Sayfa 4 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Yilmaz?a Destek

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu adami seviyorum.. Ama olmuyor.. Psikolojisi alt üst olmus. Özgüvenini yitirmis. Kendisiyle barisik degil.. Hem kendisi için, hem de Trabzonspor için en hayirlisi gitmesi..

Hem kendine yazik ediyor, hem de bize..

Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı
    Zamaninda bizleri fitil eden Bushi ve Augustine bile oyuna girerkenböyle yuhalanmamisti...

Anahtar cümle burada iste.Bir futbolcu kötü performans gösteriyorsa gitmesi istenebilir. Ancak bu adam takimi için elinden geleni yapiyorsa,birakin maç satmayi kötü performans gösterdigi her maçta bizler kadar üzülüyorsa o adamin yuhalanmaya hakki yoktur. Vaktiyle Soner'e,Hami'ye,Lemi'ye yapilanlarin çok daha agiri yapiliyor Mehmet'e... Bu adam ki Altay'da oynarken Necati Ates onun yedegiydi.Samsun'da oynarken Serkan da o siralar galatasarayda oynadigi için takimin "nokta santraforu" idi.(Yani striker,amiyane tabirle "kodu mu oturtan forvet" )Peki kupa ve hazirlik maçlarinda aslan kesilen Mehmet lig ve Avrupa maçlarinda neden bu kadar kötü? Çünkü bu camianin "Türkiye Kupasi Hasreti" yok, Lig kupasi ve Sampiyonlar Ligi'ne hasretiz. Bunun baskisi adami ne hale getirdi. Sezon sonu satilmasi düsünülebilir.Ancak gidecegi takimda gol kralligini zorlarsa hiç sasirmam.

Nereden
    İstanbul

Hiçbir futbolcu sahaya çikarken yuhalanmayi haketmez.belkide tepkilerin sonucu olusan moral ve motivasyon bozuklugu sonucu o golleri atamadi.bende M. Yilmazi basarili bulmuyorum ama bu onu maça girerken yuhalamayi gerektirmez.

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı aleminkrali Nickli Üyeden Alıntı

hayir kesinlikle hayirrrrrrrrrrrr

desteklemiyoirum

Senin gibiler bu kafayi degistirmedikce Trabzon düzelmez.

Mehmet , Hüseyin sen bunlardan daha mi cok Trabzonu seviyorsun?

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı asem61 Nickli Üyeden Alıntı

izmirdenayhan adli arkadasimiz yazmis ;yattarada rum macinda hata yapti onuda elestirdik;sadece saha disinda elestirdik ama ilk ciktigi kayseri maci olacak trübünler onu bagrina basti encok tezahürat ona yapildi. budur dogrusu. macin disinda istedigini yap ama sahaya cikmissa o futbolcuya o takima tamamen destek ol. futbolcuyu kazanmak cok zor kaybetmek cok kolaydir. gökdeniz gibi yillarca kazanmak biryerlere gelmek icin ugrasti ama bir cirpida hepsini silip atti.bize bu futbolcularin hepsi lazim.hepsi bizim canimiz ayirim yapmadan.fatih sultan nasildi ne oldu, hüseyin, gökdeniz, emrah bunlar hep taraftarin sevgisiyle büyüdü simdi bi degerlerimizi kücültmeyelim. mehmet yilmaz gibi yürekli(buna kalbimle inaniyorum)formasini terleten, bütün gücünü sahaya yansitan 5 adamimiz olsa rakibi bogariz sahada.belkizor bir devre geciriyor bizde iyice zorlastirmayalim.takim olarak zor durumdayiz zaten.hep destek tam destek

Öyle diyorsun ama Mehmet zenci degil bunu unutuyorsun.O Trabzonlu, yakaladigimiz yerde dövmeliyiz!

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Yilmaz gol kaçirinca Tribunlerden alehte tezahurat yapan arkadaslarin trabzonsporlulugundan suphe ederim.Sonucta o insan sahaya TRABZONSPOR formasiyla cikiyor...O dakikada bir gol yesek mac 2-2 olsa yine o adama ihtiyacimiz olucak...Tamam atamiyabilir ama TRABZONSPOR FORMASI GIYEN HER FUTBOLCUYA TAM DESTEK!!!!

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Merhabalar,

Ben burada kesinlikle Mehmet Yilmaz'in kisiligini ve efendiligini tartisacak degilim haddimde degil zaten.Ben olayi4 madde de inceleyecegim.

1-)Aldigi para ise bence kimseyi ilgilendirmez diye düsünüyorum.Çünkü bir futbolcuya hakkettiginden fazlasi veriliyorsa burada sorumlu olan parayialan degil o parayi ona taktir edendedir.Mehmet Yilmaz zorla o parayi kasadan almiyor,Yönetimle oturuyor konusuyor ve medeni bir biçimde anlasiliyor 1 Trilyon civarinda bir rakama.Parayla ilgili kisimda sorgulanmasi gereken asil Yönetim'dir sen hangi kritere göre bu oyuncuya bu parayi layik gördün diye ! Denilebilir ki Mehmet Yilmaz daha çok para istedi,buda gayet normal bir davranis insanin dogasinda var daha fazlasini istemek.Kim istemez ki ayni isi yapipda 2 kat fazla maas almak veya o 2 kat fazla parayi hakkettigini kim düsünmüyor ki ? O nedenle Para konusunda kesinlikle Mehmet yilmaz'a laf etmek pek anlamli olmuyor suçlanmasi gereken baskalari var onlarinda zaten zamanlari doldu gidecekler.

2-)Olayin diger bir boyutu ise Mehmet Yilmaz'in futbolculuk yönü.Bence Mehmet Trabzonspor'da oynayacak kapasitede bir oyuncu degil kesinlikle.Ha denilebilir ki sadece o mu degil hayir isimleri tek tek sayarim;Hasan Üçüncü-Jun-Mehmet Yilmaz-Eller-Kürsat-Volkan-Emrah-Özgür.bunlar kesinlikle gitmesi gerekip yerlerine daha iyileri alinmasi gereken oyuncular.Mehmet 3 yildir bu takimda gelmis 26 yasina ve biz hala sans verilmesi lazim hatta bir dostumuzun dedigi gibi gidip baska yerde pissin dersek ki bu pisme herhalde 30 yasindan sonra bitecek o zaman fena yaniliriz.Mehmet'in kapasitesi ve Futbolcu beceri maalesef kisitli,yapacak birsey yok malzeme maalesef bu arkadaslar.Çocuga kizmanin bir anlami yok.Yetenek Tanri vergisidir,herkese nasip olmaz o nedenle onu oldugu gibi kabul etmekten baska seçenegimiz yok.Yapilacak tek is var sezon sonunda onu göndermek ve yerine daha iyisini almak.Tabii o kadar dirayetli Yönetim varsa ....!

3-)Ben oldum olasi "Bu oyuncu Trabzonlu,bizim evladimiz" lafini sevmedim,sevmeyecegimde.Ben oyuncuyu sahada verdikleri ile degerlendiririm,memleketiyle degil.Bazi dostlarimiz çok güzel ifade etmisler,keske herkes Szymek gibi oynasada hepsi Polonyali olsa.Futbolcunun Milliyeti olmaz,Futbolcunun iyisi kötü ve takimi için mücadele edeni olur ki gerisi hikayeden ibarettir.

4-)Gelelim yuhalanma olayin.Anlayamadigim birsey var alkislaninca,pofpoflaninca kimse çikipta ben o kadarini hakketmedim,abarti davranislar bunlar demiyor.Ama elestirilince,yuhalaninca birden aglamalar,moral bozukluklari gibi hadiseler türüyor.Övgüyü almayi bildigin gibi,elestriyide almayi bileceksin.Tabii bu elestiriler medeni çerçevelerde olacak,kisilige saldiri olmayacak kesinlikle.Yönetim yuhalanirken,hoca yuhalanirken normalde oyuncu yuhalanirken neden anormal onu anlamiyorum ! Dünyanin heryerinde vardir bunlar abartmamak lazim,her takim oyuncusunun basina gelir zaman zaman.Kötü oynadin mi,insanlarin senden beklentilerine cevap veremedin mi tepki alirsin.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de bizim formamizi giyen bir futbolcuyu her ne olursa olsun
    yuhlamamiz yanlis. bizim formayi giydigi sürece Mehmet Yilmaz'a da
    böyle davranmamiz dogru olmaz...

fakat Mehmet Yilmaz benim simdiye kadar bizim takimda gördügüm en kazma
    forvet oyuncusudur o ayri mesele. Allah biliyor Mehmet Yilmaz pozisyona
    girdiginde hiç heyecanlanmiyorum. dün aksam da ayniydi. Biliyorum zaten
    atamayacagini.

gönderilsin mi diyorsaniz, eger yerine iyi bir yerli forvet
    alabileceksek(mesela kayserili Gökhan) degistirelim. Kayseri ister mi
    Mehmet Yilmaz i acaba? ama yerine baska bir forvet alamayacaksak
    kalsin. yedekte otursun..

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Tamam Mehmet Yilmaza olumsuz tezahüret yapmak hos degil.Ancak Ya bizim Yasadiklarimiz, Simekten Fazla para alan, Kadroya giremeyecem deyip sonra iyilestirmesini cebe koyan Mehmet Yilmaz'i bekledigimiz 5 sezon.

Sadece seyircimi suçlu, sonunda sabir patlamistir.tetigi çeken el bellidir. Ama ya çektirenler.

Mehmet Yilmaz kusura bakmasin ama Trabzonsporlunun ona artik sabri kaldi nede ondan beklentisi, Artik kendine kulüp bulsun, bizde ona basarilar diliyelim.

Futbol bir yetenek isi oldugu dün ortaya çikti simek %50 kapasite ile 2 asist yapti. 2 golü simege yazmaka gerekir.Yattara zaten adam is bitirici sifira iniyor yetmiyor kale dibine kadar gidiyor.

Mehmetin kendine ve takimdaki yetenekli arkadaslarina saygisi varsa gereginide yapar.Yoksa bu kafayla soyunma odasinda daha çok aglar.

Ha bu arada bende onun basarili olmasini isterim tabi destek olalim ama bu basari Trabzonsporun basarisizligi ve bizim hayal kirikliklarimiz üzerine kurulacaksa basari olabilirmi.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Yine baslamayalim beyler kime kimsenin Trabzonsporlulugunu ölçmeye kalkmasin...

Sürekli forma giymem lazim dedi giydi,

Para para diye diretti parasini da aldi...

Eeee sorun nedir peki...

Fatih'in 10da 1i olsa da aldigini haketse...

Ilk defa da degil bu, Mehmet TS kalisende bir oyuncu degil bu bariz bir gerçek...

ancibranoz
    Ziyaretçi

Alıntı Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı
    Mehmet Yilmaz gol kaçirinca Tribunlerden alehte tezahurat yapan arkadaslarin trabzonsporlulugundan suphe ederim.Sonucta o insan sahaya TRABZONSPOR formasiyla cikiyor...O dakikada bir gol yesek mac 2-2 olsa yine o adama ihtiyacimiz olucak...Tamam atamiyabilir ama TRABZONSPOR FORMASI GIYEN HER FUTBOLCUYA TAM DESTEK!!!!

sen benim Trabzonsporlulugumdan süphe edemezsin kardesim. o insan Trabzonspor formasiyle sahaya çikiyor ama o formayi rezil ediyor. Atamiyor iste yaw oynayamiyor iste.

Mehmet Yilmazi severim, çok saglam Trabzonsporludur. ama oynayamiyorsan birak çek git be kardesim yeter ya. ona verilen firsatlar kime verildi ya.

mehmetkaç senedir bizde hep destek olmadikmi kaç kez tribüne çagrildi? artik yeter burasi kimsenin psikolojik destek alacagi bi hastane degil kaç aydir çektigimiz acinin üzüntünü haddi hesabi yok mehmet geldigi günden beri iyi topçu mükemmel fizik gücü var her seyden önce trabzonlu derdim ama olmuyooooooooor mehmet gitsin gittigi takimdada basarili olmasini cani gönülden isterim!..

ya onu takimdan gönderecek olan hocasidir buradakiler deil aldigi paraya gelince mehmet sartlarini söylemistir yönetim kuruluda parasini vermistir .ama trabzonspor aglama duvari deil basarili olan futbolcu klüpte kalmalidir mehmet agladi mehmet sunu yapti bunu yapti.bunlarin hiç biri beni ilgilendirmez beni ilgilendiren tek sey mehmetin gol atmasidir atamiyosada baska takimda atar ama su bi gerçekki mehmet bu takimdan giderse hasanin özgürün ibrahim egenin kosa kosa gitmesi lazim mehmeti gönderir bunlari elinizde tutarsaniz o zaman mehmete haksizlik yapilmis olur

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazmistim bir kez , bir kez daha yaziyorum..

Aglamayacaksin Memo,takim 2-0 maglupken kikir kikir güleceksin..Bak nasi kiymetli oluyorsun.

Topicin açilma amaci Mehmet Yilmaz'in yetenegini konusmak degil ki,Trabzonspor formasi ile maça çikmadan Avni Aker'de yuhalan bir oyuncuya destek olmak.Destek olmak istemeyebilirsiniz ama bunu altipastan gol kaçirdi sebebine baglayamazsiniz,su kadar para aliyora baglayamazsiniz...

Elestirecekseniz Futbolcular kisminda Mehmet Yilmaz basligi var oraya yazarsiniz...

Allah Trabzonspor taraftarinin diline düsmekten herkesi korusun !!!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O parayi isterken yaptigi pazarligin ne kadarini tesislerde ekstra çalisma yaparak harciyor.Kendini gelistirmek ve gol atmak gibibir sorumlulugu oldugunu biliyor mu? Fatih'in yoklugunda Yattara'nin asistlerini nasilseyirci gibi izledi.Rakip takimin stoperi gibi ceza sahasina gelen toplari kale yerine alakasiz yerlere gönderdi.Dün takim galip,ekstra stres yokken adam yine stres üretme mekanizmasi gibi çalisti.O rahat pozisyonda topu daglara taslara vurdu.

Futbolcunun oyun içinde yuhalanmasina,küfür edilmesine karsiyim.Ama zaten cani burnunda olan taraftar,öfkesini ondan çikardi.Sen bu takimin oyuncusu olamazsin,kendine kulüp bul,dedi.

HEPSI BU.DESTEK FALAN YOK.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Yilmaz'a yapilan insani bir ayiptir.Trabzonspor seyircisinin böylebir tepki vermesini beklemezdim.Ancak çok yanlis ettiler.Trabzon ayip etti.

Mehmet Yilmaz'in kapasitesinin iyi olmadigini ve bu takimda oynayacak seviyede olmadigini ve gönderilmesini ben de söylüyorum.Ancak çok sevdigine inandigim Trabzonspor klübünün taraftari tarafindan yuhalanarak degil.Avni Aker'de ki Ankaraspor maçinda ona destek olunmasi ve bir özür tezahürati yapilmasi dilegiyle.

Kupa maçinda ve Diyarbakir maçinda attigin golleri unutmayacagim.

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

M.Yilmaz Trabzonspordan ayrilarak hep kendisine hemde Trabzonspora çok büyük katkida bulunacaktir... Ondan beklentimizde budur zaten..Seyirci baskisindan etkilenen bir insanin sampiyonluga oynayan bir takimda basarili olmasi sözkonusu olamaz... orta halli takimlarda çok is yapacagi kanisindayim...

Bu arada nedne agliyorki...Gazetelerde boy boy ''Bu sene oynamazsazm takimdan ayrilacagim'' açiklamalarini yaparken bunlari düsünseyd.. Biz taraftarlar o açiklamalarini okurken ne hissediyorduk acaba..bunu düsündümü hiç... Trabzonsporuma bu tarzda restler çekerek, bundan faydalanan ve diger iyi oynayanlarin gölgesinden yararlanarak bu kadar para alan birinin Trabzonda isi olamaaz....

O NEDENLE BU TARZDAKI FUTBOLCULARA HIÇ BIR ZAMAN DESTEK FALAN YOK!!!

Umut Uzunoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

M.Yilmaz sezon basinda famagusta maçinda kaçirdigi gol ile hem kendini hem takimimizi yakmistir.Ondan sonrada hem kendisi hem takim toparlanamadi rize maçinda maçikolay hale getirme firsatlari yinekendisindeydi ama yine beceremedi ve maç bir anda 2-2 ye gelebilecek duruma girdi.MYilmaz gol atmakla görevlendirilenbir futbolcudur ama görevini yapamamaktadir.

Alıntı ancibranoz Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı

sen benim Trabzonsporlulugumdan süphe edemezsin kardesim. o insan Trabzonspor formasiyle sahaya çikiyor ama o formayi rezil ediyor. Atamiyor iste yaw oynayamiyor iste.

Mehmet Yilmazi severim, çok saglam Trabzonsporludur. ama oynayamiyorsan birak çek git be kardesim yeter ya. ona verilen firsatlar kime verildi ya.

bence mehmet yilmaz TURYENIN en iyi forvetlerinden biri bu benim du$uncem

ben soruyorum mehmet yilmazi yuhlayan arkada$lara sizce mehmet yilmazin sucu ne?

siz sucu ba$kalarinda arayin

mantikli olarak mehmet yilmazi sahaya sureni yuhlayin yuhlamaya yer ariyorsaniz cunki mehmeti teknik direktor saha surer

ya da mehmetten daha iyi forvet transfer edemeyen yoneticilleri yuhlayin ama mehmet yilmazi kesinlikle cunki bence hic bir sucu yok

mehmet yilmaz seni seviyoruz

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bence ayip ediyorsunuz. Takimda ondan baska yuhlanan oyuncu yok.Türkiye Kupasi'ni 2 kezkazanmamizdaen büyük rolü olan oyuncularin basinda o geliyordu...

Arkadasim bunlar kaç kez söylendi.Bosuna Bosuna!.Dogrudur gol kaçirdi ama bu O'nun yuhalanmasi gerektigini göstermez.Ben bunda ''art niyet'' ararim arkadas.Fatih,Szymek Yattara'da gol kaçirinca yuhalayin da o zaman sizlerin ''art niyetli'' olmadiginiz görelim.Olmuyor bunlar olmuyor gerçekten...

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Bence ayip ediyorsunuz. Takimda ondan baska yuhlanan oyuncu yok.Türkiye Kupasi'ni 2 kezkazanmamizdaen büyük rolü olan oyuncularin basinda o geliyordu...

Arkadasim bunlar kaç kez söylendi.Bosuna Bosuna!.Dogrudur gol kaçirdi ama bu O'nun yuhalanmasi gerektigini göstermez.Ben bunda ''art niyet'' ararim arkadas.Fatih,Szymek Yattara'da gol kaçirinca yuhalayin da o zaman sizlerin ''art niyetli'' olmadiginiz görelim.Olmuyor bunlar olmuyor gerçekten...

mükemmelsin

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burda birileri bir futbolcuya destek cikmadik diye hemen bizi hain edip dar agacini kurmasina anlam veremiyorum. Biz burda fikirlerimizi beyan ediyoruz. Saygi duyarsin ve ya duymassin .. orasi ayri. Ama kimseyi hainlikle sulayamssin. Madem oyle gidin kendi kafaniza göre adamlar bulun bi site kurun ya da biz gidelim sizin gibiler kalsin .. Sitede sizin olsun. Bizde gider herkesin kendi fikrini rahat rahat söyleyebildigi baska bi platform bulur oraya gideriz. En azindan hain filan ilan edilmeyiz.Ayrica destek vermiyoruz die bizim trabzonlulugumuzdan süphe duyan arkadaslar , sizde kendi taraftarliginiz bir gözden gecirin derim. Once kendinize bakin bakalim siz ne kadar taraftarsiniz.sonra baskasini düzeltirsiniz.

saygilar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben maçtaydim yuhalayanlarin sayisi fazla degildi.abartmayalim lütfen.maça girerken ki yuhalamadan bahsediyorum.maratonda fazla bir tepki yoktu.ama maç içinde ki pozisyonlarda bende dahil yuhalama belirgindi.ilk yuhalanan oyuncu mehmet degil.

taraftar bir futbolcuyu bu takimda görmek istemiyorsa ve bu oyuncu hala takimda oynuyorsa tepki gösterir.anlamayanlara bu sekilde mesaj verir.mehmet yönetimin ve hocanin kurbanidir.yeni hocaninin degil ama senol hocanin.gitmek istediginde göndermeyip sözlesme yenilenmesini isteyen günes tir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu adam hazirlik maçlarinda 3-5 gol attikdan sonra 1 trilyondan asagiya oynamam derken özbe öz TRABZON lu degilmiydi.O zaman profesyonel futbolcuydu da simdi özbe öz TRABZON lumu oldu.

Futbolcu oynadiginin hakkini almalidir.Kimsenin kimsenin parasinda gözü yoktur hakeden sonuna kadar hakkini istesin.Ama Mehmet Yilmaz gibi hazirlik maçlarinda gol atip fiyat arttirmayla olmuyor bu isler.Türkiye kupasinda gol atmis bize kupa kazandirmis.Bu adamin isi ne görevi ne gol atmak degil mi ?10 numara takiminin yildizidir ! Aglayan Mehmet Yilmaz a yazik ama aglayan taraftara oh olsun !

Takimi bu hale özbe öz TRABZON lular getirdi.Yönetiminden futbolcusuna kadar.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı

burda birileri bir futbolcuya destek cikmadik diye hemen bizi hain edip dar agacini kurmasina anlam veremiyorum. Biz burda fikirlerimizi beyan ediyoruz. Saygi duyarsin ve ya duymassin .. orasi ayri. Ama kimseyi hainlikle sulayamssin. Madem oyle gidin kendi kafaniza göre adamlar bulun bi site kurun ya da biz gidelim sizin gibiler kalsin .. Sitede sizin olsun. Bizde gider herkesin kendi fikrini rahat rahat söyleyebildigi baska bi platform bulur oraya gideriz. En azindan hain filan ilan edilmeyiz.Ayrica destek vermiyoruz die bizim trabzonlulugumuzdan süphe duyan arkadaslar , sizde kendi taraftarliginiz bir gözden gecirin derim. Once kendinize bakin bakalim siz ne kadar taraftarsiniz.sonra baskasini düzeltirsiniz.

saygilar.

Yazinizi okuduktan sonra kendi yazimi bir daha okuma geregi duydum.Farkina vardim(!) da ''Mehmet''i yuhalayan arkadaslarin hiç biri için 'siz hainsiniz'' gibi bir ifade kullanmadigimi gördüm.Herkesin bu sitede de ''bizim'' gibi olmasi gerektigini de söyledigimi hatirlamiyorum.

Eger sözleriniz bana ise...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)