Sayfa 24 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24
Toplam 581 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 581 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye K. B Grubu| Trabzonspor, Beþiktaþ, Manisaspor, Gaziantep BB., K. T. Þekerspor

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla son manisa maçýnda staddaydým 2. dakikada yediðimiz golden sonra taraftar harikaydý.. Bir an sessizlik oldu sonra manisa ýslýklandý sonra da bir baþladýk pir baþladýk kulaklar gitmiþti o maç Keþke AG maçýnda da öyle olsaydý taraftar ama nankörlük iþte o kadar yendik yendik þýmardý taraftar en ufak bir puan kaybýnda ýskýklar yuhalamalar :-\ Ben anlamýyorum ki en yakýn bursa yine 5 puan var

Hüseyin Hatýrlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý annttiigs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    olasýlýk teorisine göre; olasýlýklar toplamý 1'dir.

bu durumda : gruptan birinci ya da ikinci olursak çýkabiliriz. yani : 3/17 + 5/17 = 8/17 ~ %50.
    bir üstteki hesaba göre ise ki o daha doðru bir hesap : %87,5. benim kafa biraz karýþtý sanýrým. gruptan baþka kaçýncý olursak çýkarýz ki ortada %37,5'luk bir fark var

birisi beni aydýnlatýsýn. ya da burada bir hesaplama hatasý var :P
    1--Trabzon beþiktaþý yendi( her durmda 1. yiz)
    manisa yendi
    berabere
    antep yendi
    2--biz berabere kaldýk(antep 5 den fazla averaj alamazsa her durumda 1. yiz.)
    manisa yendi
    berabere
    antep yendi
    3-- biz yenildik
    manisa yendi 2.yiz
    berabere 2.yiz
    antep yendi 3.yüz yani çýkamadýk.

Toplam 9 durum var. Ýki defa 2. bi kere 3. 6 defa 1. yiz

yani
    lider olma ihtimalimiz 6/9 %6666666666666666
    ikinci olmad ihtimalimiz 2/9 %2222222222222222
    çýkamama ihtiamlimiz 1/9 %1111111111111111

......:::::::::durum çözümlendi::::..........

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Lider olmanýn bir avantajý yok. Gruptan çýkalým yeter...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

#DcK`` - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Kupadan Elendik 8 tane eksik vardý . . . . ama þenol güceþ demiþti bnim için kupa önemli, deðil önemli olan lig þamðyonluðu . . . hadi bakaLým..
    ƬƦƛƁȤƠƝƧƤƠƦ
    SingNature By ``DcK
    1461 SoN . . .
    1967

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Þu BJK keþke son dakikada çýkmak zorunda kalan Ersan yerine oyuna girmek için hazýrlanan Ernst'i sokup hükmen maðlup olsaydý. Birileri uyarmasa Schuster tüm aleme rezil olacaktý...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

akinburak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Trabzonsporumuz Þenol Hoca'nýn da dediði gibi, iki yýlda bir Türkiye Kupasýný alan bir takým. Dünkü maçta ( 26.01.2011 Çarþamba BJK-TS ) takým tam anlamýyla yedek kadroyla sahaya çýktý ve yine de bir gol attý. Demek ki Hoca yanlýþlýkla bir iki tane de AS oyuncu alsa oyuna, vay BJK haline! Kupa bizim için önemli olmamalý. Bu sezon tüm taraftar Lig kupasýna kilitlenmiþ durumda. Önemli olan bir sonraki maçýn Fener maçý olmasý. Belki de gelecek hafta Fener'le deðil de herhangi bir orta sýra takýmla oynayacak olsaydýk emin olun BJK maçýna daha deðiþik bir havada çýkabilirdik. Yine de güzel oldu bence; çünkü yedeklerimizin de ne kadar istekli ve gerektiðinde oyuna etki edecek durumda olduklarýný gördük. Bence sevindirici bir durum bu. Þimdiye kadar bu kadar istekli ve göreve hazýr bir yedek kulübesi görmemiþtim. Çok daha fazla umutlandým Lig þampiyonluðu için. Kimse spekülasyonlara gelmesin. Trabzon'umuz Þenol Güneþ önderliðinde çok doðru adýmlar atýyor. Semeresini alacaðýz. Bu arada Þenol Güneþ Türkiye'nin görmüþ ve göreceði en iyi yerli teknik adam olduðunu gün be gün ispatlamaktadýr. Deðerini kimse bilmedi, biz bilelim. Onu yüzüstü býrakmayalým. Güzel bir strateji oluþturmuþ ve lig sonuna kadar diri kalmamýz gerek. Hoca ne diyorsa o! Yönetimin desteði de buna çok fayda saðlýyor. Trabzon uzun zamandan sonra tekrar bir bütün oldu. Ben bunu gördüm ya; kupa bile bana fazla! Hadi hayýrlýsý!
    Tüm Trabzon sevdalýlarýný hasretle kucaklar selam ederim.
    Ýdrak-i meali bu akla gerekmez,
    Zira bu terazu bu sýkleti çekmez! ZÝYA PAÞA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)