Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 113 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tesekkürler Atay Aktug ve Yönetimimiz

kutoz
    Ziyaretçi

Baslik "Tesekkürler Atay Aktug ve Yönetimimiz" siz hala burada onu elestirmeyi sürdürüyorsunuz.

Neden basligi anlamaya çalismak yerine, bir dergiye vermis oldugu röportaji bu baslik altina tasiyip onu elestiriyorsunuz. Baska bir baslik altinda da bunu yapabilirsiniz sanirim.

Lütfen, birbirimize olan saygimizi yitirmeyelim...

Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

BASBAKAN?LA BARISTIRACAKLARMIS!
    -

Sonunda basbakanin TRABZONSPOR'la barisdigini bugün TV lerde gördüm, boynuna TS kaskolu asmis sayin Recep Tayyip Erdogan ,FB lileri kendisine çok kizmislardir.Sayin NURI ALBAYRAK , TAYYIP ERDOGAN'i , TS li yapmis !!kISACASI DEVAMLI DEGISDIM DIYEN basbakan simdide takim degistirmis oluyor. !! Bravo NURI ALBAYRAK' !!!

Sayin ATAY AKTUG bu isi yapamamisdi ve gitti,Sayin ATAY AKTUG 'un dedigi çikti ve BASBAKAN TRABZONSPOR ile barismaya çalisiyor.

TESEKKÜRLER ATAY AKTUG,

Bu yönetim bizle dalga geçiyor,zaman tanimak gerekiyormus , zaman taniniyor, maçlar baslayincada hakem ayarlayacaklar herhalde,

SAYGILARIMLA

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMN de gördügüm en saçma baslik.. Atay Aktug kim yaa? birkere adam efendi,ne konustugunu biliyor..tutturmus bi temiz futbol,onurlu Trabzon gidiyo..bu devirde bu zihniyette baskan mi olur?? belli bir siyasi görüsü,geçmisi var ama bunu takimin lehine de kullanmaya çalismiyor..popülist te degil..para desen o da yok.. masaya yumrugunu da vuramiyor...

böyle baskan olmaz olsun(!) çok sükür kurtulduk(!) siz hala tesekkür derdindesiniz??

bu vakitten sonra; yasasinNURI ALBAYRAK! simdi gelsin siyasi destek,gelsin dis destekler,gelsin puanlar! [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

p.s.: insallah ben yanilirim ama Ahmet Abinin (ozcilingir) bahsettigi gidishat bazi seylerin de habercisi sanki..

@ozcilingir

@berat

alin basiniza belayi... burdanuri albayrak in hukuk danismani avukatcafer52 var 20 sayfa atay aktuga söven nuri albayragi öven postlari okuyun durun simdi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Görevi "Genel istek üzerine" birakip gitmis bir Trabzonspor hizmetkarina kuru bir tesekkürü bile esirgeyen arkadaslara inat bu haberi ekliyorum:

Milliyet'in 52. Geleneksel Yilin Sporcusu Anketi

Onur Ödülü

Atay Aktug

Türk futbolunun tanidigi en ilkeli, uzlastirici ve barisçi kulüp baskanlarindan biriydi. Trabzonspor'un hasret kaldigi sportif basariyi saglayamasa bile görevde kaldigi süre içinde bordo-mavili kulübün imajinin olumlu yönde gelismesine büyük katki sagladi. Hedeflerine ulasamayan bir kulüpte tüm sorumlulugu üstlenme erdemini gösterdi.

-- YORUMSUZ --

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emrah abimin dedigi söz aklimda hep bu anlarda....Bu tip kisilere yapilan "çikolatali gofret muamalesi..."

Yorma kafani Atay baskan,ilk degilsin son da olmayacaksin...Tekrar tesekkürler insanligin için...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

BMN de gördügüm en saçma baslik.. Atay Aktug kim yaa? birkere adam efendi,ne konustugunu biliyor..tutturmus bi temiz futbol,onurlu Trabzon gidiyo..bu devirde bu zihniyette baskan mi olur?? belli bir siyasi görüsü,geçmisi var ama bunu takimin lehine de kullanmaya çalismiyor..popülist te degil..para desen o da yok.. masaya yumrugunu da vuramiyor...

böyle baskan olmaz olsun(!) çok sükür kurtulduk(!) siz hala tesekkür derdindesiniz??

bu vakitten sonra; yasasinNURI ALBAYRAK! simdi gelsin siyasi destek,gelsin dis destekler,gelsin puanlar! [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

p.s.: insallah ben yanilirim ama Ahmet Abinin (ozcilingir) bahsettigi gidishat bazi seylerin de habercisi sanki..

atay aktuga her trabzonspor taraftari tesekkür etmelidir,o kendisi için yapilan tüm övgüleri hakediyor,ama sonuçta sanssizliklar yakamizi birakmadi,simdi onu överken yeni yönetime pesinen hakem satin alacak bedava puan kapacak muamelesi yapmak bence tam anlamiyla haksizlik.bu haksizlik yeni yönetime degil trabzonspora yapiliyor farkinda olunmadan.basbakanla ts baskaninin dost olmasi ayri bir olay digeri ayri bir olay.en kötü hakkimiz yenilmesin yeter.yillardir hakkimiz yendi.onbinler yürüdü,hiç birsey degismedi.bikmadik mi buna ragmen haksizlikla sampiyon olanlarin yani sözde büyüklerin sampiyon olmasindan.hakkimiz yenmesin yeter.yoksa merak etmeyin hiç kimse bedava puan vermeyecek.göreceksiniz....(bu sözleri fb lilere gs lilere bjk lilere anlatiyorum,burda yazmak zorunda kalacagima inanamazdim,hayret....)

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet (ozcilingir) abi sende kafanda kurmussun bir senayo bir atki takildi basbakana hemencik Trabzonspor'la baristirdin. Ayni atki Atay Aktug döneminde de Tanjant yolu açilisinda da takildi. O zaman barismadikta simdi Nuri Albayrak baskan diye mi barisiyoruz... Bu barismanin kriteri nedir anlamadim gitti. Birakin artik bu isleri. Atay Aktug dönemi sevabiyla günahiyla bitti...

Tesekkürler edildi e yeter da. Herkes dönüp dolasip ayni seyleri yaziyor, küçük cinlikler pesinde kosmayalim artik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı

@ozcilingir

@berat

alin basiniza belayi... burdanuri albayrak in hukuk danismani avukatcafer52 var 20 sayfa atay aktuga söven nuri albayragi öven postlari okuyun durun simdi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Kimsenin avukati degilim benim adima konusma hakkini nerden aldin sen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Benim ne demek istedigimi anlamayan ve anlamamakta israr eden bazilarina cevap yazmaya konusmaya gerek bile yok.Kendileri Trabzonsporu siyasi görüslere göre degerlendirdikleri için Bizleride öyle zannediyorlar,Ben Trabzonsporluyum ve ATAY AKTUG ile ilgilide ANORTISI maçina kadar olumusuz bir sey yazmadim,sizler gibi daha baskan seçilmeden elestirmedim.benim gözümde sizler Trabzospor taraftari olamassiniz,sizler olsaniz olsaniz CHP nin sözcüleri avukatlari olursunuz,Nasil CHP halk düsmanligi yapiyorsa sizlerde burda Trabzosnpora baskan olan,muhafazakar insanlara ve onlara destek olanlara düsmanlik yapiyorsunuz.Yönetim bakin bu konuyu kapatin yoksa benim adima konusup saçma sapan yazilar yazanlara< daha agir cevaplar verecegim.ondan sonra suçlu dIyeceksiniz.

ben trabzonsporluyum ve bununla övünüyorum.neden sizin gibi baslkalarinin avukatligini yapayim.benim avukatlik yapmaya ihtiyacim yokki.NURI ALBAYRAK zaten gitmis %51 oyu DELEGEDEN ALMIS BENI SEÇTIRDIM.ben oy bile vermedim.BURDA daha göreve geleli 1 ayi doldurmamis baskana elestiri yapanlar Trabzonspor delegesinin büyük çogunluguna SAYGISIZLIK yapiyorlar.Bu baskani içinize sindrisenizde sindirmesenizde Delege tarafindan seçilmis.Ve sindirim zorlugu çeknler ise bir elin parmaklarini geçmeyecek kadar azinlikta olanlardir.

BENIM ADIMA KONUSMA YAPMAYIN YOKSA SIZLERE DAHA AGIR YAZILAR YAZMAK ZORUNDA BIRAKMAYIN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

ATAY AKTUG günahiyla sevabiyla Msiyonunu tamamlamistir.Bu güne kadar yaptigi hizmetler için kendisine bende tesekkür ederim.

ATAY AKTUG belki Trabzonsporda çok büyük basarilara imza atabilir Tarihe Çok basarili bir baskan olarak geçebilirdi.ama o yanlis yapti.Transfer yapmadigi için takim basarili olamadi.Basarili olmayanlarinda yapmasi gereken sey istifa etmektir.Bunu yapti Istifa etti ve gitti.

Bundan sonraki yasaminda kendisine basarilar dilerim.Trabzonsporda daha önceden Komutan olarak görev yapiyordu.Simdi NEFER olarak görevine devam edecegine inaniyorum..

Gönderen: 11-Aralik-2005 Saat 18:42 | Kayitli IP

BENIM ADIMA yazi yazipta sanki ben körü körüne ATAY AKTUG a düsmanlik yapiyormusum gibi göstermeye kalkan bir kaç kendiniz bilmeze Bu topile ilgili uazdigim yaziyi gönderiyorum.Ben DENSIZ degilimki daha yeni gelmis insanlara acimasizca elestiri yapayim.Ben desiz degilimki Trabzonspor a hizmet eden insalara tesekkür tememyeim.Yukardaki yaziyi okuyun anlayin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sirf sizin için CHP diye dilediginizi yazabileceginiz bir konu açmak gerekiyor diye düsünüyorum.

AKP'nin tek alternatifi olarak CHP'yi görüyorsunuz ve salladikça salliyorsunuz. Ama insanlarin bir tahammül siniri var.

Atay Aktug'a tesekkür konusunu inatla CHP'ye, Nuri Albayrak'i da AKP'ye yapistirip duruyrsunuz.

Bu 1960-70'li yillarin AP-CHP kavgalari gibi sonu olmaz bir sinir harbine dogru yönelip duruyor. kimseye de bir faydasi olmuyor.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bu baslik kapatilan bir basligin devami haline geldigi icin kapatiyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)