Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 129 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir çöküs hikayesi -aþk, ihtiras, nefret.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bence bu söylenenler dogru olmasa bile-bu çok düsük bir ihtimaldir-mevcut yönetim kadar basiretsizinin,beceriksizinin art niyetlisinin gelecegineihtimal veremiyorum.Esasen Atay Aktug'a sadece siyasi mülahazalarla destek verenler gerçekleri dillendirebilseler çok farkli bir ortam olusacak ama...

Alýntý smertkan Nickli Üyeden Alýntý

Bu yönetimde yönetim içi uyumsuzluk ve samimiyetsizlik oldugu gibi kiskançlik çekememezlikte olduguda söylenmesede elde edilen basarisizlik sonucundan anlasilmaktadir.

Ömer Sari nin daha önce bir kaç kezTrabzonspor yönetim kurulugu üyeligi yapmis olmasina ragmen bu makami kaldirabilecek bir yapida olmadigi kesindir.Onun o mevkiye gelmesi ise dahada vahim bir istir.

Bu iki olguyuda anlatmasi açisindan bu senaryo için Emorfo ya tesekkür ederim.Yalniz anlatilan senaryo tek bir agizdan çikmistir.Yani gerçekmidir degilmidir yada olaylar bu sekildemidir.Burasi soru isereti ile doludur.Adi geçen diger kisiler bu senaryoyu dogrulamadig9i sürecede iddadir.

bunlari da yazdiktan sonra Murat Bozoglu nun bu açiklamalari ile ilgili akla takilan sorular vardir.Onlara bakalim;

1.Niye olaylar sirasinda sustu da simdi konusuyor?

2.Kendisi Mayis ayindan itibaren transfer isindeyse ne diye engllenince istifa etmediki?Transferler Haziranda bitmeyince daha niye orada kaldiki?

3.MademPara verecek kadar TS yi seviyor Babasi aday olsa büyük ihtimalle kazanacak niye ortaya çikip aday olmuyorlar?

4.Metin Tükenmezle yakinliklari bellidir.sN Hayrettin Hacisalihoglu lehine çikan yazida etkisi varmi?

5.Sn HAyrettin HACISALIHOGLUNUN listesinde yer alacakmi?

6.Ayrica Simek ve Halil Hoca Transferlerini bitiren Metin Akbasoglu niye Zuravski transferini bitiremesinki?

7.Benim duydugum Akbasoglununda engellendigi iddalarida vardir.Bu idda ne olacaktir?

8.Kendisinin Arkadasi oldugunu söylenen Ve Futbolu bildigi kanaati yagin olan Metin Tükenmez kendisini Taktim ettigi yazida Murat Bozoglunun Brezilyada futbolcu pesinde oldugunu yazmakla birlikte Brezilya pazarinin tehlikesinden bahsetmektedir.Murat Bozoglunun Brezilyali Futbolcular hakkinda bilgisi yoksa ne diye oradaydi?

9.Jefferson u ve ElleriPareriatavsiye etmis sonuç ne oldu?

10:Murat Bozoglunu Kovulan Real Madrid hocasi lüxemburgo ile fotograf çektirip yayinlatmasi gereklimiydi?Neye yaradi?

11.Senol Hoca yi magdur göstermekte ve onunla birlikte kurban edildigini söylemektedir.Ilk bakista dogru gib gelsedeenol hoca Trabzonspor için Ne Ziya Nede Samet hocadir.Senol hoca bunlar olurken konusmadiki.Istese bu yönetimi sallamazmiydi?benzeri konusmayi Trabzoonsporda sonunu getirmesi pahasina Ziya hoca yapti neler oldu.Senol hoca konussaydi neler olurdu.Senol Hoca bu kadar haksizliga nasil göz yumdu?

12.Durum idda edilen sekildeyse Senol hoca Petkoviç ve Dehane gönderilmesini niye istediki?

13.Ya Ali Güzeldal ve diger gençler bu takimda niye yoklar?

14.Anartosise nasil elendik?

15.Bu takim Lig basindan beri dakika 60 dan sonra dökülüyor kampta bu takim ne yapti.? Sivassporun Baskani Sn Odyemezin iddalari dogru degilmi?

Bunlar aklima gelenler.

Ama gerçek olan Bu yönetimin uyumsuz ve samimi olmadigidir.Birleri ile ayak oyunlarina sidik yarisina girmis senin adamin benim adamimdiyerk Trabzonspora zarar vermislerdir.

Benim görüsüm Kimsenin sütten çikmis akkasik olmadigidir.

Temennim ise bu seçimden kendi içinde uyumlu ve samimi bir yönetimin olusmasidir.

kardesim yazini basindan sonuna kadar okudum,soru olarak yazdiklarinin cevaplaribozoglununyazisinda açikça yaziyor zaten,,

senol günes haksizliga ugramistir niye göz yumdu istese yönetimi sallayamazmiydi diye yazmisin,,

senol hoca milli takimdada haksizliga ugradi sen nerde gördün milli takim hakkinda ileri geri konusurken ??

olay tek agizdan yazilmistir nerden bilelim gerçek oldugunu diye sormusun,,

çikip yalanlasinlar o zaman,baskan ve as baskan çikip yalanlasinlar niye bi cevap dahi vermiyorlar ?

susmak kabul etmektir,çikipbozoglunaitiraz etmedikçe yazilanlar satir satir dogru demektir

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý

Murat Bozoglu, hani su gazetelerde Lüksemburgo ile resim çektiren ve simdi transferleri ben yaptirmadim diyen Lemi ile beraber jefferson imzasinda yaninda olan yöneticimiz degil mi?

Ulan insanin biraz yüzü olur transferleri yaptirmadim,4.tercihimdi dedikten sonra insan bari resim çektirmezdi o zaman.

Ömer Sari,Murat Bozoglu,Metin Akbasoglu eserinizle gurur duyun.Baskan size güvenmis,adam yerine koyup transfer yetkisi vermis,karsiliginda öne çikmak için ne komikliklere düsülmüs.

bordox,diyorsun ki baskan bunlari adam yerine koymus transfer yetkisi vermis ama bu adamlardan bi tanesi as baskan bilmem farkindamisin ?

adam alicagim isimlerden hiç birini istemedi diyor ve demeç veriyor ömer sari'da buna karsilik hiç bir demeç vermiyor ömer sari duruma itiraz etmedikçe MURAT BOZOGLU hakli durumdadir,,

ben bu arkadasi savundugum felan yok arti anlattigi durumlarida taniklariyla destekliyor namusumun serefimin üzerine yemin ederimömer sariistemedi emre'yi diyor daha ne yapsin bilmiyorum murat bozoglu bilmiyorum adam bide 6,000,000 $ ben finanse ediyorum diyor,,

hatta düsülen durumda benimde payim var diyor onuda inkar etmiyor

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý #10 Fietra Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý oflee61 Nickli Üyeden Alýntý

Atay'cilar bise yazmiyo hayret [img]smileys/smiley1.gif[/img]

halil'ler emre'ler nuril'ler nerde jun'lar eller'ler bilmem neler nerde..

hey yavrum hey....

emorfo abi o sorulara cevap alabilecegine gerçekten inaniyor musun??

Yazmaya ne hacet var.

Bu açiklama bana inandiric gelmedi.Eger böyle birsey varsa ve bunlari yaptirdiysa Murat Bozoglu'nun basiretsizligidir yumruk vur yumruk vur diyorsunuz da Murat Bozoglu niye yumrugunu vuramadi.Atay Aktug'un hatalari oldugunu da söylüyoruz.Ama su an da baskan olarak en uygun kisi de o.

Ben Bozoglu'nu savunmuyorum ki.Yumrugunu vurup vurmamasi beni ilgilendirmez.Ama surada dediklerinde 1 parça dogruluk payi varsa dedigim gibi vay basimiza gelenler.Biz bosa dis mihraklarla ugrasmayalim içerde böyleleri varken.(-ki Halil Altintop ile ilgili olanini ben de duymustum,gerisini bilmem..)

Atay Aktug da iyi bir insan olabilir ama yönetimini görüyoruz..Madem baskanliga bu kadar hevesli yönetimini kurarken daha seçici davranacak o zaman..Anorthosis'e elendik sorumlusu Yattara'ydi ya,Tolga'nin satilmasinin,isabetsiz transferlerin sorumlusu kim o zaman?? Sikisinca Atay baskan çok güzel topu atiyor baskasina..

Haa son dedigine gelirsek Hacisalihoglu gelecegine tertemiz bir listeyle Atay gelsin orasinda da sonuna kadar haklisin..

Bu arada bazi arkadaslar Senol Hoca nie Ziya gibi sesini çikarmamis diyo.Trabzonspor'u sevdigi için,ortaligin karismasini istemedigi içinolmasin??Ne Ziya ne de samet hoca sanmiyorum ki Senol Hoca kadarisesinler TRABZONSPOR'un basarisini...O yüzden kimse Senol Hoca'nin iyineyietini sorgulamamali bence..

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

@oflee61

Atay Aktug'un hatalarinin oldugunu biz de kabul ettigimizi söylüyoruz.Bahsettigin seyleri biz de gördük ve söyledik zaten.Ancak transferde Atay Aktug'un yanlisi bu isi bu adamlara birakmasidir.

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý coach Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý

Murat Bozoglu, hani su gazetelerde Lüksemburgo ile resim çektiren ve simdi transferleri ben yaptirmadim diyen Lemi ile beraber jefferson imzasinda yaninda olan yöneticimiz degil mi?

Ulan insanin biraz yüzü olur transferleri yaptirmadim,4.tercihimdi dedikten sonra insan bari resim çektirmezdi o zaman.

Ömer Sari,Murat Bozoglu,Metin Akbasoglu eserinizle gurur duyun.Baskan size güvenmis,adam yerine koyup transfer yetkisi vermis,karsiliginda öne çikmak için ne komikliklere düsülmüs.

bordox,diyorsun ki baskan bunlari adam yerine koymus transfer yetkisi vermis ama bu adamlardan bi tanesi as baskan bilmem farkindamisin ?

adam alicagim isimlerden hiç birini istemedi diyor ve demeç veriyor ömer sari'da buna karsilik hiç bir demeç vermiyor ömer sari duruma itiraz etmedikçe MURAT BOZOGLU hakli durumdadir,,

ben bu arkadasi savundugum felan yok arti anlattigi durumlarida taniklariyla destekliyor namusumun serefimin üzerine yemin ederimömer sariistemedi emre'yi diyor daha ne yapsin bilmiyorum murat bozoglu bilmiyorum adam bide 6,000,000 $ ben finanse ediyorum diyor,,

hatta düsülen durumda benimde payim var diyor onuda inkar etmiyor

Benim anlatmak istedigim bunlar Trabzonspor Yönetimine girmisler ve ortak bir amaç ugruna çalismalari gerekirken kendi ikballeri ugruna çekismelere baslamislar.

Murat Bozoglu bu transferlerin Trabzonspor'a yararli olmadigi anlasildiktan sonra konusmaya basliyorsa ben bunda art niyet ararim.O zaman fotograf çektir ilerde kaliteli çikarsa bakin bu iste benim parmagim var olsun yok iyi çikmazsa da 4.tercihimdi olsun.

Trabzonspor taraftari Bozoglu'nun samimiyetini sorguluyor.En azindan ben sorguluyorum.Bu olaylar yasandigi zaman niye çikip böyle böyle durumlar var,ben bu yönetimle uyum içinde çalisamadigim için istifa ediyorum demedi de Trabzonspor kötü gitmeye basladigi zaman istifa etti.

Ayrica Senol Günes eger efsane olmus Senol Günes ise Trabzonspor'da en az baskan kadar sözü agir olmaliydi.FatihTerimgs de yillarca tek adam olarak her türlü karari verdi ama Senol Günes her zaman oldugu gibi insanlari kirmaktan çekindi bir nevi korktu.

Yok kardesim korkuyla bu isler yürümez.Iste Halilhodziç örnegi.

Nereden
    Ýstanbul

Bir organizasyon basarisiz olursa fatura genelde en tepedekine kesilir.Yetkiyi kullanan da odur,kullanmadiginda dagitan da odur.

Hadi o kadar hata yaptin biraz üzerine suç alirsin degil mi?Yok ama hiç suçu yokmuscasina davraniyor.Elendigimizde suçu Yattara'ya attigi an atay baskan gözümden düsmüstür..

Hatalari görüp söylemekle hatalar düzelmiyor maalesef,hele sonuçlar hiç degismiyor..

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

@oflee61

Abi sen anlamak istemiyorsun herhalde sana 1.000 kez yazacak kadar vaktim yok ne yazikki.Ezberle istersen.Atay Aktug Yattara'ya vs topu atmakta hataladir.Ancak transferde birilerini görevlendirmistir ki Senol Günes'in bu görevi kabul etmemesinden dolayi.Ve Murat Bozoglu-Ömer Sari-Lemi Çelik-Önder Bülbüloglu hatalidir.Atay Atkug'da seçimde hata yapmistir.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Osman Trabzonspor hatalardan ders alma kurumu degildir. Staj yapma yeri hiç degildir, 2 sene ardarda ayni hatalari yapan Atay Aktug hatalarindan ders alsa ne olur almasa ne olur ki hala ders aldigini sanmiyorum.

Su sartlarda Atay Aktug'u ayakta tutan Atay Aktug'a destek verenlerinde en büyük nedeni Vahid hocadir. Attigi nester tuttu gibi Fb beraberligi de Atay Aktug'u iyice cesaretlendirmistir. Atay Aktug aday olursa evet büyük ihtimalle kazanir zaten Trabzonspor genel kurulu hep süprizlere imza atmistir.

Murat Bozoglu hatasiz felan degildir onunda hatalari vardir, en önemlisi ise gazetelerde fiyakali resimleri olmustur, Ömer Sari kiskandi çekemedi vs vs çünkü gelecegin baskani olarak gösteriliyordu.

Sorun kisi sorunu degildir sorun Trabzonspor iyi hizmet edememeleridir. iyi hizmet edemeyen hata yapan gider, Hayrettin Hacisalihoglu'nu begenmiyorsunuz Atay Aktug'dan iyi baskan olamaz deniyor. Nerden bu kaniya variyorsunuz. Atay Akug baskan seçildiginde ne kadar taniyordunuz tamamen kapali kutu degil miydi... Hatta kongrede Önal'in kazanacagi konusuluyordu. Atay Aktug'u gördük bundan kötüsü hiç kimse olamaz kimse kusura bakmasin...Edited by: Emorfo

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

[QUOTE=oflee61

Bu arada bazi arkadaslar Senol Hoca nie Ziya gibi sesini çikarmamis diyo.Trabzonspor'u sevdigi için,ortaligin karismasini istemedigi içinolmasin??Ne Ziya ne de samet hoca sanmiyorum ki Senol Hoca kadarisesinler TRABZONSPOR'un basarisini...O yüzden kimse Senol Hoca'nin iyineyietini sorgulamamali bence..

[/QUOTE]

Ben Senol Hoca kötü niyetlidir sonucuna varmis birisi degilim.Eger Senol hoca ile ilgili görüsümü sorarsan Senol Hoca TS teknik direktörlügü için hazir degildi.Aklida hala milli takimda ona yapilan haksizliktaydi. Milli Takimla mahkemelikti.Ve bir sekilde kavga etmek istemiyordu.Sonuçtada mücadele etmeden ayrildi.Asil hata onu bu durumdayken oraya getirenlerde oldugunuda ilave edeyim.

Ama susup Trabzonspora zarar vermek istemedi fikrine katilmiyorum çünkü TS bundan daha kötü duruma gelebilirmi gelinen yer en diptir.Daha Kötüsü ne olabilir Kümemi düsecegiz.

Ama benim vardigim sonuç sudur.Bu yönetimi Elestiren Bozoglu en az onlar kadar hatalidir.Dün beraber poz ver bu gün satas.Eger bunda bir terslik yoktur diyorsaniz.Ben yaniliyorum Kusura bakmayin derim.Ama terslik var.

Nereden
    Ýstanbul

Bozoglu'nu savunmuyorum birincisi bu anlasilsin.

Ikincisi faruk abi(emorfo) yeterince açiklamis Atay Aktug'un durumunu.Kaçinci yanlisinda gidecek??Trabzonspor'da 3 yanlis bir dogruyu degil,bir yanlis yillari götürüyor,ne zaman ögrenecegiz bunu?

SenolHoca'da artniyet aranmamali sözünü ise sesini niye çikarmadi diye sorular oldugu için yazdim.O da bilirdi bence Ziya Dogan gibi hir çikarmayi,açiklama yapmadan istifa etmeyi.Giderken de dedi zaten.Verebilecegim bise yok.Neden??Çünkü verilen yetkiler sadece sözde yetkilerdi...

deivid,kahe,halil,emre,nuri,alpay,zurawski...3tane sini alsaydik bu takimi birakin türkiyeyi avrupada zor tutarlardi...Bu takimin yonetimi olmasin,trabzon halki paraya ihtiyac oldugunda saga sola para kutusu koyup para toplayalim,wallayi hem muthis transferler yapariz hemde cok basarili oluruz,bu ne yaaa yoneticiler birbiriyle anlasmiyorumus da,yok ole yok bole,birakinnn yaaaa[img]smileys/smiley7.gif[/img]

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

Alýntý coach Nickli Üyeden Alýntý

kardesim yazini basindan sonuna kadar okudum,soru olarak yazdiklarinin cevaplaribozoglununyazisinda açikça yaziyor zaten,,

senol günes haksizliga ugramistir niye göz yumdu istese yönetimi sallayamazmiydi diye yazmisin,,

senol hoca milli takimdada haksizliga ugradi sen nerde gördün milli takim hakkinda ileri geri konusurken ??

olay tek agizdan yazilmistir nerden bilelim gerçek oldugunu diye sormusun,,

çikip yalanlasinlar o zaman,baskan ve as baskan çikip yalanlasinlar niye bi cevap dahi vermiyorlar ?

susmak kabul etmektir,çikipbozoglunaitiraz etmedikçe yazilanlar satir satir dogru demektir

Kardes önce yazimi bastan sona okudugun için tesekkür ederim.

Ben Bu yönetimi basarisiz oldugunu söyeleyerek söze baslamak istiyorum çünkü genelde isimlerden ziyade fikirlerin tartisilmasi gerektigini düsünüyorum.Benim illa su isim Baskan olsun diye bir düsüncem yok.

Senol Hoca ile ilgili düsüncelerimi bir önceki yanitta yazdigim için burada tekrarlamayacagim.

Ama Senol Hoca TFF yi mahkemeye vermistir.Milli takim hakkinda olmasa bile yasananlar hakkinda elestirilerde bulunmustur.

Bu arada laf açilmisken Hocayi eski topçulari hala takima aliyor diye elestiren medya ayni kadroyu Fatih Terim yapinca alkis tutmustur.Zaman Senol Hocanin ne kadar büyük bir haksizliga ugradigini ortaya koymustur.

Ancak is TS olunca her nedense konusulmuyor.Konusulsada Karsi taraf cevap vermiyor.

Hatta Serdar Balinin Kelle Kopar ama Konusma diyerek Vahid Hocaya yüklenmesi daha taze bir olay.

Kimsenin Trabzonspora zarar verilmesin diye adlandirdigimiz bir anlayisla Konusmadigi bu ortamda Murat Bozoglu hele 2-3 ay sessiz kaldiktan sonra konustu.

Bana göre anlattiklari öyle hemen böyledir denilecek cinsden degil çünkü zamanlamasi ilginç.yasananlara o anda verdigi tepki susmak olunca daha da ilginç.

Bu olaylar öyledir veya degildir bilemem ama Bu yönetimin kendi içinde uyumsuz ve samimiyetsiz oldugu asikar.

Murat Bozogluda en az diger isimler kadar bu iste hatali.Is isten geçtikten sonra Istifa etmesi neyi degistirebilirki.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

ömer sari ve onun gibiler bir kene gibi yapistilar kulübe kovsan gitmez vursan ölmez.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bu anlatilanlar dogru ise bu omer sari denen adam ile baskan futboldan hiç mi çakmiyorlar?

bunlar kime baskanlik ediorlar bunlar hangi takimin baskani?_..bunlar fb için mi ya da baska takim için mi çalisiorlar..

bu takimin kasasinda 32trilyon lira girdi de bu paraya ne oldu çikip hesap versinler ama sisirilmis bütcelerle degil gerçeklerle ...

delikanli gibi dürüstce!

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bu nasil istir yaw,biz 22 senedir sampiyonluk bekleyelim buna en cok yaklastigimiz senelerde kisisel kaprislerin yuzunden kaciralim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul

2 trilyon açik var gibi biseler söleniyor.ama tomas jun ve fabiano eller gibi iki yildizimiz oldu ya deger..

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

atayin ve omer sarinin yaptiklar Komediden baska bise degil[img]smileys/smiley7.gif[/img]. Edited by: AkcaabatliTS

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

"Senol hocanin forvette öncelikle istedigi isim Halil Altintop'tu. Bize, 'O benim Milli Takim'dan ögrencim, futbolcu ve kisilik olarak süper, gelecegi çok parlak, bunu alalim' dedi. Bu görüsmeler olurken Halil Altintop'un transferini bitirme noktasina geldik. Besiktas, Fenerbahçe ve Galatasaray'in Halil için resmi teklifleri vardi. Biz de Trabzonspor olarak kulübüne 700 bin Euro teklifte bulunduk. Kulübü Halil'e diger Türk takimlarindan da teklif geldigini ama futbolcunun Trabzonspor'u tercih ettigini bildirip, rakami biraz daha yukari çikarmamizi istedi. Senol hoca, Trabzonspor'a gelmesi için Halil'i razi etmisti. Ben tatilde Bodrum'da kendisiyle görüstüm ve mutabakata vardim. Hatta kaptanimiz Fatih Tekke'ye de sorabilirsiniz, o da Milli Takim kampinda Halil'den 'Trabzonspor'a gelirim' cevabini aldi. Ama ben Ömer Sari'ya Brezilya'da, 'Bak bu forvet oyuncusu da olmadi Senol hoca da Halil Altintop'u istiyor, onu alalim' dedigimde "Halil kim, ben onu tanimiyorum. Haa onun bir kardesi var Hamit, o biraz iyi ama bu yaramaz, bunun gibi topçu bizde çok var" deyip transferini engelledi. "

asil mesele budur. Hocan halil altintopu istiyor. Karakterli iyi bir topçu diyor. Adamda seni istiyor hemde pesinde bir sürü ezik varken. (Sahit fatih tekkedir diyo tazida dikkatinizi çekerim) Sen ne yapiyosun ben tanimiyorum. Almayalim diyorsun. Sanki dersin junla "Metinin Bilardo Salonunda" devamli 51 oynuyodunda ordan taniyosun. Yada ellerle ganitada çay içmisligin varda taniyip aliyosun.

Bak ama adam kendini nasil da tanitti sana sayin sari oglu sari Alman liginde çatir çatir gol atarak.

Ah be arkadas iste bunlar yönetiyor bizim takimi. Ben gene diyorum. Ne zaman bizim jenerasyondan birisi (sampiyonluk görmemis yada hayal meyal hatirlayan) baskan olur, ne zaman gurbette her yenilgiden her basarisizliktan sonra eziklerin satasmalariyla mücadele eden birileri yönetici olur iste o zaman sampiyonluklar ve basarilar gelir.

Alýntý degok Nickli Üyeden Alýntý

"Senol hocanin forvette öncelikle istedigi isim Halil Altintop'tu. Bize, 'O benim Milli Takim'dan ögrencim, futbolcu ve kisilik olarak süper, gelecegi çok parlak, bunu alalim' dedi. Bu görüsmeler olurken Halil Altintop'un transferini bitirme noktasina geldik. Besiktas, Fenerbahçe ve Galatasaray'in Halil için resmi teklifleri vardi. Biz de Trabzonspor olarak kulübüne 700 bin Euro teklifte bulunduk. Kulübü Halil'e diger Türk takimlarindan da teklif geldigini ama futbolcunun Trabzonspor'u tercih ettigini bildirip, rakami biraz daha yukari çikarmamizi istedi. Senol hoca, Trabzonspor'a gelmesi için Halil'i razi etmisti. Ben tatilde Bodrum'da kendisiyle görüstüm ve mutabakata vardim. Hatta kaptanimiz Fatih Tekke'ye de sorabilirsiniz, o da Milli Takim kampinda Halil'den 'Trabzonspor'a gelirim' cevabini aldi. Ama ben Ömer Sari'ya Brezilya'da, 'Bak bu forvet oyuncusu da olmadi Senol hoca da Halil Altintop'u istiyor, onu alalim' dedigimde "Halil kim, ben onu tanimiyorum. Haa onun bir kardesi var Hamit, o biraz iyi ama bu yaramaz, bunun gibi topçu bizde çok var" deyip transferini engelledi. "

asil mesele budur. Hocan halil altintopu istiyor. Karakterli iyi bir topçu diyor. Adamda seni istiyor hemde pesinde bir sürü ezik varken. (Sahit fatih tekkedir diyo tazida dikkatinizi çekerim) Sen ne yapiyosun ben tanimiyorum. Almayalim diyorsun. Sanki dersin junla "Metinin Bilardo Salonunda" devamli 51 oynuyodunda ordan taniyosun. Yada ellerle ganitada çay içmisligin varda taniyip aliyosun.

Bak ama adam kendini nasil da tanitti sana sayin sari oglu sari Alman liginde çatir çatir gol atarak.

Ah be arkadas iste bunlar yönetiyor bizim takimi. Ben gene diyorum. Ne zaman bizim jenerasyondan birisi (sampiyonluk görmemis yada hayal meyal hatirlayan) baskan olur, ne zaman gurbette her yenilgiden her basarisizliktan sonra eziklerin satasmalariyla mücadele eden birileri yönetici olur iste o zaman sampiyonluklar ve basarilar gelir.

aynen katiliyorum birader anlasildi "açin halinden tok anlamiyor" ne zaman bizim jenerasyondan biri çikar biz sampiyon oluruz,,

ben trabzon'luyum trabzonspor'luyum kadiköyede giderim takimima destek olurum 10 saat araba kullanirim malatyayada giderim yine takimima destek olurum bu yazilanlar bizleri yildirmaz ama sen baskan olarak bu takimi çoluk çocuga emanet edersen bizde seni çoluk çocuga emanet ederiz kadiköyde iki iç tane zibididen tas yersin iste

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

tek kelimeyle yuh.

bu yazilanlar gerçek yada degil.orasi beni ilgilendirmiyor.yazilmasi bile yeterli bence.

tek kelimeyle yuh.

allah topunun belasini versin.

kutoz
    Ziyaretçi

Söyledikleri dogrudur yanlistir bunu tartismak istemiyorum. Sadece uslübünü tasvip etmiyorum. Kendisini basarili, digerlerini basarisiz göstermek ne derece dogrudur. Birde, yetkiyi verenin baskan olmasi hasebiyle, tek suçlu odur diyor. Hal böyle olunca Bozoglu'na yetki veren kim diye bir soru geliyor aklima.

Birde Brezilya'da onca olumsuzluk yasayacaksin, üstelik elinde Emre ve Nihat gibi iki önemli koz dururken Jef ve elleri onun açiklamasina göre Ömer Sari yüzünden alip döneceksiniz. Yok arkadas, bumu yöneticilik. Ben olsam, o dakika istifa eder, gerçekleri o zaman anlatirdim. Yani tam kongre arifesinde degil... Açikcasi, etik bulmadim.Bozoglu'nu severdim ama bu açiklamasini zamanlama açisindan SIK bulmadim. Hele hele adaylik yada yöneticilik için ismi hiç geçmezken.

Geçenlerde yine yazdim. Kimse Trabzonspor'da birlik beraberlikten bahsetmesin. Buyurun sizlere birlik beraberlik ögrnegi.Edited by: kutoz

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý yomrali73 Nickli Üyeden Alýntý

tek kelimeyle yuh.

bu yazilanlar gerçek yada degil.orasi beni ilgilendirmiyor.yazilmasi bile yeterli bence.

tek kelimeyle yuh.

allah topunun belasini versin.

Versin versin...

Bu yaziLanLar harfi harfine dogru.Bende sagLam yerLerden haber aLdim...

The Londoner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Omer Sari`nin nihai kararlarda bu kadar etkili olmasinin arkasinda ne vardi acaba?

• Ustun futbol bilgisi

• Engin yoneticilik tecrubesi

• Kulubunparasal yukunu cekmesi ve ana finansoru olmasi

• Mafyavari bir gucle baskan dahil tum yoneticileri sindirmesi

• ?
    • [/list]

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý

Söyledikleri dogrudur yanlistir bunu tartismak istemiyorum. Sadece uslübünü tasvip etmiyorum. Kendisini basarili, digerlerini basarisiz göstermek ne derece dogrudur. Birde, yetkiyi verenin baskan olmasi hasebiyle, tek suçlu odur diyor. Hal böyle olunca Bozoglu'na yetki veren kim diye bir soru geliyor aklima.

Birde Brezilya'da onca olumsuzluk yasayacaksin, üstelik elinde Emre ve Nihat gibi iki önemli koz dururken Jef ve elleri onun açiklamasina göre Ömer Sari yüzünden alip döneceksiniz. Yok arkadas, bumu yöneticilik. Ben olsam, o dakika istifa eder, gerçekleri o zaman anlatirdim. Yani tam kongre arifesinde degil... Açikcasi, etik bulmadim.Bozoglu'nu severdim ama bu açiklamasini zamanlama açisindan SIK bulmadim. Hele hele adaylik yada yöneticilik için ismi hiç geçmezken.

Geçenlerde yine yazdim. Kimse Trabzonspor'da birlik beraberlikten bahsetmesin. Buyurun sizlere birlik beraberlik ögrnegi.

evet sevgili kutoz.

cok dogru düsünüyorsun. Insan o zaman tepkisini verirdi.

Hertürlü konu hakkinda konusmasini becerdiler ama esas bize faydali olacak konulardan kacindi ve simdi genel kurul tarihi yaklasinca bül bül kesildik.

yarabbim trabzonsporumu beceriksizlerden koru.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)