Sayfa 5 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Yilmaz?a Destek

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mehmet yilmaza bu zamana kadar bi sürü sans dogdu.amao bunlaridegerlendiremedi.Yani kendi düsen aglamaz yada aglamamali.

En kisa zamanda baska bi takima gitmeli.

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Siz devam edin mehmet yilmaz a destek verinki kendini birsey zannettsin Thomas Jun u yerden yere vurdunuz mehmet yilmazi gol kaçirdi diye göklere çikarin helal olsun size adam her maç 2-3 net pozisyon yakaliyor ama sonuç ne yine hüsran yine hüsran birde 10 numarali formaya biraz saygisi varsa çikarsin o formayi üstünden çünkü formayi kirletiyor...

Nereden
    İstanbul

Ne zamandir ugrayamiyordum foruma. Yine ak ve kara olayina girilmis. Orta noktada bulusmak lazim. Zit kutuplarda kalirsak takima fayda saglayamayiz. Madde madde ele almaya çalisayim :

1- Kimse Mehmet'in kisiligine bir saldiri yapmamis. Bunu savunmanin anlami yok. Kimse Mehmet'in Trabzonluluguna da laf etmiyor. Bunlari bir kenara ayiralim. Konu futbol.

2- Ayni sekilde aldigi parayi verenler zaten elestiriliyor baska konularda. Her konuyu ayni yere baglamanin anlami yok. Mehmet gösterdigi performansa göre fazla para aliyor bunda sanirim hem fikiriz.

3- Saha içinde gösterdigi mücadele konusunda da kimsenin süphesi yoktur herhalde. Yeteneklerinin kisitli oldugunu da, bir iki kisi disinda,kabul ediyoruz herhalde.

4- Mehmet'in hatasi nedir peki? Sudur. Mehmet bu takimda kaç senedir var? Kendini gelistirmek için ne yapti bu kadar sürede? Kaç antremandan sonra son vuruslarini veya eksik diger yönlerini gelistirmek için ekstraçalisma yapmis?

5- Madem psikolojisi bozuldu niye destek almiyor? Aldigi parayla 35 tane psikolog tutardi kendine.

6- Simdi bunlara dayanarak Mehmet tek basina suçludur demek günahtir. 4. ve 5. maddelerdeki Mehmet'in durumunu göremeyen tüm yönetimler ve hocalarda ayni derecede suçludur.

7- Burada tek suçsuz taraftardir. Kimse Mehmet'i 1 günde yuhlamadi. Bu bir birikimdir. Ayni birikimi Yattara, Fatih veya baska biri yapsin ayni tepkiyi görürler.

Öyle saniyorum ki, bu sekilde baktigimizda tek bir tarafin suçlu olmadigini görebilir ve birbirimize agir ithamlarda bulunmayiz bence.

Iki seçenek var, biri herkes kendi hatalarini kabul edip, Mehmet'i yeniden kazanmaya çalismak, digeri göndermek. Açikçasi ben performansina görealdigi paranin, bir yedek oyuncu içinçok oldugunu düsündügümden gönderilmesinden yanayim.

Edited by: daedalus

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı BarisBakirtas Nickli Üyeden Alıntı
    Su adamin savunulacak hiç bir yani yok.. Ben Trabzonspor için sahaya çiktigina inanmiyorum para para diye tuturan adamdan ne beklenir bugün maçi azdaha onunvuruslarindan dolayi kaybedecektik..

Para para dedigin adam zamaninda sadece külubün menfaatlerini düsünerek bos mukaveleye imza atti. Takimda oynayan Trabzonlu hiçbir futbolcunun parayla isi olmaz...

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bence de mehmet e destek zamani,böyle yaptikça zaten kötü giden bi oyuncuyu daha kötü hale sokariz,itiraf ediym bende sevmiyorum mehmet yilmazi,oyunu yavaslatiyo,son vuruslarinda eskilerden eser yok.ama baska adamimiz yok,5 milyon dolara alinan tomas jun a yüklenin yükleniyosaniz da defolsun gitsin bu takimdan,en azindan adam tam bi trabzonsporlu,maçtan sonra baskilardan aglamis adam.bence onu bu baskidan kurtarmak da bizim elimizde,bir dahaki ankaraspor maçinda oynasin veya oynamasin,bütün tribünler hep bir agizdan dakikalarca mehmet yilmaz diye bagirmali,bence bu yapilmali ki en azindan kötü nün iyisi ortaya çiksin,sonradan girse bile birazcik yerini doldurabilsin çikan oyuncunun..Bu tribün organizasyonu lütfen yapilsin...

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Szymkowiak konusmasinin sonunda taraftarlara ve basina da bir mesaj verdi. Maç sirasindaki olumsuz tezahüratlardan dolayi bazi oyuncularin moralinin bozuldugunu söyleyen Szymkowiak, ?Birçok futbolcumuz maçtan sonra bu baskilar neticesinde depresif bir hale geldi. Aglayan bir arkadasimiz bile vardi. Herkes takimin iyi gününde taraftar olabilir. Önemli olan kötü günde takiminin yaninda olmaktir. Ben basindan hem bize destek vermelerini hem de taraftarlari bizimle birlestirmelerini istiyorum. Takimda birçok problem ve sakatlik sorunu yasandi. Simdi takim yeniden yaratiliyor ve bu takima sizlerin destegi lazim? dedi.

BAKIN SZYMEK NELER SÖYLÜYOR, BÜYÜK TS TARAFTARINA....

Mehmet Demirkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

bi yandan mehmet y. hakediyo diyorum diger yandan da uzuluyorum sonucta o da iyi niyeti bi insan ve biseyler yapmaya calisiyor,he yapamiyor orasi dogru...Bize az da olsa zaman zaman emegi gecmistir,bu olaylari bu durumlara getirmemek yonetimin elinde,futbolcu bu kadar zamandir bisey yapamiyosa gondermeleri lazim ki futbolcuda rencide olmasin....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonlu hiçbir futbolcunun parayla isi olmaz...

bakiniz Hüseyin 1.200,000 ytl den asagiya imza atmam dedi , Gökdeniz hem sike yapti yapti hem TS formasini giyerken FB ile önprotokol imzaladi bakiniz Mehmet Yilmaz 1 trilyon isterim diye tutturdu.

hani konu sapsin istemiyorum ama gerçekelrin bu kadar göz ardi edilmesine de tahammül edemiyorum.

Mehmet Yilmaz TS da futbol oynayacak kapasitede bir futbolcu degildir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kendisi kulubede oturmaktan yakiniyordu çok sans buldu ama degenlerdiremedi bizim takimda bence is yapmaz.verilen firsatlari degenlendiremedi.dün 10 dakikada 2 pozisyonu harcadi.ya golü yeseydik mehmet atamada önce

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

M.YILMAZ[img]smileys/smiley7.gif[/img] 3 senede üstüne hic koymadi ama is paraya gelince istemesini iyi bildi.taraftarin tepkisi buna.cünkü yilda 1 trilyon (tam bilmiyorum ama buna yakin bi miktar olduguna eminim) alan futbolcu bos kaleye gol atar top kontrol eder kendini gelistirir.ama memet bunlarin hic birini yapmamakla beraber meydanda mercedesiyle turlayinca is isyan noktasina geliyo.taraftar bilet parasini zor denklestiriyo taraftar haklidir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

KISENIN KISILIGINE SÖZ ETMIYORUZ ETTIRMESINLER!!! BEN ONUN YERINDE OLSAM KENDIM GIDERIM!!! KENDIM GIDERIM! KENDIM GIDERIM!KENDIM GIDERIM!KENDIM GIDERIM!KENDIM GIDERIM!

MILLETI NE ZORA SOKARSIN BE ADAM! TRABZONLUSUN DIYE TRABZONSPORA ZARARMI VERMEN LAZIM. BUGÜNE KADAR TAST ÜSTÜNE TAS KOYMADI BU ADAM. BENIM FORVETTEKI ARKADASIM HAFTALAR SONRA SAKATLIKTAN KURTULACAK, HAZIRLIK DÖNEMIMDE OLMAYACAK, HAFTALARDIR FORVETTE OYNAYACAGIM BIR GOL DAHI ATAMIYACAGIM, O ARKADAS YAPTIGI ILK MACTA GOL ATACAK!

BEN KENDIMI ASARIM BEEE!
    HIC DUYGUSALLIGA YER YOK. MEHMET YILMAZ TRABZONSPORDA OYNACAK KAPASITEDE DEGIL. ANTREMAN FUTBOLCUSUDUR, ATRAMANDA COK AMA COK CALISIYOR, YANI BAZILARIN DEDIGI GIBI "CANLA BASLA" OYNUYOR. YOR ARKADASLAR BU "TAKKIYEDIR"

BU TAKIMA GÖKDENIZ VE ELLER'DE GELDIMI AYNEN GECEN SENIN BASINA GELIRIZ VE CIKISMIZ SÜRER. SONRA "BE YÖNETIM NIYE TAKIMI GÜCLENDIRMEDIN, SAMPIYON OLABILIRDIK" Deriz...

Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

AMESPACE PREFIX = O />

ilgili kural geregi uyari aldiniz.. lütfen küçük harfleri kullanalim..[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: Berat Tekke

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Böyle büyük fontlarla yazmana gerek yoktu.Çok sükür görüyoruz...

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mehmetei nereye verirseniz verin bu adam bu zamana kadar birsey olmadiysa daha olmaz.

mehmey yilmazin artik gönderilmesi gerekiyor.kalmasi hem kendine hemde bizlere zarar.

DEFOLGIT MEHMET YILMAZ,SEN O FORMAYI HAK ETMIYORSUN,BARI BIZI KAHRETMEYI BIRAK

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonlu hiçbir futbolcunun parayla isi olmaz...

bakiniz Hüseyin 1.200,000 ytl den asagiya imza atmam dedi , Gökdeniz hem sike yapti yapti hem TS formasini giyerken FB ile önprotokol imzaladi bakiniz Mehmet Yilmaz 1 trilyon isterim diye tutturdu.

hani konu sapsin istemiyorum ama gerçekelrin bu kadar göz ardi edilmesine de tahammül edemiyorum.

Mehmet Yilmaz TS da futbol oynayacak kapasitede bir futbolcu degildir.
    ewet katiliyorum sana sevgi mehmet yilmaz in bu takimda isi yok birde 10 numarali formayi hemen çikarsin zaten kirletecege kadar kirletti formayi

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayrica bu mehmette antep g.birlgi denizli malatya samsun ne buluyoda bu adami istiyolar verin gitsin yazik trabzonsporun parasina[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı
    mehmetei nereye verirseniz verin bu adam bu zamana kadar birsey olmadiysa daha olmaz.
    öyle diyorsun ama Altay'da, Samsun'dayken iyi oynuyordu sanki..

belki de bir anadolu takiminda oynayabilir. keske gitse de iyi oynasa
    gittigi yerde.. ama onu gönderirsek yeni bir forvet daha katmamiz
    gerekecek takima. bu zamanda nerden bulcaz yeni forveti?

Nereden
    Almanya

Kisiligine Lafim yok, Futbolculuguna lafim var. Mehmet degilmiydi herkes isinirken inat etip, külüpede oturan Vestel Macinda? Iyi Mehmet Y. bos kaleye atmasin biz hep destekliyelim, sonucta bir degil iki degil. Jun u suan bende begenmiyorum, ama Mehmete verilen sans Jun a verilsin diyorum.

Mehmetide desteklemiyorum. Cok destekledim, kazma dediler yapma dedim düzelir dedim, ama zaten Anorthosis macindan sonra bitti benim icin. Mehmeti Kisiligine kimse birsey diyemez, ama Futbolculuyuna diyoruz zaten.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı canim TS Nickli Üyeden Alıntı

Kisiligine Lafim yok, Futbolculuguna lafim var. Mehmet degilmiydi herkes isinirken inat etip, külüpede oturan Vestel Macinda? Iyi Mehmet Y. bos kaleye atmasin biz hep destekliyelim, sonucta bir degil iki degil. Jun u suan bende begenmiyorum, ama Mehmete verilen sans Jun a verilsin diyorum.

Mehmetide desteklemiyorum. Cok destekledim, kazma dediler yapma dedim düzelir dedim, ama zaten Anorthosis macindan sonra bitti benim icin. Mehmeti Kisiligine kimse birsey diyemez, ama Futbolculuyuna diyoruz zaten.

Ayrica yazmaya gerek yok aynen.........IMZA

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Yilmaz Trabzonspor'da nasil oynuyor... Ciddi ciddi bunu baskana yöneticilere sormak lazim kimin torpili ile takimda hala....

Ziya Dogan Gençlerbirligin'de kendisini çok istiyordu. Bizim çok bilmis yönetim adami gönderecegine sözlesmesini uzatti. Yönetim Mehmet'i verip Gençler'den Ugur Boral'i almaliydi. Hem Mehmet'ten kurtulacaktik hemde sol kanat sorunumuz bitecekti. mehmetin sözlesmesini uzatmak kulübün parasini sokaga atmak bu degilde nedir....

Devre arasinda Mehmet Yilmaz kesinlikle gönderilmeli.
    Tomas Jun gibi kaliteli bir forvet bu adamin arkasinda eriyor. Tomas'a Mehmet kadar sans verilseydi simdi uyum sorunu felan kalmazdi. Tomas için iyi futbolcu degil diyenler bir kaç seyi unutmasin. Henüz 21 yasinda ilk kez ülkesinin disinda futbol oynuyor ve Tranbzon gibi küçük ve baskici bir sehirde oynamak zor. Ayrica takimin durumuyla da alakali iyi döneme denk gelseydi kendisini daha kolay kanitlardi. Takimda bazi futbolcular Tomas'in ayarinda olmadigi için bir türlü uyum saglayamadi Tomas Jun Trabzonspor üstü bir futbolcu bunu ilerleyen günlerde göreceksiniz... Yeter ki Mehmet Yilmaz kadar bu adama sans verilsin...

Konuya dönecek olursak Mehmet evine dön baska seylerle ugras ama mümkünse futbolu oynama katlediyorsun...Edited by: Emorfo

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Taraftar olarak hangi futbolcuyu kazanmisiz ki? Bizim taraftarimiz sadece futbolcu ögütür. Baska hiç bir ise yaramaz. Çok sevdiginin bir yerlerini kaldirir, sevmedigini yerin dibine sokar. Mehmet Yilmaz'a hiç bir zaman destek verilmedi. Keza durum digerleri için de geçerli olacak. Bizim taraftarimizda hersey anlik. Tarih boyunca Kalitesi belli oldugu halde bir türlü istenilen seviyeye gelmeyen kaç oyuncu kazanmis bu taraftar? Kaç oyuncuyu desteklemis? Taraftarla kaç maç almisiz? Laftan ibaret insanlarin kalkip da -her ne olursa olsun- bir oyuncuyu DAHA OYUNA GIRERKEN YUHLAMAYA hakki yoktur. Jakuzideki timsahlar gibi önünüze gelen herseye saldirirsaniz, bu takimin formasini sirtina giyen insanlari en basindan baski altina alirsaniz, alin size meydan...

Mehmet, sen Trabzonspor'da iyi bir yedek olabilirsin. Hem de en kötü halinle. Artik senin de bence bu duygusalligi bir kenara birakman lazim. Oynayamadiginda gazetelere verdigin demeçleri hepimiz biliyoruz. Eger ödenecek bir borç varsa, bu senin kulübüne ödeyecegin borçtur. Takimda Yedek kalmamayi sorun edeceksen bence kesinlikle gitme. Çünkü en kötü halinle bile "çok iyi bir yedek" olabilirsin...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bir pozisyon kaçar kizariz digeri kaçarküfür ederizama kaçan pozisyonlari alkislamak futbolcuya moral vermeye gelince susariz [img]smileys/smiley18.gif[/img]

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

mehmet her zaman elinden geleni yapmaya calisiyor oyuna girerken bir futbolcu isliklanirsa sonucu boyle olur,devre arasinda kendine baska takim bulursa mehmet e basarilar dilerim ama biz mehmet gibisini zor buluruz.bazi arkadaslar june varken mehmet niye oynuyor diyorlar onu hocaya sorsunlar.

shadow trabzon taraftarlari hakkindaki tespitlerin son derece yerinde ve üzerinde önemle durulmasi gereken büyük bir sorun.uzun bir aradan sonra avni akerde maç izleme firsati buldum ve sunu anladimki biz hala taraftarlik kültürü nedir bilmeyen ve nerde nasil davranacagini idrak edemeyecek kadar çürümüs,yozlasmisiz.aklim hayalim almiyor nerde görülmüs bir futbolcusu sahaya girmeden onu yuhlamak moralini bozmak ve siz bu insandan gol atmasini, taraftari heyecanlandiracak hareketler yapmasini bekliyorsunuz..

bence mehmet yilmaza kulübe vermis oldugu hizmetlerden dolayi tesekkür edilmeli ve enkisa zamandakulüple yollarini ayirmali..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)