Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 160 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Medyada Linç Edilisimizi Engelleyelim

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar sizi bilmiyorum da ben her maç seyredisimde, her spor programi izleyisimde, her gazete okuyusumda çileden çikiyorum. Maç seyrediyorum Fener maçinda Ridvan yorumcu, G.s maçinda Cüneyt , BJK maçinda bi baskasi, spor programi seyrediyorum her klüp için bi yorumcu var bizden kimse yok bizle ilgili Kazim yorum yapiyor, gazete okuyorum fenerliligi, gs liligi tescilli adiler yorum yaziyolar ama Trabzonspor hakkinda onlara bu hakki kim veriyor neden kendi takimlarini degilde bizi tartisiyolar, bizim neden medyada sözü dinlenir bir yorumcumuz yok. Hep sikayet ediyoruz ülke olarak yok bütün avrupa milli maçtan sonra yanli davranmismis yukarida bahsettigim seyleri yapipta sonra bu yorumu yapan insanlar ikiyüzlü, adi mahlukatlardir. Ne zamanki kendilerine dokunulur o zaman konusurlar. Türkiye 'ye uluslarasi arenada yapilanlarindikalasi yillardir bize veistanbul takimlari haricindekilere yapiliyor ve bunu medya organize ediyor. Bununhep farkindayiz ama hiç bisey yapmiyoruz benim kanimca. Neleryapmaliyiz, bu haksizliklara nasil tepki göstermeliyizbu konuda birlikte düsünüp saglikli bir tepki koyalim derim ve sizlerinde neler yapilabilecegi konusunda yorum ve fikirlerinizi rica ediyorum. Edited by: emre81

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yok dogru diyorsun! ama artik alistik bunlara

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kendi medyani yaratarak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet kendi medyani kendi tv.ni radyonu ve yerel basinini yanina alarak...

ayrica ben hiç bir zaman bu haksizliga ALISAMAM!

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ülkede spor haberlerini okurken veya dinlerken kendimi hep yabanci bir ülkenin vatandasi gibi hissettim yillarca.O kadar tarafli ve bilgisizce yorumlar yapiliyor ki.

Lütfedip Trabzonspor'dan bahsettikleri zaman konusmalar o kadar bos ve yüzeysel oluyor ki gülümseme ihtiyacimizi karsiliyorlar gerçekten.Ha birde bakin iste Trabzonspor'dan da bahsettik tavirlari,biz aslinda büyük adamlariz,Trabzonspor'dan bahsediyorsak kiymetini bilin havalari ile deçok gülünç oluyorlar.Halbuki isleri bufutboldan para kazaniyorsan ve bu ligde Trabzonspor gibi bir takim varsa ondan dakonusacaksin,içerigi dolu yorumlar yapacaksin,seni izleyen insanlar sana saygi duyacaklar isini iyi yapiyor diye.Yerigeldi mi Kayserispor'dan,Diyarbakirspor'dan ve diger takimlardan da en ince detayina kadar bilgi vereceksin,senin görevin bu.

Avrupa'da Trabzonspor gibi düzenin akisini degistiren,zor sartlara ragmen sampiyonluklari yakalayan bir takimi eller üstünde tasirlar bizim ülkede ise nerden çikti simdi bu diye cezalandirilmaya çalisiliyor.

Alistik bunlara isin tuhafi da bu.

Edited by: bordox

Bunun önüne geçmenin en iyi yolu kendi medya gücünü yaratmaktir...Böylece Seviyeli ve Bilgili TRABZONSPOR taraftari seviyesiz ve cahiliyet dolu spor programlarini izlemeyecektir...

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

istanbul cocuu o.ç. bizim trabzonlularimiz hariç bunlarla basa bas dise dis girmemiz lazim artik dayanamiyorum.biz ayri 1 memleketiz biz cekemiyorlar ama AWNI AKERE geldikleri zaman gosterecez

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

birlik olarak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Söyle BMN medya-basin timi kursak ve linç girisiminde bulunan basin mensuplarini desifre edip, 1.000 kisi ayni anda bu adamlara mail, telefon bombardimani yapsak belki biraz olsun Trabzon ismini agzina alirlarken bin kere düsünürler...Hayalim budur.

Simdi düsünün Fener maçindan sonra Selçuk Yula,Savas Ay, Barbaros Çidal, Hulki Ilgün v.b. kalemsörler bilgisayarini açinca bir bakmislarki ortalik tasmis...Makinaya sigmiyoruz...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Badaloglu dogru söylüyor.özellikle Savas AY a çok gicik kaptim.Mail adresini bilen varmi.söyle anlamli bir mail atmak istiyorum da.

Nereden
    Ankara

Bize çok medyatik bir yorumcu lazim. Her programa girecek, herkesle tartisabilecek, (hatta bu tartismalar için özel egitim almis da olabilir) ona buna laf atacak ki onu programa çagirsinlar. Sonra da o yorum programlarindan birinde ahmet çakar gibi.. "sen haysiyetli bir türk vatandasiysan, sen adamsan.. vs. vs.. " diye bir seyler söyleyip raiting yapabilecek biri lazim. Hatta bu adam medyatik olsun diye bacagindanvuralim biz bunu bir kere.

Nereden
    Ankara

Arkadaslar, adinda meymenet olmayan savas denen yaratikla caninizi sikmayin lütfen. Bütün medya, yaninda çalisanlar bu adamin ne kadar igrenç bir insan oldugunu biliyor. Dar görüslü, sonuca (ki bu sonuç kendi karariyla paraleldir) yönelik hareket eden programlaryapan biridir. Tek basina e-mail hareketi de etkili olmaz bence.

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Söyle BMN medya-basin timi kursak ve linç girisiminde bulunan basin mensuplarini desifre edip, 1.000 kisi ayni anda bu adamlara mail, telefon bombardimani yapsak belki biraz olsun Trabzon ismini agzina alirlarken bin kere düsünürler...Hayalim budur.

Simdi düsünün Fener maçindan sonra Selçuk Yula,Savas Ay, Barbaros Çidal, Hulki Ilgün v.b. kalemsörler bilgisayarini açinca bir bakmislarki ortalik tasmis...Makinaya sigmiyoruz...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bu konuda ciddi olarak bir çalisma yapabilirmiyiz genel bölümünde gücünüzü gösterin adli bir baslikta buna degindim acaba fikriyatta kalmayip bu nu fiiliyata dökebilirmiyiz
    http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4698& PN=2

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir an için fener maçinin Trabzon'da oynandigini düsünün...

soyunma odasina giderken tünelin bilerek yeteri kadar açilmayip fenerli oyuncularin taslandigini... daum yardimci antrenörü coch'un kafasinin yarildigini soyunma odasinda kafasina 3 dikis atildigini, aziz yildirim'in röportaj esnasinda taslar yedigini, küfurler edildigini düsünün...

Bu haberlerin basindaki yeri ne olurdu ?

simdi yapilacak sey nedir ? daha dogrusu bize burda düsen görev nedir ?

"Yüklenin" dedigimiz anda herkes 3 dakikasini ayiracak bir kaç cümle de olsa yazacak, küfursuz protestosunu yapacak.

Ancak ozaman papucun pahali oldugu anlasilacak. Rahatlikla ben yazarim, ezerim, deyip pis pis siritamayacaklar.

Hersey de oldugu gibi bu olayda da birliktelik sart.

Imzamda yazdigim gibi "kaçmayin !Ordumuzun kaniyla oynamayin !"

Saygilarimla,

Naim
    Ziyaretçi

bu konu çok önemli ve önemle üzerinde duruyorum bence büyük bir mail list olusturalim arkadaslar
    diger bir listede de basinin satilik kalemleri olsun 1-2 arkadasimiz da gerekirse metin yazari olsun dikkatimizi çeken bu tarz haberler için ortak bir metin etrafinda toplanip tepkilerimizi mail ve fax yoluyla bildirelim

Nereden
    İstanbul

Maçi radyodan dinlemis arkadas anlatan adi Nobre golünden sonra bagirip çagiriyomus, Fatih'in devam eden ve Yattara'nin kayip atamadigi pozisyonda aleyhimizde yorum yapmis sanki biz yabanci takimiz da karsidakiler Türk takimi, telefon açalim v.s dedi yaptik biseyler ama organize olmadi. Bu tür eylemlerin birlik içinde yapilirsa etkinligi olacagini düsünüyorum ben de. Söylediginiz medya timi mantikli bence, bu kisiler önce protesto edilecek olayi ve kisiyi belirlesin sonra da protestonun mahiyeti belirlensini birlikte aksiyona geçelim. Burada da bir liste yapalim 5 dakikasini mail yada tel için ayirabilecek olanlardan buraya bir liste olusturalim. Herkes ismini eklesin sonra baska bir baslikta toplariz bunlari.

1- Emre81

2- Bodozlama

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bir metin'i yazip gönderirseniz olmaz. Bir kalemden çiktigi net olarak görülür. Spam yada Mail bomb olarak görülür. Ve hiçbir kiymeti olmaz,

Buna gerek yok. Tekrar ediyorum tek satir bile olsa kendinizden bir sey yazmaniz gerekiyor.

bu arada

1- Emre81

2- Bodozlama

3- Külünkoglu

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yönetim ´bi gazete bi tv bi radyo yapsa ne güzel olur

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1- Emre81

2- Bodozlama

3- Külünkoglu

4- Sevgi

Ben Savas Ay a mail yollamistim.Onun disinda mail gönderilecek kisi ve kurumlar burdan belirlenecek mi ?Edited by: sevgi

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1- Emre81

2- Bodozlama

3- Külünkoglu

4- Sevgi

5- Halil ibo

Çogunluk uyanamamis herhalde...

1- Emre81

2- Bodozlama

3- Külünkoglu

4- Sevgi

5- Halil ibo

6-coach

cevap yazmadi ama cevap yolladigi var mi araniz da?

Nereden
    İstanbul

Bu grubu yalnizca bu hafta yazilanlara tepki için kurmuyoruz bundan sonra bilinçli bir sekilde farkedebildigimiz bütün yanli yayinlari ve kisileri organize bir sekilde protesto edecegiz.

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar kendi basin yayin organlarimizi kurarak amaçladigimiz hedefe ulasabilir miyiz sorusuna; yerel bazda kaldigimiz müddetçe hayir demekte sakinca görmüyorum. Çünkü bizim amacimiz sesimizi istanbul a duyurmak olmalidir. Türkiye'de Istanbul tapusunu yikmamiz gerekmektedir. Dolayisiyla kurulmus olan veya kuracagimiz basin yayin araçlarini"ulusal" bir boyuta tasimamiz gerekir. Örnegin söyle yapilabilir: Bir Trabzonspor gazetesi çikarmaktansa, Türkiye'deki bütün spor olaylarina deginen hatta istanbul klüblerini de içeren bir gazete çikarmak. Böylece bu gazete Türkiyede okunan bir gazete olmali ancak baskan ve kurucular TrabzonSporlu olacagindan bizim haklarimizi daha fazla savunulmali ve Türkiyenin heryerinde duyurulmalidir.

1- Emre81

2- Bodozlama

3- Külünkoglu

4- Sevgi

5- Halil ibo

6-coach

7-FORZA61

Sonuna kadar bu tür pisliklerle mücadele etmeye hazirim...

Saygilarimla...

Nereden
    Uzak Doğu

Burada yalnizca 7 kisinin ismini görünce ister istemez düsünüyorum acaba aksiyona gelince ortada yokuzda lafa gelince mangalda kül birakmiyomuyuz. Hadi arkadaslar ortak tepkimizi koyalim bunlara karsi birlikte mücadele edelim. Edited by: bodozlama

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)