Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eziklere Geçit Yok | Burasi Trabzon

kalearkasi.net | Çilginlar grubu resmi web sitesinden alintidir...

Bu aksam Trabzon''a inen GS kafilesini karsilamak için toplanan KTÜ lü gayselerle aralarinda yasananlari anlatiyor asagidaki yazi...

---------------------------------------------

BURASI TRABZON ULAANN!

Öncelikle bu aksam aramizda olan herkese tesekkür ediyoruz?Bu sehrin adinin TRABZON oldugunu önümüze gelen her GAYSELI ye ispat ettikleri için??Burasi Trabzon Ulan? sözü karsisinda bir gayselinin aglayarak ?tamam abi özür dilerim,yanlis yaptik eve gidecem birakin söz? sözünü duymak gerçekten en güzeli?Vurmak dövmek hepsi bi yana bu sözü isitmek nasil bir sehirde olduklarinin ispati?

Organizasyona gelince?Öncelikle 18:00 sularinda KAN toplanmaya basladi?Zaten toplamda ancak 7 kisi olabildik?Bizim toplandigimiz alanin 100 m ilersinde 25-30 kisilik bir grubun toplandigini görünce yavas yavas ara sokaklarda emanet edinmeye basladik?Grup hareketlenip bizim pusuda bekledigimiz yere gelmeden karsiya gelince ilk plan bosa gitti?Onlarin karsiya geçtigini görünce bizde ellerimizde sopalarla karsiya geçtik kosarak?Onlarin düsüncesi havaalani eski kapisindan içeri dalmakti?Bizde orayi tercih edeceklerini bildigimizden yolun karsi tarafinda ama oraya yakin bekliyorduk?Içimizden bazi arkadaslar dayanamayip ?BURASI TRABZON ULAN? sözleriyle kosmaya basladigi anda 7 kisinin 30 kisilik grubun arakasindan kosmasi görüntüsüne sahne oldu bir anda havaalani?Karsiya geçerek ara sokaklara daldilar?Bizde peslerinde sopalarla?Tüm mahalle camlarda, herkes disarida olup biteni anlamaya çalisiyorlardi?Bizde bagira bagira ?TRABZONDA BIZDEN BASKASININ BORUSU ÖTMEZ? ?TRABZON BURASI ULAN? ????? GALATASARAY? sözleriyle çocuklarin izini kaybedince geri döndük?Bu arada kaçan grupta arakada kalan bazi gayseliler ciddi darbelere maruz kaldilar arkadaslarima yakalanarak?Yalvarislari karsisinda onlari biraktik, iyice tembihledik hangi sehirde yasadiklari konusunda?

Daha sonra grup halinde degilde ayri ayri gelirler diye yine havaalani eski girisinde beklemeye koyulduk?Bu arada gelen 2 kisiyi sorgu suale aldik?Mazlum tipli iki çocuk?Sorduk nereye diye, eve gidiyoruz dediler?Üstelik karsiya yeni geçmisler?Yani deniz tarafna..orda da ev falan yok?Olm hani ev dedim onlara??Abi karsiya geçcez ilerden dediler? o mazlum tiplerini görünce birakalim dedik?Yolladik karsiya?Yolun karsisinda yine bizden 2-3 arkadas vardi?Orda dayak yemesinler diye geri çagirdik bu salaklari?Mazlum, fakir tipli çocuklardi?Biz onlari geri çagirinca kaçmaya kalktilar?Karsidakiler de bizden geri dönün dedik?Çocuk Sari kirmizi kazak giyiyodu?Çikarttirdim onu üzerinden??Efendi tiplersiniz, hangi sehirde oldugunuzun farkina varin simdi dogru evinize gidin? diyerek geri gönderdik?Geseli olduklarini itiraf etmelerine ragmen o hallerine acidigimiz için? Bunlarda ayni efendlikle özür dileyerek ters istikamete dogru geçtiler...Birbirimizden kopuk kopuk duruyoduk..Karsida olanlar, 100 m ilerde olanlar vs?Süphelileri bildiriyoduk birbirimize?Daha sonra yine eski girise dogru gelen ikisi oldugu haberini verdi ilerden arakadaslar?Oraya gittik?Hepimiz inmedik onlar için?2-3 arkadasimiz yanlarina inerek nereye gittiklerini anlamaya çalistilar, sorular sordular?Gayseliyseniz söyleyin adam gibi diyince delikanli ya güya söyledi biri?Oradaki 3 arkadasimizdan yüklü miktarda dayak yedi bu iki kisi?Gecenin en talihsiz gayselileri de bunlardi?

Ilk kalabalik grubun pesne kosarak dagitmamiza ragmen içeriye sizan bir arkadasimiz tek tek içeri girenlerin içerde 15-20 kisi olduklarini aktardi bize?Ama bunun için bisey yapamadik?Asil 30 kisilik grubu dagitmamiz sonrasinda bulundugumuz yerden degilde havaalaninin ana giris kapisindan te tek giren isimlerdi bunlar?Çikisi bekledik fakat tarifeli uçak oldugundan kimin ne oldugunu ayirt etmek çok zordu?Üzerinde tek bir forma atki vb olan yoktu çünkü aralarinda?

Olayi sicagi sicagina aktardik sizlere?Yani kopukluk olabilir anlatilanlar arasinda?Idare edin artik?Polis konusunda soru soran arkadaslar?Ana giriste olayin olmadigi için ktü çikisina yakin olan havaalani eski girisinden içeri atlamayi düsündükleri için bizde orada mevzuyu yaptik?Sonra kaçarak karsiya mahalle ara sokaklarina kaçtilar?O yüzden polis vb de sorun olmadi?Poliselerin oldugu havaalani girisine ters bi yer çünkü eski giris?Bilenler hatirlar?

Sizden ricamiz bu konuda kesinlikle isim vb verilmemesi,,,Kimin ne yaptigini kimse yazmasin?

Ama bilinsin ki bizler var oldugumuz sürece TRABZON bu ülkenin tek FARKLI sehri olmaya devam edecektir?GAYSELI içinde FEbELI içinde BEJEKELI içinde?

BURASI TRABZON!!!

Sicagi sicagina unuttugumuz seyler varsa özür diliyoruz? Edited by: nights

BURASI TRABZON Cimboma .......

Burasi Trabzon herkese..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

orada bulunanlarin gözlerinden öpüyorum

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hay elleriniz dert görmesin.. Burasi TRabzon.. Böyle biline , böyle konusula .. Akilli olun aklinizi aliriz ezikler.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı
    hay elleriniz dert görmesin.. Burasi TRabzon.. Böyle biline , böyle konusula .. Akilli olun aklinizi aliriz ezikler.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Sen orda hiç bi sey yapamazsin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Anca burda ben yaparim naparsam[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

bu tür organizasyonlarin her rize ve trabzon macinda olmasi dilegiyle

orda olanlarin ellerine saglik umarim birdahaki sefere daha saglam oluruz da havaalaninin içine giren mikroplari da temizleriz

Burasi Trabzon Unutan Dangalaklara Hatirlatilmistir !

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

helal be size[img]smileys/smiley36.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allah razi olsun vuranlardan[img]smileys/smiley32.gif[/img]

BURASI TRABZON [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Afferim size nasil becerdiniz bu isi ya helal olsun size ne diyelim.Öteki taraftan futbolcular takimi satiyor gikiniz çikmiyor 3-5 gs li dövmüssünüz bununla övünüyorsunuz.O kadar yürekliyseniz su takimi satanlari döve döve TRABZON il sinirindan çikarin.Ondan sonra buyrun burda övünerek biseyler yazin.

Allahim sen bizi koru yarabbim.Takim elden gidiyor ugrastigimiz övündügümüz seylere bak.Bravo tebrikler harikasiniz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

gereken yapilmistir.bundan sonra ne GAY-se ne Falci Buyuculer nede sarhos jimlastikcilere gecit yoq.bunu iiii ogrenin wede gorun.TRABZONSPOR TARAFTARI BUNDAN SONRA KESINLIKLE KIMSEYE GECIT WERMICEQTIR

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ke$ke $iddet kullanilmasaydi, onun haricinde kutluyorum sizi...Burasi Trabzon !!!

sadece bir soru malum gurbet'de ya$iyoruz ???

BMN, Istanbul'da veya Ankara'da Havaalaninda takima kar$ilama organizasyonunda bulunuyor.

Istanbul veya Ankara ekiplerinin takimlari'da ayni $ekilde tepki koyarlar ise ???

( onu yapmak icin g.. ister gibi cümleler yazmayin arkada$lar, cevap bekliyorum )

te$ekkürler...

ne demeq istedigin anlamadim.o anda meraq etme takimda gelmisti onlarida aradan cikardiq.bununlada owunmuyoruz.gereken yapilmasi gerekiosa yapilir.bununda yapilmasi gerekiodu yapildi.takimindaki tek deger fatih tekke ye 2 ekimde yapilanlari bazilari unutabilir ama biz unutmadiq.hicbirzamanda unutmayiz.bu ilk sonun baslangici degildir bunu sakin unutmasinlar.GAY-se trabzona geldiginde o taraftari baqalim aynis ekilde 90 dk boyunca kralimiza kufredebilcekmi?bunu beklioruz[img]smileys/smiley7.gif[/img]

awni aker kardesim.ankara we istanbul birer metropol.orda bunlar bu sekilde karsilanmaz.ama trabzonu biliosun kucuk biyer.herkes trabzonsporlu.ankarada herkes ankarasporlumu?yada ne bilim ank.gucu genc.brl mi?her kesim war.istanbuldada ayni deilmi?bunun icin bunlarla o dediklerin bagdasamaz.biz sehrimiz icin konusuoruz.biliyoruz ki rizede bastaci seklinde karsilayacaqlar onlari.o bizim sorunumuz deil.gayse ye bilmem bizim siteye gelen warsa bilir 2 ekimden beri kesinlikle unutmamaq uzere forumumuz acik tutuluyor.o gune kdrda acik kalacaq.ezikler kalkip burda bize hawa atamazlar tamam mi.ben gidip eger mecidiyekoyde gayseye hawa atmiosam oda bana gelip burda hawa atamaz.haaa eger ben atiosam onlarda buna izin weriosa bu onlarin kendi basiretsizligidir.biz basiretsiz degiliz.biz bu forma icin coq canlar werdik.coq arkadasimizi bu renkler ugruna kaybettiq.bu renkler icin kaybettiq.ben arkadasimin kemigini orda sizlatamam.bunu kabullenemem.trabzonsporun cokusu centilmenlik ayagindan oldu.artik centilmenlik yoq.gelen dayak yiyereq doneceq.bukdr basit.yemeq isteyen gelir yer istemeyende yemez.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ac1mad1n1z m1 k1zlara ha ha ha [img]smileys/smiley4.gif[/img]

helal size bravo!!!!!

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

Afferim size nasil becerdiniz bu isi ya helal olsun size ne diyelim.Öteki taraftan futbolcular takimi satiyor gikiniz çikmiyor 3-5 gs li dövmüssünüz bununla övünüyorsunuz.O kadar yürekliyseniz su takimi satanlari döve döve TRABZON il sinirindan çikarin.Ondan sonra buyrun burda övünerek biseyler yazin.

Allahim sen bizi koru yarabbim.Takim elden gidiyor ugrastigimiz övündügümüz seylere bak.Bravo tebrikler harikasiniz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

sen herseye muhalefet olmak zorunda misin ?

ben bununla övünüyorum keske ben de trabzon da olsam da böyle güzel organizasyonlara katilsam.

ayrica takimi satan futbolcu da varsave bunu hissedersek ona da sesimiz cikar merak etme sakin.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

vallahi içim rahatladi bu yaziyi okuyunca

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

ya bence de bizimkiler iyi yapmis yani her horoz kendi çöplügünde öter bunu yapmaliydik...yani biraz havaya girmesi lazim taraftarin

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

valla ne düsünecegimi bilemiyorum sanirim çogu kisi de benimle ayni durumda.kesinlikle tasvip edilecek bir hareket degil ama hosuma gitmedi desem de yalan olur.(malum biz de gurbet yasiyoruz maçlarda felan çekiyoruz bazi sikintilar)

Nereden
    Almanya

ula helal olsun size ne dimm.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı

Sen orda hiç bi sey yapamazsin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Anca burda ben yaparim naparsam[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

biz burdada öttürmesini biliriz. sen merak etme barisch[img]smileys/smiley36.gif[/img]

FeBe macindan sonra ne kadar dayak yediimizi yazarim ben sana[img]smileys/smiley17.gif[/img] [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Siddete ne kadar karsi olsamda o Fatihimin o maçtaki çaresiz haykirislarini aklima getirdikçe bir gayseyili katledebilirim.

Allahim sen beni koru.Arkadaslar basinizi derde sokmayin.

Ama elinize saglik benim yapamadigimi siz yapmissiniz.ohhh bugün duydugum en güzel haber.Anlamadigim bu gslilerde Trabzon çocuklari degilmi?

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonda her takim taraftarinin rahat rahat o takim formasini giyebildigini anlatan arkadasa kapak oldu bu yazi harika!!! moralim duzeldi biraz valla..

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gaylere yapilanlar cok hosuma gitti bunlar birde Trabzonsporda oynayan bazi futbolculaRA YAPILMASI GEREKIYOR DIYE DÜSÜNÜYORUM. aDAMLAR DÜNYANIN PARASINI ALSINLAR MÜCADELE YOK, YAYLADAN BIR COBANIN ELINE 3-4 MILYAR PARABASSANKESINLIKLE BAZI FUTBOLCULARDAN IYI MÜCADLE EDERLERDI :

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

ke$ke $iddet kullanilmasaydi, onun haricinde kutluyorum sizi...Burasi Trabzon !!!

sadece bir soru malum gurbet'de ya$iyoruz ???

BMN, Istanbul'da veya Ankara'da Havaalaninda takima kar$ilama organizasyonunda bulunuyor.

Istanbul veya Ankara ekiplerinin takimlari'da ayni $ekilde tepki koyarlar ise ???

( onu yapmak icin g.. ister gibi cümleler yazmayin arkada$lar, cevap bekliyorum )

te$ekkürler...

sana internet odevi gecen sene kadikoyde ne olmus ? internet sitelerine bu adamlar neler yazmis ne yapmislar bul giris gelisme sonuc halinde kompozisyon yaz buraya ekle.

bu yapilan isi begenmeyen olabilir acsin fikirlerini kendilerine saklasinlar. takimi satanlara bi sey yapmiyosunuz diyerek arkadaslari aklinca mat eden delikanli bayan arkadasim delikanligibi soyle 3 yildir ayni hatalari yapan bu yonetimi istifaya davet edenleri protesto ettinmi etmedinmi ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)