Sayfa 51 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1933 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Transferler(2004-2005)

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı
    Galatasaray, Trabzona geldimi yine alkis alacakmi ????[img]smileys/smiley18.gif[/img]

BABAYI ALACAK....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tomas inda aklini seveyim.. Parasinin alamayacagi yere gitti göz göre göre.. Sampiyonlar liginde oynamak varken türkiye kupasinda oynamayi seçti.. Ama suç onunda degil.. Ben böyle bir baskana anlam veremiyorum.. Madem kesin anlasmadin çikip nasil dersin imzalayacak diye..

Nereden
    Ankara

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı

tomas inda aklini seveyim.. Parasinin alamayacagi yere gitti göz göre göre.. Sampiyonlar liginde oynamak varken türkiye kupasinda oynamayi seçti.. Ama suç onunda degil.. Ben böyle bir baskana anlam veremiyorum.. Madem kesin anlasmadin çikip nasil dersin imzalayacak diye..

ARTIK RESMI SITEDE BILE YAZILANLARA INANMIYORUM....

BUNUN DA TEK SEBEBI VAR....

TRABZONSPOR BASKANI...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

bu kadar dogru bir adam için bunlari yazacagim hiç aklima gelmezdi ama maalesef baskan iyice saçmaladi artik. Bir degil iki degil kirdigi potlar. Ama pot kirarken bizim de kalbimizi kiriyor haberi yok. Tomas, Musa Büyük,Özgür transferlerindeki hayal kirikliklari,Thijs, Adem, transferlerindeki pürüz ve geciklemeler,resmi sitede yapilan erken duyurular,Gökdeniz-Fener polemigi, Fatih Tekke olayi, I.Ege olayi. Hepsinde pürüz, sikinti, zamansiz gereksiz açiklamalar, basin önünde anlamsiz atismalar. Unuttugum var mi?

Baskan, eskisi gibi ol..Sus biraz noolur..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

baskan nerden bilsinki bunun böyle olacagini , evet son zamanda bayaa tahlihsizlikler oldu ama...demekki adama söz vermis Tomas, oda bunu aciklamis...hayirlisi olsun...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskanimiz herkesi kendisi gibi dürüst ve özü sözü bir zannediyor galiba.

Ortalik çakal dolu...

ts_fan
    Ziyaretçi

ünyelimetin kardesimin 62. sayfanin sonundaki yazdigi yaziya cani gönülden katiliyorum ve daha agir seyler yazardim diyorum ama BMN'ten ihraçolmak istemem...Trabzonspor'un is bilmez baskani A.A'a ve yöneticilere yaziklar olsun...[img]smileys/smiley7.gif[/img] yeter bizi rezil ettiginiz yeteeeeeeeeeeeeer...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı
    ünyelimetin kardesimin 62. sayfanin sonundaki yazdigi yaziya cani gönülden katiliyorum ve daha agir seyler yazardim diyorum ama BMN'ten ihraçolmak istemem...Trabzonspor'un is bilmez baskani A.A'a ve yöneticilere yaziklar olsun...[img]smileys/smiley7.gif[/img] yeter bizi rezil ettiginiz yeteeeeeeeeeeeeer...

HOP orada dur bakalim.

Baskanimizi ben çok begeniyorum!Transferde basarisiz olabilir ama telafi edeceginden eminim.

ts_fan
    Ziyaretçi

bennerde duracagimi biliyorumOsman, sen begenirsin icraatlarini belki ama ben begenmiyorum...görüslere saygili ol kardesim ok???

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı
    bennerde duracagimi biliyorumOsman, sen begenirsin icraatlarini belki ama ben begenmiyorum...görüslere saygili ol kardesim ok???

SAygiliyim ama biraz agir kaçti gibime geliyor

ts_fan
    Ziyaretçi

tamam kardesim senin temiz yüregini kirmam...ama emin ol en az senin kadar hassas yaziyorum tek farkimiz ben gerçekleri daha keskin ifadelerle belirtiyorum, sanada bu ters geldi zaten...sen takma kafana ama hep böyle sahip çik aferin sana...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Arkadaslar yönetimin basiretsizligi yüzünden siz birbirinize girmeyin. Sadece sunu söyleyeyimki çok üzülerek , yönetim benim gözümde bütün inandiriciligini kaybetti. sadece benim gözümde olsa neyse... CAMIA VE ZIYA DOGANINDA....

DURUN BAKALIM BEYLER DURUN!

Bakin güzel kardeslerim,bu yönetim daha çok yeni.Dünyada futbol hersey demek.Ülkelerin en müthis imaj ve reklam unsuru futboldan baskasi degil.Kurtlar sofrasinda mücadele edeceksin.Bunun için de hem çok para hem de çok büyük lobi lazim.Bizim yönetim disindaki büyüklerimiz maalesef kulübe çok uzak ve ilgisizler.Yönetimimiz yanliz basinaen iyisiniyapmaya çalisiyor.Ama ben suna inaniyorum ve sizin de inanmanizi istiyorum ki; bu alçaklara yesil sahada gerekli cevabi verecegiz.Çünkü hersey parayla da olmuyor. Isin özünde yürek ve hirs varsa ki ;o da bizim takimda ve hocamizda en alasiyla var.O zaman lütfen sabirli ve sakin olalim.KAZANAN BIZ OLACAGIZ.

Bu olay Skonto Riga maçinin atmosferiyle geçistirilmemeli. Atay Aktug gelecek ve taraftara hesap verecek. Ayrica bu oyuncuyu elinden kapan sevgili okul arkadasindan hepsa soracak. Eger hesap soramiyorsa da istifa edecek.

Guests
    Ziyaretçi

ya sakin olun bi tomas için birbirimize girmeye yönetimi istifaya davet etmeye gerek yok. tomasin alinmasini bende çok isterdim ama alinsaydi takimda sorun çikardi erdinç düzeltikten sonra o yedege çekilecekti ve sorun yaratirdi. i.ege olayinda haklisiniz yönetim hatali basinin gazina geldi ama buda istifayi gerektirmez. gese baskaninin istifa etmedigi 6 gol yediginde alkisladigi rakiplerine oyuncu biraktigi bir baskan istifa etmiyorsa biz baskanimizi alkislamaliyiz.

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı EsenLerLi_61 Nickli Üyeden Alıntı
    ya sakin olun bi tomas için birbirimize girmeye yönetimi istifaya davet etmeye gerek yok. tomasin alinmasini bende çok isterdim ama alinsaydi takimda sorun çikardi erdinç düzeltikten sonra o yedege çekilecekti ve sorun yaratirdi. i.ege olayinda haklisiniz yönetim hatali basinin gazina geldi ama buda istifayi gerektirmez. gese baskaninin istifa etmedigi 6 gol yediginde alkisladigi rakiplerine oyuncu biraktigi bir baskan istifa etmiyorsa biz baskanimizi alkislamaliyiz.

Mustafa lütfen kötü ile mukayese etme bizi O etmediyse etmemistir, O'nun kendi insiyatifi böyle olmustur...bende A.A. istifa etsin demiyorum ama üst üste yaptigi bu yanlislarin hesabini çok sonra degil, riga'dan dönüste hemen vermeli...nereye kadar hata, daha ne kadar hata???[img]smileys/smiley7.gif[/img]tekerlek kirildiktan sonra degil, kirilmadan yol göstermenin taraftariyim...

Bu basit bir olay degil. Trabzonspor kimsenin alay konusu yapilamaz. Atay Aktug gelecek taraftara hesap verecek. Basta sevgili okul arkadasi ve çulsuz GS yöneticilerinden hesap soracak! Bunlari yapamiyorsada istifa edip gitsin. Burada olay Tomas degil. Olay Trabzonspor'un onurudur. Nasil ki Gökdeniz meselesi bizim için onur meselesiydi buda onur meselesidir.

Centilmene centilmen,saldirgana saldirgan bir yönetim kurulu!!!!!

Guests
    Ziyaretçi

ts_fan 1.adim özgür okemi.

2. tabiki hesabini vericek vermiyecek demiyorum ama birçok kisi istifa istiyor ben bunun yanlis oldugunu belirtmek istedim sadece. su anda gerçeklesicek bir t.direktör yada baskan istifasi kulübü bir 10 yil daha geriye götürür. yazim tek sana degildi yanlis anlama genel olarak yazdim ilk yazimida bu yazimida

Nereden
    Almanya

ne umatlarla baktigimiz bir 2004-2005 sezonuna nasil giriyoruz herkesi ipe gönderiyoruz Atay Aktug trabonsporumuzun baskani biz taraftar olarak yönetime güvenmiyorsak yada teknik heyete güvenmiyorsak ozaman hedeflerimizi arzuladigimiz sampiyonluktan cok uzagiz hepimiz biliyoruzki basinda yer alan haberlerin dogru olmadigini bizim cikisimizi durdurmaya calisanlar var ama hepsine gereken cevabi verecegiz trabzonspor olarak bu teknik heyetle bu kadroyla bu yönetimle özledigimiz sampiyonluga kavusacagiz yeterki biz taraftar olarak takimimizi desteksiz birakmayalim güvenimimizi yitirmiyelim. (bizim takimda ne tomaslar var)

Mardinli kardesim bu yönetim son 20 yilin sasilacak derecede en büyük taraftar destegine sahipti. Teknik kadro ve futbolcularimiza güvenimiz tam. Ancak yönetim son günlerde güven verici havasini kaybetti.

Nereden
    Almanya

Bordomavi08 abi biraz sabirli olalim transferimizi kapatmadik daha bunu kendi baskanimizin agzindan duyduk tomassi kaptirdik diye baskani istifayami cagralim??? bence cok yanlis burdaki yazilanlar

Baskan hemen paldir küldür istifa etsin demiyoruz ki. Çikip Tomas konusunda taraftari bilgilendirsin. Bunun yanindan en önemlisi o serefsiz Ergun Gürsoy ve ekibine haddini bildirsin. Bunlari yapamazsa iste o zaman o makamda oturmayi haketmiyor demektir.

Nereden
    Almanya

tomas serefsizse baskanimiz neyapsin abi adam söz verdiki baskanimiz o aciklamayi yapmistir ben inaniyorumki aciklama yapicaktir baskan ve gs ye gereken cevabi verecektir

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Mardinli_TS Nickli Üyeden Alıntı

tomas serefsizse baskanimiz neyapsin abi adam söz verdiki baskanimiz o aciklamayi yapmistir ben inaniyorumki aciklama yapicaktir baskan ve gs ye gereken cevabi verecektir

sana katiliyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)