Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sampiyon Olmak Için Neler Yapilmali ?

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orijinal Baslik Aslinda : Kadiköy'de Maç Kazanabilir miyiz? Yada Bundan Sonra Sampiyon Olma Ihtimalimiz Var mi ? seklinde olacakti.

96'da sampiuonlugu fenere hediye edenkara gömlekli piyon ayni gömlegi sirtina geçirmis 02.12.2005aksami kendisine verilen görevi sessiz sedasiz yerine getirdi.Geçen sene Kadiköy'de yasanan trajediinin bir benzerini yasadik.Her sezon asagi yukari ayni seyler bizim aleyhimize cereyan ederken rakiplerimize ucuz penaltilar,ofsayt pozisyonunda goller,elle,faulle atilan goller kazandirilarak haksiz puanlar kazandirilmaktadir.Biz böyle haram puan istemiyor,adalet istiyoruz.

Simdi basliga gelirsek;bundan sonra Kadiköy'de galibiyet almak veya sampiyonluk özlemini sona erdirmek için neler yapabilecegimizimünazaraya açiyorum.:

Benim düsüncem;Trabzon camiasi buna Meclis'teki bakanimiz ve vekiller dahil federasyon,ceza,hakem kurullari üzerinde gerekli baskiyi olusturamamaktadir.Bukurullari lehimize etkilemek degil,tamamen tarafsiz hakkaniyetle hareket etmelerini saglamak anlaminda bir baski olacak.Paranin,gücün esiri degil hukuku,kurallari titizlikleuygulayan kurullara ne zaman sahip olacagiz ? Bugün için siyasi baskidan söz edilebilirsede,siyasetin bu kadar baskin rol almadigi dönemlerdede hakkimiz gaspediliyordu.Bu bilinçteolaylari siyasi arenaya çekmeden yorumlamanizi rica ediyorum.Edited by: halil ibo

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Kiyisindan bile geçemeyiz maalesef...

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

belli olmaz ama neden olmasin

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

siyaset falan hikaye. ama önümüzdekiler sadece ÇAKIL taslari.sampiyonluk uzak diil.BEkeleyelim destek verelim ve görelim.[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mümkün olmaz olur mu??

Biz ne için çirpiniyoruz madem mümkün degil??

Saltanati 6 kez yiktik yine yikacagiz !!!

Nereden
    Belçika

2 senedir yonetim sayesinde ucundan kacirdik smapiyonlugu transfer yapsalardi aurello ve tolga gibileri tutulsaydi olurduk.

yine oluruz yeterki kadro genis olsun

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam gibi transfer adam gibi yönetim adam gibi topçu adamgibi federasyon adamgibi hakem gelirse tabiki oluruz yoksa bu sartlarda degilbiz gs ve bjk bile zor olur

Sampiyonluk görmek için yasiyorum olacagiz da..Hem de herkesi yenerek sadece rakip futbolculari degil...

lovehakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nedemek siyaset falan hikaye futbol siyasetten ibarettir.r.t.e basbakan olduktan sonra kasimpasa stadini ne halden ne hale geldi fb desen öyle gayseri desen keza. daha ne olsun

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben sahsen basligi begenmedim. Kadiköy'de mac kazanabilir miyiz, sampiyon olabilir miyiz gibi sorular bize yakismaz, zira biz Diyarbakirspor taraftari degiliz.

Elbette bu güne kadar sayisiz macta fe-be yi Kadiköy'de nasil yendiysek yine yenecegiz, elbette nasil 3'ü arka arkaya olmak üzere 6 kez sampiyon olduysak yine olacagiz.

Kendi icimizdeki problemleri bir bitirebilsek gerisi zaten kendiliginden gelecek.

erdi-61
    Ziyaretçi

gün gelecek devran dönecek,

Trabzonsporumuz yine sampyion olacak................

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bikere önümüzdeki yillarda bjk ve gs kesinlikle sampiyon olamaz

eger feneri durdura bilirsek sampiyon olabiliriz

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ölüm den baska herseyin çaresi vardir.sampiyonluk da kesinlikle uzak degildir.amainanmak lazim.hakemlerdeinsafli olursa bu is tamamdir.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ve de yerinde transferler yapmak gerek.Edited by: ayazoglu

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

hemde öylebir mümkündürki "TRABZONSPORLU OLMAK"in ayricaligi orada saklidir. söyle ki:

ALP ARSLAN'i , MALAZGIRT SAVASI'ni bilmeyenimiz yoktur. hani bizans ordularinin "gök yikilsa mizraklarimizla havada tutariz" dedikleri savas. ordu karsilastirmalari ise söyle: bizansin 245000inine karsi ALPARSLAN'in 45000 civaridir. normal sayisal teorilere, imkanlara ve ordularinözel durumlarina( bizans savas için ordu getirirken ALPARSLANsadece doguda bir takim islerini halletmekamaciyla ordaydi yanibaslangiç amaci savas degildi)bakildiginda savasin galibi kesin bellidir. Ama savasin sonucu, tüm beklentilerin ve teorilerin aksine olmustu.

iste bizde ALPARSLAN'in torunlari oldugumuzu, sampiyonluklar kazanarak; kahpe bizansin kahpeartiklarinin "kafalarina her zamanvurmaliyiz

selam ve hürmetle.

not: süphesi olan yada daha fazlaörnek isteyenler, osmanli tarihi yükselme döneminde bizans kaynakli savaslari özellikle arastirsinlar. Edited by: no NAME

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence baslik degistirilsin,halilibo yanlis anlama...

Trabzonspor olarak bizim içimizde bu potansiyel zaten var.Mühim olan birlik olmak ve masabasi oyunlarina boyun egmemek.

Bnunlari sagladigimizda olacak bu is..

Nereden
    İstanbul

mümkün olma mi ya... Hata eger febe çirkefligi birakirsa ki hiç umudum yok o yönde biz seneye sampiyon olacagiz.. Yeter ki mevcut veya gelecek yönetim Halilodziçin istedigi transferleri yapsin.. Bakin nasil sampiyon olunuyor..

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

iyi transferler yaparsak ve yonetimde hakkimizi daha siddetli bi sekilde savinursa kesin oluruz

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben niye yasiom o zaman eger sampiyon olamayacaksak yasamamin ne anlami kaldi??? zaten okul bunlatmis bi trabzonspor kaldi hayata baglayan. haydi aslanlarim yikin su saltanati7. kez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı
    ben niye yasiom o zaman eger sampiyon olamayacaksak yasamamin ne anlami kaldi??? zaten okul bunlatmis bi trabzonspor kaldi hayata baglayan. haydi aslanlarim yikin su saltanati7. kez.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=2286& amp;PN=1

Bence bu yaziyi okumalisin.Okuduysan bir kez daha okumalisin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Baska bir konu basligina 6 ay önce yazdigim biriletiyi hatirlatti butopic bana... Aynen kopyaliyorum...

----------------------------------------------------------

Haa unutmadan sunu da ekleyelim ki, bazi hiyarlarin "Trabzon sampiyon olamaz", "Istanbul 15 milyonluk sehir, basedilemez", "Trabzon gönüllerin sampiyonu olsun""Futbol para isi, kim paraliysa o sampiyon olur" yolundaki derin sosyo-ekonomikanalizleri(!) Trabzonspor taraftarlarininumudunu kirmak ve onlari sistemle uyumlu hale getirmek içindir.Bu türlü ayak oyunlariyla, yarimakillarica, güya Trabzonsporluya bu isi biraktiracaklar

Bu oyunlara dikkat edelim ve bizler kesinlikle böyle saçmaliklara itibar etmesek de arkadaslarimizi da bu yönde uyaralim. Zira 20-30 seneden sonra sampiyonluga ulasan sayisiz takim var. Trabzonspor da futbol kültürü ve potansiyeliyle bunu basaracak güçtedir.

YASASINBÜYÜK TRABZONSPOR EFSANESI!..

-----------------------------------------------------

Durum budur...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erdi-61 Nickli Üyeden Alıntı
    gün gelecek devran dönecek,

Trabzonsporumuz yine sampyion olacak................

O KADAR ...

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]aynen

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[QUOTE=Can basten]

Baska bir konu basligina 6 ay önce yazdigim biriletiyi hatirlatti butopic bana... Aynen kopyaliyorum...

----------------------------------------------------------

Haa unutmadan sunu da ekleyelim ki, bazi hiyarlarin "Trabzon sampiyon olamaz", "Istanbul 15 milyonluk sehir, basedilemez", "Trabzon gönüllerin sampiyonu olsun""Futbol para isi, kim paraliysa o sampiyon olur" yolundaki derin sosyo-ekonomikanalizleri(!) Trabzonspor taraftarlarininumudunu kirmak ve onlari sistemle uyumlu hale getirmek içindir.Bu türlü ayak oyunlariyla, yarimakillarica, güya Trabzonsporluya bu isi biraktiracaklar

Bu oyunlara dikkat edelim ve bizler kesinlikle böyle saçmaliklara itibar etmesek de arkadaslarimizi da bu yönde uyaralim. Zira 20-30 seneden sonra sampiyonluga ulasan sayisiz takim var. Trabzonspor da futbol kültürü ve potansiyeliyle bunu basaracak güçtedir.

YASASINBÜYÜK TRABZONSPOR EFSANESI!..

-----------------------------------------------------

iste gerçek trabzonlu dedigin böyle olunur[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

abi saol yaa dumura ugradim. ama digerlerinin sesini kismak için sampiyon olmamiz sart. . saol yine de

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zaten sampiyonolmadikmi son iki senedir. gerçek sampiyon biziz yaa. chakemlerle elimizden aldilar ama. öyle sampiyonluk zaten istemeyiz. asil sampiyon bizizkuslar degil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)