Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 142 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3535 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne

Forum Yneticisi Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    31

Standart enol Gne

1967.mesaj serefine.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor'un gelmis gemis en iyi kalecisi,Milli takima tarihindeki en iyi basari olan Dnya 3.lgn tattirmis biri O...

Maales bu sezon ''yapilmayan transferler'' yznden Trabzonspor'dan ayrilmak zorunda kalan degerli hocamiz hi bir zaman unutulmayacak...

Ve de Trabzonspor'umuzun tm sampiyonluklarinda imzasi olan biri Senol Gnes...Edited by: thepatfhinder

yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    Almanya

Unutulmaz tabi, Senol Hocam seni cok seviyorum. Insallah hersey yakinda senin istedigin gibi olur.

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Tek zldgm nokta yillarca sampiyonluklarda onunla birlikte sevindik.Bu sevinci T.D.olarak yasayamadi,hak etmedigi muamelelere maruz kaldi.Bu zaman srecinde taraftar onu gerektigi gibi sahiplenemedi.

Ezik diye adlandirdigimiz cincon camiasi ve taraftarlarihi yoktan biriniimparator diyeambalajlayip lkenini basina bela etti.Halbuki adamin adi onun oynadigi 15 yilda sampiyonluk gremedikleri iin ugursuza ikmisti.

DeliKadir_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

hocum byksn

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

Dnyanin en uzun sre gol yemeyen kalecileri arasinda, Trabzonspor'un eski milli file bekisi, eski Milli Takimlar Teknik Direktr Senol Gnes 15. sirada bulunuyor.. Gnes kalesini 1110 dakika gole kapamisti..

<H4 id=feature_author>30Ocak2006, 11:17</H4>

Brezilyali Geraldo Pereira de Matos Filho ''Mazaropi''nin 1816 dakikayla ilk sirada bulundugu tm zamanlarin degerlendirmesinde, Senol Gnes 1110 dakikayla 15. sirada kendisine yer buldu.

Uluslararasi Futbol Tarihi ve Istatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS), kalecilerin sadece ulusal lig malarindaki performanslarini baz alarak, tm zamanlari kapsayan degerlendirmesinde Brezilya'nin Vasco da Gama takiminin file bekisi ''Mazaropi'', 18 Mayis 1977 ile 7 Eyll 1978 tarihleri arasindaki karsilasmalarda st ste toplam 1860 dakika sreyle kalesini gole kapatarak ilk sirada yer aldi.

Trk futbolunun efsanevi kalecilerinden Senol Gnes ise, Trabzonspor formasiyla 17 Eyll 1978 ile 18 Subat 1979 tarihleri arasindaki lig malarinda kalesini toplam 1110 dakika sreyle gole kapamayi basardi.

Diger yandan, listenin ilk siralarinda 2 kez yer alan Misirli Thabet El-Batal, National formasiyla 1975-76 sezonunda 1486, 1978-79 sezonunda da 1325 dakikalik srelerle kalesinde gol grmeyerek, muhtesem bir performans sergiledi.

EN UZUN SRE GOL YEMEYEN KALECILER-

IFFHS'nin tm zamanlari kapsayan degerlendirmesinde listede ilk 15 sirada yer alan kaleciler syle:

Kaleci Takimi lkesi Dk.
    ------------------- ------------- -------- ----
    1-"Mazaropi" Vasco da Gama Brezilya 1816
    2-Thabet El-Batal National&nbs p; Misir 1486
    3-Dany Verlinden Club Brugge Belika 1390
    4-J.Maria Buljubasich Universidad Arjantin 1352
    5-Thabet El-Batal National&nbs p; Misir 1325
    6-Abel Resino Gomez Atletico Madrid Ispanya 1275
    7-Gaetan Huard Bordeaux&nbs p; Fransa 1266
    8-A.D.Quagliano Zetti Palmeiras&nb sp; Brezilya 1242
    9-Marios Praxitelous Omonia Kibris R.K. 1221
    10-Vitor M. M. Baia Porto& nbsp; Portekiz 1191
    11-Dimitar Ivankov Levski Sofya Bulgaristan 1190
    12-Ibrahim Mujkic Buducnost Banovici Bosna-Hersek 1156
    13-Denis Romanenco Zimbru Moldova 1154
    14-Yury Bannikov Dinamo Kiev Eski SSCB 1127
    15-Senol Gnes Trabzonspor Trkiye 1110

Forum Yneticisi Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    31

Bravo hocam bazilari senin degerini bilmiyor ama...

yelik tarihi
    29.01.2006

SENOL GNES GIBISI YOK.SENI COK SEVIYORUZ HOCAM! [img]smileys/smiley27.gif[/img]

gurbeti 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2005

REKORLARIN ADAMI

yelik tarihi
    06.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Elin Bosnalisi geliyor 20 yaindaki ufukhani takima koyuyor ve gelecigin yildizina yol acioyr sen korkudan hic bir genci oynatamiyorsun ve trabzonlusun digeri degil futbol anlayisinda genclere yonelisinde korku uzerine kurulmus .

irfankse276 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

Alnt onurts61 Nickli yeden Alnt
    Elin Bosnalisi geliyor 20 yaindaki ufukhani takima koyuyor ve gelecigin yildizina yol acioyr sen korkudan hic bir genci oynatamiyorsun ve trabzonlusun digeri degil futbol anlayisinda genclere yonelisinde korku uzerine kurulmus .

bu mesaj bence buraya yakismamis. Ayrica seneye ligde daha ciddi hedeflerle yarisirken de "elin bosnalisi" dedigin hocamiz bu genleri oynatacak mi? nemli olan bu!!!

MAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.09.2006
    Nereden
    zmir

ok sevdik biz enol abiyi...Yllar geti ,hala yreiyle oynayan kaleci olarak kalbimizdeki yeri deimedi..Milli takm teknik direktrlnde de baarl olmutu,kabullenmek istemeyenlere inat...
    Bendeki Trabzonspor sadece futbolu temsil etmiyor, zaten etmemeli de... Trabzonspor, Trkiye’de srekli ampiyon olanlar dnda olan her eyi temsil ediyor” KAZIM KOYUNCU...

yelik tarihi
    24.06.2006

trkiyenin en iyi kalecisiydi ozamanlar ENOL GNE futbollu brakal ka sene oldu dnyann en iyi kalecileri arasnda daha ne olsun

smela61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

getiimiz Nisan Aynda enol Gne'le alakal yazdm bir yazm dayanamayp (tekrar) buraya eklemek istedim... benim enol Hoca hakkndaki dncelerim bunlardan ibarettir az ok...

O BR "ADAM"

Sal gn (04.04.2006), Trkiye’nin (dolaysyla Trabzon’un) “marka” ismi enol Gne, stanbul Teknik niversitesi Beden Eitimi Blm’nn davetlisi olarak, konumac sfatyla bu niversitenin Maslak Kamps’ndeydi. Kendi ifadeleriyle, Trabzonspor’dan ayrldktan sonra ilk kez byle bir organizasyona katlp, yine ilk kez medyann nne kyordu. Byk bir heyecan ve istekle, bu “adam”n iki duda arasndan dklecek szckleri dinlemek zere, ben de salondaki yerimi aldm. Benim enol Gne’e ynelik dncelerim (dier futbol adamlarna ynelik olanlara gre) ok farkldr. yle ki; enol Hoca o gn konumayp, susup sadece otursa bile, yine beklerdim orackta. Kendisi (rahmetli Kazm Koyuncu ile birlikte), benim Trabzonspor’u fark edip, bu takma gnl vermemde, en byk etkenlerden birisidir. imde nedenini bilemediim ok farkl bir hayranlk var enol Gne’e kar. Hani bazen anlatamazsnz ya anlatmak istediklerinizi, bu da yle bir ey. O gn iimden yanna gidip, tek kelime laf etmeden, hibir ey sylemeden sadece sk sk sarlmak geldi. Bu duyguyu hep hissetmiimdir enol Hoca’ya kar.

Salondaki dinleyicilerin neredeyse tamamnn gen simalardan olumas, gzlemlediim kadaryla, enol Hoca’ya keyif veren bir durum oldu. yle ya, ne de olsa karsnda O’nu anlayabilecek (ben yle umuyorum) bir topluluk vard. Hem unutmamak gerekir ki, O ayn zamanda bir “retici”ydi. Oradaki topluluun ou enol Gne’in Trabzonspor (ynetim, oyuncular, transferler vs.) hakknda bir eyler anlatmasn bekliyordu. Ama enol Gne bunu yapmad, O’na yakan da buydu. O, ok daha nemli olduunu dnd mesajlar, bilgiler aktard bizlere. Bence de ok haklyd, zira bu lkede Trabzonspor’da yaanan olaylarn benzerleri dier kulplerde de yaanyor. Bu kafayla gittiimiz srece yaanmaya da devam edecek. Hoca’nn dikkat ekmek istedii konu bu zihniyetin deimesi gerektii idi. Yani enol’un, Atay’n, Jun’un ve dier isimlerin bir nemi yoktu. Sorun isimlerde deil, ileyiteydi. Hoca bunu yine kendine has slubuyla aktard, ama srarla anlamak istemeyenler de oldu bu gzel mesajlar. Zaten her eyden nce sz konusu panelin konusu; “Trkiye’de Futbol Kltr” idi. Yani panel ne sadece enol Hoca’nn kendisiyle, ne de sadece Trabzonspor’la ilgili deildi.

enol Hoca nce ksaca “kendi hikyesi”ni anlatt. Bunu anlatrken, kendi genliiyle imdiki genlii de kyaslamay ihmal etmedi. Maddi imknszlklara ve dier zor koullara ramen “mutlu” bir gen olduunu, ama u zamandaki genlerin son derece mutsuz olduklarndan bahsetti. O dnemdeki genlii bilemem ama bu dnemdekilerin mutsuz olduklarn gzlerinden anlamak hi de zor deil, doru sze ne denir? Kendisinin, ocukken mahalle aralarnda, yarm limon kabuunu futbol topu kabul edip, bu topla oynadn belirtti ve yle bir cmle kurdu: “Limon kabuunu tekmeleyerek bu ie baladk, o limon kabuu kafamza isabet edince de brakmaya karar verdik…” Bu cmleyi sarf ettiinde, salondakilerin yznde (ben de dhil) bir tebessm olutu. Ama aslnda bu durum alanacak halimizi gsteriyordu. Bakas olsa eser, yaar, kprr. Bu ne mtevaziliktir, bu ne mthi rneklemedir Hocam.

Daha sonra Trkiye’de (olmas gerektii gibi) bir futbol kltrnn olmadndan yaknd. Burada her eyin “skor”a endeksli ilediini, bunun byle olmamas gerektiini vurgulad. Futbolun her eyden nce bir “keyif arac” olduunu hatrlatt. Baz arkadalarmz "tuttuun takm yenildiinde nasl keyif alabilirsin ki?” diye dnebilirler. Tuttuun takm yenildiinde onlarn zntsne ortak olabilmek, onlara destek verebilmek, onlarla ayn ey iin znt hissedebilmek de insana keyif verebilir. Yani sevdiklerinizle yine bir eyler paylayorsunuz; olaya bu ynden bakmak da fayda var diye dnyorum.

enol Gne lkemizin (futbol konusunda) bir sisteme sahip olmadn belirtirken, hala bu ynde bir alma yaplmadnn da altn izdi. Bunu baarm lkelerin ise, bu ynde araylarna devam ettiklerini, bizim ok geriden geldiimizi belirtti. Bizde iyi iler yapanlarn kskanldna deyinen Hoca; bir bakas baarl ise, ortaya bir eyler koymaya alyorsa o kiiyi yakalamak yerine, sz konusu kiiyi aaya ekmek istediimizden bahsetti ksaca. Yani “biz onun seviyesine kmayalm, o bizim seviyemize insin” mant.

Biz Dnya Kupas’nda nc olduk ama futbol lkesi olarak nc olamadk” sz bile bal bana bir kitap konusu olacak bir sz diye dnyorum. Zaten ben burada ne kadar ifade etmeye alsam da, enol Gne’i anlatmakta eksik kalacam da gayet iyi biliyorum. Bu arada Dnya Kupas demiken; enol Gne o dnem Milli Takm’dan bahsederken hep “biz” diye bahsediyor ve bu “biz”in iine yneticilerin, taraftarn, medyann yani herkesin girdiini belirtiyordu. Ama bizim medyamzn bir ksm, grupta oynadmz ilk iki matan sonra bata Hoca olmak zere “takm” lin ediyordu. Oysaki daha oynanmam bir ma daha vard ve ikinci tur ansmz devam ediyordu. nc ma sonunda takm lkeye geri dnerse, o zaman eletirenler eletirebilirdi. Devam eden bir organizasyonda takm demoralize etmenin bir lemi yoktu. Neticede o lin edilen Milli Takm, Uzakdou’dan nclk unvanyla dnmeyi baard. Bu sefer bu “yargsz infaz”clarn bir ksm tkrdklerini yalayp; keskin bir “u” dn yaptlar. Dier bir ksm ise bunu gururuna yediremediklerinden, “bu takm zaten ampiyon olacak takmd” diye sylemler ettiler. Bu noktada benim Hoca’ya olan saygm ve hayranlm bir kez daha artt. nk hibir zaman bunlarn seviyesine inmedi; O bekledi ki bu yazarlar O’nun seviyesine ksnlar.

enol Gne hayat boyunca arkasna bakmadn, hep nne baktn belirtirken, byle davranmay kalecilik sayesinde rendiini belirtti. “Kaledeyken hep nnzdekilere bakarsnz, arkanza bakmazsnz” diyen Hoca, ayrca kaleciliin ok da zor bir mevki olduunu bahsetti. “rnein yenilen bir gol sonras yannzda hi arka kan ve desteki bulamayabilirisiniz, kendinizi o an orada yalnz hissedersiniz” eklinde konuan Hoca yine kendine has ok “k” bir rnek verdi: “Yalnzsnzdr, yle ki formanz bile farkldr dier on kiiden”… Bir ahane tespiti daha vard Hoca’nn: “Ceza hep size kesilir. Mesela defanstaki arkadanz bir penalt yaptrr, ama penalt at ona deil de, size kar yaplr”… Hoca’nn bu scak cmlesi ben de yine tebessme yol at.

Hoca’ya gre tribnlerdeki iddet ve kfr olaylarnn artmasna karn, bayan seyirci saysnn artmas da bir elikiydi. Yani bir yandan “tribnler ktye gidiyor” denilirken, bir yandan da bayanlarn tribnlerde daha ok yer almaya balamas Hoca’ya garip gelmiti anlalan. Lakin bu noktada Hoca’nn atlad bir ey vard ki; eskiden bayanlarn brakn ma izlemeye gitmesini, liseye gitmesi bile byk olayd. “Kz kesimi evinde oturur” mantelitesi deimeye baladka, buna paralel olarak yaamn her alannda karmza kan bayan says da artmalyd. Tribnler de yaamn bir paras olduuna gre, bu art orada da karmza kmalyd. in dier tarafna gelince, yani tribnlerin ktye gitmesine gelince; bu da doruydu. nk eskiden tribnlerde kfr pek duyulmazd, sonra zamanla iddet ve nefret grlmeye balanld. Ama o zamanlar birisi kfr edecei vakit etrafnda bir bayan var m, diye bakard hi olmazsa. imdi ise o kadar “vahim” bir duruma geldik ki, ne yaly takan var ne bayan.
    Konumas bitince Hoca’nn yanna gidip, “Trkiye iin fazla olduunuzu dnyor musunuz?” dedim. O her zamanki alak gnllyle “hayr, birok eksiimiz bile var” dedi. Ama Hoca ne derse desin, bence kendisi Trkiye iin hem erken gelmi, hem de olduka fazla birisi. nann bu yaz daha da uzar gider ama Hoca’nn anlatmak istediklerini aktarma konusunda, ben yine de yetersiz kalrm.

Bu kadar hayran olduum bu kiiye bir konuda “krgn”m. Bu gzel mesajlar sk sk verip, insanlarn gznn iine sokmal. Uzun sre konumayarak; hem kendisine, hem de lkeye hakszlk ediyor. Hocam bu lkenin senin gibi “aydn”lara ihtiyac var. Sen pes etmemelisin, sen mcadele etmelisin. Biz de elimizden geldii kadar sana destek olacaz, sz…
    "7 tepeli ehir... bekle... son tepene de dikeceiz bayramz..."

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    39

Kaleciliinin son demlerini hatrlyorum.. yerde kvranrken Bjk'nin bize gol atmas ve sanrm 3-2 kaybettiimiz ma.. Byklerimiz ondan sonra kaleci gelmedi diyorlar.. Kendisi de bir rportajda baz malarda bana top gelmedii iin yordum gibi bireyler sylemiti.. sanrm ondan sonra yle salam defans da gelmedi.. Ama 1100 ksr dakika gol yememi olmas muhteem bir ey.. her kalecinin harc deil.. adn en uzun sre gol yemeyen kaleciler listesinde grdmde gurur duydum.. Evet ondan sonra kaleci gelmedi...
    Kendisine eiyle, ocuklaryla mutlu bir hayat dilerim.. Stressiz ve salkl bir yaam iin futboldan uzak durmas art.. 1100 ksr dakika gol yemeyen kaleci olarak hafzalarmzda ve tarihimizde yerini almtr kendisi..
    Dier takm taraftarlar da kendisini dnya 3. s Milli takm teknik direktr olarak hatrlayacaktr en azndan..
    #7 King of Kings

mavikan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Amasya

seni seviyoruzz enol hoca..
    .............
    'Sandlar, yalnzlmz suskunluumuz olacak / Suskunluumuzun bahanesi olacak yalnzlk...'
    ............

miragef - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2006

Senn Kiymetn Blyenler Utansin..

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

gerek bir beyefendi, baaryla zdelemi insan, seni seviyoruz...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    12.11.2006

Cool

*** Trabzonspor' un ve Trk Futbolu' nun gelmi gemi en byk kaptan...

*** Trk Futbolu' nun grp grecei, kariyeri ile tamamen ters orantl olan en mtevazi, en efendi ve en saygdeer futbol duayeni...

*** Grev alm olduu dnemler itibariyle, aktif futbol hayatnda en ok kupa kaldrm, en byk baarlar kazanm Trkiye' deki yegane futbolculardan...

*** Teknik Direktrlk kariyerinde, Trabzonspor ile geirmi olduu 2 ayr sezonda da ampiyonluu son dakikada klpay Fenerbahe' ye kaptrarak, ikisinde de "Gnllerin ampiyonu" olmakla yetinmek zorunda braklan Trabzonspor a...

*** Ama, Trk Futbol Tarihi' ne altn harflerle kaznan en byk baars, hala baz stanbul yalakas evreler tarafndan hibir ekilde hazmedilemeyen Dnya ncl' dr.

*** 2000 senesindeki Avrupa ampiyonas' ndan tek galibiyetle dnen Milli Takm' devralan enol Hoca, sadece 2 yl sonra tarihimizde 2 nci kez katldmz Dnya Kupas' nda bir tek Dnya ampiyonu Brezilya' ya g bela yenilerek, belki de torunlarmzn bile bir daha gremeyecei Dnya ncl' n bize yaatt.

*** enol Hocam, sen her zaman rnek bir kaptandn ve her zaman da hafzalarmzda olacaksn. Ben kendi adma enol Hoca' y tam yetkili bir Genel Menajer olarak takmn banda grmeyi ok istiyorum. Umarm en ksa zamanda bu hayalim gerekleir...

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    37

*** Trk Futbolu' nun grp grecei, kariyeri ile tamamen ters orantl olan en mtevazi, en efendi ve en saygdeer futbol duayeni...

evet belkide enol hocamz dierlerinde farkl klan en nemli zellii bu olsa gerek..
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

Forumdan Uzaklatrlmtr Lapina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    36

Mtavazi olmasinin yaninda fazla sakin olmasi Senol Hocayi ikinci plana atiyor.Sahsim adina degil yanlis anlasilmasin.Turkiye'de nelerin prim yaptigini bizden daha iyi bilirdir kendisi ama bir yerlere gelmek icinde bunlar sart Senol Hocam.Ama bosver yine sen bizim bildigimiz sevdigimiz Senol GUNES gibi kal..

makaloji
    Ziyareti

enol hocann kurup ynettii 95-96 ylnn Trabzonu ognl,abdullahl,nall,hamili,otal,tolunayl o takm milli takmn bel kemiini oluturuyodu. ve o takmla ilk kez avrupa kupalarna kalmtk ama herkez fatih hocaya aslan payn verdi ama o byk topular yetitiren enol hocaya kimse teekkr etmemiti. Ama Allahn gzel bir adeletiki o enol hoca dnya 3.lne trkiyemizi tad.Ama hala baz erefsiz istanbul basnnda kuklalar bu seferde galatasarayn topularna, hocalann hakedecei deeri verdiler. Ama enol hocamz hi bir zaman ben yaptm ben ettim demedi. biz yaptk dedi. Hocam senin gnln rahat olsun korede biz senin deerini biliyoruz ve yaatyoruz....

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    33

Oda deiik triplere girseydi el kol hareketleri yapsayd imdi imparator olmutu.Kariyeride kiiliide doru orantl.
    Recep Onur KIVRAK

dr.muhsin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Alnt Running Wild Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    *** Trabzonspor' un ve Trk Futbolu' nun gelmi gemi en byk kaptan...

*** Grev alm olduu dnemler itibariyle, aktif futbol hayatnda en ok kupa kaldrm, en byk baarlar kazanm Trkiye' deki yegane futbolculardan...

*** Teknik Direktrlk kariyerinde, Trabzonspor ile geirmi olduu 2 ayr sezonda da ampiyonluu son dakikada klpay Fenerbahe' ye kaptrarak, ikisinde de "Gnllerin ampiyonu" olmakla yetinmek zorunda braklan Trabzonspor a...

*** Ama, Trk Futbol Tarihi' ne altn harflerle kaznan en byk baars, hala baz stanbul yalakas evreler tarafndan hibir ekilde hazmedilemeyen Dnya ncl' dr.

*** 2000 senesindeki Avrupa ampiyonas' ndan tek galibiyetle dnen Milli Takm' devralan enol Hoca, sadece 2 yl sonra tarihimizde 2 nci kez katldmz Dnya Kupas' nda bir tek Dnya ampiyonu Brezilya' ya g bela yenilerek, belki de torunlarmzn bile bir daha gremeyecei Dnya ncl' n bize yaatt.

*** enol Hocam, sen her zaman rnek bir kaptandn ve her zaman da hafzalarmzda olacaksn. Ben kendi adma enol Hoca' y tam yetkili bir Genel Menajer olarak takmn banda grmeyi ok istiyorum. Umarm en ksa zamanda bu hayalim gerekleir...
    Running Wild enol Hoca 2 kere teknik direktr olarak geldi diye biliniyor ama 96 dan nce de zannedersem 1-2 kez ksa dnem Trabzonsporun banda bulundu. Daha iyi bilenler ltfen yanlm varsa dzeltsin. Benim de enol Gne ile syleyecek olduum eyler var. Rahmetli (1985) ylnda len abimin isminin enol olduunu (az ok tahmin etmisinizdir nezaman doduunu ve isminin nerden geldiini anlamayanlara detay verebilirim ) ve futboldan anlamayan ve nefret eden anneme Trabzonsporu sorduumda bildii tek eyin enol diye bir kalecimiz varm baka da bilmiyom demesi. Sanrm enol Hoca'y uzun uzun anlatmaya gerek kalmamtr. ahsmca Trabzonspor'un en beyefendi ve en mtevaz futbolcu(kalecisidir). Allah tarafndan Trabzonspora balanm bir ltuf ve rnek bir insandr.Rekorlara deyinmeme gerek yok onlar zaten duyup okuyanlar bilir ama bunlar sizlerle paylamay uygun grdm. Teekkrler.
    '' nsanolunun deeri bir kesirle ifade edilecek olursa; pay gerek kiiliini gsterir, paydas da kendisini ne zannettiini,payda bydke kesrin deeri klr... ''

Hseyin RZEL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.11.2006
    Ya
    31

senol hoca sen bu takm hc b zaman unutmayacak..
    "Tabelada Lider Yusuf RZEL"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    12.11.2006

Cool

Alnt dr.muhsin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Running Wild enol Hoca 2 kere teknik direktr olarak geldi diye biliniyor ama 96 dan nce de zannedersem 1-2 kez ksa dnem Trabzonsporun banda bulundu. Daha iyi bilenler ltfen yanlm varsa dzeltsin.
    Ah be Muhsin kardeim, hatrlamaz mym hi Hatta ilk geldii sezonda, Ahmet Suat Hoca' nn altrd Bursaspor' a kar deplasmanda 6-0 lk galibiyet alm, gazeteler tarafndan "Boynuz kula geti" balklar bile atlmt. Ben yazmda, ampiyonluu klpay kaybettiimiz 2 sezon ile ilgili yorum yapmtm sadece. Teekkrler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)