Sayfa 13 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

okg_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

okg_53 MKE Ankaragücü analizi.

Ankaragücündeki yeni yaþanacaklara göre analiz üzerinde deðiþiklikler yapacaðým. ( sakatlýk , transfer gibi )

Yönetim bazýnda sorunlar yaþayan Ankaragücü, bu sorunlarýný takýma pek yansýtmýyor (tabi oyuncular serbest kalmazsa). Ankaragücünde sorunlar var rahat yeneriz havasý çok yanlýþ olur. Sorunlu döneme girdikleride oynadýklarý maçlarda iyi top oynadýlar.

Kadrolarý bana göre ligin en iyi anadolu takýmý ( bizi ve bursayý saymýyorum) , kadro kalitesi bulunduðu yeri hiç ama hiç haketmiyor. Bence bunun sebebi teknik direktörleri Ümit Özat'ýn yetersizliði.

17 maçta 21 puan toplayan Ankaragücü, 24 gol atýp, 29 gol yemiþ. Ayrýca 7 ila 18. sýra takýmlarý arasýnda en çok gol atan takým. Kýsaca çok atýp çok yiyen bir takým. Ýç saha ve dýþ saha performanslarý birbirine çok yakýn.

Muhtemel dizlimleri ;

--------------------Stefan Senecky-------------------
    Uður Uçar----Jan Rajnoc----Aydýn Toscalý----Klukowski
    ------------Adem Koçak-------Güven Varol------------
    ----------------------Sapara-----------------Özgür Çek
    -------Sestak----------------Vittek--------------------

Not= Özgür Çek i kesip Ortasahaya Kaðan'ý koyup, o bölgeyi güçlendirebilir.
    Yada Vittek'i kesip, Sað açýða Turgut'ý veya Gabriç 'i koyabilir.

Ankaragücünün artýlarý ;

Kaliteli hücum hattý, geniþ kadrosu, Ankaragücünün en büyük silahý. Ýleri 4 lü nün teknik kapasitesi çok iyi. Özellikle Sapara ve Sestak.
    Vittek sakatlýðý yüzünden pek kendini gösteremedi süperlig de, ancak kaliteli bir gölcü, Özellikle hava toplarýnda çok etkili.
    Sapara ve Sestak zaten kendilerini kanýtladýlar. Birbirleriyle uyumlu bir ikili oldular. Ýkisinin toplam ürettiði katký 9 gol 7 asisit.

Özgür Çek soldan savunmayada yardým eden bir kanat oyuncusu olduðu için, 2 saðlam adamýn bulunduðu kanattan hücum yapmamýz zorlaþacak.

Kalecileri Seneky iyi bir kaleci, Savunmacýlarý Rajnoc iyi bir oyuncu.
    Klukowski sol kanadý komple kullanabilen bir oyuncu.

Ankaragücünün eksileri ;

Takým savunmasýný iyi yapamýyorlar. Uður Uçar ve Defansif orta saha oyuncularýnýn bulunduðu bölge yetersiz kalýyor.

Vittek yavaþ bir oyuncu, bize karþý etkili olabileceðini sanmýyorum. Tam Egemen'in yiyebileceði cinsten.

Ýleri giden oyuncular geri dönebilen oyuncular deðil. Buda bizim iþimize gelir.

Artýlarý , eksilerinden fazla gibi görünüyor. Ancak oyunumuzu oynadýðýmýz taktirde bize direnebilecek takým deðiller. Kamp dönemi bu tür takýmlara yarýyor ancak Ankaragücünün durumu biraz karýþýk, Geliþmeleri izleyip göreceðiz bakalým...
    Konu okg_53 tarafýndan (07.01.2011 Saat 13:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    Teþekkürler cesur insanlar Erman Toroðlu ve Uður Meleke
    Gâfil ne bilir neþ've-i pür þevk-i vegâyý, Meydân-ý celâdetteki envar-ý sefâyý.
    Merdân-ý gazâ aþk ile tekbirler alýnca, Titretti yine rûyý zemin arþ-ý semâyý.
    Allah yolunda cenk edelim, þan alalým þan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Taner Tonbil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cale bu macta cezali dimi arkadaslar ?

#9 Ronaldo Luís Nazário de Lima

Mustafa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

Alýntý taner6128 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cale bu macta cezali dimi arkadaslar ?

Cale her maç cezalý
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý hamza61omer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar bir sitede þenol hoca sestak ý istiyor diyolar. palavra mý acaba bi duyumu olan var mý?
    super degil super otesi olur.
    13 Vitor Hugo

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Ankaragucu aslýnda tam istedigimiz takým. yaný oynayan ama hucumu iyi oynayan.
    Ustumuze gelir ve defans kýsa surede bocalamazsa(bazen yapýyoruz bunu) erken gol atarýz. o zaman farka bile gidebiliriz.
    yok defansýmýz bocalayýp yerse cikarmak isterken 2-3 yiyiveririz. bunu basaracak nadir takýmlardan

Aslýnda tam jaja yattara burak ve Umutluk mac. hatta alanzinho
    13 Vitor Hugo

Hürgün Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý okg_53 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    okg_53 MKE Ankaragücü analizi.

Ankaragücündeki yeni yaþanacaklara göre analiz üzerinde deðiþiklikler yapacaðým. ( sakatlýk , transfer gibi )

Yönetim bazýnda sorunlar yaþayan Ankaragücü, bu sorunlarýný takýma pek yansýtmýyor (tabi oyuncular serbest kalmazsa). Ankaragücünde sorunlar var rahat yeneriz havasý çok yanlýþ olur. Sorunlu döneme girdikleride oynadýklarý maçlarda iyi top oynadýlar.

Kadrolarý bana göre ligin en iyi anadolu takýmý ( bizi ve bursayý saymýyorum) , kadro kalitesi bulunduðu yeri hiç ama hiç haketmiyor. Bence bunun sebebi teknik direktörleri Ümit Özat'ýn yetersizliði.

17 maçta 21 puan toplayan Ankaragücü, 24 gol atýp, 29 gol yemiþ. Ayrýca 7 ila 18. sýra takýmlarý arasýnda en çok gol atan takým. Kýsaca çok atýp çok yiyen bir takým. Ýç saha ve dýþ saha performanslarý birbirine çok yakýn.

Muhtemel dizlimleri ;

--------------------Stefan Senecky-------------------
    Uður Uçar----Jan Rajnoc----Aydýn Toscalý----Klukowski
    ------------Adem Koçak-------Güven Varol------------
    ----------------------Sapara-----------------Özgür Çek
    -------Sestak----------------Vittek--------------------

Not= Özgür Çek i kesip Ortasahaya Kaðan'ý koyup, o bölgeyi güçlendirebilir.
    Yada Vittek'i kesip, Sað açýða Turgut'ý veya Gabriç 'i koyabilir.

Ankaragücünün artýlarý ;

Kaliteli hücum hattý, geniþ kadrosu, Ankaragücünün en büyük silahý. Ýleri 4 lü nün teknik kapasitesi çok iyi. Özellikle Sapara ve Sestak.
    Vittek sakatlýðý yüzünden pek kendini gösteremedi süperlig de, ancak kaliteli bir gölcü, Özellikle hava toplarýnda çok etkili.
    Sapara ve Sestak zaten kendilerini kanýtladýlar. Birbirleriyle uyumlu bir ikili oldular. Ýkisinin toplam ürettiði katký 9 gol 7 asisit.

Özgür Çek soldan savunmayada yardým eden bir kanat oyuncusu olduðu için, 2 saðlam adamýn bulunduðu kanattan hücum yapmamýz zorlaþacak.

Kalecileri Seneky iyi bir kaleci, Savunmacýlarý Rajnoc iyi bir oyuncu.
    Klukowski sol kanadý komple kullanabilen bir oyuncu.

Ankaragücünün eksileri ;

Takým savunmasýný iyi yapamýyorlar. Uður Uçar ve Defansif orta saha oyuncularýnýn bulunduðu bölge yetersiz kalýyor.

Vittek yavaþ bir oyuncu, bize karþý etkili olabileceðini sanmýyorum. Tam Egemen'in yiyebileceði cinsten.

Ýleri giden oyuncular geri dönebilen oyuncular deðil. Buda bizim iþimize gelir.

Artýlarý , eksilerinden fazla gibi görünüyor. Ancak oyunumuzu oynadýðýmýz taktirde bize direnebilecek takým deðiller. Kamp dönemi bu tür takýmlara yarýyor ancak Ankaragücünün durumu biraz karýþýk, Geliþmeleri izleyip göreceðiz bakalým...
    Teþekkürler abi yine yapmýþsýn deðerlendirmeyi.
    Kadir Has Üniversitesi

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Þenol Güneþ'ten izinsiz olarak Trabzon'u terk eden ve kampa da çok geç katýlan Brezilyalý futbolcu Jaja'nýn antrenman eksikliðinin olduðu öðrenildi. Bu nedenle uzun süre takýmdan ayrý olarak çalýþmasý beklenen Jaja'nýn, ligin ilk haftalarýnda forma giymesi beklenmiyor.

LÝG TV

gülüp geçiyorum þu maçla birlikte baþlayacak jaja ''kapak üstüne kapak'' atmaya, a.gücü maçýnda görüþmek üzere.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

azelea - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

ilk maça iyi baþlamalýyýz, arada bir ziraat kupasý ile oynayacaðýmýz bjk ve onden sonra fb maçý var.

uzundurukan bay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

2-0 yeneriz.

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

shalke maçýný seyretmesem, takýmýn havasý kaçtý diye düþünecektým,ama takým býraktýðý yerden devam edecek.

4-0 kazanýrýz
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

3-0 aliriz Maci
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

3 puan alýrýz.
    Més Que Un Club

Chiko - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

1-0 aliriz..
    zorlaniriz diye düsüniyorum.
    #BorussiaDortmund
    #8 - Mehmet Ekici !

Nereden
    Ýstanbul

2 0 yeneriz golleri Teofilo atar.

Aa. Pardon bu olmuþtu

cerebrum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    44

yattara mutaka oynamalý.. aksi taktirde bu sezonun en form tutmuþ haliyle iken bile oynatýlmaz ise yattarayý tamamen kaybederiz.. kara belayý kazanýp bu maratonda daha da ürkütücü hale gelecek bir takým olmak için iyi bir þans.. þenol hocam kurttur görürüyordur mutlaka bunu..
    üç cücüklerin yalancý sevdalarý bir yana, çýkarsýz sevenlerinin sana baðlanmalarý ayrý bir yana...

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý cerebrum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yattara mutaka oynamalý.. aksi taktirde bu sezonun en form tutmuþ haliyle iken bile oynatýlmaz ise yattarayý tamamen kaybederiz.. kara belayý kazanýp bu maratonda daha da ürkütücü hale gelecek bir takým olmak için iyi bir þans.. þenol hocam kurttur görürüyordur mutlaka bunu..
    Imzami atiyorum Abi
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

yattarinho61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý cerebrum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben olsam yattarayi avni akerde her anadolu takimina karsi ilk 11 oynatirim.. bi bacagi kopuk olsa bile
    Borussia Dortmund---- Napoli-----Deportivo La Coruna

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Yattara'nýn bir sýkýntýsý olmadýðý takdirde oynayacaðýna eminim. Hatta Schalke maçýndaki oyun sistemimizle (4-3-2-1) bu maça çýkarýz diye tahmin ediyorum. Sezon baþýnda sað kanadý deðiþmeli olarak Burak ve Yattara kullanýyordu ama kanattan forveti besleme performansý açýsýndan, iyi bir Yattara'nýn yanýna yakalaþabilecek bir oyuncu Türkiye'de yok. Burak solda da etkili oynayabiliyor. Ama bu durum Engin'in orta sahaya kaydýrýlmasýna ya da yedeðe çekilmesine sebep olabilir. Sonuçta Selçuk ve Colman ikilisinin bozulacaðýný düþünmüyorum. Hoca Colman'ýn erken izin alýp, söz verdiði halde geç dönmesini unuttuysa bir problem yok. Yoksa Selçuk ve Colman ayný anda kampa katýldýlar. Antrenman eksikliðini bahane ederek Colman'ý yedek tuttum demek pek inandýrýcý durmaz. Ama Jaja'nýn uzun bir süre 11'e giremeyeceðini düþünüyorum. Keza yeni yapýlan transferlerden sonra Alanzinho'nun iþi de çok zor. Burada merak edilen Þenol Hoca, Jaja yerine çift forvete mi dönecek. Yoksa Pawel'i sadece gol sýkýntýsý çektiðimiz anlarda mý sahaya sürmeyi planlýyor. Hem forvet arkasýz hem de çift forvetsiz bir oyun düzeninde orta sahayý Selçuk-Colman-Engin üçlüsü oluþturacaktýr. Ama bana göre Engin ideal bir orta saha oyuncusu deðil. Keza hem çift forvetsiz hem de forvet arkasýz bir oyun yapýsýnda Umut'un bugünkü maçta ne kadar yalnýz kaldýðý apaçýk ortaya çýktý...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Cale deðilde Engin cezalý sanýrsam. Piotr veya Mehmet için fýrsat olur. Maç rahatlarsa veya sýkýþýrsa Pawel'i veya Jaja'yý görürüz. Jaja 11 baþlamaz.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Çok zor bir maç olacaðý kesin umarým herhangi bir sekteye uðramayýz bu maçta Egemenin olmayýþý beni en çok korkutan faktör.
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý sethfilo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok zor bir maç olacaðý kesin umarým herhangi bir sekteye uðramayýz bu maçta Egemenin olmayýþý beni en çok korkutan faktör.
    Egemen neden yok ?

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

bu macta oynayacagimiz guzel futbol ve alacagimiz ezici bir galibiyet fb moral motivasyonunu dusurecektir.

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Alýntý baskurt~bera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 0 yeneriz golleri Teofilo atar.

Aa. Pardon bu olmuþtu

)Evet bu seferde UMUT atsýn 100 lesin artýk hak etti..Büyük moral olur, birde þu Alex'ten daha fazla gol atan oyuncumuz olsun istiyorum.. o zaman kalan golleir de Umut atsýn 4-0 olsun bizim olsun
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Egemen neden yok acaba ,sakatlýðýnýn lige kadar geçeceði belirtilmiþti...
    Kahpe Bizans;
    Ölünüzü Dirinizi ,Hergün Birinizi ,Birgün Hepinizi
    Trabzonspor da oynayan futbolcu nefes aldýðý sürece onun için kaybedilmiþ birþey yoktur...

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Alýntý Yigit SARI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Egemen neden yok ?
    2. yarýnýn 2. maçý olan F.Bahçe maçýna yetiþtirilmeye çalýþýlýyor ve A.Gücü maçýnda riske edilmeyecek diye genel bir düþünce hakim teknik heyette ( bu bir duyumdur sadece).
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)