Sayfa 3 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Yilmaz?a Destek

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet'e kizmak, onu elestirmek hakkimiz. Ancak bir insan olarak gururunu kirmaya, psikolojisini bozmaya hakkimiz yok. Bana sorarsaniz artik Trabzonspor'a katacagi birsey yok çünkü kafa olarak bitti. Ancak dedigim gibi onu yuhlamak ve asagilamakla birsey kazanamayacagimizi bugün bir kez daha gördük.

Fatih Tekke'nin basin toplantisindan bir alinti : ''Fatih ayrica, taraftarlarin aleyhte tezahüratlarindan dolayi Mehmet Yilmaz?in çok üzgün oldugunu belirterek taraftarlara seslendi: ?Bu sezon onlari çok üzdügümüzü biliyoruz. Ama sunu da ekleyeyim, bizim üzülmemizi isteyen birçok kisi var. Biz kendi yagimizla kavrulan bir takimiz. Hep birlikte hareket edip birbirimize destek olmamiz lazim. Zor durumlarda Trabzon insani asla arkadasini yalniz birakmaz. Mehmet çok iyi bir futbolcu, hepimiz gol kaçirabiliriz. Bu yüzden Mehmet?e moral vermeliyiz.? ''

Forumdan Uzaklaştırılmıştır aleminkrali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmet yilmazi istemiyorum

destek vermiyorum

ve burayada cok rahat bi sekilde yazarim

kimsede karisamaz ne yazdigima

okey????

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

ben forumda mehmetin yuhalanmasini onaylayan kimsenin oldugunu sanmiyorum.ama mehmetin de kendine verilenkrediyi çok iyi kullandigi da söylenemez.koca sezonda bir iki parlak maç oynayacakadaminTrabzonspor'da isi olamaz(olmamali)(tabi hala biz büyük takimiz hedeflerimiz var diyorsak.)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı aleminkrali Nickli Üyeden Alıntı

mehmet yilmazi istemiyorum

destek vermiyorum

ve burayada cok rahat bi sekilde yazarim

kimsede karisamaz ne yazdigima

okey????

Mehmet Yilmaz için istedigini yazabilirsin AMA elestiri kurallari dahilinde,adami asagilamadan,hakaret etmeden.

Forumda istedigini yazarsin AMA forum kurallari dahilinde, yoksa birileri sana karisirlar..

tamam?[img]smileys/smiley1.gif[/img]

(bu konuyla ilgili daha fazla sorun&sorunun varsa özelden yardimci olabilirim,burada konuyu dagitmayalim[img]smileys/smiley2.gif[/img])Edited by: Berat Tekke

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yuhalanmasi ne kadar yanlissa takimda kalmasida o kadar yanlis olur

Forumdan Uzaklaştırılmıştır aleminkrali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eger mehmet yilmaza bu sayfada karsi olanlar yazamayacaksa okey

ama ben bu adamin trabzonspora zarar verdigini dusundugumden oynamasini istemiyorum ve destek olmuyorum

burda bunu yazamayacaksam soyleyin yazmayalim

bu arada kim olursa olsun mac esnasinda hicbir futbolcunun yuhalanmasini desteklemem

maalesef cok buyuk bi hata yapildi

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz mehmeti elestirirken tabii ki yuhalansin demiyoruz. Ama bir cogumuzun da hemfikir oldugu gibi onun bu takimda KREDISI BIT-MIS-TIR.

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insan olarak cok kaliteli ama futbolcu olarak pek iyi degil , malesef !!!

Benim en begendim futbolculardan birisi Trabzonsporda ama beni de cileden cikartiyor arada bir , destege ihtiyacivar bence. Kendini bir türlü gelistiremiyor aslinda o kadar zor bir sey de degil her imkanlari var Mehemet yilmazin , biraz kafasini calistirsa kesin basarili olur!!!

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehmet yilmaz üzerine tez yazilacak bir futbolcu, onu bu forum sayfalarina sigdiramayacagim, tezim tamamlandiginda doc dosyasi olarak foruma sunacagim, mehmetin çilginca sevindigimiz kupa golleri de var , ama kaçirdigi goller yaninda istatistiksel olarak yok sayilacak kadar az, kisaca atsan atilmaz, satsan satilmaz...

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Mehmet Yilmaz...x kulübün 200 milyar daha fazla para verdigi dönemde Ts'la sözlesme yenileyen Mehmet Yilmaz, üstelik sorun çikarmadan bunu yapan Mehmet Yilmaz...Trabzon'un, Yenimahalle'nin çocugu Mehmet Yilmaz...Türkiye kupasinda golleri atarken, kazanilan 2 kupada büyük pay sahibi olurken bizi sevindiren Mehmet Yilmaz...Ya hiçbisey bilmiyorsaniz google da aratin Mehmet Yilmaz adini da bakin ne yapmis bu adam...O attigi gollerde, asistlerde hiç mi sevinmediniz?...Yaziktir günahtir...

Hadi bunlari geçelim...Insan, adam gibi adam denilebilecek kadar kaliteli hosgörülü bir insan...Duygusal bir insan...X arkadaslari gibi havaya girmeyen, nereden geldigini bilen, karsisindakileri kirmayan, küçük görmeyen Mehmet Yilmaz...Alt yapidan çikan oyunncularin Mehmet Agabeyi...Dertlerini paylasabildikleri, sevgi görebildikleri nadir isimlerden biri...Bizim degerimiz, bizim evladimiz...Trilyonlar verdgimiz Jun onun kadar tepki görmedi inanin Trabzon'da...Ya da digerleri...Neden yuhlamiyorsunuz simdiden devre arasi için baska kulüplerle anlasma saglayan adamlari...Kosuyor,çalisiyor,çabaliyor, kendini yirtiyor ama olmuyor, ne yapsin...Hani nerde "adam gibi mücade edin de yenilin" sözü...Bunu diyen bizler degilmiydik...Bu takimda en çok mücadele eden adamlardan birine böyle bir tepki nasil gösterilir...Bunun adi ne Trabzonspor'luluktur ne de insanliktir...Sahaya yeni giren kendi futbolcunu yuhluyorsun,daha ayagina top bile degmedenyazik ulan yazik...Sonrada neymis altipastan gol kaçirmis...Yuhladigin insani oyuna girmeden çökertmissinsen daha ne bekliyorsun ondan...Iste bu yüzden bir halt olamayacak bizden...Kendi içimizde kendimizi yiyip bitirelim, elin anteplisi, adanalisi, karslisi gelsintakim yenilmis yenilmemis umrunda olmadan milyarlari cebe indirip gitsin bizde "mehmet kötü, gol kaçirdi, yuh mehmet" diyip duralim...Kaptan Mehmet'in agladigini falan söylemis sanirim maçta oldugum içinizleyemedim bu röportaji...Ama maçta olanlar Mehmet'in sahada bile aglayacak halde oldugunu görmüslerdir çok net bir sekilde...Hatta Çilginlar grubu olarak onasevgimizi belirten tezahüratlar yaparken de yüzünü bize çevirmeden eliyle zorla küçük bir isaret yapabildi...Maç biter bitmez de kosarak terketti stadi...Bir futbolcuya, herseyden önce bir insana bunu yapmaya kimsenin hakki yok...Hak etmedgi halde yapmaya hakki yok! Hak edene yaparsin, ihanet ediyordur giydigi formaya ama bunun adi M.Yilmaz degildir...Kime nasil tepki gösterecegimizi sasirmisiz...Bugünlerin en büyük sorumlulari olarak aynaya bakma zamanimiz gelmistir! Ne verdik bu takima, ne bekliyoruz?

ben mehemti yuhlayan insanlari(insan degil bence)yuhluyorum var mi diceniz?

stadta yuhlayan ciksin ortaya tarti$alim

ve usteki bordomavi arkada$imizin yazdiklarina aynen katiliyorum

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    evet Fatih in ropörtaji etkili olmus simdi destek mesajlari yagar.Destek vermeyene de,desteklemiyorsaniz yazmayin cevaplari.Mehmet Yilmaz alti pastan topu tavana diktigin için sana saygilarimi sunuyorum.Ve hatirlatiyorum sans bulamiyorum diye feryat eden siz sans buldugunuz dönmede neler yaptiniz da taraftar dan destek bekliyorsunuz.Ben TS taraftarinin bir futbolcuya bu kadar tahammül ettigine ilk defa tahammül ediyorum.

Ne garip birgün sana katilacagim aklimin uçundan geçmezdi ablacigim.

O mesajli kardesin,saygilar.

baska denecek bisey yok.Tahammül sinirlarimin üstünde yasayan mehmet sanada saygilar.

Arasira erdinçden ders al bence gol atma konusunda[img]smileys/smiley36.gif[/img]

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

beyler lütfen olacak is degil. maci seyrederken yuuh seslerini duyunca bende cok üzüldüm.neden biz hep böyle degirmen gibi futbolcu ögütüyoruz.kendimiz yetistirip sonrada kendimiz bitiriyoruz adami. bu hep böyle oldu. bumu taraftarlik. hicbir futbolcu hata yapacagim beni protesto edecekler psikolojisiyle sahada varlik gösteremez.hep yanlislari, görmek elestirmek, cok bilmek bizim isimiz. hangi futbolcu bu halde sahada oynayabilir. niye butakim bu hale geldi bunda bizimde sucumuz varmi diye düsünmek lazim. eskiden kücük hamdimiz vardi her girdigi macta gol atardi ama birtürlü taraftar onu sevmezdi. yazik cok yazik. beyinleri rahat birakin ki ayaklara hükmetsinler.motive edelim futbolcularimizi protesto degil

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

izmirdenayhan adli arkadasimiz yazmis ;yattarada rum macinda hata yapti onuda elestirdik;sadece saha disinda elestirdik ama ilk ciktigi kayseri maci olacak trübünler onu bagrina basti encok tezahürat ona yapildi. budur dogrusu. macin disinda istedigini yap ama sahaya cikmissa o futbolcuya o takima tamamen destek ol. futbolcuyu kazanmak cok zor kaybetmek cok kolaydir. gökdeniz gibi yillarca kazanmak biryerlere gelmek icin ugrasti ama bir cirpida hepsini silip atti.bize bu futbolcularin hepsi lazim.hepsi bizim canimiz ayirim yapmadan.fatih sultan nasildi ne oldu, hüseyin, gökdeniz, emrah bunlar hep taraftarin sevgisiyle büyüdü simdi bi degerlerimizi kücültmeyelim. mehmet yilmaz gibi yürekli(buna kalbimle inaniyorum)formasini terleten, bütün gücünü sahaya yansitan 5 adamimiz olsa rakibi bogariz sahada.belkizor bir devre geciriyor bizde iyice zorlastirmayalim.takim olarak zor durumdayiz zaten.hep destek tam destekEdited by: perhaps

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehmetin aglamasi çok üzücü tabii ama o gol kaçtiginda milyonlar saç
    bas yoluyor.az kalsin berabere bitecekti maç.o zaman siz aglamayi görün

ayrica aglamasinda aldigi trilyonu kaybetme korkusu da var midir?

herseye ragmen üzücü

Mehmet Yilmaz'i TS taraftari boguyor, sonra da ondan basari bekliyor. En basindan beri M. Yilmaz'i taraftar bi turlu bagrina basamadi, dolayisiyla zamanla tecrube kazanip, daha rahat olmasi gerekirken, taraftar baskisi sebebiyle tersine stres yapip basarisiz maclar cikardi. Son vuruslarda etkisiz ama onun hirsina hayranim ve de sahada gostermis oldugu bu hirsa sonsuz saygi duyuyorum.

Ilk 11 oyuncusu olamaz belki ama elinde dogru durust bir ilk 11 olursa. Elinde boyle bir 11 var da mehmet yilmaz'a mi yer yok.

Avni Aker'de TS taraftari acimasizligin ve akilsizligin en buyugunu yapti, taraftarin, TS'nin eline ne gecti, ne kazanildi anlamis degilim. taraftar olgunlasiyor diye saniyordum ama taraftar bu, hic bir zaman olgunlasmaz, oldugu yerde sayar..Umarim bordomavi net.in futbolsever taraftarlari M. Yilmaz'a sahip cikar, ki onun buna, Trabzon'un da ona en fazla ihtiyac duydugu bir donemde..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zamaninda bizleri fitil eden Bushi ve Augustine bile oyuna girerkenböyle yuhalanmamisti...

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaa birakin bu isleri bu herif gol kaçirinca benim uykularim kaçiyor baksin dalgasina biraksin timsah gözyaslarini...1 trilyon parayi yedek klubesinde durup alacaksin 3 senede 15 gol bile atamayacaksin yok yaa sen neydinn kardesim....Defol git diyorum en kibarcasi bu...

Paraya göre is yapcaksak bu takimda yuhalanacak bol adam var o zaman..Burda Mehmetin bir hatasi yok gol kaçiriyorsa sat adami 3 sezondur takimda tutuyorlar Trabzonspor taraftarina yakismayan bir hareket ve hala da bazilari yuhalamayi dogru buluyor[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belki mehmetin posizyonunda skor 3-1 olsaydi durum farkli olabilirdi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet e daha ne destegi olacagiz.Kaç senedir ortalik ta Golcüyüm diye gezmesine ragmen gol atmayi beceremeyen bir adama destek vermek.oynasin destegi kazansin onun oynamasina bizmi engel oluyoruz.

Eger Mehmet o iki pozisyonu golle bitirseydi simdi bunlar hiç konusulmuyor olacakti hatta o iki golden sonra Mehmet maçin yildizi bile olabilirdi çünkü Mehmet böyle bir durumda beklenen patmalamayi yapmis olacakti ama ne oldu Mehmet saha kenarinda hazirlanirken yuhlamaya basladilar.Sanki Mehmet hala bizim takimda oynamiyormus gibi davrandilar Tomas'i neden yuhlamadilar adami gol krali(!) diye aldik 14 haftadir gol atacak patlama yapacak bu arada patlama lafi diyince aklima hep Augustin geliyor o da patlacakti sonunda elimize patladi.Mehmet oyuna girerken moral bakimindan 1-0 yenik girdi.Eger gönderilme lafi Mehmet için kullanilacaksa ondan önce 6 isim var bu takimdan gittiklerinde gümüshanesporun bile kadroya almayacagi.

Nereden
    Ankara

birakin ya kimse yuhlanmamismis, kötü oynayana cezasini vereceksin bu kadar basit, kiev maçindan sonra gökdenize yapilanlari unutmayin bu ne ya, hey allahim 90+3 de çaykurun pozisyonu gol olsa kim vericekti hesabini? eminim mehmet yilmaz degil, golleri kaçirirsan yuhlanirsin trabzonda bu böyle tamam da, oyuna girerken neden yuhlandigini anlamadim, geçen hafta izlemedim maçi çok mu kötü oynadi? bilmiyorum hatta o bile sasirdi gibi geldi bana. yüz ifadesi felan degisti aniden. neyse artik halilodzicde -1 oldugunu anlamis bir daha oynatmayacaktir, hatta ankaragücünden ilhanla takas felan edelimç

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hani mehmet yilmazi stoperde deneyeceklerdi?

Nereden
    Ankara

geldigi günden beri kendisine hiçbirsey katmadi.Edited by: selcjK

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hiç kimse oyuna girerken yuhalanmayi haketmiyor.
    mehmet yilmaz bile.elinden gelenin fazlasini yapmaya çalisiyor. ancak yetenegi bu kadarsa bu onun suçu mu. yoksa kadroyu olusturanlarin(transferi yapanlarin) mi? Edited by: TSunami

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)