, gerçek sevginin ne oldugunu bilmeyen kisilerin kaleminden çiktigini sanma. Bu mektup Trabzonspor?un gerçek sahipleri olan vefali taraftarlarin yüreklerinden koparak kâgida döküldü.

Mektupta kullanilan samimi hitap sekli için affina siginiyor, bunun sebebinin ?Baba?ya duyulan sicak sevgi, sefkat ve saygidan baska bir sey olmadigini bilmeni istiyoruz. Mektubun imza kismi bos kalacaktir fakat milyonlarca taraftarin yüreginde atilan imzalari hissedecegine inaniyoruz.

Bu mektup seni kaybetmek istemeyen taraftarin çirpinislarinin kâgida yansimis halidir.

Bizi Asla Birakma Vahid Hocam, Seni Seviyoruz!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aferin Kadir Degirmenci ve arkadaslarina.Iste kulübün gerçek sahibinin taraftar oldugunu gösterdikleri için alkisi hak ettiler.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kim olursa olsun,kariyeri ne olursa olsun,...Ben takimimin basindaki t.direktörün biraz daha kontrollu konusmasini dilerim....

Ne demektir benim burada ne isim var?????

Diger takim taraftarlari bu koinuda da bir güzel dalgalarini geçiyolar bizimle....

Futbolcu suçluysda önlemini al...yönetim suçluysa probklemi söyel...çözemiyecegin problemse istifa müesssesi var...

Ama benim TRABZONSPORUMUN guruuryla oynanamasina tahammül edemiyorum...

Aynen s.aybabab nin kulügp resmi kagidini yirttigindaki gibi bu konuda da hocayi elestiriyoru...

Ayrica maalesef negatif konusmalari harivicinde..takima olumlu hiçbir katkisini göremeedim henüz sahada.!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)