Sayfa 51 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Ýstersek alýrýz...Ýstiyoruz alacaðýz....Allah yardýmcýmýz olsun....Kitap okuyun, film seyredin bulun bir þeyler...Yemeyin kendinizi....Allah Trabzonspor u büyütsün ve yüceltsin...Amin....
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barýþ Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstersek alýrýz...Ýstiyoruz alacaðýz....Allah yardýmcýmýz olsun....Kitap okuyun, film seyredin bulun bir þeyler...Yemeyin kendinizi....Allah Trabzonspor u büyütsün ve yüceltsin...Amin....

aminnnn...
    Entropi Ýyidir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aminnnnn.....

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

akýllarda kupa ve fb maçý olmadan tam konsantrasyonla alýrýz maçý.

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    49

Bahsedilen "dert" yani þampiyonluk, sýradan bir þampiyonluk olmayacak. Sýrf Trabzonspor bütünün kendi hikayesi deðil, Türkiye'de ki sosyal yaþamý belki de seçim sonuçlarýný bile etkileyecek bir hadise olacak. Allah izin verir de bu þampiyonluða kavuþursam, benim için de bir çeþit jübile anlamýna gelecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Murat Erdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bahsedilen "dert" yani þampiyonluk, sýradan bir þampiyonluk olmayacak. Sýrf Trabzonspor bütünün kendi hikayesi deðil, Türkiye'de ki sosyal yaþamý belki de seçim sonuçlarýný bile etkileyecek bir hadise olacak. Allah izin verir de bu þampiyonluða kavuþursam, benim için de bir çeþit jübile anlamýna gelecek.
    oldu mu þimdi abi?
    Entropi Ýyidir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Murat Avrupa'da final görmeden býrakmak yok

Nereden
    Trabzon

Olurmu abi ya daha þampiyonlar liginde oynayacaðýz kupalar kazanmaya devam edeceðiz.

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

erken gol bulup maçý kopartmamýz lazým baþkent kapalý bi kutu þu anda

ünsalyýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

bordomavi bir gün yine zaman geçmiyor yine saat 16.00 olmuyor
    yeter ki onursuz olmasýn aþk! MÜTEÞEKKÝRÝZ..

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Daha yeni baþlýyoruz be abi ne jubilesi

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    49

Alýntý asimetrik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Murat Avrupa'da final görmeden býrakmak yok
    Klavye de anlatmasý zor. Gürcan abi, jübileden kastým mesela Alanya'da sosyal çevrem de ki okul arkadaþlarým, akrabalarým, eþ dost, iþ çevresi vs. inþallah þu þampiyonluk gelirse "ulan bu murat erdem deli-saf deðilmiþ TRABZONSPOR lannnn diye boþuna kendini yýrtmýyormuþ" diyecekler, TRABZONSPOR kafalarýna dank edecek !!! benim için bu Avrupa þampiyonluðundan bile önemli...sizler-ben Trabzonspor'la baðý olanlar artýk daha relax olacaðýz, daha çok tebessüm edeceðiz. TV baþýnda spor programý çýkýnca çaktýrmadan kanal deðiþtirmeye uðraþmayacaðýz. Her þey gözümüze daha güzel görünecek. Ondan diyorum seçim sonuçlarýna bile etkisi olur diye. Uzatmaya gerek yok, klavye de ne yapsa anlatýlamaz.

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Arkadaslar yurtdisinda yasiyorum ve mac yayini satin alicaktim bide baktim kampanya yapmis digiturk..

Bu ayin 31ine kadar bedava tum kanallar.. Sizde kacirmayin bence.. sadece 0 tl lik kampanyayi satin aliyorsunuz okadar
    "Ýnandýðý gibi yaþamayan, yaþadýðý gibi inanmaya baþlar"

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Lalahan /Ankara - Deniz genel arþiv müdürlüðünden selamlar..

Þafak 121..

2.yarýnýn ilk maçýný sabýrsýzlýkla bekliyorum.. Bu arada askerde olduðum süre zarfýnda ligde 2 de 2 yaptýk.. darýsý A.Gücü maçýna..

Konu Emrah KabuL tarafýndan (22.01.2011 Saat 11:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Murat Abi,benim lise yýllýðýmdada,bjkli arkadaþým, ''Barýþ,Trabzon þikeyle mikeylede olsa þampiyon lan artýk'' yazmýþtý,sanýrým demek istediðini bu yüzden anlýyorum klavyede anlatamadým bende
    Entropi Ýyidir.

Ömer Faruk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

jimnastik klubü ilk yarý Ankaragücünü de 4-0 yenmiþti sonra ne oldu.malumunuz 14 puan fark.Bence 2.yarý bjknin evlere þenlik defansý ile fark 28 puan olur.Yetmez Demirören yetmez.Manisa maçýndaki Ömer Ayþanýn Messi vari golü ne demek istediðimi açýklar
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

playa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

zor maç olack inþallah kazanýrýz

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

Benim asýl sýkýntým þampiyonluk sonrasý ayný heyecaný taþýyabilecekmiyiz.Sýkýntý,heyecan,hayal kýrýklýðý hepsini en doruk noktalarda yaþýyorduk Allah nasip ederde þampiyon olursak artýk o noktalara ulaþamayacakmýþým gibi geliyor.

lazkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Klavye de anlatmasý zor. Gürcan abi, jübileden kastým mesela Alanya'da sosyal çevrem de ki okul arkadaþlarým, akrabalarým, eþ dost, iþ çevresi vs. inþallah þu þampiyonluk gelirse "ulan bu murat erdem deli-saf deðilmiþ TRABZONSPOR lannnn diye boþuna kendini yýrtmýyormuþ" diyecekler, TRABZONSPOR kafalarýna dank edecek !!! benim için bu Avrupa þampiyonluðundan bile önemli...sizler-ben Trabzonspor'la baðý olanlar artýk daha relax olacaðýz, daha çok tebessüm edeceðiz. TV baþýnda spor programý çýkýnca çaktýrmadan kanal deðiþtirmeye uðraþmayacaðýz. Her þey gözümüze daha güzel görünecek. Ondan diyorum seçim sonuçlarýna bile etkisi olur diye. Uzatmaya gerek yok, klavye de ne yapsa anlatýlamaz.
    Trabzonsporu Trabzon dýþýnda yaþamak daha kolay ve zevkli hale gelecek yani...
    Güneþ ile dünya arasýna ay girince, dünya karanlýkta kalýr. ALLAH ile kul arasýna dünya girince, kul karanlýkta kalýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lalahan /Ankara - Deniz genel arþiv müdürlüðünden selamlar..

Þafak 121..

2.yarýnýn ilk maçýný sabýrsýzlýkla bekliyorum.. Bu arada askerde olduðum süre zarfýnda 2 de 2 yaptýk.. darýsý A.Gücü maçýna..

Allah yardýmcýn olsun abi,lig bitene kadar askerlik devam eder dimi?:P 17de 17 yapalým
    Entropi Ýyidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

yahu bir zirvede bitirelimde sonra düþünelim bunlarý,daha önümüzde 17 maç var.hepsin sýrayla konsantre olalým.

bugünkü maçý kazanalým inþaallah.
    Entropi Ýyidir.

Salih Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

beþikdüzunden maç bileti alabileceðim bir yer var mi? Þu an beþikdüzundeyim ama biraz isim var yani Trabzona maç zamanýna yakýn gidebilirim o zaman da bilet kalmayabilir

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý Barýþ Burak KANBUR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Allah yardýmcýn olsun abi,lig bitene kadar askerlik devam eder dimi?:P 17de 17 yapalým
    7 günlük daðýtým izni kullanmasaydýk 17 mayýs'da Trabzon'da olacaktým.. þimdi ise 24 mayýs'da Trabzon'da yým. . o yüzden meydan da ki þampiyonluk kutlamalarýna katýlamayacaðým.. neyse.. yapacak bir þey yok .. þampiyon olalým da gazino da da kutlamamýzý yaparýz

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    49

Alýntý lazkerem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporu Trabzon dýþýnda yaþamak daha kolay ve zevkli hale gelecek yani...
    Yani nasýl diyeyim size, sýrtýmda ki yükten kurtulacaðým. 26 senedir hiç bir karþýlýðýný görmeden sýrtýmda taþýdýðým Trabzonspor. Þampiyonluktan sonra o beni sýrtýna alacak artýk. Ya hu kurcalamayýn anlatamýyorum, anlayan anlamýþtýr zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    7 günlük daðýtým izni kullanmasaydýk 17 mayýs'da Trabzon'da olacaktým.. þimdi ise 24 mayýs'da Trabzon'da yým. . o yüzden meydan da ki þampiyonluk kutlamalarýna katýlamayacaðým.. neyse.. yapacak bir þey yok .. þampiyon olalým da gazino da da kutlamamýzý yaparýz

abi sen dert etme,senin içinde kutlarýz biz
    Entropi Ýyidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)